Vláda Akatsuki-2.Chapter

19. prosince 2009 v 19:29 | Lily |  Vláda Akatsuki
Tak tu je druhá kapitolka

Pohled Lily
Kakashi se na mně podíval.Věděla jsem přesně co si myslí bez svých schopností. Do toho paláce se mi nechtělo. No jasně komu by se tam chtělo.Nesnášel příkazy a rozkazy.Nasnesla jsem když mi někdo něco přikazoval.
Šla jsem si domů pro věci.Tam už na mně čekali naši.Mamka skoro brečela.Nechtěla pro nás tokový to osud. Táta se tvářil tak nějak normálně.Tuhle vlastnost jsem měla po něm. Zvládala jsem držet svoje pocity na uzdě.Setra měla věci již připravený.Čekala na mně.Nechtěla jít sama.Podívala jsem se na ni.Její oči byli smutné ,ale zároveň se těšila co bude nového.Nechápala jsem její přemýšlení.Ona ostatně moje taky ne.
,,Já nejdu ségra můžeš jít sama."řekla jsem a podívala se na svoje rodiče.Věděla jsem ,že jsem jejich priorita a chtěla jsem toho tak trochu zneužít.
,,Lily ty tam musíš jít."řekla mi mamka a já zavrtěla hlavou.
,,Nejdu a konec debaty."křikla jsem a odešla jsem do pokoje. Posadila jsem se na postel a začali si číst. Když jsem se konečně začetla tak mi někdo zaklepal na dveře.
,,Dále."řekla jsem ale očima nehnula od knížky.Do pokoje vešel Sasuke.
,,Měla bys tam jít."řekla a já jsem se na něj podívala.
,,Proč jako?? Abych někumu dělala poskoka tak s tím u mně počítej.Jako bys mně neznal."řekla jsem a podíval se na něj.
,,Musíš."řekl mi a já jsem se na něj podívala.Tohle mi nikdy neřekl.
,,Proč."řekla jsem.
,,Protože je to rozkaz tak koukej makat ať nemáš průšvih.To zvládneš."řekl a poslední větu tak trochu povbudivě.
,,Fajn."řekla jsem nakvašeně a do tašky jsem si dala několik věcí.Těch nejdůležitějších. Kniha ,notebook,mp3,mobil a nějaké věci.Měla jsem deset minut. Musela jsem to stihnout. Rychle jsem se rozloučila s rodiči a hvízdla na svého vlčka.Letěla jsem hrozně rychle. Skoro jsem srazila pár lidí.Dorazila jsem tak akorát. U vchodu stál Kabuto.Ten jaho ksicht jsem nesnášela ale co se dalo dělat.
,,Dobrý sen slečno Uchiha."pozdravil mne. Zvedla jsem hlavu a dělal že ho nevidím. V síni stály čtyři holky.Všechny jsem je znala. A kolem nich ještě několik lidí. Ne velkém trůnu seděl Orochimaru . Vedle něj stála Tsunade.Kolem Orichimara bylo ještě šest křesel.Na nich seděl Itachi,Sasory,Deidara,Kisame,Hidan a Kakazu.
,,Tak nám již přišla i poslední slečna.Konečně jsme se tu sešli."řekl Orochimaru.Já myslela že budu zabíjet.Nenáviděla jsem ten Orochimarův ksicht.
,,Slečny jste tu pro to aby vám byli předáni manželé.Muži se kterými budete žít."řekl a rozvinul pergamen.
,,Slečna Susan Hyuga ,Kisame."řekl a malá dívka s hnědými vlasy se skoro zhroutila. Byla o dcera Ten Ten a Nejiho.Čekala jak dopadne její dvojče.
,,Slečna Roselinda Hyuga,Hidan." Rose se taky skoro zhroutila ,stáli tam o sebe opené a čakali kdo bude další na řadě.
,,Slečna Elizabeth Yamanaka ,Itachi."Elis se zhroutila.Byla mírně povrhní jako její matka.Spadla na zem a oni jí tam nechali ležet.Doběhla jsem k ní a snažiljsem se poslouchat co bude dál.Mezitím jsem se jí snažila vbudit.
,,Slečna Chiaki Tess Uchiha,Sasori." Chiaki se radovala já jsem nějak neposlouchla,byla jsem příliš zaměstnána buzením Elis .Tím pádem jsem nevěděla co mně čeká.
,, A poslední Slečna Sakura Lillian Uchiha,Deidara."řekl a podíval se po nás.Myslela jsem že je na místě povraždim.Elis už byla celkem v poho.
,,Tak to ani náhodou."řekla jsem a podíval sen a ně.
,,Vy jste slečna Uchiha,že?? Ta mladší nebo ta starší?"zeptal se.
,,Mladší ."odpověděla jsem stroze.
,,Podejte mi spis slečny Uchiha Lillian,"poprosil je Orochimaru.Běhěm několika sekund měl v ruce můj spis. Chvilku se do něj díval. Pak se ušklíbl a podíval se zpět na mne.
,,Hm zajímavé."řkl mi a já myslela že zaním dojdu a asi ho zabiju.Byla jsem fakt naštvaná.
,,Taková málá a tak drzá.Jenže tohle je tvůj rokaz tak máš smůlu holčičko."řekl mi Orochimaru a já měla co dělat abych nevylítla.
,,Tak teď si dívky vezmou jejich nastávající a odvedou je na pokoj."řekl Orochimaru a podíval se na své lidi.Oni kývli a já kdybych mohla zabíjet očima tak jsou všichni mrtvý. Vztek ve mně rostl a já myslela že použiji nějakou ze svých sil.
,,Fajn."řekla jsem a odešla.Šla jsem domů kde namně čekalo nemilé překvapení.

