Březen 2010

Blood+

25. března 2010 v 19:42 | Lily |  Naše Keci XD
Tak jsem včera konečně dokoukala Blood+. Lidičky já vám bulela jako želva celý dva poslední díly. Jak mně bylo  Divy líto a těch maličkejch taky. A Saja nakonci zase usne. A jak tam Hadžiho musí opustit, jej ja brečela. A nakonci mně dojalo to jak ji tam nese po těch schodech a říká co cítí a přitom brečí. Prostě jedno u nej anime. Těm coo nevoděli doporučuji.
Tak a teď jsem se rpzhodla zkusit Bleach a to jen kvůli Nibi(zakladatelce blogu). Dřív o tom pořád kecala amně štvalo. Teď když se na to dívám zpětně, tak mně to anime zaujalo. Tak ho jdu zkusit. A tobě Nibi moc děkuji:-)
Tak se mějte a já jdu koukat Jinak se moc omlouvám, ale koukání na Anime mně teď tak ucgvátilo, ale psát se snaží:-)
Sayonora:-)
P.S.-Sbéééčká se snažím pravidelně obíhat:-)

Oznam

19. března 2010 v 9:15 | Lily |  Naše Keci XD
Ahojte lidičky,
Mám tu pro Vás, ty které to zajímá, jedno oznámení, rozhodnutí, jak se to jen dá nazvat.
Všechny povídky, kromě jedné jdou do konkurzu. Pod článkem je anketa a tam prosím hlasujte které zůstanou. Prosím všechny kdo, alespoň trochu čtou, ať hlasují. Ty které budou mít nejméně hlasů nebo žádný, ruším a přestávám psát. Můžete hlasovat do Neděle, pak už vaše hlasy brát nebudu. Pokud bude někdo hlasovat.
Tak to je pro zatím vše. Večer se ještě stavím, něco napísáma oběhnu Sbénka:-D

Sharingan vs. Byakugan, Hyuga vs. Uchiha, Dívka vs Chlapec

16. března 2010 v 20:43 | Lily |  Jednorázovky
Jen taková krátká jednorázovka. Moc vás všechny prosím o komenty!
Prosím smutně koukám.
Doufám, že se vám to bude líbit. Jen to jen malá oddychovka, která mě napadla.
Sayonora Lily
Stáli tam. Na tom velkém šedém náměstí. Náměstí bylo prázdné až na několik lidí. Dva z nich byli oni. Dva zapřísáhlí nepřátelé. Stáli naproti sobě. Byli od sebe asi 5metrů. Chlapec a dívka. Nenáviděli se až za hrob. Nikdo to nechápal. Nikdo nechápal jejich vzájemnou nenávist. Byli spolu v týmu a ani to je nespřátelilo.
On měl za sebou několik svých stoupenců, aby měl jistotu, že ona zevře. Ona za sebou měla své přátele, které sem on přivedl,a by ji sem na lákal. Byli to lidé pro ni velice důležití.
,,Co chceš?"zeptala se ho. On se na ni podíval, tím svým pohrdavým pohledem. Jeho bledé oči se na ni tvrdě dívali.
,,To je jednoduché Tebe. Spíš tvoji smrt."řekl prostě. Na se na něj podíval těma svýma temně zelenýma očima.
,,Jako by jsi nevěděl, že na mně nemáš."řekla a usmála se na něj. On se zmaračil.
,Ale mám. Zabiju tě."řekl rozhodně a jeden z jeho stoupenců mu hodil katanu. On ji vyndak z pouzdra a zamířil s ní na dívku.
,,To si jen myslíš."řekla a vytáhla katanu z pouzdra které obvykle nosila na zádech.
Stáli tam naproti sobě a mířili na sebe katanami. Tak tohle byli oni. Oba pocházeli ze znešeného klanu. Tyto klany se naměli radi, ale nikdo si nemyslel, že to dojde až takhle daleko. Byli to oni. Oni dva. Hiashi Yuka Hyuga a Sakura Lillian Uchiha.
Každý z vesnice ja znal a uznával. Avšak nemysleli si, že to dojde tak daleko. Netušili, že nastane bitva, kde jeden z nich vyhraje a druhý zemře. V tomto boji se rozhodne, který klan je silnější.
,,Byakugan!"řekl Yuka a v očích se mu objevila ona síla Hyuga klanu.
,,Haruno Mangekyo Sharingan."vykřkla Lily a získala do svých očí brutální sílu svého otce a matky. Tento sharingan zdědila po otci Itachim a díky brutální síle své matky,ještě zesílil. Měl jednu velkou výhodu. Ikdyž jste jej používali pořád nikdy jste neoslepli, jako ostatní, jež využívali tuto sílu.Teď se mělo rozhodnout.
Sharingan vs. Byakugan. Hyuga vs Uchiha.
Začali bojovat. Vrhli se proti sobě v ohromné rychlosti. Zastavili se až když se jejich meče potkali. Ozvala se rána. Oba do svých katan nechali proudit svoji chakru. Čímž získala tato srážka ještě větší ráz. Oba používali techniky svého klanu. Ani jednu z nich nedocházeka síla a odhodlaní. Jen s jejich chakrou to začalo vypadat bledě.
,,Zemřeš, temná princezno."ozval se za Lillianou temný slizký hlas. Majitel onoho hlasu ji bodl kunaiem do boku. Lillian se skácela ne zem Pod návalem bolesti.
,,Nikdy. Nikdy mně nezabiješ."řekla a s velkou námahou se zvedla. Podíval se Yukovi do očí a udělal pár pečetí.
,,To snad nechceš udělat?"zeptal se Yuka s setrachem v hlasem. Nechtěl uvěřit, že to použije. Použije svoji nejsilnější techniku. Smíchla v ní svoje přírodní síly i spoustu technik, tak vznikla technika, jež byla nejsilnější na světě.
,,Ale ano."řekla rozhodně a nepřžestávala dělat pečetě. Věděl co ho čeka. Bolestivá smrt. Věděl, že to nepřežije. Balo to justsu, které v sobě neslo sílu Chidori, Chidory Nagashi, Rasenganu, Amaterasu a mnoha jiných silných technik s šepetkou přírodních sil a hlavně s obrovkou silou vesmírné energie.
,,Nějaké poslední přání."zeptala se ho Lily drsně. Její hlas připomínal skálu. Byl tvrdý a chladné. Yuka pouze polkl. Na nic víc se nezmohl. Technika začala působit. Objevila se jo velké kopule, která vše ničí. Ale co majitelka této techniky. Ani ona nevěděla, jestli to přežije. Vypustila tehniku, když uviděla svoji lásku. Tu osobu kterou milovala a záleželo ji na ní jako na nikom jiném.
,,Miluji tě, Ravene."řekla podíval sen a černovlasho hlapce, který právě viděl, jak nejsilnější technika světa funguje.
Pak se ozvalo hlasité prásk. Mrtvé tělo Yuky odletělo před nohy jeho příznivců. Byl mrtvý Jeho tělo bylo skrs na skrs prpálene ohněm a elektřinou. Byl celý od krve. Raven se díval jestli někde nevidí Lily. Stála. Ona tam stála a držela se za bok. Silně oddechoval. Byla také celá od krve, ale stála. Pak se nejdnou zhroutila na zem. První kdo byl u ní byl Raven. Vzal jo do náručí.
,,Vydrž."pošeptal jí a uháněl do nemocnice. Ona se na něj usmála a nechala se unášet pociten, že to ona vyhrála. Že dokončila svoji pomstu.

