S Rozbřeskem přichází naděje 4.Chapter

9. prosince 2009 v 0:00 | Lily |  S Rozbřeskem přichází naděje
Promiňte mi chyby.Prosím komentujte.Hlavně kritiku.Bez té bychom se nezlepšovali.Tak si to užijte.
Růžová vede 2\2 Smívají ji slzy
,,Lily ty nejsi z klanu Haruno ale z klanu Uchiha!"řekl a neuvědomil si že křičí.Lily začali po tváři téct slzy.V tu chvíli Sasuke věděl že vyhrál.
,,Máš pravdu nejsem z klanu Haruno.Můj pravý otec je......"

,,Já ti to nemuzu říct."zavzlykala Lily.Sasuke se na ni podíval.Videl v ní seriozni holku.Myslel so že je nezničitelná.A teď tu sedí ruce v oličeji a brečí.Byla mu povědová.Sasuke si zachoval tvrdej přístup. Vzal jí a hodil s ní tak jako hodila s ním.Zastavila se až o strom a i ten se přerazil .Sasuke byl ve vteřině u ní.
,,Kdo je tvá rodina."zahrměl Sasuke.Lily se naněj podívala a své zelené oči upřela na něj.
,,Můj otec je Itachi Uchiha."zašeptala.Sasuke vytřeštil oči. Nevěděl co dělat.Rozhodilo ho to. Tak proto mubyla tak povědomá.Ona je ta dívka ,kterou měl Itachi v ruce smrti celého klanu. Jenže proč to nikdy neřekl.Neřekl ,že má dceru.Sasuke se vzchopil.
,,Nebreč ,neteřinko Uchihové nebrečí."řekl jí a podíval se na ní. V jejích očích se objevila naděje. Vstala apřišla k Sasukemu.
,,Neíkej mi neteřínko,Strýčku Sasuke."řekla a na tváři se jí objevil usměv.Sasuke do ní drcnul.
,,Díky."řekl.Lily vykulila oči.
,,Ty mi děkuješ?"zeptala se a on kývnul.
,,Mám rodinu."řekl.Jak prosté pomyslela si Lily. Ona jo měla.Vlastně náhradní.Chovali se k ní dobře.Byli na ni hodni ,ale odtažití. Lily nevěděla proč.Něco o tom kdo je,slyšela ale nechápala to. A že se jí říkali že je nejchtřejší dítě které s narodilo.Byla ráda že teď má Sasukeho.Nikdo se o nesmí dozvědět.Už takhle jí každý soudil moc příkře.
,,Sasuke,nikde to prosím neříkej.Prozatím."řekla a čekala na Sasukeho reakci.
,,Jasně."řekla Sasuke.Ještě několik minut tam stáli a dívali se jeden na druhého.Jedne věta.Jedna věta změnila jejich životy k nepoznání.Oba nevěřili že mají rodinu.Byď ne uplnou ale mají někoho o koho se mohou opřít a komu věří.
,,Pojď musíme domu ,zítra jdeme do školy se učit tak ať nezaspíme."řekla Lily a vydali se na cestu.Cestou si povídali.No spíš si vyprávěli své osudu.

Druhý den musela Lily vstavat brzy. Dneska ani nesnídala,když seběhla dolů ze schodů,připojila se k Sakuře. Jakmile vyšli před uviděli Ino.
,,Dobré ráno,slečny Haruno."pozdravila je Ino s ušklebkem na tváři. Sakura jí chtěla něco říct ,její sestřenka jí však přeběhla.
,,Bylo dobré dokud jsme neuviděli ten tvůj zmalovanej kxicht a hlas kterým zřejmě zabíjíš."řekla Lily a Ino se naštvala a zrudla.
,,Hele plakátový čelo,zkroť si sestřenku."řekla Sakuře.
,,Když budeš držet hubu,nikdo mě nebude muset krotit."řekla Lily a podívala se na Ino ta byla rudá a Lily se spokojeně usmívala.

Zbytek cesty proběhl v klidu. Jen co vešli do školy zaslechli nějaký hluk.Vycházel z jejich třídy. Jakmile vešly zjistilympříčinu hluku.Nebyl jím nikdo jiný než Sasuke a vypadalo to jako že i Dei. Sedili v jedné lavici.V níž obvykle seděli tři lidi.Oba seděli na jednom kraji. Kolem nich byla kupa holek a tlačili se kdo tam bude sedět.Kluci se tím nenechali znervoznět.Sakura s Ino se přidali k davu.Lily došla k jejich lavici.
,,Čau kluci.Máte tu nějak narváno."pozdaravila je a usmála se na ně. Kluci její usměv opětovalůi.Slova se ujal Sasuke.
,,Ahoj.Vlastně ti tu držíme místo."řekl a Dei kývnl a oslnil Lily svým neodolatelným usměvem. Holky se začali tlačit ještě víc.Lily ustoupila a kluci si mysleli,že je zradila.Ona si však stoupla za dav a ladně jej přeskočila a přistála na své židly.
,,Promiňte holky,tady je již obsazeno tak si prosím sedněte."požádala je sladkým hlasem a andělsky se na ně usmála.Holky po ní začali házet vražedné pohledy.
,,Si myslí že je co??"zeptala se jedna z nich.
,,Asi princezna.Nkráčí si sem a sedne si ke dvoum nejhezčím klukům."řekla ta druhá.
,,Ano jsem princezna."řekla jim Lily klidným sladkým hlasem. Holky ji už dál enkomentovali,začala hodina a do třídy vešel Iruka.