Pohled Chiaki

Když řekli že budu se Sasorim ,oddychla jsem si.Byla to celkem úleva.Navíc Sasory vypadal sexy.Nu mohla jsem dopadnout hůř. Mně to bylo celkem jedno s lidmy jsem vycházela celkem dobře.Ale Lily moc ne.To by nebyla moje sestřička kdyby si nezadělala na problémy. Docela mně to mrzelo. Nechtěla jsem dělat problémy sobě ani ségře a ona nám je stihla udělat hned. Jediné v co jsem mohla doufat bylo to že neudělá další blbost.Ale v tu chvíli řekla.
,,Fajn." a otočila se na patě a odešla.Tohle totiž dělala kdykoli ji někdo naštval a nebo chtěl aby udělala něco se jí hrubě nelíbí. I když nevím kde tuto vlastnost vzala ale jeděsně tvrdohlavá. Když se prostě rozhodne nic s ní nehne.Občas se to teda podaří tátovi s ní hnout. Je prostě tvrdohlavá.Na to že jsme sestry jsme nesmírně rozdílné.Já bych se nebála říct až opačné vlastnosti máme. Jasně máme některé vlastnosti společné ale není jich mnoho.

Musím rychle domů.To jak jsem se zamyslela mně strašně zpomalilo.Musím rychle domů.Doufala jsem že se nic nestane. Bude mi to nějakou tu chvilku trvat,prtože bydlíme na druhé straně Konohy.Kterej debil vymyslel Uchiha sídlo až na konci vesnice. Lily už je dávno doma.Umí přmisťovací jutsu. Já ne.Moc se neučím,ale moje sestřička zná všechna jutsu jaká kdy potkala. A to že jich je požehnaně. Obě jsme v ANBU.Ona je ale velitelka.Dokonce moje velitelka.Je o 3 roky mladší a ještě mi velí.Šprt jeden zatracenej. Já se nikdy moc neučila.Akademií jsem prošla díky svému talentu.Nebaví mně se učit.Radši jsem se svými přáteli a bavím se.Moje ulítlá sestřička ale ne.Leží v knihách od rána do večera a prý ji to baví.Mně by to nebyvilo ani kdyby mi dali milion.Ne ani náhodnou.

Letěla jsem Konohou jako splašená.Lidé se na mně divně dívali.Což nebylo nic neobvyklého. Jelokož jsem z klanu Uchiha tak se na mě dívá každý a pořád. Občas mně štvalo ale měla jsem povahu po mámě. Byla jsem ráda středem pozornosti.Byla jsem úplně jiná než brácha a ségra.No jasně náš malej Leo.Můj bráška je něco mezi mnou a Lilinou. Je takovej normální na naši rodinu. Milej a reprezentativní typ.

To jsem již dorazila domů.Z baráku se ozýval rámus. Slyšela jsem jak se něco rozbíjí a Lillianin křik.Obvkle nekřičela.Nerada na lidi křičela.A když už začali křičet tak to bylo hodně zlí.Hlavně protoho kdo to schytá. Když jsem vešla dovnitř čekalo tam na mně překvápko.Lily stála u stěny a pod krkem držela nějakou osobu.Tohle jsem u ní nikdy neviděla.Tu nenávist jakou měla v očích.Nic takového jsem u ní ještě nikdy neviděla.Ta mírná a sladká holka dokáže tohle. Její zelené oči zrudli. Vypadala jako upír před jídlem. Sasuke se Sakurou na ni vyděšeně koukali.Pořádně jsem zaostřila a zjistila že ja ta osoba je ......

Kdo je ona osoba??
Co tam chce??
Jak tahle mela dopadne??

To vše ve 3 kapitolce s názvem Podřídíš se a nebo zemřeš

Your Lily
 


Komentáře

1 ^^Sakura Ichijo ♥Sbenko♥^^ ^^Sakura Ichijo ♥Sbenko♥^^ | Web | 21. prosince 2009 v 20:15 | Reagovat

Awojky!mno dik za pochvalu xDmno mam se docela spatne!x(jsem nemocna!xDzase!achjo a zrovna na vanoce!:(a jak pak se mas ty drahe sbenko? :-)  :-D jinak ta povidka je superova!tesim se na pokracko!!!

2 Misa-SB Misa-SB | Web | 22. prosince 2009 v 22:12 | Reagovat

Přeji veselé vánoce možná to je brzy ale abych měla na vánoce pokoj xD ještě jednou Přeji Veselé Vánoce! bye bye Misa n_n :-P

3 NarutoTeam-Aeryn NarutoTeam-Aeryn | E-mail | Web | 23. prosince 2009 v 18:51 | Reagovat

ahojky.Prosím Ťa.
Nepozrel/a by si sa na môj blog o ANIME.
Nájdeš na ňom veľa anime online,obrázkov a tak.
Ale hlavne je to celé o anime Naruto xD
blog je online-fun.blog.cz
Ďakujem,že sa pozrieš.
Ale aj tak Ďakujem :)
P.S.prepáč,za reklamu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.