Srpen 2010

Renji a narozeniny aneb pohroma vedená Sayou

31. srpna 2010 v 22:54 | Aiko Kira Leen
Dneska je 31.8. a můj milovaný shingami Renji Abarai má narozeniny, tak jsem mu napsala povídku, snad se vám bude líbít.
Moc prosím o komentáře xD

Tiše se plížím naším domem. Tedy domem mé sestry a mým. Je třípatrový a moje milovaná sestřička si přivlastnila to nejvyšší patro. Za což jí dodneška nejsem vděčná. Nu což tak tedy obývám druhé patro a přízemí je společné. Otočím se a uvídím svého púřítele Hitsugayu jak se tiše uchechtl a jiskřičky v jeho očích se také nedají přehlédnout. Tiše se vyplížím aý k ložnoco mé milované sestry. Jistě uvědomuji si že je teprve sedm ráno,a le pro tu legraci udělám cokoliv na světě, pomalu zmáčku kliku a vejdu do místnosti. Uprostřed této místnosti leží moje sestřička a pod ní, ano pod ní,leží objekt mého zájmu.
,,Vstávat oslavenče!"křiknu a skočím ke Kiře do postel. Ti dva od sebe uskočí a já s lámu smíchy. Do dveří vešel už i Hitsugaya, jež se taky tlemí jako šílenej.
,,Vypadni Sayako."zamumlá Kira a snaží se mně vykopat z postele. Jsem ráda, že jsem silnější a vyšoupnu jí z postele. Kira skončí na zemi. Což Renjiho vyplaší a vyskočí z postele. V tu chvíli se začnu tlemit ještě víc. Má na sobě trenýrky od Kiri k vánocům se želvičkami.
,,Jsi v pořádku?"ptá se jí a pomáhá ji na nohy. Oba, tedy já i Hitsugaya se válíme smíchy, Kira se na nás vražedně dívá.
,,Je středa 7:00 ráno, nech mně vyspat. Okamžitě vypadni!"oznámila mi moje sestřička chladným tónem, což je u ní normální.
,,Máš pravdu sestřičku, si jdi lehnout a já si vezmu oslavence."zajásala jsem a chtěla Renjiho odtáhnout mimo dosah mojí vševědoucí sestřičky.
,,Jestli okamžitě nevypadneš a do pravý ruku nevezmeš Shira-chan, tak uvidíš."zavrčela na mně a vypadala doecela hrozivě.
,,A co do levý ruky?"otázala jsem se jak malej debil, ale tohle ji vždycky naštvalo asi nejvíc. Kira se pousmála a hodila mi do ruky plyšového medvěda.
,,Už máš obě ruce plný a teď vypadni."řekla Kira a já se tedy sbalila a odešla. Hitsugaya šel se mnou dolů a oba jsme se celou dobu chlámali jako malý.
,,Kiro klid, to je tím, že mám narozeniny."zašeptal Renji a objal  zezadu Kiru kolem pasu. Hlavu si položil na její rameno.
,,No právě, jsem si chtěla trochu přispat."zamumlala Kira a Renjiho vlasy jí spadli do obličeje, začala si snimi hrát.
,,No tak krásné narozeniny."ašeptala Kira a otočila se. Jemně Renjiho polibila a ten ji vtáhl do hlubokého a vášnivého polibku.
,,Chtěla jsi říct sladké."zašeptal a ona ho znovapolíbila. Ani jeden z nich se nechtěl od druhého odtrhnout, tak to zákeřný kyslík vyřešil za ně.
,,Musíme dolů."zašeptala a oba se oblékly.Kira se podívala na Renjiho a ten se na ni usmál, oba věděli čeho je Saya schopná.
,,No hurá!"zakřičela jsem jakmile jsem je zahlédla. Oba se zatvářili na výsost nadšeně, jejich pohledu jsem si nevšímala a položila před ně snídani.
,,Večer přijďte oba k Hitsugaovi domů."oznámila jsem Renjimu a Kiře. Ten se lekl až mu zaskočilo a začal se tam dusit. Kira začala plašit a Hitsu do něj dvakrát bouchnul. Za tento dobročinný skutek si vysloužil ránu pěstí od mé sestřička.
,,Proč."zeptal se Renji mezi salvami kašle. Usmála jsem se a začala mít pocit že můj plán na dnešní den mi vychází, jen doufám, že Kira ho nezkazí.
,,To se dozvíš až na místě."oznámila jsem mu a on se zakuckal horkým čajem. Pousmála jsem se a Hitsu na mně mrknul.
,,My musíme jít, tak buďte tam v sedm."řekla jsem a oba, já i Hitsu jsme se vydali k jeho domu, jež nyní moc obýval, ale byla jsem ráda, že ho má.
,,Jsem ráda, že jste tu všichni dáme se do práce."řekla jsem, když jsem uviděla, že se tu shromáždili všichni aby nám pomohli.
,,Kam tohle Sayo!"ozvala se Matsumoto a ukázala na několik beden alkoholu, jež jsme sem přinesl z lidského světa.
,,Dej to na ten stůl s růžovým ubrusem."řekla jsem a Mtasumoto odkráčela. Já mezitím zavešoval girlandy a ostatní vyzdobu na strop.
,,Nespadni Sayao!"ozval se za mnou Hitsu, jež mi držel žebřík a asi se bál o můj život, když jsme byla sotva tři metry nad zemí.
,,Neboj se, na to tě mám moc ráda."usmála jsem se a poslala mu vzdušnou pusu. Usmál se a podíval se na hodinky.
,,Sayo, miláčku už je šest, měla by jsi se obléct."řekl mi Hitsu a já pověsila poslední kytičku a elegantně seskočila dolů.
,,Ty taky."zašeptala jsem a políbila ho. Pousmál se a můj polibek opětoval. Jeho rty se ke mně vášnivě tiskli a já roztála. Začala jsem se probírat jeho vlasy a jeho ruce sjeli až k mým boků, přitiskl si mně ke sobě. Ani nevím jak dlouho jsme setam líbali, ale když jsme se od sebe konečně odtrhli, z hrůzou jsme zjistili, ža abychom to všechno stihli musíme máknout.

