Leden 2010

Já anime

31. ledna 2010 v 15:52 | Lily |  Picty

Tak to je pár obrázků mně z Anime do společné povídky, je to jen jedna část, ta druhá má rudé vlasy. Je to divné, ale je to tak.
Lily

Postavy z BF

31. ledna 2010 v 14:37 | Chiaki |  Best Friends
Mike Uzumaki:

let:15
tým:Morino-Chiaki a Deny
obrazek:
takhle nějak by mohl vypadat..jen oči má modrý


Deny Hyuuga

let:15
tým:Morino-chiaki a Mike
obrázek:
Chiaki Tess Uchiha

let:15
tým:morino-Mike a Deny
obrázek:

Sakura Lilian Uchiha
let:14
tým:Daku-Beth,Alice
obrázek:


Elizabeth Uzumaki

let:15
tým:daku-Lily a Alice
obrázek:
Alice Materro
let:14
tým-Daku-Beth a Lily
obrázek:
Rino Uchiha
let:20
tým:nemá
obrázek:


Mio Temali
let:15
tým:pomocná-většinou s týmem Morino
obrázek:


Nešťastná láska-3. Chapter

30. ledna 2010 v 19:28 | Lily |  Nešťastná láska
Konečně se mi to podařilo dopsat. Doufám, že Vám to nijak nevadí. Tak přeji pěné počtení a Gomensai za chyby.
Prosím o kritiku Arigato

,,Čau Kate,jdeš do školy?"zeptala se mně ona osoba.

Podíval jsem se na onu osobu podezřelým pohledem. Hned jsem poznala kdo to je. Už podle hlasu mi byl povědomí.
,,Ahoj. Co tady děláš Marku?"zeptala jsem se Marka. Zářivě se na mně usmál.
,,Chodíme teď do stejný školy."řekl klidně. Málem to se mnou seklo. Fakt jsem myslela, že to tam se nmou švihne. Doufám, že o tom Chris neví, jinak ho asi zabiju. Jestli to ví tak proč , mi to neřekl.
,,Co-Cože??"podařilo se mi vykoktat. To teda bylo překvápko. Nejlepší kámoš mího kluka , chodí se mnou do školy.
,,Tak vyrazíme??zeptal se mně jako by moji otázku ignoroval a já jen přikývla. Kdyby otravoval má sluchítka. Utěšovala jsem se.
,,Chris to ví?"zeptala jsem se. Podíval se na mně takovým divným pohldem.
,,Jo.Proč by neměl ,jdu do třeťáku."řekl mi a já jsem myslela, že to se mnou podruhý sekne. Znám je už docela dlouho a neví kam chodí na školu. Zakroutila jsem hlavou a dál jsem to již neřešila.
K mému překvapení to bylo docela fajn.Pohádali jsme se jen pětkrát což je na dvaceti minutovou cestu málo. Byl docela v pohodě když kolem sebe neměl tunu fotbalistů. Stejně jsem si o něm pořád myslela že je to namachrovanej debil. V tuhle chvíli jsem ho nenáviděla. Ne moc ale přeci. A i to se počítá. Ta trošička nenávisti pramenila z našeho prvního setkání.

Flashback
,,Ahoj Káťo!"uslyšela jsem za sebou. Viděla jsem jak ke mně kráčí Ríša a vedle něj jde druhý kluk zřejmě jeho kamarád. Ma tváři měl šibalský úsměv. Sedla jsem si na tribunu. Viděla jsem jak kluci trénovali. Pak jsem si je trošku přepočítala. Jeden chyběl. Pak jsem za sebou uslyšela šustění. Rychle jsem se otočila a viděla Marca s nějakou krabicí v ruce. Otevřel ji a její obsah na mně vysypal. Byli tam pavouci. Malý, ale byli.
,,Áááááááááá."zakřičela jsem a snažila jsem se je ze sebe dostat. Kluci úpně vytlemení a já jsem byla naštvaná.
,,To bylo jen na uvítanou."řekl mi Marc se sladkým úsměvem na rtech. Popadla jsem fotbalový míč vedle sebe a hodila mu ho do tváře. Naštěstí se mu nevyhnul a obličej měl celý rudý.
End Flashback

