Vláda Akatsuki-3.Chapter

2. ledna 2010 v 19:38 | Lily |  Vláda Akatsuki
Podřídíš se nebo zemřeš!

Pohled Chiaki:
Sasuke se Sakurou na ni vyděšeně koukali.Pořádně jsem zaostřila a zjistila že ja ta osoba je Karin.Ta hnusná olezlá mrcha. Neměla jsem ji ráda.Lily také ne, ale přeci jen tohle nikdy neudělala. Myslím tím naší Lily. Chtěla jsem jít blíž, ale někdo mně zastavil. Byl to Sasuke. Jeho ruce mi zabránili jít dál. Podívala jsem se na něj.V očích měl ustaraný pohled věděla jsem proč.
Pohled Lily
Otočila jsem se na patě a odešla z místnosti. Tak na tohle nepřistoupím. Před budovou jsem se přemístila domů.Když jsem vešla ,dovnitř čekalo tam na mně nemilé překvapení. Nemilé překvapení v podobě Karin.
,,Co tady chceš?"zeptal jsem se jí. Můj hlas byl prosicený nenávistí. Viděla jsem mámu jak sedí zhroucená na sedačce a táta ji oblímá kolem ramen.
,,Jdu si pro Sasukeho."řekla a ten její hlásek mně skoro zabil.
,,A pročpa?"zeptala jsem se sladce. Usmála se na mně.
,,Protože si ho vezmu."řekla mi a tohle už bylo na mně moc. Pravda měla jsem po Sasukem výbušnou povahu ale naučila jsem se jí držet po dkontrolou. Jenže tohle bylo fakt moc.
,,Tak to máš smůlu."řekla jsem jí.
,,Jo a jak to??"zeptal se mně.
,,Sasuke je již ženat."řekla jsem a podívala jsem se na svoje rodiče.
,, Jenže on si mně musí vzít stejně jako ty Deidaru." řekla vítěznoslavně.
,,Já jsem mladá a svobodná!"zaječela jsem na ní.
,,Máš smůlu Sasuke jde se mnou."řekla a to co jsem udělala ,tak to nečekala. Chytla jsem ji pod krkem a přitiskla na zeď. Sasuke se Sakurou na mně vyděšeně koukali. Ani jsem se jim nedivila.
,,Ty jedna čubko!"zaječela jsem na ni a on ase na mně vyděšeně podívala.Byla jsem na ni fakt naštavá a nebylo se čemu divit.
,,,Zkus sáhnout na mého otce ty jedna šlapku a ten tvůj ksich ti zamluju tak že tě ani Orochimaru nepozná!"ječela jse na ni a ona se na mně vyděšeně dívala.
,,Lily ,pusť jí."řekl Sasuke.
,,Drž hubu."zaječela jsem na něj.Nikdy jsem nemluvila takhle.Učili mně abych byla slušná. Jasně občas jsem řekla tupec a nebo něco podobnýho ale jinak jsem byla slušná až to nebylo hezký. Jenže to bych nesměla být naštvaná.
,,Uklidni se."řekl mi Sakura já jsem se musel kousnout do jazyka abych jí něco neřekla.
,,Fajn."řekla jsem a pustila jsem dávící se Karin. V tu chvíli dovnitř vešla Chiaki.
,,Tak tohle bude průšvih."řekla mi a já jsem se ni podívala.
,,Ty se obvykle průšihů nebojíš."řekla jsem a ona se na mně podívala takovým divný pohledem. Do našeho domu někdo někdo vešel. Byla to hlídka.
,,Slečna Lillin Uchiha se dostaví do pálece k lordu Orochimarovi."řekla já jsem se na něj podívala.
,,To se radši zahrabu ."řekla jsem a a podíval se na ně.
,,Je to rozkaz slečno."řekl a já si myslela že mu jednu napálím.
,,Fajn "řekla jsem a šla jsem pryč.
,,Počkejte",zastavil mne,,,Musíme vás tam dovést."řekla já jsem myslela že mně klepne. Když mně chytl za ruku tak jsem jednu vrazila. Takovou že se odrazil od naší stěny v domě. Stěna se ani nehla. Byla pořád stejná. A to jsem do toho dala sílu. Neměla ani škrábnutí.
,,Njn ty stavil Madar ."řekla jsem a podívala jsem se na všechny.
,,Musíte jít s námi slečno."řekl.
,,Nebudete se mně držet."řekla jsem.Dali ruce pryč a já jsem se rozběhla. Vypadalo to jako bych letěla. Před oním slavným palácem jsem byla asi za dvě minut. Zlost ve mně vřela a já byla ráda že znamení, jenž zdobilo můj krk, jsem měla pod kontrolou.Vešla jsem do vnitř a najednou se mnou někdo hodil. Byl to Kabuto. Ztěžka jsem se zvedla ze země.
,,Tak jsi dorazila maličká."řekl Orochimaru a chtěl mně také odhodit. nyní jsem to čekala alehce se mu vyhnula.
,,Nechte toho."řekl někdo. Jeho hlas byl jemný a klidný. Nedával jsem pozor. Ten hlas se mi líbil. Kabuto mi chtěl znova jednu vrazit. Už jsem čekala kam dopadnu. Mohla jsem s bránit, ale nějak se mi nechtělo. I kdybch měla zemřít, nesměla jsem ohrozit svoji rodinu a přátele.
,,Proč?"zeptal se Kabuto a snažil se obejít osobu která mně bránila.
,,Klidně ho nech."řekla jsem té osobě. Otočila se na mně a zářivě se usmála.
,,Svoji ženu nenechám bít."řekla ona osoba ajá jsem si v tu chvíli uvědomila, že je to Deidara.
,,Pojď."řekl a podal mi ruku. Přijala jsem ji a on mi pomohl na nohy. Vyšli jsme před palác. Tam mně oslnilo sluníčko.
,,Musím domů."řekla jsem a on se na mně podíval.
,,Dobře.Pokus se být tu tak za hodinu.Ať není nějaký průšvih."řekl mi a obdařil mne dalším úsměvem.
,,Fajn."řekla jsem a přemístila se domu.