Mezitím u Kiri doma
,,To si na sebe nevezmu."řekla Kira a podívala se na sebe do zrcadla. Měla na sobě krátké ke kolenům sahající kimono. Bylo černé, protkené rudým hedvabím do krásnho vzoru. Pod prsy byla rudá stuha. Kiřiny vlasy jí padali po zádech ve vodopádě vln. Kira v nich měla červenou mašli, dávný dárek od Renjiho.
,,Kiro, prosím. Sluší ti to."zaprosil Renji a nasadil psí očka, která vždycky na Kiru fungovala, podíval se na ní psím pohledem.
,,Vypadám jako korunovaje debil."řekla Kira a podívala se na Renjiho. Ten se na ni smutně koukal a Kira si povzdechla.
,,Kdyby jsi to nosila pořád, měl bych narozeniny každý den."řekl a pořád Kiru pooroval štěněcím pohledem, Kira to vzdala.
,,Dobře, ale jen kvůli tobě."řekla a Renji si ji vzal do náruče a vroucně ji políbil. Kira se usmála a jeho polibek opětovala.
,,Musíme jít."řekla Kira a Renji ji vzal kolem pasu a vyšli z domu. K Hitsovi to měli kousek.

U Hitsugayay:
,,Jak vypadám?"zeptala jsme se svho milovaného Hitsu a ten se na mně podíval. Měla jsme na sobě kimono sahající mi do půlky stehen, stříbrné barvy se zelenými kvetinami. Pod prsy jsem měla zelenou mašli. Vlasy jsem si stáhal do pevného drdolu a pár pramínku jsme nechala vokně klem mého obličeje.
,,Nádherně ."vydechl a já se otočila o třistašedást stupňů. Zasmál se a já ho políbila. Vzala jsem ho za ruku a sešli jsme dolů. Byli tu všichni a už se jen čekalo na Kiru s Renjim. Jak znám Kiru bude tu na vteřinu přesně, takže jsem měla asi třicet pět vteřin. Všude byla tma a já si stoupla na svoje místo. Pak se otevřeli dveře.
,,Vítám našeho oslavence."řekal jsem do mikrofonu a nade mnou se rozsvítil reflektor, tek že jsem byla vidět jen já.
,,Jsem ráda že dorazil. A nyní bych byla ráda, kdyby k nám přistoupila Kira a zahrála skladbu, jež pro něj složila speciálně k narozeninám."řekla jsem do mikrofonu. Kira vytřeštila oči, ne nehrabala jsem se jí ve věcech. Ta skladba ležela u piana. V tu chvíli mně trknul nápad.
,,Kiro, pojď  sem nahoru."řekla jsme a Kira se ke mně pomalu vydala. Vypadala jako by mně chtěla každou chvíli zabít.
,,Tuhle skladbu, věnuji Renjimu k jeho narozeninám."řekla moje sestra a sedla si ke klavíru. Renjiho mezitím usadil můj miláček.

