Království naděje-2.Chapter

16. června 2010 v 21:04 | Aiko Kira Leen |  Království naděje
Pro nedočkavce je tu 2.kapitolka.
Omluvte mé překlepy a chby. Není to kontrolováno, aby jste to tu měli rychle tak snad to pochopíte a Ahoj v pátek a nebo až v neděli.
Všichni povinně KOMENTOVAT
Tak bez dalšího sdržování

Bylo slunečné ráno, a všichni vstávali. Ne, že by se jim chtělo, ale museli. Chtěli stihnout snídani a vyučování. Přeci jen to byl jejich první den. Když sešli na snídani, v daných uniformách, zaslechli hádku.
,,Já, ale tu vaši hrůzu nosit nebudu."řekla ostrým hlasem Nayi profesorce. Ta ji nachytala když šla do jídelny a neměla na sobě to co měla mít. Uniformu si za noc celou přešila.
,,Slečno uniforma je povinná, takže si dojděte nahoru do pokeje pro tu správnou a pak přijďte na snídani, Měla by jste si,ale pospíšit."řekla ji profesorka. Nayia se otočila na podpatku a začala dupat po schodech nahoru zpět do Nebelvírské věže. Šla uprostřed chodby a všichni ji uhybaly.
,,Jak já tu prfesorku namám ráda."řekla si sama pro sebe a z kufru vytáhla pravou neupravenou uniformu. Podívala se na ní a zašklebila.
,,Tohle nosit nebudu."řekla si sama pro sebe.  Lehla si na postel a podívala se na strop a přemyšlela co udělá dál.
,,Čau Nayi, co tuještě děláš?"zeptala se jí Tain právě vstoupíc do pokoje. Nayia se na ni podívala, jak vytahuje učebnice na hodiny, které měli mít.
,,Nechci to nosit."řekla Nayia prostě. Tain se podívala na uniformu, jež měla také na sobě. jí se docela líbila neměla nic proti.
,,Zvykneš si. Neboj. Hele převlíkni se a jdem. Za chvilku je první hodina."řekla Tain a poklepala si na hodinky.
,,Jako by ti vadilo přijít pozdě."provokovala ji Nayi. Tain si sedla na postel.
,,Fajn, ale dneska to potřebuji. Na průšvih si zadělám až zítra."řekla Tain a Nayi byla převlečená do té,,hrůzy" jak to nazývala. Vyšli a šli do učebny kde měli mítprvní hodinu. Byla společně s Nebelvírem. Což někteří moc neocenili. I když přišli společně, byli tak rozdílní jak jen to šlo. Měli právě mít hodinu Dějin čar a kouzel. Obecně nejnudnější hodinu.
,,Vítám Vás žáci. Doufám, že vám přes prázdniny něco zbylo v hlavě. Tkže si dáme malý uvodní testík."řekl prfesor. Byl to stařičký duch. Mnozí so z něj dělali legraci, že je tu tak dlouho, že vše co vykládá viděl na vlastní oči.
,,My sem, ale nechodili."ozvala se Saya za všechyn. Seděla v lavici se Siriusem. Rozumněli si i beze slov.
,,Tak si vyzkoušíte prvni test v Bradavicích."řekl profeosr Binns(duch XD) Saya si povzdechla, když zahlédla svoji sestru.
,,Hej vstávej."zašeptala Aki a drkla do dívky spící vedle ní. Profesor je naštětstí neslyšel a tak Aki drkla do své sousedky ještě jednou.
,,Hej Saiko vstávej."zašeptala Aki znova a zatřásla se svoji spolusedící. Ta, ale tvrdě spala a tak se Aki rozhodla k radikálnímu jednání.
,,Stávej!"zakřičela na ni. Doda sebou škoubla a rychle se zvedla. Mále se přerazila o židli a spadla přeslavici.
,,Co tady křičíte slečno Tonksová."zeptal se jí učitel Binns. Aki jen lehce zrudla a podíval se na profesora.
,,Omlouvám se pane učiteli."řekla Aki a nervozitou se jí měli vlasy. Když je konečně zkrotila a zůstali ve své původní barvě, učitel se na ni podíval.
,,Zůstanete po škole. Zítra v 8 večer vás chci mít ve svém kabinetu. Aki přikývla a Doda se na ni provile podívala.
,,To je, ale moje vina."řekla Doda a podívala se na Aki. Ta si sedla zpět do lavicea Doda tam stála s odhodlaným výrazem.
,,Ona křičela ne. Tak teď si sedněte a začneme s tím slíbeným testem."řekl Binns a už chtel rozdat pergameny.
,,Víte, že toto chování je nefér, hraničíc až se šikanou?"zeptala se ho Kira. Její chladný hlas jako by prostupoval zdmi.
,,Svět není fér."řekl Binns a čekal, že studentka sklapne. To nevidentně ještě neviděl Kiru. Její sestra věděla, co se stane.
,,Svět je fér, jen lidé to navidí."oponovala mu klidně. Kdyby byl binns naživu už by asi červenal zlostí. Ještě nikdy mu takhle nikdo neoponoval.