Při myšlence na naše první setkání jsem se musela pousmát. Cesta nám trvala asi deset minut. Těsně před školou jsem zahlédla Lily.
,,Lily."zavolala jsem na ní. Ale ona neragovala. Měla sluchátka na uších. Marc se na mně podíval a já jsem ukázala na malou rusovlásku. Vešli jsme do školy a tam jsme se rozešli každý do své šatny.
,,Volala jsem na tebe."řekl jsem Lily.
,,Promiň já měla sluchátka."řekla omluvně. V tu hvíli přišla Jane.
,,Ahojte všichni."řekla nám.
,,Ahoj "odpověděla jsem jí.
,,Jak je?"zeptal se.
,,Docela fajn a ty??" řekla jsem a šli pomalu do třídy. Tam na nás čekal nový zasedací pořádek. Pořád jsem seděla v první lavici, ale místo s Robem jsem seděla s Danym. Lily s Jane byli pořád na stejným místě. Zazvonilo a do třídy vešel učite. Čekala nás velmi zábavná hodina.
,,Tak studenti doufám, že se těšíte na Adaptační výjezd konaný na konci října."oznámil nám náš třídní. Všichni jsme začali jásat, že se ulejeme ze školy.
,,To bude super."řekla jsem a hned jsem to začala probírat s Danym, stejně jako Jane s Lily za námi.
,,Tak, klid, jdeme na matiku."řekl nám náš třídní a všichni jsme nesouhlasně zabručeli, ale otevřeli jsme si své sešity a začali se věnovat, té nudné látce. Ne všichni. Lily s Jane pořád kecali.Stejně jako každou hodinu matiky. Zakroutila jsem hlavou a věnovala se výpisků.

Když konečně zazvonilo na poslední hodině, rychle jsem sis balila a těšila jsem se jak rychle vypadnu. Těšila jsem se domů. Mé klidné plány překazil jeden malý milý přítel.

Pohled Jane:
Škola nebyla dneska nějak zábavná. Těšila jsem se domů. Hned jak jsem tam přišla plácla jsem sebou na postel a začala si číst. Dneska byla ve škole sranda, hlavně zprávy o výletě, byli příznivé. Všichni jsme se těšili.

Uprostřed mého rozjímání, někdo zaklepal. Odložila jsem knihu a šla otevřít. Tam stál můj kamarád.
,,Ahojky! Nejdeš ven?"zeptal se a já jsem se pro sebe usmála.
,,Jasně! Počkej jen na sebe něco hodím."řekla jsem a hodila jsem na sebe bundu. A pak obula boty.
,,Tak co škola?"vyzvídal.
,,Super. Jsme jedna velká parta. Je obrovská sranda."začala jsem mluvit a dalších deset minut jsem se nezastavila.
,,Promiň"omluvila jsem se. A on mně shodil na trávník, přímo do listí. Když jsem se zvedla, chtěla jsem ho tam také shodit. Tahle tahanice, vyvrcholila tím, že jsme v trávě a listí byli oba a hrozně jsme se tomu smáli.
,,Podívej co jsi udělal."řekla jsem mu a ukázala na svoje kalhoty, jejhž původní barva byla modrá. Nyní byly sytě zelené.
,,Já nic."řekla dělal andílka.
,,Jo a kdo mě hodil do trávy?"zeptala jsem se a dělal uraženou.
,,Já tedy ne."bránil se a já jsem ho v nepozorovaném okanžiku hodila do lisí a zdrahala pryč. Zastavila jsem se až před naším domem. Byla jsem celá udýchaná z toho sprintu. Strašně jsem se smáli, když jsem ho zahlédla jak nakvašeně jde za mnou.
,,Čau"křikla jsem a zmizela do domu.

Pohled Nikdo
Následující týdny se vlekly v klidném duchu. Naši přátelé se spolu pořád bavili Kate s Chrisem, byla šťastná a už se i celkem skamarádila s Marcem. Jenže 4 dny před výlet začalo to pravé peklo. Pro všechny!

Co se stane??
Co rouzpoutá to peklo??
Jak se s tím všichni vypořádají???

V další kapitolce s názve Dobro končí a Zlo nastupuje

Lily

Love in Akatsuki

30. ledna 2010 v 8:00 | Lily |  Jednorázovky
Moje první jednorázkova. Doufám, že se bude líbit. Prosím komentujte. Arigato.