Kiřina skladba se mi strašně moc líbila, ostatně jako všechny ostatní. Byla to nádherná skaldba, věděla jsme že ji Kira nebude chtít zahrát na veřjnosti a proto jsem udělal tohle. Všechyn v místnosti tím u chváli. Když byl konec skaldby, všichni byli dojatí a začaly tleskat. Kira se jemne uklonila.
,,Všechno nejlepší k narozeninám."zašeptala Kira Renjimu, jež byl ve vteřině u ní. Podíval se na něj a políbila ho.
,,A teď dárečky."řekal jsem a všichni začali Renjimu gratulovat. Kura se stáhal do ústraní, taklové davy nenáviděla. A já měla v rukávu ještě jedno překvapení.
,,Nyní si půjde oslavenec sfouknout svíčky na dortu."řekla jsem a objevil se obrovský dort. Kira mně vraždila pohledem a já se na ní uculila.
,,A k tomu písnička."zakřičela jsme a všichni jsme začali zpívat. Veselá písnička se rozléhala celým domem.
,,Děkuji Sayao."řekla Renji a já objala svého kamaráda. Rozjela se diskotéka a každý se bavil po svém. Jak jsem si všimla Kira s Renjim se vytratili. Co se dělo vám říkat asi ani nemusím a tak všichni popřejte Renjimu HAPPY BIRTHDAY

Doufám, že se líbilo =*

Renji slaví narozeniny-Sayina radost

31. srpna 2010 v 18:00 | Sayako |  Jednorázovky
Takže dnes je 31.8 a moje další oblíbená postava z Bleach-Renji má narozeniny.Moje druhé maličké já tedy Saya si to nemůže nechat přeci ujít:)

