Vláda Akatsuki-1.Chapter

13. prosince 2009 v 23:33 | Lily |  Vláda Akatsuki
Konec špatný,Všechno špatné

V Konoze začínal nový den. Slunce vycházelo a tahle malebná vesnička se začala probouzet k životu. V domě Hokageho Naruto se už žilo.Naruto snídal a přitom si povídal se svým synem Mikem. Mikovi bylo 16 a byl to hezký kluk.On a Leo byli dva nejoblíbenější kluci v Konoze. Jejich mamka Hinata jim připravila svačiny a vyprovodila Naruta do práce .Mike se rozhodl ,že se půjde podívat k Leovi.
Doma u Uchihů to žilo.Chiaki se přetahovala o poslední koblížek se svým bratrem.Leo se nechtěl vzdát. Prali se tak dlouho až musela zasáhnout Sakura.
,,Tak dost děcka."řekla jim a oni ztichli. Koblížek si rozpulili. V tu chvíli seběhla ze schodů malá dívenka.Měla okolo 15 let.
,,Dobré ráno."pozdravila a Sakura jí podala na stůl dnídani.
,,Hej Lilino.Co dneska děláš?"zptal se jí její bratr Leo. Byl pouze o rok a půl starší a už ze sebe dělal machra.
,,Co je tobě do toho tupče."řekla a dál se věnovala své snídani. Najendou vstoupil do dveří černovlasý muž.Šel ke stolu dyž tam došel dal Lily pohlavek.
,,Jau."řekla a podíval se na svého otce.
,,To máš za toho tupce."řekl a políbil svoji ženu. Lily se na něj zašklebila. Vstala od stolu a vzala si svoji brašku a chtěla odejít.
,,Počkej na mně" zavolala na ni její sestra Chiaki. Lily si povzdechla a trpělivě čekala.
,,Než se Chiaki sbalí,pojď se mnou Lily."řekla Sasuke a jeho nejmladší dcera kývla.Sasuke vyšel před jejich dům.On to vlastně nebyl dům ,ale obrovské sídlo.
,,Co je tati?"zeptala se Lily svého otce.
,,Za 14 dní budou tvé schopnosti v plné výši."řekl jí Sasuke a Lily vyvalila oči.
,,Tak to předpokládá Kakashi."doplnil své tvrzení.
,,Tak to je super."řekla Lily a hlas jí vzrušením přeskakoval.
,,Dneska máte tréninguž dvou,tak přijď včas."řekla Sasuke a jeho nejmladší dcera se na něj podívala podivným pohledem. Pozvedla obočí a v očích se jí lesklo šibalství.
,,Jo,jo chápu.Měl jsem to říct Kakashimu.Ty nechodíš pozdě."omlouval se honem.Vrhle se mu kolem krku. Stejně jako když byla malá.
,,Tak jdem?"ozvala se Chiaki. Lily pustila svého tátu a šla ke své sestře. Cestou zapískala na svého bílého vlka. Poslušně klusal vedle Lily. Stejně jako každé ráno.

Když došli ke škole Chiaki se odpojla od své sestry a zamířila ke své partě. Lily šla přímo do třída. Tam usedla na tradiční místo. K Mikovi a Leovi. Všechny holky jí záviděli.Chtěla jim přenechat své místo ale kluci jí nepustili. Když si sedla vyndala si svojí knížku a než zazvonilo četla si. Iruka přišel do třídy a své žáky pozdravil.
,,Děcka za 14 dní jsou zkoušky ANBU,dělají se po týmech a ten tým kterej chce jít ať se přihlásí. Po hodíně se začíná zapisovat."řekl a všichni se po sobě podívali. Iruka začal psát na tabuli příklad.Když ho dopsal nikdo nechápal co to je.
,,To je příklad ze zkoušek ANBU."řekla a všichni na to koukali jak tele na nová vrata.Najednou se někdo ozval.
,,Tak to můžem rovnou zabalit.Jediněj kdo určitě zná odpověď je ten melej růžovovlasej šprt."řekla jedna holka a byla uražena.Lily byla nejchtřejší ze třídy . A také byla již ANBU se svojí sestrou.Nikdo ze třídy o tom však nevěděl. Její sestra byla všakve druhéé třídě toho samého ročníku.Jí ten příklad přišel primitivní a nevhápala jak jim to může přijít těžké.Tohle se učí genini a oni to neumí vypočítat.
,,Takže slečno Uchiha,předvedete nám správné znění výpočtu?"zeptal se již Iruka ve třídě.Nemít tam Lily tak už ho asi kleplo. Zbytek dne byl již v klidu. Přípravy na zkoušky byli lehké jen pro Lily. Ostatní tipovali že se nadostanou ani do druhého kola.

Mezitím v Kage kanclu.
,,Na to nemůžeme přistoupit."řekl Naruto a podíval se na svého společníka.
,,Tak v tom případě všichni zemřou.Takhle budou moct žít.Jen pod jiným velením." řekl a hlas měl na muže odporně sladký.
,,Mno ,já nevím budu se muset poradi s velkou radou." řekl Naruto a doufal že tím získá čas.
,,Nežádná rada nebude."řekl nekompromisně muž.V tu chvíli dovnitř vrthla Sakura. V rukou měla papíry.
,,Naruto tady ti ne-"nedořekla větu ,protože zahlédla Narutova společníka.
,,Sakuro,pomoz mi "poprosil ji Naruto. Sakura se na něj podívala.
,,S čím ?"zeptala se stroze.
,,Má Konoha bojovat nebo se přispůsobit?"řekl Naruto a své modré oči připíchl na polahu.
,,Bojovat můžeme vždy ,zkusíme možnost číslo jedna."řekla Sakura a odešla.
,,Tak dobře Orochimaru.Dnes ve tři vás ohlásím Konoze ."řekl Naruto.Oro kývnul a odešel. Naruto se zhroutil do křesla.Rychle se zbalil a odešel domů.
,,Miluju tě Hinato."vyhrkl při vstupu do domu.
,,Co se dějě miláčku."zeptala se ho Hin. Naruto jí všechno vyklopil.
,,Udělal jsi správně."chlacholila ho.Vzala si jeho hlavu a položila si ji do klína.Čechrala Narutovi vlasy.

Škola končila o půl druhé.Lily vyletě ze školy a běžela na trénovací plochu.Dorazila na vteřinu přesně,Vyjjímečně tam byl i Kakashi.
,,Musíme zmizet."řekl jí bez pozdravu.
,,Proč?"bylo jediné na co se zmohla zeptat.
,,Akatsuki tady budou vládnout a ty budeš hlavní priorita."řekl.
,,Co?"vytřeštila oči a čekala na vyvětlení.
,,Akatsuki převzali mnírově Konohu.A ty jakož to vyvolená si budeš muset vzít jednoho z nich."řekl a Lily se na něj zmateně dívala.
,,Nemůž drhnout to by bylo zbabělé a já nejsem zababělec."řekla Lily.
,,Všichni se dostaví na Náměstí."oznámil jim hlas.

Kakashi s Lily přišli až když vyhlašovali kdo se má dostavit do jejich paláce.jenou z těch dívek byli i sestry Uchihovi.

Co se stane v paláci??
Jak to dopadne??
Co bude muset udělat Lily??

To vše v příští kapitolce Nové vedení
 


Komentáře

1 doda doda | Web | 14. prosince 2009 v 17:18 | Reagovat

awoj sorry ze som tu nebola ao sa mas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.