Nešťastná láska-2.chapter

16. prosince 2009 v 20:53 | Lily |  Nešťastná láska
Promiťe mi to zpoždění.Zkusím topříště zrychlit ,ale tuhle kapitolku jsem něolikrát ppředělala a je new postava.Dodám přehled postavy.Promiňte mi chyby.
Nejen kluci jsou silní!
Pohled Kate

Hádali se.Hádali se kvůli mně. Chris mu chtěl jednu vrazit,ale já ho stále držela za rukáv. Stála jsem na místě jako přimražená. Slzy mi stékali po obličeji a vše co jsem viděla se rozmazolo. Chris dal mému bývalému pěstí.Měl docela sílu.Oba trochu ztratili rovnováhu. Nechtěla jsem aby se prali.Nenáviděla jsem rvačky.
,,Stačí!"zakřičela jsem na ně.Oba se na mně podívali.V očích měli zkoumavý pohled.
,,Buď sticha!Tohle není tvoje věc!"zaječel na mně.A otočil se že mu to pěstí vrátí. Zavřela jsem oči a čekala ránu. Ikdyž tu najednou bylo tichu.Jen ticho a klid. Zlehka jsem otevřela oči.A stál tam on.
,,No tak pánové,přece se nebudete prát před dámou ,"řekl a já jsem se na něj podívala.Byl to Marc. Chrisův kamarád.
,,Pusť mně ."zavřčel Chris na Marca který ho držel za kapuci u mikiny. Chris sebou škubal jako myš chycená v pastičce. Byla jsem ráda že dorazil.Nechtěla jsem aby se Chrisovi něco stalo.Hlasitě jsem si oddechla.
,,Díky."řekla jsem a podívala se na Marka.Mrkl na mně a já se usmála.
,,Kamarád ti pomáhá."řekl posměvačně.Tentokrát to však nebyla Chrisova pěstí která vyletěla , nýbrž moje.Dala jsem mu pěstí veškerou svou silou. Bylo to znát.Protože se trošku zakymácel.
,,Ty jedna ..."nestihl to doříct,dala jsem mu další. Z těžka jsem oddechovala.
,,Sbohem."řekla jsem a otočila se na patě a odcházela.Teď už mi bylo srdečně jedno jestli se poperou. Ano Chrise miluju ,ale to že neumí udržet svoje pocity a touhy na uzdě byla již jeho chyba. Marc se vydal za mnou. Chris,zřejmě ze strachu z nevěry , také.
,,Jsi dobrá."řekl Marc a poplácal mně po rameni. Zasmála jsem se.
,,To bylo nebezpečný."řekl mi Chris a po díval se na mně.
,,Mohla jsi si ublížit."poučil mne a já se začala smát.
,,Koledoval si o to a navíc se nic nestao."řekla jsem a v hlase se mi pořád odrážel smích.
,,Příště by mohlo."stál si za svým Chris.

Pohled Jane
Po škole jsem šla hned domů. Byl to úspěšný den.Byla jsem ráda že jsem si tak rychle našla přátele. Když jsem přišla domů nikdo tam nebyl.Vzala jsem si nějaké ovoce a šla si sednout k počítači. Spustila ICQ a povídal jsem si se svými kamaráda.Venku vládlo deštivé počasí. Chtěla jsem si dojít pro pití a podíval se na hodiny.Bylo něco kolem šesté. Tolik hodina nikdo doma nebyl.Pomyslela jsem si a dála se věnovala svým přátelům na ICQ.

Okolo šesté doraila k nám moje babička.
,,Ahoj Jane ."pozdravila mne.
,,Ahoj babi ,"houkla jsem na ni z pokoje.
,,Už zase jsi na počítači?"zpetal se mně a já rychle zaklapla notebook a vzala si knihu do ruky. Lehla si an postel a dělal že jsem počítač ještě dneska nepotkala.
,,Ne babi já si čtu."odpověděla jsem a do nosu mě narazila krásná vůně.
,,Co je k večeři?"zeptal jsem se a už se mi sbíhali sliny.
,,Krupicová kaše."řekla a já letěla do kuchyně na tu dobrotu.

Večer jsem chvilku koukala na televizy a povídala si s babičkou. Pověděla jsem jí všechno o prvním dni ve škole. Poslouchal mně sem tam se na něco zeptala .Tohle jsem na ní měla asi nejradši.Byla pozorná posluchačka.Vždycky mně vyslechla.Okolo desáte jsem si šla lehnout.

Pohled Lily
Když jsem dorazila na ubytovnu ,zavolala mi maka.Ptala se coa ajak.Chvilku jsm esi povídala a ona pak musela.Já jsem si pustila notebooka ašla psát.Pslaa jsem povídky.Bavilo mně to.Kolem jedné jsem si šla uděl oběd.Moje spolubydlící tu nebyla.Po obědě jsem se nudila a proto jsem se rozhodla se jít projít.Trochu poznat Cardiff.Nebyl tak velikej jako Londým ,takže orientovat se bylo pro mně nic těžkho.Šla jsem s eprojít do parku.POslouchla jsem muziku a přemášlela. Což blo pro mně typické. Uteklo to hrozně rychle.Myslela jsem že uplynulo teprve tak vacet minut a ony to byli skoro tři hodiny.Pomalu jsem se vydal zpět.Abych neměla hned ze začátku nějaký půšvich.