Gomen

15. března 2010 v 19:43 | Lily |  Naše Keci XD
Ahojte Lidičky!
Moc se omlouvám, že jsem tu nebyla, ale prázky mi dali zabrat. Byla jsem u tety a doma je to jako v otevřené válce. Proto se vám moc omlouvám.
Mno tak teď tu nebude moc článků. Nějak na to nemám nálad, ale budu se snažit:-D
A taky jsem Vám chtěla moc poděkovat. Naše návštěvnost překročila 1000 návštěvníků.Mám z toho moc velkou radost. Takže Vám moc děkuji.
A taky tu moc nejsem páč mám rozkoukané nějaké to anime. Takže přibudou nějaké nové rubriky.
Tak teď koukám na tyto anime:
Blood+ - Moc hezk anime, byť plné krve. Brzy přijdou obrázky, videa a pod. o tomhle anime. Páč je moc super. Kdo neviděl doporučuji zkouknout.
Wolf´s rain- Taky moc hezké anime:-)
Earl and Fairy- Nádherná krátká romantika Jen tak na oddech. Taky doporučuji všem romantickým dušičkám:-)
A pak hlavně Naruto- O tom psát nebudu , protože zná každý a já tohle anime miluju:-D
Tak se mějte a já se jdu pokusit dopsta tu jednorázovku co mám už měsíd rozepsanou:-D
Sayonora Lily

Step by Step

11. března 2010 v 15:26 | Chiaki |  Oznamy/Omluvy
Ahojte lidičky!rozhodla jsem se napsat novou povídku,jurčitě ten seriál znáte!Step by Step!no kdybyste nevěděli tak je to takto:Prostě jsou manželé a oba mají děti z prvního manželství.Žena má 2 holky a jednoho chlapce a muž má 2 chlapce a jednu holku.
Ti manželé bude pár SaSuSaku a bude to v našem světě...Doufám že se vám to bude líbit!
bye bye Chiaki

Naruto Rasengan

2. března 2010 v 20:21 | Lily |  Picty
Naruto s rasenganem. Boží obrázky.
Mějte se fajn lidičky
Sayonara LilyOhayo!

1. března 2010 v 19:45 | Lily |  Naše Keci XD
Ahojky:-)
Japa se máte lidi? Copa děláte?
Kdopa má prázky, tak ten se má. Já je budu mít,příští týden a už se na ně těším.Asi jako malé dítě na Vánoce.
A co škola? U nás docela sranda. Obvlášť hodiny Občanské výchovy. Ty jsou největší sranda. Nejvíc ,ale s Lony. Ty naše připomínky k tomu. Jujky. Ty fakt nemaj chybu. Obvzláště ta látka co berem. Psychologie. A ty jeho hádanky Tahle je z minulýho týdne, ale nevadí.
Je trosku sprostá tak upozornění.
Jsou dva muži a dvě ženy na pustém ostrově. Vědí, že se od tamtud již nikdy nedostanou. Tak si chtějí naposledy užít. Každá žena a každý muž mají nějakou pohlavně přenosnou chorobu. Každej jinou. A mají jen dva kondomy. Jak to udělají, aby se vyspal každý muž s každou ženou a nenakazil se přitom jinou chorobou?
A dneska. Prej napíšem si písemku. Bude primitivní. Celá třída. Ne! Učitel prej mně se nechce mluvit. Bude to primitivní Nakonec jsme ho přemluvili. Ale ty hlášky co má. Ty jsou k nezaplacenní.
Jinak četli jste novou mangu?? Jak myslíte, že to dopadne?? Já doufám, že se Naruto tozhodne správně. Já se asi nedočkám čtvrtka.
Mno trosku mi hrabe i pres to, že mám v poslední době náladu na bodu mrazu.
Co se dá dělat. Snad bude líp.
Dneska to byl, ale dlouhej výkec.
Tak Sayonara
Vaše střeleně smutná adminka Lily