,,To není pravda."řekl rozzuřeně ikdyž se snažil zůstat v klidu. Celá třída již odpočítavala posledni vteřiny do konce hodiny.
,,Až zažijete to co já, tak si promluvíme o spravedlnosti, ano."řekla a zvedla se ze židle. Posbírala si věci a šla ke dveřím.
,,Mimochodem, ten váš test byl trapnej. "řekla odešla, na chodbě potkala Draca. Ten se na ni podíval a on jej ignorovala.
,,Nečum na moji ségru, kreténe."řekla Saya a postavila se Dracovi do výhledu. Což ho naštvalo a zároveň mrzelo. 
,,Nebo co?"zeptal se provokativně Malfoy. Saya se naštvala. Nedokázala v sobě potlačovat pocity jako její sestra.
,,Tě zabiju."řekla chladně, i když mluvila chladně nebylo to takové jako u její sestry. Malfoy se podíval do jejich očí.
,,Copak, máš stejnou moc jako tvá sestra?"zeptal se Malfoy. Jeho hlas byl pořád provokativní. A dařilo se mu Sayau vytočit.
,,Ne mám jinou."řekla a Malfoye v tu chvíli pohltili blesky. Ne jako včera u Kiri. Tentokrát šlehali kolem něj, ale nezasáhli ho. Malfoyovi se z toho podařilo vymnit.
,,To je všechno co umíš?"zeptal se jí. Vtáhl hůlku a Saya jej napodobila. Začali po sobě metat kouzla jako smyslů zbaveni. Když každý použil kouzlo aby odzvrojil toho druhého, vytvořil mezi nimi někdo štít.
,,Přestaň se zahazovat s takovým ubožákem Sayo."řekl její sestra Kira položila ji ruku na rameno.
,,Máš pravdu sestřičko. Za průšvih mi nestojí."řekla Saya mrkla na svoji sestru. Ta lehce přikývla a obě se otočili a šli pochodbě dál. Pod Dracem něco bouchlo. Lekl se tak, že přepadl až si sedl na zadek.
,,Co se stalo?"zeptali se všichni obklopujíc Kiru se Sayaou. Saya se pochchtávala a tak nechal vysvětlení jako vždy na své přemoudřelé sestře.
,,Když jsme odcházeli nenápadně pod Malfoye dala malou bombu a ta bouchla na sestřin povel. Vyjjímečně se jí to povedlo."řekl Kira její sestra se nafoukla.
,,Jak vyjjímečně, tohle se mi povede vždy."řekla Saya a celá skupinka pokračoval na další hodinu. Jíž měly být lektvary.
,,Ahojte lidi."ozval se za nimi veselý hlas Nomi. Všichni se otočili a uviděli vysmátou dívku. Nikdo nevěděl co se stalo.
,,Co se děje. Zmeškalas první hodinu."ozvala se za nimi Aki.  Nebyl jediná kdo chybí chyběl ještě někdo. Byla to Naiya. Tu také nikde neviděli.
,,Nic. Ale pospěšme si, chci stihnout druhou hodinu."řekl a spěšně již všichni uháněli na hodinu lektvarů, jež vyučoval nejneoblíbenější učitel na škole.
,,Jdete pozdě, slečny Lawliet."řekl Snape, když vešli Kira se Sayou do třídy. Byli to přesně se zvoněním.
,,Nejdeme."řekla Saya. Její sestra mlčela. Snape jim pokynul k jejím místům Kira seděla s Malfoyem a Saya se Siriusem.
,,Takže dneska začneme dělat jeden z těžších lektvarů. Jmenuje se Odvar živoucí Bolesti. Kdo pa nám o něm něco řekne?"zeptal se Snape do publika. Nikdo kromě Hermiony nezvedl ruku. Stejně jako vždy.
,,Co třeba slečna co chodí pozdě. Pokud nebudete vědět podpověď Nebelvír přijde o 25 bodů."oznámil Snape. Těšil se až nebude vědět odpověď a on požní Nebelvír tak nízko jak to jen jde.
,,Odvar živoucí Bolesti, je lektvar 2.úrovně. Což znamená jeden z nejtěžších. jeho příprava je složitá a musíte při ní být velmi pečlivý. Jeden chybný krok a jste mrtvi.Pokud se vám to povede aten lektvar někdo vypije, bude se 24 hodin smažit v nesnesitelných bolestech. Lektvar je bez příchuti i zápachu. Proto nejde poznat jestli vám ho tam někdo nalil. Ppozná se pouze pokud k němu přiložíte hůlku a řekne Selencio."řekla Kira vše co se o tomto lektvaru dá říct. Snape zbrunátněl.
,,Já myslel vaší sestru."řekl a chtěl se tím zachránit. Všichni ho sledovali. Nikdo ještě neviděl Snape v takové situaci.
,,Nespecifikoval jste."řekla tentokrát Saya a tím zachránila nejen sebe ale i svoji sestru. Kira jen pokrčila rameny.
,,Tak teď mi nyní tento lektvar uděláte. Ten kdo bude mít ten nejlepší dostane tuto lahvičku, jednoho vzácného lektvaru. Neřeknu Vám jaký to je. Na to musí vitěz přijít sám. Tak teď do dvojic a pusťte se do toho."řekl Snape. Čekal, že vyhraje Zmijozel. Nechtěl, aby vyhrál Nebelvír. Další ponížení by jeho ego asi nesneslo.