"Renji co plánuješ na zítra?"stoupla si přede mne má kamarádka Saya,jinak sestra mého miláčka."chtěl bych oslavit narozeniny s Kirou"odpověděl jsem jí po pravdě."já bych ti chtěla udělat oslavu...prosííím"upřela na mne svá zelená očka aneb psí pohled a já dlouho neodolal."dobře,pokusím se to nějak vysvětlit Kiře"povzdechl jsem si a nebyl jsem připravený na skok od Sayi."Děkuju Renji"zavýskla mi do ucha a její menší postavička se na mě pověsila."Hej,hej ale dobrý ne?uklidni se"uklidňoval jsem její povahu se pro cokoli nadchnout."Když já mám takovou radost,jsi zlatíčko renji"s tím se ode mne odtrhla a zamířila za Kapitánem Hitsugayou tedy za jejím přítelem.Já se vydal zpátky do naší divize a byl jsme zvědavý jak to Kiře vysvětlím.Kira nesnášela oslavy a zase jsem nemohl zkazit radost Saye.Je to hrozný,dvojčata a každá jiná,to stejně každou z nich mám rád jinak.Usmířit si Kiru mi nezabere spoustu času ale usmířit si Sayu je těžší,ta je schopná mě i zmlátit a vím že Hitsugaya by jí v tom  nezabránil.Nadechl jsem se a vešel do kanceláře.
"Kiruško?"oslovil jsem ji opatrně."Ano?"usmála se na mne.Měla dobrou náladu,takže jsem si oddychl."Víš,zítra chce Saya mi udělat oslavu k narozeninám a já jsem souhlasil,nemohl jsem jí zkazit radost"vysypal jsem vše najednou a neodvážil jsem se jí podívat do očí."Dobře,ale beze mně"odpověděla Kira a nasadila svůj ledový hlas."Kiro prosím"podíval jsem se na ní a viděl jsem jak je zahrabaná v papírech.Obešel jsem stůl a objal ji."Kiro"zašeptal jsem jí do ouška a to poté políbil."nech mě"snažila se Kira o protest ale cítil jsem že její odpor pomaličku mizí.Začal jsem ji líbat na krk a to už nevydržela."no dobře,vyhrál jsi ale teď musíme dodělat ty papíry"povzdychla si Kira a když se ke mně otočila políbily jsme se.Byl jsem rád že Kira půjde a proto jsem udělal i víc papírů než kdykoli jindy.Večer když jsme přišli domů,první co jsme viděli byl muchlující se pár Sayi a Hitsugayi."Bílku-chan nech mojí sestru na pokoji a půjč mi jí na chvilku"přistoupila k nim Kira a čapla Sayu za ruku a odvlekla zadním východem ven.Hitsugaya a já jsme zůstali stát překvapeni rychlostí Kiry.
"Sayo můžeš mi říct co to má  znamenat?Chtěla jsme si ty narozeniny užít s Renjim,sama"zdůraznila poslední slovo Kira."Promiň Kiro,já tě chápu a proto jsme chtěla navrhnout dopoledne aby jste mohli být s Renjim veečer"usmála se Saya."Dopoledne?!To se pracuje"zvýšila hlas Kira."Tak si vyber"pokrčila rameny Saya a odešla zpět do domu k nám."Je to v pohodě Renji"usmála se na mne a já se s obavou na ni podíval.Ani né tři vteřiny a byla tu i Kira.Z jejího postoje bylo vidět že je naštvaná."Dobře Sayo,máš to mít,dopoledne"řekla Kira a odešla do našeho horního patra."Děkuju Kiruško"zavýskla Saya a objala Hitsugayu.Ten se na ní usmál a všichni jsme se odebrali do svých pokojů.
