Sharingan vs. Byakugan, Hyuga vs. Uchiha, Dívka vs Chlapec

16. března 2010 v 20:43 | Lily |  Jednorázovky
Jen taková krátká jednorázovka. Moc vás všechny prosím o komenty!
Prosím smutně koukám.
Doufám, že se vám to bude líbit. Jen to jen malá oddychovka, která mě napadla.
Sayonora Lily
Stáli tam. Na tom velkém šedém náměstí. Náměstí bylo prázdné až na několik lidí. Dva z nich byli oni. Dva zapřísáhlí nepřátelé. Stáli naproti sobě. Byli od sebe asi 5metrů. Chlapec a dívka. Nenáviděli se až za hrob. Nikdo to nechápal. Nikdo nechápal jejich vzájemnou nenávist. Byli spolu v týmu a ani to je nespřátelilo.
On měl za sebou několik svých stoupenců, aby měl jistotu, že ona zevře. Ona za sebou měla své přátele, které sem on přivedl,a by ji sem na lákal. Byli to lidé pro ni velice důležití.
,,Co chceš?"zeptala se ho. On se na ni podíval, tím svým pohrdavým pohledem. Jeho bledé oči se na ni tvrdě dívali.
,,To je jednoduché Tebe. Spíš tvoji smrt."řekl prostě. Na se na něj podíval těma svýma temně zelenýma očima.
,,Jako by jsi nevěděl, že na mně nemáš."řekla a usmála se na něj. On se zmaračil.
,Ale mám. Zabiju tě."řekl rozhodně a jeden z jeho stoupenců mu hodil katanu. On ji vyndak z pouzdra a zamířil s ní na dívku.
,,To si jen myslíš."řekla a vytáhla katanu z pouzdra které obvykle nosila na zádech.
Stáli tam naproti sobě a mířili na sebe katanami. Tak tohle byli oni. Oba pocházeli ze znešeného klanu. Tyto klany se naměli radi, ale nikdo si nemyslel, že to dojde až takhle daleko. Byli to oni. Oni dva. Hiashi Yuka Hyuga a Sakura Lillian Uchiha.
Každý z vesnice ja znal a uznával. Avšak nemysleli si, že to dojde tak daleko. Netušili, že nastane bitva, kde jeden z nich vyhraje a druhý zemře. V tomto boji se rozhodne, který klan je silnější.
,,Byakugan!"řekl Yuka a v očích se mu objevila ona síla Hyuga klanu.
,,Haruno Mangekyo Sharingan."vykřkla Lily a získala do svých očí brutální sílu svého otce a matky. Tento sharingan zdědila po otci Itachim a díky brutální síle své matky,ještě zesílil. Měl jednu velkou výhodu. Ikdyž jste jej používali pořád nikdy jste neoslepli, jako ostatní, jež využívali tuto sílu.Teď se mělo rozhodnout.
Sharingan vs. Byakugan. Hyuga vs Uchiha.
Začali bojovat. Vrhli se proti sobě v ohromné rychlosti. Zastavili se až když se jejich meče potkali. Ozvala se rána. Oba do svých katan nechali proudit svoji chakru. Čímž získala tato srážka ještě větší ráz. Oba používali techniky svého klanu. Ani jednu z nich nedocházeka síla a odhodlaní. Jen s jejich chakrou to začalo vypadat bledě.
,,Zemřeš, temná princezno."ozval se za Lillianou temný slizký hlas. Majitel onoho hlasu ji bodl kunaiem do boku. Lillian se skácela ne zem Pod návalem bolesti.
,,Nikdy. Nikdy mně nezabiješ."řekla a s velkou námahou se zvedla. Podíval se Yukovi do očí a udělal pár pečetí.
,,To snad nechceš udělat?"zeptal se Yuka s setrachem v hlasem. Nechtěl uvěřit, že to použije. Použije svoji nejsilnější techniku. Smíchla v ní svoje přírodní síly i spoustu technik, tak vznikla technika, jež byla nejsilnější na světě.
,,Ale ano."řekla rozhodně a nepřžestávala dělat pečetě. Věděl co ho čeka. Bolestivá smrt. Věděl, že to nepřežije. Balo to justsu, které v sobě neslo sílu Chidori, Chidory Nagashi, Rasenganu, Amaterasu a mnoha jiných silných technik s šepetkou přírodních sil a hlavně s obrovkou silou vesmírné energie.
,,Nějaké poslední přání."zeptala se ho Lily drsně. Její hlas připomínal skálu. Byl tvrdý a chladné. Yuka pouze polkl. Na nic víc se nezmohl. Technika začala působit. Objevila se jo velké kopule, která vše ničí. Ale co majitelka této techniky. Ani ona nevěděla, jestli to přežije. Vypustila tehniku, když uviděla svoji lásku. Tu osobu kterou milovala a záleželo ji na ní jako na nikom jiném.
,,Miluji tě, Ravene."řekla podíval sen a černovlasho hlapce, který právě viděl, jak nejsilnější technika světa funguje.
Pak se ozvalo hlasité prásk. Mrtvé tělo Yuky odletělo před nohy jeho příznivců. Byl mrtvý Jeho tělo bylo skrs na skrs prpálene ohněm a elektřinou. Byl celý od krve. Raven se díval jestli někde nevidí Lily. Stála. Ona tam stála a držela se za bok. Silně oddechoval. Byla také celá od krve, ale stála. Pak se nejdnou zhroutila na zem. První kdo byl u ní byl Raven. Vzal jo do náručí.
,,Vydrž."pošeptal jí a uháněl do nemocnice. Ona se na něj usmála a nechala se unášet pociten, že to ona vyhrála. Že dokončila svoji pomstu.
 


Komentáře

1 Majulik-chan & CerticeQ_CmuQ Majulik-chan & CerticeQ_CmuQ | Web | 16. března 2010 v 20:54 | Reagovat

waaaw..to bylo supeeer =DD noo a ja by som cela na diplomek nejake SasuSaku =DD

2 lonaxx lonaxx | 16. března 2010 v 21:08 | Reagovat

ahojk pekny :-) tleskam :) ale jen tak mimochodem kdy bude dalsi povidka :-)

3 littlesasa littlesasa | E-mail | Web | 17. března 2010 v 20:06 | Reagovat

peknee :D ... ako to vsetci robite?? x( ze tak pekne pisete x( ??

4 Renyu - TvÉ SB ♥♥♥ Renyu - TvÉ SB ♥♥♥ | Web | 18. března 2010 v 17:12 | Reagovat

další super povídka =3 moc povedená! x)

5 kh kh | 14. ledna 2014 v 17:50 | Reagovat

cheati pro učíhi :-?

6 dsds dsds | E-mail | 10. prosince 2014 v 17:32 | Reagovat

[5]:

[5]: souhlasím :-x  :-x  :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.