Po dvou hodinách, obcházel Snape stolky s lektvary. Všichni byli celý upocení, jak se snažili udělat, vše co bylo v jejich silách.
,,Končíme. Ustupte od kotlíků."řekl Snape a vyšel na rozhodující obchůzku. Když prošel kolem kotlíku Kiri s Dracem, čekal , že vyhrál, ale to by nesměl dojít až k místu kde pracoval Hermiona s Tsubaki.
,,Co-co-co-co to je?"koktal Snape. Před ním totiž stál naprosto dokonalí odvar živoucí bolesti. Ještě nikdy neviděl, že by ho někdo udělal tak dobře napoprvé. Takto dobrý ho neudělal snad ani on.
,,Toto je lektvar, pane profesore."řekla Tsubaki s jemným usměvem na rtech. neměla daleko ke smíchu.
,,Tak tu máme ten nejlepší."přiznal rezignovaně. Tsubaki s Hermionou si plácli. Celá třída jim zatleskala.  Až na Zmijozelské ti se jako obvykle tvářili, stylem alá nás to nezajímá a přitom byli naštvaní až to nebylo hezký.
,,Ahojte lidičky."řekla Nayia, když vyšli před učebnu na chodbu. Všichni vytřeštili oči. Měla na sobě danou uniformu jen trochu předělanou. A jak jí to v ní slušelo.
,,Co to je."vykoktal jedna z dívek ze Zmijozelu. Nayi se na ni usmála a otočila se dokola. Všichni kluci z ní nemohli spustit oči a z pusi jim vysela slina(pozn. autora Promiňte nemohla jsem si poct xD)
,,Moje nová uniforma."řekla Nayi. Byli to krátké černé šatičky sotva pod zadeček. Na nahou měla snadálky na podpatku. Na levém prsu u šatiček se třpitil znak Nebelvíru. přesto měla hábit. Též v černé barvě a také moderně upraven.
,,To je moc hezký."pochválili ji to všichni a tak se vydali pomalu na oběd. Když tu za nimi najdenou někdo dupal. Všichni se otočili a uviděli samotného ředitele Bradavic. Jeho hábit měl sytě růžovou barvu. Vlasy a vousy mu zářili všemi barvami. A za ním běželo růžové stvoření spívajíc Barbie Girl a na krku mu visela cedulka Snape miluje Brumbála a u toho fotka.Všichni se smáli jako smyslů zabavení.
,,Nomi, kde jsi."zeječel Brumbál jako smyslů zbavený. Přesně věděl kdo to udělal. Nomi kacejíc se smíchy přikopýtala k Brumbálovi.
,,Tady pane řediteli."řekla Nomi mezi výbuchy smíchu. Nemohla se přestat smát. Brumbál se naa ni zlostně díval.
,,Mám sto chutí tě vyhodit."řekl Brumbál přísně. Většina se ořestala smát, ale s Nomi to ani nehlo. Tlemila se celou dobu.
,,Ale protože to mám zakázané.Dostaneš trest. Zítra v osm se hlaš u Hagrida."řekla a nasupený odešel z místností. všichni se pořád káceli smíchy.
,,Večer bude sraz. Náš z jiného světa."oznámil Hichi a všichni o nichž se mluvilo se otočili a dívali se na něj.
,,V kolik?"zeptala se jedna z přítomných. Hichi nasadil výraz, nechte mně přemýšlet. Napjatě čekali asi půl minuty.
,,V sedm."řekl a spěchal za Dracem. Měli jít spolu na oběd. Celou cestu kecali. Přísší hodinu mělo být bylinkářství.

