Strážci Krve-Nová sousedka

1. května 2010 v 18:39 | Chiaki Saiako |  Strážci Krve
1.díleček:


Crrrrrrrrr.....Plesk
"Achjoooo zase do školy"zamumlala jsem do polšáře."Zlatíčko vstávej ,ať nepřijdeš pozdě do školy hned první den"volala na mě ze zdola mamka."Nejdu do první třídy"poslala jsem jí myšlenku:)"no dobrá to sice ano ale i tak"volala omluvným tónem mamina.Vběhla jsem do koupelny,hodila rychlou sprchu a vyběhla ke skříni.Mám spoustu pěkných hadrů ale nejsem namyšlená abych si brala to co jsem si brala např. v New Yorku,L.A. ...atd.Takžeee to máme mé tričko pro štěstí od mé kámošky Sarah(fialové triko s popisem:Peace)a džíny.
Popadla jsem batoh a vystřelila ze dveří.Mohla jsem se sice pohybovat kosmickou rychlostí ale není to dovoleno.Porušila bych první pravidlo strážců...odhalit svou druhou identitu.Nikdy nemůžeme věřit kdo patří k řádu.Páni tady maj i ochranku u brány školy.prošla jsem bez problémů a ihned jsem si všimla skupinky lidí.Zvědavě jsem nahlédla do jejich myšlenek.Zarazil mě výraz jednoho  z nich.Vypadal nepřátelsky.Měl ocelově modré oči a černé vlasy.Podle jedný holky to je Ethan(ne žádná chemie..xD)Roberts.Expert na dějiny které ho prý baví.Hmmm zajímavé pomyslela jsem si.
Zazvonilo.tak hurááá do jámy lvové pomyslela jsem si s úšklebkem.Jedna z nich se na mě soucitně usmála a já jí úsměv vrátila.První tři hodiny ušly.Děják povzdychla jsem si.Konečně můžu spát.Ale marně.Vypadá to že jediné místo je vedle Ethana Robertse.Jdu na to povzdychla jsem si."ahoj můžu?"zeptala jsem se ho a nasadila milý úsměv."No nic jinýho ti asi nezbývá takže ano můžeš"odpověděl tónem který mi napovídal abych se od něj držela dál.Bezva tak tenhle můj kámoš nebude pomyslela jsem si nostalgicky.První den by ušel pomyslela jsem si cestou domů hodnotíc svůj první den ve škole.
"Ahojky dcero moje máš se dostavit za Arkarianem"pozdravila mne mamka."bezva"zavýskla jsem a dala jí pusu na tvář a hrnu se k jídlu.Naházela jsem to do sebe a už jsem byla na cestě za mým milovaným bratrem Arkarianem.Arkarian má dlouhé modré vlasy a fialové oči.Oči máme po otci jen mě se na zemi barví lehce do modra.V boji mám oči rudé jako krev.
Sama si otvírám cestu do Arkarianových sálů které jsou uprostřed lesa v hoře která je napolo zničená z minulých bojů.
"Lolo!"přivítá mě s úsměvem Arkarian."Iane ráda tě vidím!"pozdravím ho a letím mu vstříc do náruče.Naše objetí je plné porozumnění a lásky.Také nás proto obklopuje aura rudá plná lásky a mísí se s modrou neboli porozumněním."Mám pro tebe k představení pár přátel se kterými jsi se setkala už dnes ve škole"řekne mi a já se usmívám."Dobrá tak mi je ukaž"pobízím ho."pojďte všichni sem"zavolal Arkarian někam dozadu.Jako první přichází šok.Vždyť to je ta skupinka co mě dneska zaujala..uvědomila jsem si.no oni se tváří také dost překvapeně.