Pohled Chiaki
To co uděla ségra Karin, jsem u ní ještě nikdy neviděla. Ta její chkra byla ohromná. Takhle naštvanou jsem ji ještě neviděla.Byla jsem celkem překvapená. Ani jedna z nás si na rvačy nepotrpěla. Pral se v naší rodině pouze Daisuke. Jasně obě jsme měli bojový výcvik. Když jsme byli na misích to já jsem většinou bojoval. Moje milovaná sestřička většino použila mozek a pak něco z faziky, matiky, chemie a podobně. Takhle jsme vždy vyhráli. Díky jejímu mozku.
,,Copak je Chiaki?"zeptala se mně mamka.
,,Musím si vzít Sasoriho a Lily Deidaru."řekla jsem klidně a s tátou to málem seklo. Ani jsem s mu nedivila. Taky mně překvapilo jak klidně jsem to řekla. Bylo to až k nevíře.
,,Opravdu musíte?"zeptala se mně mamka.
,,Jo."řekla jsem a pořád mi to vrtalo v hlavě. Jak se mohly Akatsuki dostat tak rychle k moci. Jako by to bylo ze dne na den. Už jsem zase začala myslet jako moje setřička.
,,Mno mami už budu muset jít."řekla jsem. Mamka se zvedla a pro něco došla do kuchyně. Po několika minutách přišla a něco mi podala do ruky. Byla to taková jemná krabička. Podívala jsem se do ní.Její obsah mi vyrazil dech.
,,Mami, ale to jsi neměla."řekla jsem a hlas se mi třásl. V krabičce byl krásný náhrdelník.
,,Ten se v klanu Haruno dědí. Jelikož jsi více podobná mně, jakomdědičce klanu Haruno, více nž tvá sestra zdědila jsi ho ty."řekla mi mamka a já jsem mrkla na hodinky.
,,Musím už letět , ať nemám průšvih."řekla jsem a pokusila jsem se o úsměv.
,,Tohle dej Lily."řekl Sasuke a podal mi sametovou krabičku a obálku.
,,Hai."řekla jsem a chtěla jsem zmizet. Vyšla jsem před dům a tam uviděla Lily. Chtěla jsem říct že je tady , ale zavrtěla hlavou. Jako že ne. Pokrčila jsem rameny a pokračovala v cestě. Lily se usmála a znova někam zmizela. Rychle jsem letěla pryč.

