Nešťastná láska-3. Chapter

30. ledna 2010 v 19:28 | Lily |  Nešťastná láska
Konečně se mi to podařilo dopsat. Doufám, že Vám to nijak nevadí. Tak přeji pěné počtení a Gomensai za chyby.
Prosím o kritiku Arigato

,,Čau Kate,jdeš do školy?"zeptala se mně ona osoba.

Podíval jsem se na onu osobu podezřelým pohledem. Hned jsem poznala kdo to je. Už podle hlasu mi byl povědomí.
,,Ahoj. Co tady děláš Marku?"zeptala jsem se Marka. Zářivě se na mně usmál.
,,Chodíme teď do stejný školy."řekl klidně. Málem to se mnou seklo. Fakt jsem myslela, že to tam se nmou švihne. Doufám, že o tom Chris neví, jinak ho asi zabiju. Jestli to ví tak proč , mi to neřekl.
,,Co-Cože??"podařilo se mi vykoktat. To teda bylo překvápko. Nejlepší kámoš mího kluka , chodí se mnou do školy.
,,Tak vyrazíme??zeptal se mně jako by moji otázku ignoroval a já jen přikývla. Kdyby otravoval má sluchítka. Utěšovala jsem se.
,,Chris to ví?"zeptala jsem se. Podíval se na mně takovým divným pohldem.
,,Jo.Proč by neměl ,jdu do třeťáku."řekl mi a já jsem myslela, že to se mnou podruhý sekne. Znám je už docela dlouho a neví kam chodí na školu. Zakroutila jsem hlavou a dál jsem to již neřešila.
K mému překvapení to bylo docela fajn.Pohádali jsme se jen pětkrát což je na dvaceti minutovou cestu málo. Byl docela v pohodě když kolem sebe neměl tunu fotbalistů. Stejně jsem si o něm pořád myslela že je to namachrovanej debil. V tuhle chvíli jsem ho nenáviděla. Ne moc ale přeci. A i to se počítá. Ta trošička nenávisti pramenila z našeho prvního setkání.

Flashback
,,Ahoj Káťo!"uslyšela jsem za sebou. Viděla jsem jak ke mně kráčí Ríša a vedle něj jde druhý kluk zřejmě jeho kamarád. Ma tváři měl šibalský úsměv. Sedla jsem si na tribunu. Viděla jsem jak kluci trénovali. Pak jsem si je trošku přepočítala. Jeden chyběl. Pak jsem za sebou uslyšela šustění. Rychle jsem se otočila a viděla Marca s nějakou krabicí v ruce. Otevřel ji a její obsah na mně vysypal. Byli tam pavouci. Malý, ale byli.
,,Áááááááááá."zakřičela jsem a snažila jsem se je ze sebe dostat. Kluci úpně vytlemení a já jsem byla naštvaná.
,,To bylo jen na uvítanou."řekl mi Marc se sladkým úsměvem na rtech. Popadla jsem fotbalový míč vedle sebe a hodila mu ho do tváře. Naštěstí se mu nevyhnul a obličej měl celý rudý.
End Flashback

