Červen 2010

Oznam

16. června 2010 v 19:31 | Aiko Kira leen |  Oznamy/Omluvy
Ohayo Lidičky!
Tak jak se máte??
A co jaké bude výzo?? Mno že se ptám. Všichni budete mít určitě dobré známky.
Taky jsem vám chtěla oznámit, že tu přes víkend nebudu. Zítra jedu se školou pod stany na výlet. Vracím se v pátek. A v sobotu jedu na chatu. Tak teď překecávám rodiče, aby se mnou mohla moje Niii-chan. Tak mi držete palce.
Kapitolka Království naděje přibyde nevím kdy. Možná dnes , možná v neděli. Nevím jak rychle ji dopíšu.
Tak se mějte
Sayanora Aiko Kira Leen

Království naděje-1.chapter

10. června 2010 v 21:02 | Aiko Kira Leen |  Království naděje
1.Chapter

Tak dorazili do Bradavic. Na první pohled do nehostiného kraje. Krajina byla taková mdlá a šedá. Sychravé počasí jim také nepřidalo na kuráži.
,,Čau ja jsem Sirius Black."představil se jim jeden z nich. Měl husté černé vlasy a velmi hezký úsměv.
,,Ahoj já jsem Remus.Remus Lupin."řekl ten druhý. Byl trochu omšely, ale jeho plavé vlasy se nedali přehlédnout. Vydali se pomalu k hradu. Všichni mlčeli. Jen tak šli. Až to Siriuse přestalo bavit.
,,Do jaké kolej chcet jít?"zeptal se jich všichni se na něj dívali, takovým zvláštním pohledem. Jako by nevěděli nic.
,,Nebelvír."řekla černovláska s bůlankytně modrýmy očima. A podívala se na svojí sestru. Ta je přikývla a usmála se. Sirius je obě přejel takovým vláštním pohledem. Než však stihl něco říct ozvala se další osoba.
,,Já asi taky do Nebelvíru."řekla jediná rusovláska z celé skupiny. Ostaní horečně přemýšleli kam by se chtěly dostat.
,,Zmijozel jednoznačně zmilozel.!"řekla dívka s vlasy ve dvou culících a lebkou místo sponky. Vypadal trochu strašidelně.
,,Já taky do Nebelvíru."ozvala se černovláska tentokrát s zelenýma očima. Ostatní přemýšleli ve stejném tempu jak se blížili k hradu.
,,Ja chci rozhodně do zmijozelu."řekla dívka , též černovláska s vlasy do culíku a mečem, jež si nesla v ruce. Vypadala nebezpečně.
,,Nikam než do Zmijozelu nejdu, když už mně sem ta baba poslala."řekla jediný kluk, který byl ve skupině neznámých.
,,Já ti dám babu, buď rád že tě vzala. Ja bych si také přála být ve zmijozelu."řekla modrovláska, se stejně jasnýma modrýma očima.
,,Jo mám být rád, že jsem šel někam, kam vlastně nechci?"obořil se na ně. Všichni se na něj nevěřícně dívali.
,,Ja chci taky do Zmijozelu. Jo drž už klapačku idiote."poradili chlapci dívka s blond vlasy, v nichž měla zelený mělír.
,,Nehádejte se."řekla Sirius a ukázal před sebe. Tam se již rýsovala škola. Mno byl to spíš skvostný hrad.
,,Stejně je to baba hnusná."zamumlal si pro sebe chlapec. Dívky jej chtěli okřknout, ale byly zaujaty krásnou hradu a jeho okolních pozemků.