V 7:00, v knihovně
,,Tak co chceš?"zeptala se Nomi. Chtěla jít do pokoje udělat si ůkol z věštění. Už to chtěla mít za sebou.
,,Mno měli bychom trénovat."řekl Hichi. Věděl, že jestli mají někdy bojovat, musí trénovat svoje schopnosti a nejen šaškovat.
,,Vyjjímečně máš pravdu."řekla Kira. Hichi se postavil proti ní. V ruce třímal svůj  Zanpakutou .  Všichni čekali co bude dál.
,,Jak to myslíš, vyjjímečně."zavrčel. Byl dost vybušný a nesnášel když ho někdo podceňoval. V rámci své minulosti, byl na toto háklivý.
,,Tak jak jsem to řekla."odpověděla mu prostě. Hichigo vyndal svůj Zanpakutou a vyvolal jej. Přímo zaútočil na Kiru ta se mu vyhla z poza pláště vytáhla svůj Znapakutou a ohnal se po Hichim.
,,To stáčí."zakřičela Saya. Kira se po ní otočila čehož Hichi využil a chtěl seknout Kiru do ruky. Ta neštěstí rychle uhla a tak to schytal jen její plášť.
,,Ty kreténe podívej cos udělal?"zeptala se ho. Byla pořád klidná. Držela svůj Znapakutou u země, čímž se dávalo na jevo, že člověk nechce bojovat.
,,Tvoje smůla."řekl a znova se po ní ohanl. Tentokrát se ani nehla. Jen před sebe nechalůa dát štít.
,,Co to děláš, bojuj."řekl Hichi a Kira se podívala na svoje sestru. Ta zavrtěla hlavou a Kira se znova podívala na Hichiho.
,,Odcházím."řekla a otočila se k odchodu. Hichi se naštval a zaútočil na ni zezadu. Což bylo velice neetické.
,,Mně nezasáhněš idiote."řekla mu a střelila po něm několik ledových rampouchů. On se jim vyhl, ale než stihl zareagovat byla Kira pryč. Hichi si povzdechl. Tak se domluvili, že se sejdou každé ponděli od sedmi do desíti a budou trénovat.