Do svého nového domova jsem dorazila asi za deset minut. Čekal tam na ni Sasory. Byl hezký to se nedá popřít. Dokázala bych se do něj zamilovat. Jenže šla bych s ním i na stranu zla.Nemusela jsem ani moc přemýšlet. Ano. Tak to by byla moje odpověď. Šla bych, pro svoji lásku cokoliv. Ale to bych si ji ještě msela najít. Uvidíme jestli můj vybraný manžel bude ten pravý.
,,Ahoj."řekla mi klidným hlasem.
,,Ahoj."odpověděla jsem.
,,Já jsem Sasori a brzy se stanu tvým manžel. Tak bychom se měli dát do příprav."řekl a já jsem si uvědomila jak je jeho hlas sexy.
,,Jsem Chiaki. To už asi víš. A kdy bude ta svatba. 18 mi ještě nebylo."sdělila jsem mu a on se na mně usmál. Měl velice hezký a sexy úsměv.
,,Svatba bude asi za dva týdny. A doporučuji i nedělat problémy jinak by to mohlo špatně skončit. Nechápu jak může mít Deidara tak měkké srdce s tou svojí."sdělil mi svoji úvahu.
,,Tak ta jeho je moje mladší sestra. A ona je taková tvrdohlavá. Nemá ráda když někdo do něčeho nutí."řekla jsem a podíval jsem se na něho. Ve tváři měl zamyšlený výryz.
,,Jenže teď jí nezbyde nic jiného než poslechnout. Snad jí to brzy dojdem jinak ji už Deidara nebude moci chránit." sdělil mi své myšlenky.
,,Dojít, ji to dojde rychle, ale toho co chce se nikdy nevzdá."odpověděla jsem mu.
,,Tak to bude mit těžký holka. Teď musíme jít a půl hodinky se máme hlásit ke společné večeři." řekl Sasory a já jsem ho poslušně následovala.
Pohled Lily
Přemístila jsem se k nám domu. Respektive na dvůr odkud jsem chtěla někam jít. Doufala jsem e nikoho nepotkám.Najednou jsem však uviděla Chiaki. Chtěla někoho zavolat. Já však rychle zakroutila hlavou, aby to nedělala. Pokrčila rameny a nechala to být. Rychle jsem si dala na hlavu kapuci svého černého pláště. Jediné co jej zdobilo byl na zádech znak klanu Uchiha. Pokračovala jsem rychle lesem, dokterého jsem právě vešla. Věděla jsem přesně kam mířím. Po několika minutách jsem došla na tokavoukrásnou mýtinku. Na ni jsem chodila vždy, když jsem chtěla být sama. Jeden pohled na onu mýtinku mě uklidnil. Tady jsem byla v bepečí. Opřela jsem se o jeden srtom a z očí mi vytrskly slzy. tékali mi po obličeji. Chtěla jsem pryč. Nechtěla jsemm žít takhle. Pod vedením nějakých exotů. Deidara byl milý, ale za svoji svobodu bych ho klidně vyměnila. Vděla jsem že jsem sobecká, ale prostě to bylo mojí součastí. Chtěla jsem svobudu. Bez ní bych nemohla žít, stejně jako bez vzduchu. Hlavou mo probíhala spista myšlenek. Ale pak mi hlavou problesklo jedno slovo. Rodina. Změnilo celý můj pohled na situaci. Přineslo mi jen jedno správné rozhodnutí. Musím být hodná holka jako do těď. Nesmím nikoho ohrozit svojí sobeckostí. Nesmím. Mkla jsem na hodinky a z úděsem jsem zjistila, že mám pět minut z dané hodiny , abych se dostala do paláce Orochimara. Obrovskou rychlostí jsem se rozběhla k sídlu Uchiha. Odtamtud se můžu přemítit. Až to Přemisťovací jutsu ovládnu budu se moci přemisťovat odkud budu chtít kam budu chtít. Do té doby se budu muset držet hranic . Jakmile jsem přiletěla k našemu domu měla jsem asi dvě minuty. Rychle jsem přemístila a na vteřinu přesně jsem vletěla do našeho pokoje.
,,Jsi tu přesně."řekl Deidara a na sobě měl pěkný oblek.
,,To je u mně normální."odpověděla jsem a usmála jsem se. On můj úsměv opětovala podal mi šaty. Na můk vkus moc honosn.
,,To si oblékni. Máš půl hodiny pak je slavnostní věčeře"řekl a já jsem kývla. Vletěla jsem do koupelny. Tam jsem se rychle osprchovala. Pak upravila svoje dlouh neposedné rudu-růžové vlasy. a navlékla na sebe šaty. Lehce se nalíčila a pět minut před odcodem jsem vešla dopokoje. Deidara seděl v křesle a četl si knihu. Stoupla jsem si za něj a chvilku četla s ním.
,,Pěkná kniha."sdělila jsem mu. Lekl se až vyskočil z křesla.
,,Tohle mi nedělej."řekl a jsem se zasmála.
,,Ty nemít šaty tak tě tak proženu až to nebude hezké."řekl a podíval se na mně vraždým pohledem.
,,Už se tě bojím."řekla jsem provokativně a poklepala jsem na hodinky. Chtl mně za rku a já jsem lehce škubla.
,,Neboj nekousnu tě."řekl se usměvem na rtech.
,,Gomen."řekla jsem a on pochopil. Alespoň se to tak dálo.

