Duben 2010

Strážci krve

30. dubna 2010 v 22:16 | Chiaki Saiako |  Strážci Krve
Lidičky mám rozkoukaný anime Blood+ a zhltnutou trilogii Strážců času(doporučuji!!!!)a tak mě napadlo..proč to nezkombinovat?:-)

Recenze:
 Po boji s Řádem chaosu,nastoupila vláda klidu:)
Do Angel Falls se přistěhovala nová dívka s uhlově černými vlasy a tmavě modrýma a fialovýma očima.Jmenuje se Loriana a je to dcera Loriana.Arkarianova sestra která vyrůstala na cestách se svou matkou LaTee populární zpěvačkou a také oddanou strážkyní času a oddanou partnerkou Loriana.
Tato dívka Loriana není jako každý strážce nebo jako každý nesmrtelný.Je to nesmrtelná s neobyčejnou silou a její krev zabíjí stvůry z podsvětí které žízní po lidské krvi a mase.Má přesně 6 svých vrozených schopností:1.)přijímat schopnosti mrtvých oddaných bojovníků
                                             2.)čtení myšlenek
                                             3.)nesmrtelnost
                                             4.)obrovskou sílu v rukou
                                             5.)měnit podle vůle barvu svých očí a vlasů
                                             6.)vstup do jiných světů a do dob minulých ve svém těle
Mimo to dokáže se sama uzdravit a její krev uzdravuje ale nedává nesmrtelnost,a umí se pohybovat světelnou rychlostí
domyslete si dlouhé vlasy:)takto bude bojovat Loriana proti stvůrám z podsvětí

Na druhé straně je tu šok!
Lathenie bývalá královna podsvětí má syna...Sebastine...posecllý ničením a zabitím své sestřenice Loriany.

Bude svět ještě někdy v pořádku?doufejme...

Your Chiaki Saiako

Zase New Dess

30. dubna 2010 v 19:17 | Lily |  Oznamy/Omluvy
Ahojky, tak jsem si trochu pohrála s blogem. A musím uznat, že jsem na sebe pyšná. Tohle se mi fakt povedlo. Konečně jsem přišla na spoustu věcí:-) Takže Bomba:-)
Dneska ještě přibydou postavy do mojí povídku a chci začít písat první dílek.
Pa Aiko Lily

New povídka

28. dubna 2010 v 19:34 | Aiko Lily |  Život je boj! A já ho vyhraju!
Názvem si nejsem jistá, pibide při seznamu postav. Kdyby vás neco napadlo, pls pisnete:-)

Svět je zmítán tajnou válkou. Válkou o níž ví jen ti co ji vedou. Tato válka mezi dobrem a zlem se neustále přiostřuje. Síly jsou vyrovnány. Bojují proti sobě ninjové i shinigami. 
Celé to začalo před 16 lety. Všichni si žili tak jak měli. Ninjové ve svém světě. Shinigami v Soul Socienty. Lidé na své malé útulné zemi. Ale když se do sebe nahodou zamiloval shinigami a ninja, šlo vše do háje. Tohle přeci nemohl nikdo dopustit. Ale lásce se neporučí a z této sebevražedné lásky vzejde děťátko. Itachi Uchiha a jeho láska Rukia Kuchiki. V Soul Socienty je chtějí zabít a proto vezme těhotnou Rukiu do Konohy. Zde ji přijmou docela dobře. Všechno se zdá v pohodě.
Rukia porodí. Narodí se jí holčička. Pojmenují ji Aiko Lillian Kuchiki Uchiha. Děčátko se neraduje s rodiči dlouho. O děvčátku jediné svého druhu(ninjaxshinigami) se zajímá také Rukiin nevlastní bratr Byakuya. Kvůli této válce se rozhodne Ichigo příjít také do Konohy. Myslí, že zde bude mít jeho žena Orichime více klidu. Jí se také narodí děvčátko. Jen o pár měsíců dříve. Malé děvčátko se jménem Sayako Kateleen Kurosaki. Na rodinu Kurosaki zaútočí Byakuya. Zabije Ichiga i Orichime. Jejich dceru se našťěstí podaří zachránit.
Jednoho dne se svede bitva století. Kuchiki Byakuya vs. Uchiha Itachi. Drsná bitva při níž zemře Rukia, aby ochránila svoji dceru. Itachi nakonec vyhraje, ale rovnováha světů je narušena. Celý svět ninjou i Soul Socienty se hroutí. Všichni kdo mohli uprchli na Zem. Mezi nimi je i Itachi. ukryje obě malé dívky do tohoto světa. Daleko od války. Tato válka se mezi rozrůstá. Jsou určeny strany.
Obě dívky jsou určeny jako princezny. Měla, ale být tři. Tou třetí měla být Aikiinina sestřenice Chiaki. Ta však nepřežila Madarovo běsnění. Jedinými posledními Uchihy jsou Aiko a Itachi. Jak smutný osud.
13 let si žije Aiko v normální rodině. Když jí však táhne na 14 rok  začnou se projevovat její schopnosti. Její otec jí řekne vše potřebné a ona začne ,,vládnout" části které má. Do jejich organizace přijde neznámí shigami. Jeho jméno je Renji Abarai a je o několik let starší než Aiko. To, že se do sebe zamilují ani psát nemusím.
Jejím úkolem je také chránit druhou princeznu a připravit ji na to co jí čeká. Spřátelí se, ale zamotají se nám do příběhu lidé, co by tam vůbec nic dělat neměli.
Jak tahle celá mela dopadne?
Dokáže Aiko připravit Kate na její úlohu?
 Zvládne Aiko pomstít se Byakuyovi?
Dokáže se Kate odpoutat od své minulosti?
Zvládne přijmout pravdu?
 Dokáží obě princezny porazit zlo , jež se jmenuje Gang 8 kruhů?
Nenaruší se tím rovnováha světa??