Při myšlence na naše první setkání jsem se musela pousmát. Cesta nám trvala asi deset minut. Těsně před školou jsem zahlédla Lily.
,,Lily."zavolala jsem na ní. Ale ona neragovala. Měla sluchátka na uších. Marc se na mně podíval a já jsem ukázala na malou rusovlásku. Vešli jsme do školy a tam jsme se rozešli každý do své šatny.
,,Volala jsem na tebe."řekl jsem Lily.
,,Promiň já měla sluchátka."řekla omluvně. V tu hvíli přišla Jane.
,,Ahojte všichni."řekla nám.
,,Ahoj "odpověděla jsem jí.
,,Jak je?"zeptal se.
,,Docela fajn a ty??" řekla jsem a šli pomalu do třídy. Tam na nás čekal nový zasedací pořádek. Pořád jsem seděla v první lavici, ale místo s Robem jsem seděla s Danym. Lily s Jane byli pořád na stejným místě. Zazvonilo a do třídy vešel učite. Čekala nás velmi zábavná hodina.
,,Tak studenti doufám, že se těšíte na Adaptační výjezd konaný na konci října."oznámil nám náš třídní. Všichni jsme začali jásat, že se ulejeme ze školy.
,,To bude super."řekla jsem a hned jsem to začala probírat s Danym, stejně jako Jane s Lily za námi.
,,Tak, klid, jdeme na matiku."řekl nám náš třídní a všichni jsme nesouhlasně zabručeli, ale otevřeli jsme si své sešity a začali se věnovat, té nudné látce. Ne všichni. Lily s Jane pořád kecali.Stejně jako každou hodinu matiky. Zakroutila jsem hlavou a věnovala se výpisků.

Když konečně zazvonilo na poslední hodině, rychle jsem sis balila a těšila jsem se jak rychle vypadnu. Těšila jsem se domů. Mé klidné plány překazil jeden malý milý přítel.

Pohled Jane:
Škola nebyla dneska nějak zábavná. Těšila jsem se domů. Hned jak jsem tam přišla plácla jsem sebou na postel a začala si číst. Dneska byla ve škole sranda, hlavně zprávy o výletě, byli příznivé. Všichni jsme se těšili.

Uprostřed mého rozjímání, někdo zaklepal. Odložila jsem knihu a šla otevřít. Tam stál můj kamarád.
,,Ahojky! Nejdeš ven?"zeptal se a já jsem se pro sebe usmála.
,,Jasně! Počkej jen na sebe něco hodím."řekla jsem a hodila jsem na sebe bundu. A pak obula boty.
,,Tak co škola?"vyzvídal.
,,Super. Jsme jedna velká parta. Je obrovská sranda."začala jsem mluvit a dalších deset minut jsem se nezastavila.
,,Promiň"omluvila jsem se. A on mně shodil na trávník, přímo do listí. Když jsem se zvedla, chtěla jsem ho tam také shodit. Tahle tahanice, vyvrcholila tím, že jsme v trávě a listí byli oba a hrozně jsme se tomu smáli.
,,Podívej co jsi udělal."řekla jsem mu a ukázala na svoje kalhoty, jejhž původní barva byla modrá. Nyní byly sytě zelené.
,,Já nic."řekla dělal andílka.
,,Jo a kdo mě hodil do trávy?"zeptala jsem se a dělal uraženou.
,,Já tedy ne."bránil se a já jsem ho v nepozorovaném okanžiku hodila do lisí a zdrahala pryč. Zastavila jsem se až před naším domem. Byla jsem celá udýchaná z toho sprintu. Strašně jsem se smáli, když jsem ho zahlédla jak nakvašeně jde za mnou.
,,Čau"křikla jsem a zmizela do domu.

Pohled Nikdo
Následující týdny se vlekly v klidném duchu. Naši přátelé se spolu pořád bavili Kate s Chrisem, byla šťastná a už se i celkem skamarádila s Marcem. Jenže 4 dny před výlet začalo to pravé peklo. Pro všechny!

Co se stane??
Co rouzpoutá to peklo??
Jak se s tím všichni vypořádají???

V další kapitolce s názve Dobro končí a Zlo nastupuje

Lily
 


Komentáře

1 lonaxx lonaxx | Web | 30. ledna 2010 v 22:46 | Reagovat

Huraa, bylo nacase  :-D pekne chvalim  :-) a jak se jinak mas co si delala o vikendu :) a rodice co rikali  :-)

2 Love-sasy ♥SB♥ Love-sasy ♥SB♥ | Web | 31. ledna 2010 v 13:33 | Reagovat

Awoooojky pošli mi plosím obrázek bo odkaz na obrázek do povídky(Lovely life Stories)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.