,,Dobrý večer studenti."ozval se jasný hlas starého muže, přes celou síň. Všichni na něj upřeli svůj zrak. I na svůj věk vypadal dobře.
,,Vítám vás do nového školního roku. Doufám, že si jej užijete. Ale ještě než se pustíte do hodování, mám pro vás zprávu. Pro někoho dobrou pro někohou špatnou."říkal. Celá škola ho poslouchala. Nikdo zněj nespustil zrak.
,,Přijdou k nám nový spolužáci. Budou tu na nějakou dobu. Budou přiřazeni do kolejí a vy se k nim budete chovat jako ke spolužáků."řekl muž. Jakož to ředitele jej každý respektoval. Než si to všichni mohli srovnat v hlavně otevřeli se dveře od síně.
,,Omlouváme se řediteli. Měli malé zdržení."ujal se slova Sirius. Po jeho pravic kráčel Lupin. A za ním osm dívek a jeden chlapec. Bradavičtí studenti slintali na dívkami. Jedna nich na každého mrkla a oni chudáci modlévali. Dívka se zahihňala a jeji společnícím se cukali koutky. Došli ke schodům, na jejichž vrcholu(byli tam tři schody XD) stála dřevěná stolička s potrhaným kloboukem.
,,Modrý klobouk."vydechla jedna z dívek. Její sestra do ní strčila a poťouchle se usmála. Její sestra se však zamračila.
,,Ne však chytřejší než ty."řekla dívka své sestře. Ta ji vrazila pěstí. Jen takové malé. Přeletěla celou místnost a přitom se nehorázně smála. Byla zvyklá, že si na ni její sestra vybíjí něrvy.
,,Tak to by stačilo.."řekl Brumbál a dívka jež dala pěstí své sestře se otočila, a poslouchala ředitele. Mezitím se její sestra přemístila zpět ke skupince.
,,Vyvoláme vaše jména a vy půjdete k nám a klobouk vám sdělí vaši kolej. Pak si k ní půjdete sednout.Je to jasné?"zeptal se na konec svého krátkého proslovu. Všichni beze slova kývli.
,, Tain Thoushirou."řekla žena s vlasy svázanými do drdolu. Na stoličku si sedla dívka s blond vlasy, jež zdobil zelený melír. Její modré oči se rozhlíželi po místnosti.
,,Hm tato dívka. Hm nevím kam tě poslat. Jsi odvážná, ale také drzá a neposlušná. Kam tě asi  pošlu?"povídal si sám pro sebou modrou klobouk.
,,Tak se vyžvějkni, chci se jít najíst."řekla mu, čímž dokázala svoji povahu. Klobouk se již moc dlouho nerozmýšlel.
,,Zmijozel!"vykřikl na celou místnost. Tain si sundal klbouk z hlavy a šla si sednout na své místo. Všichni ji tam vítali. Za svou poznámku si tam vysloužila několik obdivných úsměvů.
,,Další je Sazumi Nagisa."řekla profesorka,jejíž jméno již postřehli. Jmenovala se McGonagalová a prý byla přísná.
,,Jsem Nayi."řekla dívka s jasné modrými vlasy, které jí dokonale ladili k vlasů. Měli stejnou barvu a dívka se usmála, když si sedla na stoličku.
,,Jsi upřímná a klidná v zátěžových situacích. Pro tebe bude nejvohdnější Zmijozel."křikl klobouk a Zmijozel jásal, že získal další pohlednou tvář.
,,Nyní k nám přistoupí Nokorami Santame."řekla profesorka a vyšla dívka s vlasy svázanými do culíku. Meč měla pořád v ruce, čímž si vzbuzovala respekt.
,,Jsi oblíbená a ráda zkoušíš nové věci. Ty jsi jako stvořená pro Zmijozel."vykřikl klbouk a Zmijozel znova jásal. Blonďatý chlapec, jménem Draco Malfoy se zašklebil na tmavovlasého chlapce, jež byl hvězdou této školy. Byl to Harry Potter. Ten jeho škleb poslal zpět a věnoval se zařazování.
