Nešťastná láska-1.chapter

5. prosince 2009 v 0:00 | Lily |  Nešťastná láska
První školní den
Pohled Kateleen Sellen
Bylo sedm hodin ráno a mně v pokoji zadrnečel budík.Nenáviděla jsem svůj budík,ale ještě se mi ho nepodařili zničit.Musela jsem vztát protože na mně volala mamka.Vyhrabal jsem se z postele a oblékla jsem si na sebe svoje oblíbenévěci.Když jsem seběhla dolů ze schodů čekala na mně snídaně. I když jsem nerada snídala ,musela jsem.Mamka by se jinak zlobila.V půl osmé jsem vyrazila do školy.Za čtvrt hodiny jsem stála před budovou ve které strávím příští čtyři roky. Byl to prestižní škola.Ajak mi mamka vtloukala do hlavy nesmím tu udělat ostudu.S tímto jsem vyrazila do školy.Byla hezká ale ne moc prostorná.Vyrazila jsem po schodech asi ve třtím patře jsem uviděla tabuli kde byla napsáno kam mím jít abych našla svoji třídu.Do ní jsem vešla za pět minut osm.A díky tomu na mně zbylo poslední místo,to bylo přímo před učitelem.Nadechla jsem se šla k lavici.V ní již seděl kluk.Byl docela hezký ale ne můj typ.
Pohled Joanna Sunlin
Crrrrr.Ozvalo se z mého pokoje přesně v sedm.
,,Ten blbej budík se nemůže ani jednou zpozdit."Pomyslela jsem si.A dal si hlavu pod deku.Když zavonil asi po pátý tak jsem se fakt naštvala.
,,Drž hubu ty jeden blbej budíku."zaječela jsem na něj a byla ráda že mamka s tatou už odešli do práce.Vypnula jsem budík a vylezla ze své milované vyhřáté postýlky.Jak já tohle neměla ráda.To raní vtávání mě jednopu zabije.Když jsem se oblékla a učesala ,vyrazila jsem do školy.Mohla jsem jet aoutobusem ale chtěla jsem se projít.Pustila jsem si Mp3 a zaposlouchala se do svých oblíbených písní.Doufala jsem že nová škola bude lepší než základní.Těšila jsem se na spolužáky. Jasně nová škola.Ráda jsem poznávala nové lidi.Doufala jsem že nová škola bude super.Jak jsem tak pustila uzdu svým myšlenkám ,zjistila jsem že už jsem u školy.Nadechla jsem se a avešla dovnitř.Byla taková malinká a stísněná. Vyšla jsem asi milion schodů než jsem se dozvěděla jak se dostanu do svjí třídy.Ve dveřích jsem se srazila s jednou holkou.
,,Ahoj "já jsem Jane"pozdravila jsem jí.Usmála se.
,,Ahoj já jsem Lily."řekla mi.
,,Sednem si k sobě."zeptala se.Usmála jsem se na ní a došli jsem k poslední volné lavici.Druhá u okna.Byla to lavice celkem v pohode.Usadili jsem se a já se rozhlédla po třídě.Před námi seděl kluk a za námi také,Tak uvidíme jak se to vyvrbí.
Pohled Lillian Tsuki
Křach,řach.Ozvalo se z pokoje šestnáctilété dívky.Bydlela na intru.Měla pokoj jen pro sebe a vedle ní byl ještě jeden.Vybrala jsem si málo pužívanou ,zato však krásnou ubytobnu.Jediné co jsme měli společné byla kuchyň.I koupelnu jsem měla vlastní. A zase jsem rozbila budík.No co neměl mě štvát.pomyslela jsem si.Stejně dopadl kterýkoli budík. Každej budík jsem rozbila.Jen jeden mi vdržel.A ten byl z pancíře,oceli a s částí železa.Jenže ten hodil brácha z okna aby vyzkoušel co vydrží ale pád nevydržel.Mno atak se mamka smirila s moji spotrebou budíků.
Oblékla jsem se a snažila se zkrotit svoje vlasy.Měla jsem je něco mezi zrzavou a rudou. Když jsem vešla ven z pokoje moje spolubydlící tam již byla a krmila se snídaní.
,,Ahoj "pozdravila.Odpověděla jsem kývnutím.Vzala si tašku a vyrazila do školy.Před budovou jsem si nasasila sluchátka a zaposlouchala jsem se do hdby a svije myšlenky nechal volně téct.Šla jsem asi dvacet minut než jsem došla k malé budově ve které stravím další čtyři roky.Na londýnském gymnáziu mi bylo dobře,ale mamka se mně chtěla zbavit.Bylo i mé přání odejít. Strašná třída.Mezitím co jsem přemíšla tak jsem vyšla schody.Za dvě minuty jsem stála ve třídě plné neznámích lidí.Až jsem z toho narazila na jednu holku.
,,Ahoj."pozdravila jsem ji.
,,Ahoj."opětoval můj pozdrav.
,,Nesednem si k sobě."zeptala jsem se.Usmála se a šli jsm e si sednout do poslední volné lavice.

