Agentka

29. ledna 2010 v 20:12 | Lily |  Agentka
Tak je tu new povídka.Vím, že jich mám hodně, ale moje hlavinka pořád něco vymýšlí. Tak napište kterou by jste chtěli nejdřív. Teda pokud nějakou čtete. A pokud se Vám nějaká líbí. Tak pište do kometů Díky
Lily
Recenze:
Sakura Haruno je 17 letá dívka, která nastupuje na střední školu. Jde do prvního ročníku. Stejně jako spousta jiných dívek.
Ona je však mezi nimi vyjjímečná. V 12 letech odletěla na dva apůl roku do Japonska, kde se stala mistriní v bojových umění, kterým se věnuje od malička. Když se vrátí do své rodné Anglie, dostane nabídku.
Stane se tajnou agentkou tajne anglické policie FPUK(Federal Police United Kingdom). Členku skupiny ANBU, která chytá ty nejnebezpečnější zločince světa. Pokud se však nechtějí vzdá, jsou na místě zabiti. Pro tyto mise dostane Sakura nové jméno Lillian Hatake Uchiha.
Dostane týmového partnera. Je jím velmi hezký kluk jménem Itachi Uchiha. Jehož nové jméno je Daisuke Tsuki. Nezvykle rychle se spolu spřátelí. Jenže pak se stane to co by se stát nemělo. Zamilují se do sebe. Jenže oba jsou si sjisti tím, že je ten druhý nechce. Sakura bude muset svůj milovaný,,koníček"opustit.
Odchází na střední školu. Zde je mezi všemi vyjjímečná. Jak tím jak chytrá a milá, stejně tak že nemá moc přátel. Svoji tajnou identitu, však drží v utajení. A hlavně si přebarví svoje přirozeně růžové vlasy na červeno.
Zde se seznámí se Sasukem. I když je v prváku, je považovám za největšího děvkaře školy. Taky to bude na Sakuru zkoušet. Ona je však pořád zamilovaná do Itachiho. Kupodivu se Sasuke se Sakurou spolu skamarádí. Ona mu bude pomáhat s učením a on jí jak se ve společnosti lidí chovat.
Poté však přijde zlom.
Zjistí, že bývalí přítel její kamarádky Kate je jeden z z těch, které chytila. On však zdrhnul. Tím, že se s Kate baví se jednou stane, že se potkají.
Pozná on Sakuru a nebo ne??
Co se stane??
Jak bude dál pokračovat život Sakury??
Řekně konečně kdo je??
Postavy:
Sakura Haruno(Lillian Uchiha Hatake)Jako Sakura Haruno

Sasuke Uchiha
Itachi Uchiha (Daisuke Tsuki)
Jako Itachi Uchiha
Kate Sellen
Jane Sunlin
 


Komentáře

1 eNiSkHa-xD eNiSkHa-xD | Web | 29. ledna 2010 v 21:09 | Reagovat

supa,ush se těšim xD
to bude hustý xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.