,,Teď přijde Tsubaki Nakatsuko."oznámila profesorka a z davu vystoupila dívka s tmavými vlasy a zelenýma očima.
,,Říkejte mi Noriko."řekla a šla se posadit na stoličku. Ještě jednou se ohlédla zpět a skupinkou s níž přišla a pak se usadila na židli.
,,Jsi odvážná a máš dobré srdce. Jedin místo kam můžeš zapadnout je Nebelvír."zakřičel klobouk a tentokrát jásal Nebelvír. Harry se usmál na Draca a ten se jen posměšně ušklíbl jak bylo jeho dobrým zvykem. Tain do něj drkla, aby se věnoval tomu čemu měl.
,,Aki Tonks Lupin"vyřkla profesorka rusovlasá dívka vystoupila ze stále ubývajícího hloučku lidí.Její šedomodré oči se leskly vzrešním z nové věci.
,,Jsi hodná a zárověň velmi silná. Myslím, že ty své místo najdeš v Nebelvíru."řekl klobouk a zase jásali Nebelvírští. Všichni napjatě seděli a čekali co bude dál. Zbývali už jen čtyři.
,,Sayako Lee Uchiha Lawliet."řekl profesorka z hloučku vystoupila dívka s krátkými vlasy a tmavýma očima.
,,Máš odvahu i milou povahu. Takže volím pro tebe Nebelvír."řekl klobouk a dívka seskočila ze židle a šla ke stolu Nebelvíru. Mrkla na svoji sestru a ukázala palec nahoru. Sedla si na židli a čekal co bude dál. Dala se do hovoru se studenty,
,,Doda Naomi de Pompa."řekla McGonagalová a z stále ubývajícího hloučku vystoupila černovláska s vlasy svázanými do culíku a sponkou ve tvaru lebky. Se zářivým usmvěm si sedla na stoličku a čekal co vyřkne klobouk.
,,Jsi milá, ale v hloubi srdce tvrdá. Tvé skryté schopnosti ti pomůže rozvinout Zmijozel." vyřkla klobouk a dívka se usmála ještě zářivěji. Šla si sednout ke stolu a čekal až se zařadí poslední dva.
,,Aiko Kira Leen Uchiha Lawliet."řekla profesorka a než si stihla černovláska a s azurovýma očima sednout na stoličku, profesorka něco zabrblala.
,,To němůžeš mít kratší jméno?"zeptala se spíš sama pro sebe. Kira ji, ale slyšela a tak se na ni chladně podívala.
,,Aiko, dítě z lásky. Kira, vrah nebo zabiják. Leen je zkrácenina z půdního jména. Uchiha je rodné přijmení v překladu znamenajíc vějíř a Lawliet je lidské přijmení."řekla ledově chladným hlasem. Její sestra Saya si povzdechla.
,,Jsi na povrch tvrdá a chladná, ale uvnitři chytrá a odvážná. Ty se staneš hrdou nositelku znaku Nebelvíru."řekl klobouk a Kira se zvedla a šla pomalu po schodech dolů.
,,Já nejsem jen na povrchu jsem chladná i uvnitř."oznámila klbouku a sedla si na místo a dívala se na posldního z nic.
,,Hichigo Ikasoruk"řekla McGonagalová. Jediný mladík mezi dívkami, se stříbrnými vlasy a oranžovýma očima si sedl na stoličku.
,,Jsi zlomyslný, ale chytrý. Pravý zástupce Zmojozelu."řekl klobouk a Hichi se usmál. Nebyl to jen obyčejný úsměv.
,,Máš štěstí nebo by tě můj Zanpakutou asi rozstříhal na malé kousíčky."řekl Hichi a pokračoval ke Zmijozelskému stolu.
,,Tak Vám přeji Dobrou chuť"řekl Brumbál a na stolech se objevila spousta jídla. Všichni se pustili do jídla a přitom si povídali.