Již Příště:
Nástup nové žákyně
Nový souboj mezi Sayou a Aki
Malé odhalení minulosti od někteéch členů
Vytvoření splečenstva
Bitka u tvoření jména

To vše a ještě spousta dalšího

Aiko Kira Leen
  
 


Komentáře

1 baka-chan baka-chan | Web | 17. června 2010 v 14:29 | Reagovat

bude hezký :) protože ho nebudu dělat já :D :D

2 *Aiko Yamamura* *Aiko Yamamura* | Web | 17. června 2010 v 15:09 | Reagovat

skvelá kapitolka

3 Hichigo Ikasoruk Hichigo Ikasoruk | Web | 17. června 2010 v 15:47 | Reagovat

ÚÚÚÚža mocinky pěkná kapitola :) těšim se na další díl :)

4 Nokorami Nokorami | Web | 17. června 2010 v 16:33 | Reagovat

XDDDD presne takto som si to predstavovala xDDDD Dumbledorovi som ale dala xDDD SNape miluje Brumbála xDDDDDDDDDD ja nemozeeem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDDXDXDXDXDXDXDXDXDPOKRACKOOO RYYCHLOOO!!

5 Sebi-chan SBé ♥ Sebi-chan SBé ♥ | Web | 17. června 2010 v 16:56 | Reagovat

aaa supeer! xD x) těšim se na další ;)

6 Tsubaki Tsubaki | Web | 17. června 2010 v 17:07 | Reagovat

naprosto super!!!!!

7 Majulík-chan SB-nkoo =* Majulík-chan SB-nkoo =* | Web | 17. června 2010 v 18:24 | Reagovat

waaaaw... uplne uzasneee =DD tesim sa na pokrackoo =D

8 Ady-chan Ady-chan | Web | 17. června 2010 v 18:58 | Reagovat

Pěkný dílek =)

9 Ady-chan Ady-chan | Web | 17. června 2010 v 18:58 | Reagovat

Jak se jinak máš? =)

10 Nagisa-chan Nagisa-chan | Web | 18. června 2010 v 20:13 | Reagovat

nádhernéééééééééééééééé uz aby byl dalsííí dííííl x)

11 tain... tain... | Web | 18. června 2010 v 22:04 | Reagovat

hezké :);)

12 Nagisa-chan Nagisa-chan | Web | 19. června 2010 v 20:32 | Reagovat

Něco málo bych podotkla xD ... Nayi není v Nebelvíru ale ve Zmijozelu. x) Jen menší detail,jinak fakt super. x) :-D

13 Nagisa-chan Nagisa-chan | Web | 19. června 2010 v 23:50 | Reagovat

Jo..v klidu x) svět se nehroutí. xD

14 tain... tain... | Web | 20. června 2010 v 16:58 | Reagovat

užááááá :))))))

15 Misa-SB Misa-SB | Web | 21. června 2010 v 13:36 | Reagovat

moc krásný!!!!!!!! :-P

16 Miki (Michalka) Miki (Michalka) | Web | 21. června 2010 v 19:14 | Reagovat

Zaujímavé :-D

17 Niigata ♥SBnko♥ Niigata ♥SBnko♥ | Web | 22. června 2010 v 18:53 | Reagovat

super cast :D krása

18 Nokorami Nokorami | Web | 22. června 2010 v 18:59 | Reagovat

Chcemeee troojkuuu!!xDD

19 Aki-chan, love Aff ^^ Aki-chan, love Aff ^^ | Web | 12. července 2010 v 22:54 | Reagovat

juu...šikovná holčička :) krásnej díl, opravdu se ti povedl ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.