Ve velkém sále kde jsme měli jíst, byli již všichni. Velká místnost byla spoře osvětlená, ale hezky vydobená. Velký řezaný stůl kolem kterého byla spousta židlí. Nechtěli se mi počítat. Zasedli jsme na místa nám určená. Seděla jsem po Orohimarově pravici. Deidara se na mně omluvně usmál. Lehce jsem mu stiskla ruku na důkaz že je to v pohodě. Ve skutečnosti jsem měla co dělat, abych nezačala zvracet. Po Orochimarově prosluvu následovaly tři chody. Rychle jsem je snědla a omluvila jsem se. Vymluvila jsem se n aúnavu. Deidara se vymluvil se mnou.
,,Máme problém."řekl mi na pokoji.
,,Jaký?"zeptela jsem se.
Je tu jen jedna postal. Manželská."řekl a já jsem se zašklebila.
,,Fajn jdu spát do vany."řekla jsem a Deidaru to rozsmálo.
,,Ne budeme tam spát spolu. Každý má svoji deku. Tak to neřeš."řekl mi uklidňujícím hlasem.

Pár týdnů bylo klidných.Asi aby si lidé zvykli a pak najednou přišel převrat. Začal ten pravý teror. Měla jsem štěstí, že jsem měla Deidaru. Byl na mně hodný. Co jsem se dozvěděla od holek tak ony musel děklat všechno o si jejich "manželové" vymysleli. Tohle šěstá měla ještě Chiaki. Ale to cose po té dělo by mně nikdy ani v té nejhorší noční můře nenapadlo.

Co se začne dít??
Kdo začne hýbat "klidným" životem ve vesnici??
Kdo mu pomůže a kdo se na něj vykašle??
To vše v další kapitolce Horor začíná!
 


Komentáře

1 Yui /aff ♥ Yui /aff ♥ | Web | 2. ledna 2010 v 21:42 | Reagovat

Ráda spřátelím. :)

2 NarutoTeam-Aeryn NarutoTeam-Aeryn | E-mail | Web | 4. ledna 2010 v 16:10 | Reagovat

ahojky...fakt sa ti opsravelňujem za reklamu ale chcela by som aspoň 1 deň na svojom blogu mať fakt mega návštevnosť.Prosím.A čoskoro budem mať aj narodeniny.11.1.vtedy keď akurát ideme do školy ale čo už.O to tu nejde.Prosím,pozri sa na môj blog.Nemyslím,že je až taký zlý.Je to blog o Anime Naruto ale môžeš si na ňom pozrieť aj mnoho anime online a dokonca sú na ňom aj filmy online.Nájdeš na ňom mnoho obrázkov,informácii,videí.....tak prosím.Pozrieš sa?
A fakt prepáč za reklamu.Dúfam,že som Ťa týmto nenahnevala.
Tak papaaa a ARIGATO keď sa pozrieš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.