U Zmijozelského stolu:
Nokorami, Tain, Hichi a Naiya seděli u stolu Zmojozelu postupně se seznamovali se svými novými spolužáky. Kluci házeli po holkách balící pohledy. Holky je obvykle odpálkovaly. Hichi se dal do řeči Dracem. Měli stejnou povahu tak si padli do oka.
,,Hele Hichi, kdo je ta černovláska, co šla před tebou?"zeptal se ho Draco. Hichi na něj vyvalil oči a podíval ses měrem k Nebelvíru.
,,Moc tu holku neznám. Je, ale taková chladná. Divím se, že  skončila v Nebelvíru."řekl Hichi a podíval se na Draca. Ten pokrčil rameny.
,,Hele Draco. Co máme zítra za předměty?"zeptal se ho Hichi. Draco protočil oči a začal horečně přemýšlet, co je zítra za předměty.
,,Zítra je nejkratší den. Máme Přeměňování, Létání, Lektvary a nakonec bylinkářství."řekl Draco a hichi se zatvářil zhnuseně.
,,Co je?"zeptal se ho Draco po výrazu jeho tváře. Hichi se zatvářil snad ještě hůř. Draco se na něj podíval ještě podivněji.
,,Nesnáším kytky."řekl Hichi zhnuseně. Draco se rozesmál. Jeho tón hlasu ho natolik pobavil, že se začal smát.
,,Co se to tu děje?"zeptal se Tain strčila mezi dva chlapce hlavu, aby zjistila co se děje. Oba chlapci se podívali do její rozzářené tváře.
,,Tady Hichi nám nesnáší kytky."řekla Draco a Tain se rozesmála.Smála se ještě víc než Draco. Hichi si odfrkl a vstal od stolu.
,,Hele Hichi počkej."zavolala na něj něj modrovláska Nayia. Hichi se otočil a zatvářil se navýsost otráveně.
,,Ty seš Nayi?"zeptal se Draco a Nayia přikývla. Draco si ji zkoumavě prohlédl. Nebyla jeho typ, ale chtěl se s ní skamarádit.
,,Co chceš Malfoy?"zeptala se ho, tak ostře až ho to překvapilo. Navenek zůstával klidný, ale uvnitř to vřelo.
,,Nic."řekl prostě. Nayia se otočila a šla za Hichim.Draco se znova podíval k Neblvírskému stolu, když do něj strčili jeho kamarádi Crabbe a Goyl.
,,Jdem spát jsme ňácí přecpaní."řekl Crabbe. Draco jen kývl a pustil se do nedojezeného jídla. Vedle něj seděli dvě dívky a povídali si.
,,Hele nepřijde ti ten Fred, hezkej?"zeptala se dívky sedíc vedle ní. dívka se usmála a podíval se na zmíněného.
,,Jo ten je hezkej Nomi. Ale Viktor z tý výměný školy taky není k zahození."řekla Doda a obě dívky se zachichitali.
,,Myslím, že tady se mi bude líbit."řekl Nomi a její nová kamarádka Doda se usmála. Holky ze Zmijozelu si něco špitali a přitom se na ně dívali.
,,To jsou Barbíny jedny pomlouvačný."řekla Doda a podívala se na ně. Nomi se taky otočila a v hlavě jí uzrál plán.
,,Co kdybychom jim něco vyvedli?"zeptal se Nomi. A Doda se na ni zkoumavě podívala. Chvilku přemýšlela.
,,A co jako?"zeptala se, nepřemýšlíc nad nějakými pravidly. Nomi se potěšeně usmála. Tahle holka jí padla do oka.
,,Tak poslouchej,"řekla a začala ji šeptat něco do ucha a obě se přitom chechtaly. Když se konečně domluvily vstaly.
,,To je starý."řekla Doda. Nomi se poťouchle usmála a šla dál k Zmijozelským slepicím. Ty drbali, tak moc zaujatě , že si jich ani nevšimly.
,,Ale pořád dobrý."oponovala Nomi. Obě se zasmály. Když tu přišli k vysněnému cíly. Slepice se na ně podívali.
,,Ahoj holky, hele chtěla bych se vás na něco zeptat."začala Doda a Nomi si stoupla nenápadně za ní. Vzal do ruky pomerančový džus a pomocí hůlky z něj udělal osm malých kuliček džusu vznášejících se ve vzduchu. Nomi je optarně přesunula nad jejich kalhoty a pak je pustila. Doda se potěšeně usmála.
,,Nenosíte pořád plenky."řekla se smíchem Doda, když tu k ní Nomi přistoupila. Celá škola se na ně dívala. Mno ne celá. jen Nebelvírská část.
,,My jen, že vám asi protekly."řekly holky společně a rozesmály se na celé kolo. Byly obě vysmáté a plácly si. Zmijozelské dívky vyběhli ven.