Ráno když jsme sešli dolů,seděl u stolu jen Hitsugaya."Kde je Saya?"zeptal jsem se."Šla připravovat tvoje narozeniny,jinak všechno nejlepší"usmál se a Kira jen tak mimochodem na něj převrhla čaj."Kiro"zaječel a rychle se zvedl.Ten čaj byl totiž ještě horký."Promiň Bílku-chan ale říkal jsi něco?"usmála se na něj Kira."Já už tě jednou fakt zabiju"procedil mezi zuby."Neudělal,co by na to řekla Saya"usmála se na něj znovu a Hitsugaya se šel převlíknout."Máš pravdu,kvůli Saye bych tě nezabil"usmál se mezi dveřmi a odešel.Saya mezitím chystala s Matsumoto a Hinamori místnost v 6 divizi která sloužila k trénování.Jakmile jsme vešli do naší divize,přihnala se k nám služba."Kapitánko Kiro,vaše sestra Více-kapitánka Saya se sem přihnala ještě s Kapitánkou Hinamori a více-kapitánkou Matsumoto a něco  zdobí u nás na cvičišti"vysypal ze sebe strážný."Já tu Sayu zabiju"procedila Kira a okamžitě se hnala na cvičiště."Sayako"zaječela Kira jakmile vrazila na cvičiště.Saya se lekla a poskočila na žebříku který byl opřený o stěnu a Saya byla až u stropu.Noha jí podjela a padala dolů.Já se rozeběhl abych jí chytil ale nedoběhl jsem.Saya dopadla na zem a okamžitě s epostavila."Si blbá nebo co?Kiro"zařvala Saya a když chtěla udělat krok,noha se jí podlomila a Saya spadla na zem."Au kruci,je zlomená"zamumlala a Kira přišla k Saye."nemáš tu blbnout na žebříku"usmála se na ní a Saya na ní naštvaně hodila oči."Ukaž,prosim tě"Klekla si Kira a Saye pomohla srůst kost.Poté si Saya nohu zavázala na zpevnění a vstala."Dík ségra"usmála se a vyhoupla se zpátky na žebřík."a co si myslíš že děláš?"zeptala se Kira."Připravuju oslavu pro tvého skoro manžele Renjiho,to se nesmí?"zeptala se Saya a šibalské jiskřičky v očích se nedali přehlédnout."No dobře,Renji pojď"otočila se Kira a společně jsme odešli do kanceláře."Jak to může být moje sestra?"zeptala se mě Kira a sedla si na pohovku."jste jako nebe a dudy,tak se nediv že jste každá jiná a přeci jste jeden celek"usmál jsme se na ní a sám jsem se divil kde se to ve mně vzalo..xD"asi máš pravdu,pojď máme tu horu papírů"povzdechla si Kira a když šla kolem mě,neodolal jsme a přitáhl ji k sobě.Opřela se o mne a po chvíli jsme s epolíbily.Nezůstalo by to u jednoho polibku kdyby si Kira nevzpomněla na ty zatracené papíry."ty papíry mě jednou zabijou a ty taky"usmál jsme s ena ní a ponořily jsme se do papírování.Asi tak po hodině vrazila do kanceláře Saya.Donutila mne vstát a objala mne."Všechno nejlepší oslavenče"zasmála se a jako bonus jsem dostal pusu na tvář.Poté se do kanceláře nacpala Hinamori a Matsumoto,které mě a Kiru odvlekly na cvičiště.Bylo vidět že si s tím dali práci,protože cvičiště bylo k nepoznání."Páni"ozvalo se za mnou a když jsem se otočil,stál tam Ichigo s Inoue."Všechno nejlepší Renji-san"usmála se ne mne Inoue a Ichigo přišel ke mne a poplácal mne po rameni."Všechno nejlepší  Renji"usmál se na mne a já se divil jak to všechno Saya zařídila."Ichi-nii"přivítala Kira Ichiga"kde se tu bereš?"zeptala se ho."Saya mě pozvala a řekla že musím přijít i s Inoue"usmál se na ni.Mezitím se k nám přihnala ona dotyčná která má vše na starosti."Ichigo,Inoue"usmála se a oba objala."Sayo kdy jsi s nima mluvila?"zeptala se Kira."včera"odpověděla Saya a zase někam zmizla.Já jsem objal Kiru a pošeptal jsme jí do ucha"radši to nezjišťuj"usmál jsme se a Kira mne objala a popřála mi k narozeninám."Všechno nejlepší Renji,Miluji tě"poté mne políbila a oslava trvala až do odpoledne,poté jsme s Kirou zdrhli a večer+noc byla ještě krásnější.
Na tento den nezapomenu,obě dvojčata pro mne udělali hodně a já jsem jim za to vděčný.