,,Sakuro nechoď!"řekl chlapec s blonďatými vlasy a očima jako studánky. Po těchto slovech se podíval na svoji společnici.
,,Na tomhle nic nezměníš."řekla mu a pohodila svými růžovými vlasy.
,,Tak tedy sbohem Sakuro."řekl mladík a vzdala svoji snahu udržet ji ve vesnici. Věděl, že její bolest je velká. Téměř nesnesitelná.
,,Děkuji Naruto."řekla mu a lehce ho políbila na čelo a objala. Když jej pustila tekly mu z očí slzy, jenž mu stékali po tvářích. Sakura se na něj smutně usmála a mizela mu z obzoru. Naruto tam ještě několik minut stál a nechal si téct slzy po tvířích. Stál tam do doby než ho našla Hinata jeho milovaná přítelkyně. Miloval jí. Ale Sakuru také, jen jako sestru. Hinata ho odnesla domů.

Sakura běžela lesem. Běžela obrovskou rychlostí. Její jediný cíl bylo sídlo Akatsuki. Padla tma a Sakura se rozhodla, že si půjde na chvilku lehnout. K ránu ji však probudil nějaký zvuk. Vyletěla ze spacáku a stoupla si do bojové pozice. Z křoví opodál vyšel Deidara a podíval se na Sakuru. Chtěl na ní zaútočit, ale Sakuřina slova byla rychlejší.
,,Zaveď mně k Akatsuki."řekla jen a Deidara na ni vytřeštil oči.
,,Aby jsi nás zničila zevnitř?"zeptal se jí a na tváři se mu rýsoval ušklebek.
,,Ne chci k vám jít jako plnohodnotná členka, která bude plnit Peinovi rozkazy."řekla a její hlas byl tvrdý.
,,Podej mi ruku."rozkázal jí Deidara a ona mu ji podala. Podíval se jí do očí a po několik vteřinách ji ruku pustil.
,,Fajn pojď se mnou."řekl a Sakura se na něj zděšeně podívala.
,,Ty mi věříš?"zeptala se ho.
,,Ano, když jsi mi podala ruku viděl jsem, že to bereš vážně a že nás nechceš zničit. Musíme rychle než si nás někdo všimne."řekl a podíval se na ní . Ona jen kývla a šla poslušně za ním.

Po několika minutách došli k Akatsuki sídlu.Jakmile jej Sakura uviděla, vytřeštila oči. Bylo velké a takové světlé. Čekala tmavou díru, ale tohle bylo neuvěřitelně krásné.
,,Pojď."řekl a ona jej poslušně následovala. Uvnitřbyli všichni. Jako by na ně čekali.
,,Proč se chceš stát Akatsuki."zeptal se jí Pein.
,,Chci zapomenout na svůj starý život a začít nový."řekla Sakura a na všechny se podívala.
,,Dobře jsi u nás a budeš v teamu s Itachim."řekl a podíval se on na ní.
,,Hai."řekl a čekala co bude dál.
,,Itachi ukaž jí její pokoj a domluvte se na zítřejší trénink."řekl a ukončil tím debatu a věnovala se televizi. Itachi se neochotně zvedl a zavedl Sakuru do svého pokoje. Až do teď ho měl sám. Po Kisameho smrti si na to tak nějak zvykl. A teď s ním mám bydlet ona. Ta nejhezčí dívka jakou kdy viděl. Věděl co je zač a proto se rozhodl, že so do nezamiluje.
,,Tak tady budeš spát a de máš skříň."řekl a ukázala ana ony objekty.
,,Dobře a v kolik je ten tréning zítra."zeptala se.
,,V sedm."řekl stroze.
,,Všichni Uchihové jsou stejně nabručení."zamumla si pro sebe. Itachi se na ni podíval a zamračil se.
,,Co jsi to řekla?"zeptal se a jeho hlas byl nebezně samtevý. Nikdy neslyšela někoho takhle mluvit. Ten hlas v ní něco probudil. Nevěděla co a nechtěla to hledat.
,,Že jsi nabručený stejně jako ten tvůj milovanej bratříček."odsekla Sakura. Podíval se na ni zkoumavý pohledem.
,,Zítra v sedm."řekl a odebral se z pokoje. Ve vedlejší místnosti Sakura našla koupelnu. Osprchovala se a z batohu si vyndala pyžamo. Ostatní věci si uklidila do skříně. Až na malou fotku. Byla na ní Sakura a Naruto. Oba v ANBU oblecích s úsměvy na rtech. Povzdychla si a raději rychle zalezla do postele. Nechtělo se jí brečet. Toužila jen rychle usnout.