U Nebelvírského stolu.
,,Hele Sayo, kdo je ta holka, co se s nikým nebaví."zeptala se Ginny. Harry a Ron se na ni zpytavě podívali.
,,To je moje ségra Kira."řekla Saya a podíval se na svoji sestru sedíc saotnou a začtenou do knížky.
,,Proč se s nikým nebaví?"zeptala se Hermiona. Saya se podíval do svého jídla a přemýšlela o tom co se stalo.
,,To neřešte holky."řekla Saya a ihned změnila téma. Bavili se spolu . Saya byla velmi přáteská a rychle se s každým spřátelila.
,,Čau Sayo. "řekl Sirius a bouchl Sayu lehce dozad. Lehce tak, že chudák hodila držku do jídla. Všichni včetně Sayay se rozesmáli. Jediný kdo nehl brvou byla Kira.
,,Ta tvoje ségra je nějaká divná."řekla Tsubaki. Saya se na ni usmála. Pořád ještě se smála po celém obličeji měla jídlo.
,,Mno ani ne. Ona byla úžasné dítě. Jedna věc donutila změnit názor."řekla Saya a holky se už k tomu nevracely. Kecali o všem možném. Jejich hlavní téma bylo jak porazit Zmijozel. Porazit ať už to bylo cokoliv.
,,Lidičky to už je hodin, neměli bychom si jít lehnout?"zeptal se Aki, ikdyž se jí ještě nechtělo. Nechtěla si však hned první den si udělat průšvih.
,,Klid Aki."řekl jí Harry a ona se lehce začervenala. Tsubaki si to všimla a když byl Harry zabrán do hovoru s Ronem, naklonila se k ní.
,,Tobě se líbí?"zeptala se. To však postřehli holky okolo. Aki se začal červenat ještě víc. Když to si toho všimli i kluci. A už tam byli taky, drbny jedny XD.
,,Tamhleta váza."vyhrkla rychle, aby zahnala blížící se katastrofu. Celá skupina se začal smát. Všichni věděli, že lže, ale nechtěli si kazit zábavu. Když se Kira zvedla nikdo si toho nevšiml. Šla až na konec stolů, kde se setkala s Dracem.
,,Ustup."řekla mu chladně. Draco se usmál, naprosto ji ignorujíc. Ještě několik vteřin tam tak klidně stála.
,,Říkám ti to naposled uhni mi z cesty."řekla mrazivým hlasem. Její tón hlasu měl výhružný podtón, až teď Draco se zmohl na slovo.
,,Ustup ty."řekl a podíval se na Kiru. Její blankytné oči se jako zmrazili. Porbodávala ho očima, kdyby chtěla byl by již mrtev.
,,Tak teď to posral."řekla Saya tiše a ukázala na svoji sestru všichni se koukli na místo setkání a se zatajeným dechem pozorovali.
,,Fajn."řekla a na rtech se jí objevil posměvačný úsměv. Nikdo nestihl postřehnou, jak se to stalo, ale Draco stál usprostřed ledového víru.
,,Kiro to stačí."řekla Saya. Kira se na ni otočila a lehce se usmála. Ani toto nebyl upřímný úsměv. Draco se chvěl ve víru.
,,Do-do-dobře uhnu. Jen mně nech."zakoktal. Kira jen mrkla a všechno to bylo pyč. Draco ustoupil a uklonil se jí.
,,Tak to bylo něco."zehvízdal Sirius. Všichni přitakávali. Saya pokrčila rameny jako že nevěděla co se stalo. Ale ona to věděla moc dobře.