"Takže představuji vám svou o 584 let mladší sestru Lorianu Hellie MacBrideovou."ukončil proslov Arkarian."Loro tohle Isabela Becketová ,tady to je Matt Becket a je to náš vůdce"."takže strýčka Dartemise syn"usmála jsem se"ano správně"odpověděl mi Arkarian."má moc schopností které poznáš časem,a tohle je Ethan Roberts se kterým sedíš na dějepise a tady to je Dillon Zach,Shaun Roberts Ethanův otec a Jimmy Daniels který bydlí spolu s Isabelou a Mattem bydlí,a toto je"nedopověděl"Neriah"řekla jsem"ráda tě zase vidím","já tebe taky Loro"řekla Neriah a přišla ke mně a objala mne."vy se znáte"zeptal se Matt"ano známe se..jednu dobu jsem jí dělala ochranku"odpověděla jsem.
"takže jak jsi pokročila s pátráním Lolo"zeptal se mne Arkarian"udělal mi smyčku"stručně jsem odpověděla.Nebudeme to tu před nimi rozebírat brácho poslala jsem mu myšlenku.Přikývl."no myslím že byste měli asi už jít,rád jsem vás všechny viděl."dopověděl Arkarian a rozloučil se s Isabelou.Sotva jsme vyšli už jsem si povídala s Isabelou i Neriah."Hele tvoje mamka je fakt ta zpěvačka?"zeptala se Isabela a zasmála se když jí Matt napomenul"ano je to ona ale nepředstavuj si kdo ví co...mamka je v pohodě a je fakt střeštěná."odpověděla jsem jí a se všemi se rozloučila"tak já jdu,uvidíme se zítra ve škole"usmála jsem se a odešla jsem.
Doma na mě čekal soupis věcí co musím udělat."mamííííííííííí"zaječela jsem na celý barák.A nikde se nic neozvalo.No dobrá,dobrá pomyslela jsem si.
Druhý den jsem šla do školy s náladou:)Uprostřed vyučování se ozvala rána a když jsem se konečně dostala k oknu viděla jsem jak se z lesa valí obrovský kouř a něco se v něm pohybuje.
Jsou tu stvůry Lori ozval se mi v hlavě hlas Arkariana"ať nikdo nejde ze školy a ty se vypař..znáš to naléhavě mi zněl Arkarianův hlas v hlavě.
Vyběhla jsem na chodbu.Matt ke mě přběhl a ptal se:"nevíš co to bylo""stvůry...musím je zničit,postarejte se ať nikdo nevychází z budovy."pomůžeme ti""dají se zničit jen mou krví"odpověděla jsem mu a vyběhla kosmickou rychlostí z budovy.
"Arkariane..kolik jich je?"zeptala jsem se ho."Pět..zvládneš je?"starostlivě se ptal"nejsu žádný ořezávátko"ušklíbla jsem se a zavolala Danielovo jméno(můj Chevalier)"katanu"jediné slovo.
Oči se mi při vysunutí katany zbarvyli do ruda a já po paměti rukou sáhla na katanu po které začala téct má krev.
Rozeběhla jsem se a přesekla první stvůru která byla poblíž...a takto všechny.Zbyla po nich jen kaluže krve kterou jsem měla i na svém oblečení."poslal Sebastine,to vím určitě.chce vědět jestli jsem tady."řekla jsem Arkarianovi."jste v pořádku"slyšeli jsme za s sebou Mattův hlas a hlasité oddechování.Otočila jsem se.Viděla jsem vyděšené pohledy."už je vše v poořádku,všichni jsou mrtví"odpověděla jsem na Mattův dotaz."ty,tys je zabila"zeptala se Isabela.Přikývla jsem.

Jak to všichni vezmou?
Přijmou Lorianu mezi sebe i když ví že je skoro zabiják?

Kritiku a názory prosím:)

Your Chiaki Saiako
 


Komentáře

1 littlesasa littlesasa | E-mail | Web | 1. května 2010 v 20:00 | Reagovat

ahojky :D ako sa mas ??? :D a ako si uzivas vikendik ??? :D

2 Majulík-chan SB-nkoo =* Majulík-chan SB-nkoo =* | Web | 2. května 2010 v 12:53 | Reagovat

waaaw..rychlo dalej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.