Další dny byli jako sen. V Akatsuki se jí dařilo. Byla dobrá a toho si Itachi vážil. Zatím nebyli žádné mise. Jen tak si užívali a trénovali. Sakura konečně pociťovala ten jí dlouho chybějící ppocit. Měla rodinu. V Akatsuki našla rodinu. Ta jí chyběla nejvíce. Poté co jí Sasuke zabil rodiče chtěla zemřít. Neustále se s Itachim hašteřili. Někteří z Akatsuki říkali že se do sebe zamilovalo. Ani jeden z nich to nepřipouštěl.Jenže pak se stalo něco nepředvídatelného.
,,Sakuro pozor!"zakřičel Itachi na svoji společnici. Byli zrovna na malé misy. Měli najít Orochimarovu skrýš a při nejlepším jej zabít.
,,Itachi za tebou!"zakřičela na něj jeho růžovlaá společnice. Nyní byli obklíčeni. V čele toho všeho byl Sasuke.
,,Co chceš?!zeptala se ho s nenáistí v hlase. Podíval se na ní a usmál se.
,,Vaši smrt."řekl a podíval se do jejich vyděšených obličejů.
,,Sakuru, uteč."zešeptal jí do ucha Itachi. Chtěl, aby utekla. Až nyní si vědomil jak moc mu na ní zaleží. Nesnesl by kdyby se jí něco stalo.
,,Ne."řekla mu a zaútočila na Sasukeho. Sasukeho ji analizoval svým sharinganem a začal se Sakurou bojovat.
,,Jsi slabá."řekl a ona se naštvala. Tělem jí začala chakra. Obrovské množství chakry. Chtěla ji potlačit, ale v tom návalu vzteku se jí nedařilo.
,,Zmiz."řekla Itachimu a ten se na ni podíval. Nechtěl odejít.
,,Neodejdu a tyto víš."řekl jí drsně a na se na něj podívala pohldem plným smutku.
,,Prosím."řekla. Ale on jen zavrtěl hlavou.
,,Jdi tamhle na ten strom."řekla a ukázala na strom asi patnáct mětrů od nich.
,,Prosím."poprosila jej a on ji vyhověl. V tu chvíli její chakra dosáhla vyrcholu síly. Jeden dobře mířený útok a Sasuke bude mrtev. Už na něj chtěla zaútočit, když si uvědomila proč tam vlastně jsou. První musí zabít Orochimara. Lehce Sasukeho přeskočila a zamířila do skrýše. Proplétala se chodbami a hledala místnost, kde je Orochimaru. Po několika minutách hledání ji našla. Byl v ni jen Orochimaru. Ty dva lidi, kteří jej hlídali zabila jedním pohybem.
,,Copa tady potřebuješ Temná princezno."zeptal se jí Orochimaru. Sakura se zamračila. Toto oslovení nenáviděla, říkalí jí tak u ANBU. Byla jedna z nejlepších.
,,Tvoji smrt."řekla a zabila Orochimara jedním útokem. Hodila na něj svoji chakru, jež byla sformována, tak aby zabíjela. Povedlo. Jedním skokem přiskočila k Orochimarovi a zkontrolovala jeho životní funkce chakrou. Na útok ji vypotřebovala asi třičvrtě. A tedˇještě další. Byla na pokraji svých sil. Vymotala se bludistem zpět. Jakmile došla ven uviděla to co si myslela že neuvidí. Sasuke stál před Itachim a chtěl mu zasait poslední ránu . Sakura se svoji katanou byly však rychlejší. Byť Sasukeho nezabila, alespoň jej zranila a mohla odnést Itachiho do bezpečí. Když došli k chatči kde minulou noc spali, začali Sakura Itachiho léčit.
,,Přestaň, ublížíš si."řekl a hytil Sakuru za ruku. Ona jej nepřestalalečit. Jakmile ho vylečila zbytky své chakry, omdlela. Itachi ji vzal a položil na postel.