To vše a ještě víc. Brzy přibyde seznam postav a obrázky.
Tato povídka je již promyšlana do detailů.
Díly by měli při bývat rychle.
Moc se omlouvám, že jsem dlouho nic nepřidala.
Tak já jdu dělat ty postavy:-)

Step by Step

24. dubna 2010 v 14:16 | Chiaki |  Step by StepUspořádání:
Sakura-18 let
Itachi-20

Sasuke-18
Ino-18

SakuIta-nejstarší dcera:Elizabeth(Beth)-17let
-mladší dcera:Isabella(Izy)-15let
-nejmladší syn:Joseph(Jose)-10let
rozvedli se z důvodu podvádění-ze strany Itachiho.Manželství jim vydrželo:17 let,Sakuře-35let
Itachimu-37let


SasuIno-nejstarší syn:James(Jemie)-17let
-mladší syn:Jessie(Jess)-15let
-nejmladší dcera:Jessika(Jessie)-12let
rozvedli se z důvodu Inniných žárlivých scén:DManželství jim vydrželo:17 let,Ino-35let
Sasuke-35let


Popis dětí(obrázky ještě nemám):

Elizabeth:zajímá se především o mo´du,líčení a kluky.Je to nadprůměrná studentka.Miluje svou matku a otce nesnáší.Svou mladší sestřičku se snaží stále poučovat o tom jak by se měla oblékat a líčit.Svého mladšího bratra neustále kritizuje.Střídá kluky jako ponožky:D

Isabella:miluje zvířata a přírodu.zajímá se někdy o mo´du i líčení.Kluky ignoruje i když jí zvou na rande.Svou starší sestru by nejradši zahrabala(jak s oblibou říká).Své rodiče má ráda a ví jak to mezi nimi bylo.Se svým bratrem si rozumí a je to také nadprůměrná studentka.

Joseph:zajímá se o vědu,je nadprůměrně Inteligentní a svou sestru Izy má rád,ale svou druhou sestru Beth nesnáší.Rodiče má rád ale svého otce víc a proto chtěl s ním zůstat jenže to nevyšlo.Děvčata ho neustále urážejí a byl také šikanován.


James:zajímá se o holky,učení mu je fuk!Jeho koníčkem jsou auta a holky a také PC.Svého otce má rád a svou matku vyřadil z provozu(z mysli).Svou nejmladší sestru neustále popichuje a dělá jí schválnosti.Se svým bratrem se perou ale jinak si dobře rozumějí.

Jessie:s bratrem vychází docela dobře a své sestře dělá ochranku.Svou matku nikdy neměl moc rád a svému otci pomáhá s domácími pracemi.Není den aby nešel na rande s nějakou "kočkou".Mezi jeho koníčky patří sportování a hrabání se v autech.

Jessika:její nejmilejší činností je praní se s kluky.Její dva starší bratři se jí v tom snaží zabranˇovat ale neúspěšně.jinak strašně ráda čte a dv domácnosti vaří.Svou mámu měla ráda ale otec jí je blíž.

popis a jejich práce-rodičů:

Sakura:dědička hotelového impéria Smith a spol.Své děti miluje nade vše.Když jí bylo 18 přestěhovala se do Španělska do jedné z poboček hotelu.Kde se seznámila s Itachim Worthem který je dědic společnosti Work a.s.neboli stavební společnosti.Jejich manželství bylo nádherné až do doby kdy Itachi začal Sakuru podvádět.V tu chvíli se sním rozvedla a své děti odvezla zpět na Floridu do Miami.

Sasuke:Úspěšný předseda firmy Work a.s.S Ino se seznámil v jednom hotelu kde pracovala jako číšnice.Své děti miluje ale nemá na ně moc času.Inu miloval ale scény se nedaly vydržet a tak se rozhodl pro rozvod.Přestěhoval se i se svými dětmi do Miami.

Itachi:dědic společnisti Work a.s. velmi proslulý "holkař"po rozvodu začal loviti volněji a tak se seznámil s Ino se kterou má ted poměr a ulevilo se mu že se rozvedla s jeho mladším bratříčkem.Bydlí stále ve Španělsku.

Ino:je ráda že se rozvedla jelikož miluje svého Itachiho,a zbavila se těch "fracků".Pracuje jako servírka v pobočce hotelu Smith a spol.Je štastná.

Doufám že se to nebude katastrofa a já běžím písat první kapitolu
Your Chiaki

Diplomky

22. dubna 2010 v 19:19 | Lily |  Naše Keci XD

Tak mám zase new Sbéé
A tak tu jsou diplomky, snad jsou všechny:-)

diplik
diplik
diplik
diplik
diplikKdo nemá ať se urychleně přihláááásíííííííííííí:-)
Arigo Lily-san
Naruto video LoL

16. dubna 2010 v 19:47 | Lily |  Videa

Rozcestník

16. dubna 2010 v 19:43 | Lily |  Naruto

Picty


Videa


Ostatní