The Last Fight

11. dubna 2010 v 20:56 | Lily |  Jednorázovky
Taková splácanina, co mně napadl po cestě na bus. Není to nic extra, ale prosím komentujte a hlavně kritiku. Ta mně potěší nejví. Chyb si prosím moc nevšímejte.

Perex

Byl krásný sluněčný podvečer. Slunce skrz stromy svítilo na mýtinku v lese. V lese bylo ticho a klid. Všude poletovalo motýli a zpívali ptáčci. Uprostřed mýtinky bylo malé jezírko. Jeho hladina s nádherně třpytila Všechno vypadalo jako krásná idylka. Toto krásné ticho přerušila dívka. Doběhla do lesa obrovskou rychlosti. Všechno kolem utichlo a ona se svezla na zem. Opřela se o strom a dívala se do dáli. Její oči brousily po okolí. Myšlenky se jí rozběhly všude po okolí. Teď tady na ní všechno dolehlo. Události z minulých dní. Pokrčila nohy a přitáhla si je k tělu. Položila si na ně hlavu a podívala se na zem. Po tváři se jí začaly kutálet velké slan slzy.
Nechápala, proč to udělal. Proč to její bratr udělal. Vyvraždit celou jejich rodinu. Vždyť i on byl Uchiha a všechny je zabil.Ona měla asii to štěstí že byla na misi. Když se vrátila viděla jen tu spušť. Nikdo nevěděl kdo to byl. Jen ona, díky svým schopnostem, věděla kdo to udělal. Nikdo jí nevěřil Nikdo ani hokage Naruto.Nevěřila, že mohou bý lidé takový. Celý její život se převrátil vzhůru nohama.
Mísily se v ní protichůdné pocity. Láska, nenávist, odpoštěný a pomsta. Její srdce zaplavila obovská vlna emocí. V hlavě měla zmatek. Nechtěla věřit tomu co se stalo. Nechtěla aby to byla pravda. Nechtěla nikomu blížit. Několik minut na d tím jen tak přemýšlela. Poté jí došlo, že se tomu pocitu namá bránit. Pocitu pomsty. Tolik začala toužit ho zabít.
Tento pocit jí naprosto zachvátil tělo. Mozek začal přemýšlet o tom jak ho zabít. Nechtěla ho zbít, ale potom co udělal, si to zaslouží.
Pak najednou uslyšela jak jejich zvon hlasí nějaký poplach. Obvykle to znamenalo, že se mají všichni sejít na hlavní cvičišti. rychle vstala. DSlouhé černé vlasy za ní vlály jako smutný vodpopád.
Když dorazila na místo uviděla svého bratra uprostřed cvičiště s mikrofonem. Jakmile jí zahlédl, usmál se. Nevěděla co to znamená. Pořád tam stála a nic nedělala.
,,Nakashimo Lillian Uchiha, chci s tebou bojovat."řekl a přitom se jí pořád díval do očí. Najednou jí srdce připomnělo touhu po pomstě.
,,V tom případě se připrav na smrt. Sasuke Leonardo Uchiha."řekla a jedním skokem skočila ke svému bratrovi. Vytáhla Katanu a přeměnila se na princenu. Díky této proměně, mohla použít svou plnou sílu.
,,Nemyslím si."řekl a zaútočil na ni. Odvrátila jeho útok. Namířila na něj svoji katanu. Hodil po ní několik kunaiů. Mávla rukou a ony změnili směr a zabodli se do stromu. Zopakovala jeho útok. On také jen lehce mávl rukou. Oba tam jen tak stáli a dívali se na sebe.
Diváci si mysleli, že je jejich boj u konce, ale to se mýlili. Najednou se všude zvedl tlak. Oběma začala zářit katan. Obě jejich katany byli plněny chakrou. Jak se tlak zvedal, ona proti sobě vyrazili. Jejich rychlost byla obrovska a pouhé oko, to nemohl postřehnout. Obyčejní lidé by uslyšeli až ránu,která nastala při setkání jejich katan. Zaútočiliproti sobě takovou silou až je to oba odmrštilo na opačné konce cvičiště. Stihli to oba ubrzdit. Lehce oddychovali. Jejich pohledy se znova setkali. Jejich oči zabrousili do hlediště. Viděli tam své přátele i milované. Ani jeden z nich na to nedbal. Znova na sebe zaútočili. Ona proti němi šla s Chodori a on proti ní použil Rasengan. Jakmile se jejich techniky setkali, nastal výbuch. Diváci se zvedli ze sedadel. Všichni se dívali a se zatajeným dechem pozorovali co bude dál. Ještě nebyl pryč všechen prach a oni už ase bojovali. Neustále ne sebe útočili a uhýbali si. Nebyl to obyčejný boj. Byl to boj na úrovni nejvyšší. byli zde používány i velmi silné techniky. Občas i zakázané Nyní to nikdo neřešil , ale všichni se dívali, na tento ohromující boj. Boj mezi bratrem a sestrou. Na ten nejvyrovnanější boj, jaký může být.
Oba již byli skoro na pokraji smrti. Měli prakticky vyplítvanou chakru. Ikdyž byli v tomto stavu, jejich emoce je vedli dál. Dál. Blíž ke smrti. On s touhou po pomstě a on s chtíčem být jediný dobrý Uchiha. Zaútočil na ni a ona s mu vyhla. Chytla je pod krkem a přitiskla ke zdi.¨
,,Řekni pravdu."zařvala na něj ostře.
,,Jakou pravdu?"zeptal se. Tato otázka ji naštvala tak, že mu stiskla hrdlo a on nemohl dýchat. jí to bylo jedno.
,,Stačí."zkřičela blond dívka z hlediště. byla to Leova snoubenka. Lily ho pustila. stál na nohou a díval se na ni.
,,Proč mně nezabiješ?"otázal se s úsměvem na rtech.
,,Nechci."řekla a vrátila katanu zpět do pouzdra.
,,jsi srab."řekl a ona se na něj podívala. byla klidná. Boj z ní vymlátil všechnu nenávist.
,,Nejsem. Nechci tě zabít protože bych ublížila spoustě lidem."řekla klidně. On se na ní podíval.
,,Nedokážeš mně zabít. Protože jsem tvůj bratr."řekl výsměšně. Ale i tohle bylo moc.Moc i na její právě uklidněnou psychiku. Bleskurychle vytáhla katanu a probodla mu srdce. Pramínky krve mu začali stékat po hrudi. Všichni lidé se nechápavě dívali.Jí bylo jedno co si o ní pomyslí.
,,Nejsem tak slabá jak si myslíš."řekla. Vytáhla katanu z jeho těla. Otočila se a v mžiku zmizela.