Bylo půl dvanáscté když se odebrali i poslední studenti do postelí. Každý přemýšlel o tom co se dneska dělo. Jediný kdo nebyl v posteli byl Hichi a Kira. Hichi si hověl v Astronomické věži a přemýšlel, zda našel opravdu pravého kamaráda, nebo to bud jen další podraz. Kira seděla na okně a nechala si větrem čechrat vlas. Ani její sestra nespala. Dívala s z okna a pozorovala svoji sestru. Přemýšlela, zda to jednou překoná.

The end 1.Chapter

Next

Hichi a Kira se na smrt pohádají.
Saya a Draco se skoro pozabíjí.
Nomi bude skoro vyhozena ze školy, za vtípky na Brumbála.
Tsubaki s Hermionou převezou Snapa na lektavrech.
Doda usne Dějinách čar a kouzel a Aki za to bude po škole.
Nayia si vytvoří vlastní uniformu, ale tu jí zakáží nosit, co udělá.

To vše v další kapitolce a další nová překvapení.

Království naděje-Prolog

8. června 2010 v 19:34 | Aiko Kira Leen |  Království naděje
Tak jsem konečně udělala prolog. Tak ho pls okomentujte. Už se pomalu pracuje na daůší kapitolce. Ta bude trvat dýl leč škola mi zabírá tak nějaký ten čas.
Měj te se a užijte si to.Bylo slunečné odpoledne. Slunce v tomto kraji vždy svítilo. Vždy bez jediného mráčku. Byla tu příjemná teplota. Krásně zelené trávníky. Uprostřed vždy písčitá cesta. Po níž šlo právě několik lidí. Přeněji řečeno devět. Osm krásných dívek. V jejich čele šl chlapec. Jediný z celé skupiny. Jejich jména nejsou nyní důležitá. Jejich ůděl je mnohem důležitější. Každý je z jiného národa. Jsou tak rozdílní a přesto jsou tady.
Kráčejí po písečné cestě až na její konec. Zde přešli na krásně udržovaný trávník. Všude kolem byl cítit jarní vzduch. Každý by si toto místo hned zamiloval. Šli dál a narazili na královninu matku Katherin.Zastihli ji právě při vyjížďce na koni.
,,Dobrý den vaše Výsosti."pozdravili ji slušně. Její Výsost lehce kývla hlavou, jako, že je vzala na vědomí. Šli dál až dorazili k honosnému domu. Z něhož právě vyšla mladá žena. Byla honosně oblečená. Byla neuvěřitelně krásná.
K
Každý si ji vážil. Nejen pro její krásnu. Byla i spravedlivou a hodnou královnou. Všichni s epřed ní uklonili v povinném 60 stupňové úklonu. Královna kývla a šla na zahradu. Oni ji následovali. Na zahradě stál stůl plný občerstvění. Královna usedla do čela a ostatní si sedli jak se jim chtělo. Jelikož se neznali, tak si nějak posedali. Jen Dvě dívky si sedli záměrně spolu.
,,Takže jste tu doufám všichni."zeptala se královna a několik sedících protočilo panenky. Většinu to vypadalo jako by to nudilo.Všichni kývli.
,,Jste tu, aby jste zachránili náš magický svět. Jste vyvolení. Jste tu aby jste nás zachránili. A pro vaši bezpečnost odejdete odsud. Půjdete na místo zvané Bradavice. Je to škola vyučující kouzla." řekla a zřejmě čekala na reakci publika. Několik z nich jen zalapalo po dechu.
,,To jako, že máme opustit svůj domov uprostřed otevřené války."zeptalo se jedno z děvčat. Všichni k ní obrátili svůj zrak.
,,Ano. Odejdete. Bdete se cvičit a rozvíjet. Aby jste nás potom mohli zachránit."řekla. Mluvila pořád stejně. Nikomu se to nelíbilo. Jen dvě dívky. Dvě, které se tam jedině znali na sebe spiklenecky mrkli.
,,Teď si prosím vemte své věci a odberte se k bráně, kde vás přemístíme do Bradavic. Tam na vás někdo bude čekat a vše vám vysvětlí. Nyní si pospěšte."řekla Královna vstala od stolu. Všichni také vstali a znova se uklonili. Nyní níž, aby královně vyjádřili úctu. poté si každý vzal věco a všichni zamířili k bráně, jíž se sem dostali.