Iruka napsal na tabuli příklad a dal žíkům čas na spočítaní.
,,Na tabuli nám napíše výsledek.."řekla Iruka a podíval se do svého notesu.
,,Třeba slečna Haruno Sakura."řekl a Sakura se na něj vyděeně podívala.Vysledek neznala.
,,Iruka-sensei já to nemám"řekla.Iruka si povzdychl.
,,Tak zkusíme novou krev."řekla a podíval se na třídu.
,,Slečno Lillian,pojďte nám to vypočítat."požadal ji a Lily se zvedla a šla k tabuli.Iruka ji podal křídu.Lily se na příklad podívala a začala počítat.Trvalo jí to asi dvě minty a na tabuli zařil výsledek.Iruka rychle přejel postup a podíval se do učebnice na správnost výsledku.
,,Skvělé.!ohodnotil Iruka Lillianinu práci.
,,Píši vám za jedna a vy bando by jste si ní měli vzít příklad."třída za hučala.Kluci se na ní překavapivě dívali. ani jeden z nich to nechápal.

Vyučování trvalo do jedné hodiny a Lily zazářila i na dalších hodinách.Její schopnost myslet byla nepřekonatelná.Jen jeden člověk s ní dokázala držet krok byl Sasuke.I ten však zaostával.Holky ji nenáviděli.Ze školy vyšla spolu se Sasukem a Deidarou.Sasuke se od nich odpojil.Prý se musel jít přivravit na zítřek.
,,Zaválela jsi."řekla jí Dei a uznale jí poplácl pozádehc.Jen lehce. Tak lehce že se Liloy skoro zlomila v pase.
,,Díky."řekla a začervenala se.Dei se na ní podíval zkoumavým pohledem.
,,Víš co si zasloužíš?"zeptal se a Lily se na něj šibalsky usmála.
,,Odměnu?"tipla si.Podíval se na ní.
,,Slečna je nám nějak sebevědomá."řekl a začal jí honit po parku.Lily m úspěšně utíkal .Do doby než zakopla a natáhla se.V tu chvíli ji Dei dohonil a začal ji lechtat.Smála se až se zajíkala.
,,Tak to je ta odmněna?"zeptala se a pořád ještě se smála.
,,Ne ta je trochu jiná."řekl Dei a šibalsky se na Lily usmál.Ta se začala červanat.Dívali se jeden druhému do očí.Vzájemná přitažlivost byla hmatatelná.Lehce přiblížili svoje rty k sobě.Přitiskla svoje rty k jeho. Polibek byl dlouhý a intenzivni.Postupně se prohluboval.Nakonec se stejně od sebe musli odthnout aby se nadechli.Dei se zvedl a pomohl na nohy i Lily.
,,To bude mít teta radost."prohlísila Lily.Potom co se podívala na svoje oblečení.
,,Za to můžeš ty!"řekla a Dei jí znova začal honit. Tentokrát spolu spadli do bláta.
,,Co to vyvádíte."zeptal se Sasuke a udiveně se díval na Lily s Deiem valející se v blátě a vytlemených zaroveň.Lily si stoupne a shodí Saukeho do bláta.Ten se na ni naštvaně podívá.Hodí po ní kus bláta.Rozzuří se tam blátěná bitva. Po hodině jsou všichni špinavý od hlavy až k patě. Nejblíže to měli k Sasukemu domu.

Jen co vešli branou tak se Lily rozhlížela.Tady by normálně bydlela ,ale skutečnost jí zavedla někam jinam. Doma se osprchovali.Jenže Lily neměla věci na převlečeníSasuke jí půjčil své modré triko se nakem klanu Uchiha a bílé kraťsy. Ještě chvilku zůstali u Sasukeho.Kecali,koukali na televizy a především blbli.Obvykle se na něčem domluvil Sasuke s Deiem a provedli to Lily. Asi v sedm večer se Lily zvedla a odešla domů.Dei jí byl doprovodit.Nemohl jí ani políboit,protžr před domem hlídkovala její teta.Lily se usmála a vešla domů.Tam na ní vbafla její teta.
,,Kde jsi byla,co to máš na sobě a co jsi dělala."řekla ostrým hlasem.Sakura seběhla dolů a když uviděla Lily v Uchiha oblečku naštvala se .
,,Byla jsem venku na procházce.Na sobě mám triko a kraťasy od Sasukeho.A kecala jsem se sasukem a Deiem."řekla Lily.Její hlas byl trpělivý.
,,A proč to máš na sobě.Co jsi s těma klukama dělala."vybafla na Lily.Ta se naštvala.Nikdo jí přece nebude zpovídat
,,Co jsem dělala a proč mám na sobě Sasukeho oblečení ,je ti prakricky nic."řekla a otočila se na patě a vyšla nahoru do svého pokoje.
,,Chjo."povzdechla si.V tu chíli se někdo objevil v okně.


Kdo je v okně??
Jaká bude reakce Lily??

Tak to vše v další kapitolce s názvem Nezvaná Návštěva
Pa
Your Lily
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.