Po dvanácti hodinách spánku se Sakura probudila a rozhlédla se kolem sebe. Pak uviděla Itachiho jak něco kuchtí v malé kuchyňce. Vstala a chtěla se jít podívat co. On se otočil a málem se složil.
,,Koukej si lehnout."řekl a podíval se na ní.
,,Ne."řekla podíval se něj vzdorným pohledem.
,,Tak půjde po zlým."sdělil jí a vzal jí do náruče. Chtěla se mu vysmeknout a nebo se dostat z jeho náruče. Itachi ji držel pevně. Přivinul si ji k sobě ještě pevněji, aby měl jistotu, že mu nespadne. akura se přestala bránit a přitulila se k němu.V jeho pevné obětí se cítila bezpečně. Položil ji na postel a došel pro kastrol, který nechal na stole a došel k ní.
,,Snídaně."řekl a začal jí krmit. Neměla sílu vzdorovat a tak poslušně jedla. Po posledním soustu padla so postele a chtěla si zdřímnout. Po chvilce usnula a když se probudila cítala jak ji někdo objímá. Pomalu se otočila a uviděla jak vedle ní spí Itachi a drží ji ve svém obětí.Opatrně se z jeho objetí vymanila a šla připravit něco k obědu. Když už měla vše skoro hotové probudil se Itachi. Když uviděl Sakuru v kuchyni, myslel, že ho klepne.
,,Neměla by jsi ležet."zeptal se podíval se na viděšenou Sakuru. Ta když jej uviděloa nadskočila.
,,Neměl jsi spát."odporovala uraženě,,Navíc mám hlad."řekla a šla podávat pozdní oběd.
,,Pojď se najíst."zavolal na Itachiho. Ten se přišoural ke stolu a snědl celou svojí porci beze slova.
,,Co je ti?"zeptala se ho, když odešel do postele a nepromluvil ani slovo.
,,Nic."odsekl stroze a sedl si na postel. Sakura k němu přišla sedla si mu na klín.
,,Asi něco jo, když se chováš takhle."řekla a lehce ho pohladila po tváři. Podíval se na zem a přemýšlel zda jí má říct pravdu.
,,Nejsi nemocný?"zeptala se a dala mu ruku na čelo.
,,Jo jsem."připustil.
,,Co ti je??,, Zeptala se ho.
,,Jsem nemocný z tebe."řekl a ona se zděsila.
,,Tak mám odejít?"zeptala se.
,,Ne. Miluji tě."řekl a políbil jí. Na tenhle okamžik čekala. Přitiskla se k němu ještě víc.
Teď oba získali to co tolik hledali.

Sasuke není Emo XD

29. ledna 2010 v 22:04 | Lily |  Blbůstky
Tak to hle nemá chybu. Docela jsem se nasmála:-D
1, Pravý EMO neskrývá před světem své emoce a dává je najevo… Sasuke žádné emoce nemá
- Jsem cool jak kostka ledu

2, Pravý EMO si přijde osamělý, neuvědomuje si, že ho lidé mají ve skutečnosti rádi… Sasuke si to uvědomuje, ale je mu to jedno
- Sakura říká, že mě miluje. Ino říká, že mě miluje. Naruto říká, že mě miluje... Ať mi daj pokoj.

3, Pravý EMO poslouchá My Chemical Romance… Sasuke poslouchá jen sám sebe
- Jsou to žabaři *dramaticky kolem sebe mává rukama*

4, Pravý EMO má zálibu v sebepoškozování… Sasuke rád škodí druhým
- Říkal jsem: Stůj nebo střelím... Jestli se ten magor pohnul, byla to jenom jeho vina

5, Pravý EMO nosí proužkované ponožky… Sasuke nemá žádné ponožky
- Sandálky rulezzzzz
6, Pravý EMO si maluje černé linky pod oči… Sauke si myslí, že linky jsou pro holky a Gaaru
- Holky si malují linky, Gaara si maluje linky... hm... Z toho něco logicky vyplývá

7, Pravý EMO si geluje vlasy… Sasuke tvrdí, že je tak má už odmalička
- Já jsem to říkal a řeknu to znova: Měl jsem tak ty vlasy dřív, než se z toho stala móda! Ale jestli chcete, klidně si je oholím...
8, Pravý EMO má svou originální chatovou gramatiku, wíte, yo?... Sasuke gramatiku neuznává v jakékoli podobě a co je hlavní, nechatuje
- Táta říkal, že mi koupí PC k Vánocům... Ten Itachi, grrr, pomstím se mu!