,,Jak já tu ježibabu nesnáším."řekl jediný chlapec v dívčím kolektivu. Několik dívek se na něj otočilo.
,,Víš co, vem si věco pojď, ty jeden brumlale."řekla mu jedna z dívek. Chlapec so odfrkla chtěl jí oponovat. To však nestihl, protože se ocitli u brány. Zde je přemístili do Bradavic.

Když se ocitli na jinm místě, kde dosud žili. Bylo to místo tolik jiné. Byla tu zima, chladno a hrozné vlhko. Tam už na ně čekali dva muži.  Jeden z nic byl ošuntělí a druhý byl takový živější. Vypadali, že jsou ve stejných letech. O něčem si povídali. Když však koněčně spatřili ty na kter čekali, spěšně se k nim vydali.
,,Vítejte."řekli shodně a všichni se podívali na temnou oblohu. Všem hlavou prolétla jediná myšlenka.
Jsem zvědavý jaký to tu je.


Příště již první kapitolka

Nový přátelé znamenají nový začátek


Společná povídka postavy

6. června 2010 v 20:24 | Aiko Kira Leen |  Království naděje
Takže už jsem vymyslela název. U mně je to dost neobvyklé.Moc neumím vymýšlet názvy. Takže řekněte svůj názor.

Království Naděje

Ještě bych po vás potřebovala maličkost.Jen takovou drobnost.
Ato je Váš boj.
Jak bojujete(styl):???
S čím??:
Nějaké vláštní schopnosti(2max):
U Shingami jaký je váš zanpakuto??:

Moc děkuji za odpověď. A to už je snad poslední věc:-)POSTAVYSpolená povídka-další instrukce:-)

2. června 2010 v 20:17 | Aiko Kira |  Království naděje
Tak jste mně mo potěšili. Nečekala jsem že se přihlásí tolik lidí. Takže jste mně moc překvapili. Takže tímto ukončuji přihlášku. Pro přihlášené tu mám ještě několik otázek. Už jen trošičku. Vím, že jsem s tím otravná, ale musí to být:-) A taky vám sdělím jak  bych chtělůa, aby to probíhalo, páč mně napadl způsob jak to udělat trošku zajímavé.

1. V jaké chcete být koleji
2.Nejlepší kamarád/kamarádka
3.Největší nepřítel/nepřítelkyně
4. Vztah s ostatními postvami(alespoň jednou či dvěma) pokud nic tak nevadí:-)

Toť zatím vše.

A jak to bude probíhat. Jsou tu dva možné způsoby. O ten který vám vyhovuje víc hlasujte v komentářích. Prosím toto splnit!!!!
1.Necháteto na mně a já budu psát, jak uznám za vhodné.
2. Pod kažkou kapitolku, popřípadě email, mi dáte vědět co chcete, aby vaše postava udělala(např. pohádal se s učitelem, dostal trest s někým, posunout vztah s něký a pod)

Takže je to na Vás. Prosím napište to, a já se poté pustím do prologu a recenze:-)

Loučí se Vaše Aiko Kira Leen