Od té doby ji nikdo neviděl. Všechno se vrátilo zpět do starých kolejí. Několik let po ní pátrali. Ještě než chlapec zemřel řekl pravdu. Oni se jí vydali hledat. Avšak bez úspěchu. Vesnici již od té doby nikdo nenapadl. Říká se že ona dívka drží nad vesnicí ochrabou ruku a každého nepřítele ohned bez milosti zabije.
 


Komentáře

1 Renyu - TvÉ SB ♥♥♥ Renyu - TvÉ SB ♥♥♥ | Web | 11. dubna 2010 v 23:05 | Reagovat

to bylo super! x) akorát škoda, že to bylo trošku krátký :/ ;)

2 Ady-chan Ady-chan | Web | 12. dubna 2010 v 17:09 | Reagovat

Páááni, to bylo super! =)

3 Niigata ♥SBnko♥ Niigata ♥SBnko♥ | Web | 12. dubna 2010 v 18:51 | Reagovat

dakujemm :D

4 lony lony | 12. dubna 2010 v 19:38 | Reagovat

super ;-)  :-D

5 Majulik-chan & CerticeQ_CmuQ Majulik-chan & CerticeQ_CmuQ | Web | 12. dubna 2010 v 19:45 | Reagovat

waaaaaaaw..to bolo uzasnee =DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.