9, Pravý EMO má na tričku znak své oblíbené EMO kapely… Sasuke tam má znak svého klanu
- Protože přeživší Uchiha je lepší než nějací Tokio Hotel
½- Sasu je až moc cool na tohle všechno
- Yup, s tím souhlasím. Odcházím....


Agentka

29. ledna 2010 v 20:12 | Lily |  Agentka
Tak je tu new povídka.Vím, že jich mám hodně, ale moje hlavinka pořád něco vymýšlí. Tak napište kterou by jste chtěli nejdřív. Teda pokud nějakou čtete. A pokud se Vám nějaká líbí. Tak pište do kometů Díky
Lily
Recenze:
Sakura Haruno je 17 letá dívka, která nastupuje na střední školu. Jde do prvního ročníku. Stejně jako spousta jiných dívek.
Ona je však mezi nimi vyjjímečná. V 12 letech odletěla na dva apůl roku do Japonska, kde se stala mistriní v bojových umění, kterým se věnuje od malička. Když se vrátí do své rodné Anglie, dostane nabídku.
Stane se tajnou agentkou tajne anglické policie FPUK(Federal Police United Kingdom). Členku skupiny ANBU, která chytá ty nejnebezpečnější zločince světa. Pokud se však nechtějí vzdá, jsou na místě zabiti. Pro tyto mise dostane Sakura nové jméno Lillian Hatake Uchiha.
Dostane týmového partnera. Je jím velmi hezký kluk jménem Itachi Uchiha. Jehož nové jméno je Daisuke Tsuki. Nezvykle rychle se spolu spřátelí. Jenže pak se stane to co by se stát nemělo. Zamilují se do sebe. Jenže oba jsou si sjisti tím, že je ten druhý nechce. Sakura bude muset svůj milovaný,,koníček"opustit.
Odchází na střední školu. Zde je mezi všemi vyjjímečná. Jak tím jak chytrá a milá, stejně tak že nemá moc přátel. Svoji tajnou identitu, však drží v utajení. A hlavně si přebarví svoje přirozeně růžové vlasy na červeno.
Zde se seznámí se Sasukem. I když je v prváku, je považovám za největšího děvkaře školy. Taky to bude na Sakuru zkoušet. Ona je však pořád zamilovaná do Itachiho. Kupodivu se Sasuke se Sakurou spolu skamarádí. Ona mu bude pomáhat s učením a on jí jak se ve společnosti lidí chovat.
Poté však přijde zlom.
Zjistí, že bývalí přítel její kamarádky Kate je jeden z z těch, které chytila. On však zdrhnul. Tím, že se s Kate baví se jednou stane, že se potkají.
Pozná on Sakuru a nebo ne??
Co se stane??
Jak bude dál pokračovat život Sakury??
Řekně konečně kdo je??
Postavy:
Sakura Haruno(Lillian Uchiha Hatake)Jako Sakura Haruno

Sasuke Uchiha
Itachi Uchiha (Daisuke Tsuki)
Jako Itachi Uchiha
Kate Sellen
Jane Sunlin

Team 7

29. ledna 2010 v 20:05 | Lily |  Picty
Tak tu je pár obrázků Teamu 7. Doufám že se líbí:-D.
Lily

Nějaké AnimaceXD

29. ledna 2010 v 20:00 | Lily |  Picty

Naruto and his Sensei

29. ledna 2010 v 19:25 | Lily |  Picty
Jiraya a Naruto. Sensei a učitel. A jak ho naruto nazývá ,,Ten jeden perverzák!"XD.

Happy Family

29. ledna 2010 v 19:22 | Lily |  Picty
Taková šťastná rodinka. Kéž by to bylo tak i ve skutečnosti.