Pohled Kateleen
Zavonilo na hodinu a já jsem si sedla na židli.Prohlídla jsem si svéhop spolusedícího.byl docela hezký.Ale Chris je hezčí.přemýšlela jsem.Z mého myšlení mně vytrhla až náš třídní učitel.Byl to postrašný pán.Vypadal mile a třídnictví měl poprvý. Vypadalo to tak .Když konečně zazvonilo na přestávku porozhlédla jsem se po třídě.
,,Ahoj,já jsem Rob."představil se mi můj spolusedící.
,,Kate."řekla jsem mu.
,,Ty bydlíš tady v Cardiffu ?"zeptal jsem se ho.Zavrtěl hlavou.
,,Jsem z Londýna a ty tady bydlíš??"zeptal se mně .Přikývla jsem a otočila se na holky za náma.
,,Ahoj jsem Kate ."řekla jsem.Ta s červenými vlasy se na mně usmála.
,,Jsem Lily."odpověděla mi.
,,A ty."zeptal se Roba.
,,Robert ,ale stáčí Rob."řekla podíval se na dívku s havraními vlasy.
,,Jsem Jane."představila se.

Začali jsme si povídat a přišlo mi že na konci přestávky se známe.Jako přátelé.V podobném duchu se vedli i další dvě hodiny.Dozvěděli jsme se to podstatné.Stejně to byla nuda.Jedin co mně drželo nad vodou byli SMSky od Chrise.Chris bylů naprosto úžasný kluk.S Chrisem jsem chodila.Mnozí se nám to snažili vymlouvat ale on si stál za svým.Všechno bylo v pohodě.Před školu jsem vyšla společně s Jane ,Lily a Robem.Lily a Rob chodili na stejnej intr a já jsem bydlela hned vede Jane.U zastávky jsme se rozdělili a každý si šel svoji cestou.

Když jsem došla domů tak jsem si od mamky vyslechla kázaní jak jsem nezodpovědná.Ráno jsem neumila nádobí.To bylo zase keců.Radši jsem se odebral do svého pokoje.Měla jsem ještě dvě hodiny než jsem seměla sejít s Chrisem.Sešla jsem na oběd.To už byla mamka naštěstí v práci já se mohla v klidu věnat tomu čemu jsem sama chtěla.

Chtěla jsem si mezitím dojít pro sešity.Měla jsem dvě hoďky to bych mohla stihnout pomyslela jsem si.Ale to bych nemohla potkat svýho bejvalího.Byla jsem zrovna na cestě do papírnoctví ,když jsem za sebou uslyšela známí hlas.
,,Čau,kotě."zavolal na mně.
,,Já nejsem žádný kotě."oznámila jsem mu a pokračovala v cestě.Chytl mně za rameno.
,,Jsi a vždycky budeš."řekl a já jsem se mu vytrhla.Chtěla jsem utíkat ,ale to by bylo moc nápadné.Prot jsem se rozešla ostrým krokem.Naštěstí mě už nepronásledoval.
Než jsem si nakoupila vše potřebmé, psal mi Chris.Napsal mi asi tři SMs ale já si je nestihla přečíst. Když jsem vyšla z obchodu,zjistila jsem že mám už jen půlhodiny.

Po běhu ,jsem domů dorazila v rekordním čase patnácti minut.Zrovna jsem dokončoval svoje desetiminutové přípravy.Musela jsem rychla.Na minutu přesné u nás zazvonil Chris.Ty jeho modré oči mně mě nikdy nepřestanpou facinovat.Zamkla jsem a přeběhla přes zahrádku.
,,Ahoj kotě."řekl mi.Usmál jsem se a políbila ho.Za sebou jsem však uslyšela hlas který jsem nenáviděla.
,,Tak on ti může říkat kotě a já ne???"zeptal se a Chris se na něj zamračil.
,,Ona je moje holka."řekl mu apřitáhl si mně k sobě.
,,A to vadí."řekl.Chris málem vylítl ale já držela.
,,Tak ty jsi tak slabej že mně ani nepraštíš ,jo?"provokoval.V tu chvíli se Chris neštval a .....
 


Komentáře

1 Love-sasy ♥SB♥ Love-sasy ♥SB♥ | Web | 6. prosince 2009 v 12:12 | Reagovat

AhojííííííííííQ japa se máš???
Těšíš se na Vánoce???
Kddyž už je řeč o Vánocích u mně na blogu je přhláška na Vánoční párty kdyžtak se přihlaš pp a máš kváááááásnej dess :-D

2 Love-sasy ♥SB♥ Love-sasy ♥SB♥ | Web | 6. prosince 2009 v 16:57 | Reagovat

já se mám taky fajn xD
A to představení dopadlo dobře,aspon podle učitelky xD
Ale nevíme jestli se to nahrálo takže to asi budem dělat znova LoL :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.