Bylo něco kolem čtvrtékdyž jsem dorazila zpět.POzdravila jsem vrátnou a chvilku jsem si s ní povídala. Když jsem došla na svůj pokoj ze kteréhp se linul velkej hluk málem mně terfil šlak.Jakmile jsem otevřela dveře ,uviděla jsem soustu llidí. Byla to jako nějaká párty.Naštětstí jsem si zamkla svoje soukromí.Moje spolubydlící mně zvala ať zůstanu .Já jsem jen zavrtěla hlavou a šla se zavrtat do pokoje.Ta jejich párty skončila něco málo před půlnocí kdy na ně vlítla ředitelka internátu.Měla dlouhý monolog a když skončila vyšla jsem z pokoje a šla si konečně udělat něco k večeři. Pak jsem si šla lehnout.Ráno se mi nechtělo vstávat.

Když jsem se konečně vykopala z postele,šla jsem se umýt a nasnídat.V kuvhyni byla již moje spolubydlící.
,,Promiň mi ten včerejšek."řekla a sklopila hlavu.K tomu ji donutila ředitelka.Naštvalo mně to .Chtěla jsem se učit práva ale v tom hluku to nešlo.
,,V pohodě.Doufám ,že jste si to užili."řekla jsem a bylo na ní vidět jak se jí ulevilo.
,,Jo byla sranda,škoda že jsi tam nebyla."řekla a její rty se roztáhli do zářivého úsměvu. Mrkla jsem na hodinky.Za deset minut jsem měla jít pokud jsem chtěla jít pěšky. A to jsem chtěla.Rychle jsem naházela učení do tašky a vyrazila. Ve škole jsme byli druhý den a už jsme se učili.

Pohled Kate:

Chris byla zase chytrej.Pomyslela jsem si cestou domů.Chris s Marcem šli na trénink fotbalua já jsem se rozhodla že tentokrát nepůjdu. Nešlajsem všakdomů ,aledo obchodu.Musela jsem nakoupit.Doma nebylo pro změnu nic k jídlu. A to máma pracovala v obchodě. Něco málo jsem nakoupila. Ještě do teď jsem se trochu klepala.Bylo štěstí že se neporvali.Bylo mi celkem divné proč Marc zakročil.I on měl v oblibě rvačky. Ale teď ne.Nyní mi pomohl.Nevěděla jsem proč. Bylo to na nejvýš divné. Dál jsem na tím nechtěla přemýšlet. Ne že by mi to nešlo.ALE VŠEHO MOC ŠKODÍ.

Po příchodu do domu,ketrý byl jako vždy prázdný,jsem šla uklidt nákup.Potraviny jsem dala do ledničky a šla si senout k počítači.Chtěla jsem s etrochu odreagovat.Nešlo to.Pořád jsem musela přemýšlet nad tím ,co by se stalo kdyby mi topěstí vrátil.To bych byla asi touhle dobou v nemocnici. A to v tom lepším případě.To že jsem si snněkým psala jsem prakticky nevnímala. Co by se stalo kdyby mi topestí vrátil.Neměla jsem to dělat.V tu chvíli jsem však nad ničím a hlavně nad důsledky nemyslela. Ten vztek co se ve mně zvedl.Tohle se mi nokdy nestalo.Ještě nikdy.A nechtěla jsem aby se to ještě někdy stalo. Avšak ten adrenalin jak se mi zvedl.Bylo to neuvěřitelné.Jenže co tam dělal Marc.Zrovna on. Ten který by lproti mně hned od začátku. Docela mně zarazilo když se ke mně choval tak přátelsky.

Myslela jsem si že bude málo hodina a ono bylo půl destý.Líně jsem se zvedla od počítače na který už jsem se dobrou hodinku nepodíval.Vypla jsem ho aniž bych se podívala na příchozí zprávy. Hodila jsem do sebe večeři a šla se osprchovat. Pořád jsem přemýšla.Tolik jsem chtěla svoje myšlenky vypnout,ale ono to nějak nešlo. Bylo toho na mně hodně. Proto jsem šla spát nějak brzy již kolem jedenácté.

Stejně jako každé ráno se mi nechtělo vstávat. Vstala jsem na posledni chvili. Rychle jsem se oblékla a nahízela do tašky učení.Byl druhý den a my se již měli učit.Fakt otrava.Ještě že jsem si měla s kým popovídat. Už jsem to potřeboval.Pokecat si s někým kdo mně nezná tak jako všichni ostatní. Z baráčku který jsme s mamkou zdědili po babičce jsem vyšla na poslední chvíli. Před ním stála osoba.Asi poslední osoba na tomhle světě ,kterou bych tady čekala.
,,Čau Kate,jdeš do školy?"zeptala se mně ona osoba.

Kdo je ona osoba??
Co tomu řekne Kate??
Proč se o ni teď tak zajímá??
V oříštím díle s názvem Den velkých změn

Lily
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.