Prosím o komentáře
Vaše střeštěná Sayuška

Takový normální den normalní divize-Všechno nejlepší Bílku-chan...xD

25. srpna 2010 v 18:00 | Sayako Lee |  Jednorázovky

Má světlá chvilka lidi...xD
Doufám že se bude líbit.
"Hitsugayo Taicho"ozvalo se kapitánovi za zády."MATSUMOTO!!!"zařval naštvaný Hitsugaya."ale kapitáne pojďme se spolu nabumbat,no jo vlastně vy pít nemůžete jste dítě"Matsu se rozesmála až se svezla podél stěny."Matsumoto...jakto že jsi zase opilá!!!!"zaječel Hitsu."lásko to je snad u Rangiku-san normální ne?"objala Saya Hitsugayu."Sayo.."řekl a udiveně se na ni zadíval."co potřebuješ?"zavrčel."nic"usmála se nevinně Saya a políbila Hitsua."Sayo...tohle mi nedělej"zašeptal a pevně ji objal a jal se ujmout líbání..xD
"kapitáne takže vy se takhle vždycky naspeedujete?"ozvalo se za nimi opilecké huhňání Matsu."sklapni a vypadni odsud"zaječel Hitsu a vystrčil svou podřízenou ze dveří.Saya se otočila k oknu a dala znamení."Takže ty takhle týráš své podřízené?Bílku-chan"opzvalo se nad nebohou Matsumoto.Stála tam Kira jako bohyně pomsty."Ki-kiro?co tím myslíš?"zakoktal se hitsu v údivu."místo toho abys pracoval tak se tady miliskuješ s mou sestrou?"zvýšila hlas Kira a blížila se k Hitsuovi."já-já jsem to tak nemyslelůbránil se Hitsu a couval ke stolu o který se opírala Saya.Chytla ho za ramena a stiskla mu je."co-co to děláte?pusťte mě"zaječel ale saya mu zavřela ústa polibkem."uklidni se zlato nic ti neděláme..zatím"ozvala se temně Saya a obě dívky s ním vyskočily z okna a běžely rychlostí blesku."to je únoooooooooooos"zaječel Hitsu marně se snažíc dostat ze sevření."ale ale kohopak to tu máme?"ozvalo se ze stromu."Hitsugaya Toushiro v zajetí dvou krásných dam.hmm jak překrásné"dopověděl Kyourak a seskočil ze stromu."kyouraku pomoooooc"zaječel bezmocný Hitsu."sklapni nebo tě zabiju"napřáhla se Kira"Miláčku přece ho nebudeš teď bít"ozval se sametový hlásek(jen pro mou Nii-chan) a Kira ruku povolila.Hitsu toho využil a snažil se dostat ze sevření.Začal zběsile utíkat ale daleko neutekl."počkej Hitsugayo ještě jsem ti chtěl dát pár rad kolem tématu ty a ženy"zastavil ho Kyourak a vzal ho otcovsky kolem ramen a posadil na nejbližší kámen."tááák a hezky poslouchej"zamnul si rukama spokojeně Kyourak a Hitsugaya se chytil za hlavu.co to je má být?všichni jsou jako bez rozumu pomyslel si a skusil zdrhnout."to být tebou nedělám"ozval se veselý hlas Ukitakeho.Hitsu se otočil a uviděl usmívajícího se Ukitakeho se svými dvěma zlověstně vypadajícími zanpakutou."U-Ukitake?"zeptal se teď už vyděšený Hitsu.Začal vyděšeně ječet a chytal se za hlavu.Jenže to nebyl konec."ale no tak to jste chlap Kapitáne?ůozval se bodrý hlas Zarakiho a Yachiru se smála.Hitsugaya k němu vzhlédnul jako k poslední naději a okamžitě si uvědomil že tudy cesta nevede."jestli jsi posranej z tohohle tak to si to s tebou raděj rozdám"zasmál se Zaraki a upíral na něj svůj chtivý pohled."nech si zajít chuť ty pedofile"ozval se hlas Hinamori."sayo toho necháš aby se na něm popásl i Zaraki?""ne..."odpověděla saya a přišla těsně k němu.ten se vyděšeně odtáhl a zíral na ni jak na přízrak."takže ty se bojíš i mě?Lásko"zesmutněla saya a Kyourak se okamžitě chystal na svůj proslov ženy a muži.
"Jinak řečeno..Kapitáne 10.divize Hitsugayo Toushiro-Všechno nejlepší!"zvolal Yamamoto a pozvedl svou hůl.na to se rozsvítily reflektory a saya políbila Hitsua."co to..""překvapení"řekla Kira a zkoumavě se na něj podívala"neříkej že jsi zapomněl na svoje narozeniny Bílku-chan....jsi vážně ještě cucák se zamrzlym mozkem ani nevím co na tobě má sestra vidí"ironicky dopověděla a uštědřila mu pořádnou ránu pěstí.Hitsugaya se ten večer prolítl po celé Soul Society.Poté mu saya vše ošetřila a užily si spolu svou noc.
Takto oslavil Hitsugaya Toushiro své 18.narozeniny.Všechno nejlepší..xDDD

komentíky plosím!minimálně 5!!!

KushinaxMinato

23. srpna 2010 v 18:50 | Aiko Kira leen |  Picty
5887876.jpg Minato x Kushina image by OnigiriY3Kminakushis.jpg minato and kushina image by Kushina15

Bílek-chan

20. srpna 2010 v 14:57 | Aiko Kira Leen |  Bleach PictyBleach alá Potter

18. srpna 2010 v 21:36 | Aiko Kira Leen |  Bleach Picty
LOLHej  lidičky já z toho nemůžu xD

Vaše střelaná Kiruška

Kawai anime girls 3

13. srpna 2010 v 18:54 | Aiko Kira leen |  Picty

Všechno nejky Byakuyo!xD

13. srpna 2010 v 18:00 | Sayako Lee |  Bleach Picty
to je beze slov...xD


xDDD

Koho litovat víc?Ukitake nebo Hitsugaya???

10. srpna 2010 v 18:00 | Sayako Lee |  Bleach Picty
tohle jsem našla na jednom blogu a dost mě to pobavilo...
takže koho litovat víc???xDDD


Ukitake samotinka..xD
takže co vy na to?xD
your Sayako Lee

Hitsu+Renji

10. srpna 2010 v 16:04 | Aiko Kira Leen |  Bleach Videa
Dvě videa Bleach. Jedno s Bílkem-chan a druhé s Renjim.