Prosinec 2009

New Dess

31. prosince 2009 v 17:41 | Lily |  Blbůstky
Ohayo!
Lidičky jak se máte? Já i celkem fajn. Jen rodiče mi trochu lezou na nervy. Chtějí abych byla dokonalá. Jenže to já nikdy nebudu! Taky je štve, že občas něco řeknu Japonsky. Ani vysvětlení, že se ráda učím nové jazyky jim nestečí. A nejvíc mně naštvali, když táta řekl, že anime je blbost a je to pro malý. Měla jsem stochutí mu jednu vrazit. Jenže to já nemůžu.
Ale teď k tomu původnímu. Mám new dess. Vím že je jednoduchý, ale mně se takhlelíbí. Zatím neumím dělat nic složitého, ale časem se to naučím. Tomu věřte. Zatím se mi to takhle líbí.
Ten obrázek je strašně hezů. Kdyby jste někdo věděla kam patří. Třeba Anime, manga a podobně byla bych vám moc vděčná.
Tak to je asi vše lidičky. Tak se mějte fajn a užijte si Silvestra.
Pa your Lily

Mezi Dvěma Světy-Výlet aneb zaručená katastrofa

25. prosince 2009 v 0:00 | Lily |  Mezi Dvěma Světy
Prosím komentujte!!! A Gomen za chybisky

Když jsme se v osm dostali k nám tak jsme se umyli a šli jsme si lehnout.Obě jsme se těšili na nadcházející výkend.Měl to být super výkend.O to víc jsme se na něj těšili .A druhý den v 10:00 jsme stáli na astávce a čekali na bus.Na ni nas samozřejmě odvrzl Edward.Nechtěla jsem aby se mnou šel.Už tahle jsem si připadala jako mrzák.

Cesta proběhla v pohodě.Je-li jsme ve dvou autobusech. Bavili jsme se a byla sranda.Už teď jsem měla blbej pocit ,ale nic jsem si z toho nedělala.Chtěla jsem strávit víkend jako normální holka. Bavili jsme se všichni dohromady. Po dvaceti minutách jsme dorazili na místo.S holkama jsme šli najít si pokoj a pak jsme měli hodinku volnu. Potom jsme šli dělat nějaké věci.Ty nás teda strašně bavili.Div jsme neusnuli nudou.Seděli jsme v kruhy a kecali nějaký kraviny.Takže fakt zábavná atmosféra.Navíc jsme museli být ticho,což bylo ještě horší. Osvobození nám přinesl až oběd.Ten se taky odehrával v celkem nudné atmosféře.Nijak nám to nevadilo.Byli jsme rádi že koukáme.Byla to nuda,čekali jsme víc ale nestalo se.Nu což.Musíme to nějak přežít.Po obědcě jsme měli půl hodinky a pak jsm ese zase ponořili do nudy.Pak věčeři.Poté zase nuda.A pak kolem půl deváté jsme byli osvobozeni.Měli jsme volno .Volnej večer.S holkama jsme šli na pokoj a bavili se po svém. Kolem jedené jsme šli spát.

Ráno jsme měli po snídani slíbenou provházku.Samozřejmě ne žádnou obyčejnou měli jsme jít po skupinách a najít nějaké věci.Skupina do které jsem se dostala byla mno strašná.Jediná moje útěcha byla že jsem byla s holkama. Bylo nás ve skupince šest.Vyrazili jsme tedy na cestu. Povídal jsme si a docela se i nasmáli.Byla sranda. Nenudili jmse se.Ani jsme nekoukali na ty věci prostě jsme šli.

Najdnou nás ovanul ledový vítr.Už jsme neudělali ani jeden krok.Stáli jsme tam jako přimražení. Před námi se objevili čtyři postavy. Měli bledou ple't.Hned jsem je poznali byli to upíři.
,,Ale máme tu nějakou kořist."řekl jeden z nich a všichni se mlsně olízli.
,,Takovou snadnou a chutnou."řekla ta jediná z nich žena. A vrhla se na Roba,spolužáka .
,,Tenhle mi tak krásně voní."řekla a už se mu chtěla zakousnout do krku.Odkopla jsem ji.
,,Tohle je náš rajón,tak vypadněte.Tady nesmíte lovit."řekla jsem hlasem,který byl naštvaný. Podívali se na mně a začalin se smát.Trpělivě jsem stála.
,,Kdo si že nám tohle můžeš říka?"zeptal se mně jeden z nich.
,,A co je vám do toho."řekla jsem a začala toho litovat.Ta moje upřímnost mně jednou zabije. A teď nejen mně.
,,Docela dost.kaž nám tvůj průkaz totožnosti.."řekl a já jsem sáhla do kapsy a hodila mu ho. Díval se na něj a tak nějak divně.Jasně ,ne každý den se vám podří narazit na drzou patnáctiletou princeznu.
,,Takže Lady Uchiha.U tebe jsou schovaní ti zrádci Cullenovi."řekl a jeho hlas zněl naštvaně. Pokrčila jsem rameny a on se na mně vrhbul .Jeho útok jsem opětovala.Byl rychlej,sotva jsem ho stíhala.Věděla jsem že musíme rychle zmizet.Uděla jsem kolem svých přátel bariéru a bojovala s úpíry.Naštěstí jsem měla už nějaký nácvik s Emmetem. Tihle byli ale lepší. Uslyšela jsem za sebou hluk.Byl to Edward. Zachránil mi život.
,,Musíme zmizet."řekl mi a já kývla.
,,Musíš se dostat k nim."řekla jsem a ukázala na moje přátele. Edward kývl a postupným ústupem jsme se dostali do mého ochraného pole.
,,Chyťte se za ruce ."řekla jsema oni se na mně zděšeni podívali.
,,Edwarde."řekla jsem on si stoupnul přede mně.
,,Zprava od Edwarda Kaťa,Háňa a Helča.Z druhé strany Dan,Martin a Robin.Bacha Edwrd má studené ruce ."řekla jsem Pořád na mně viděšeně koukali.
,,Rychle."řekla jsem.Konečně se pohnuli.Když jsme byli ve správné formaci.Přenesla jsem nás do Konohy.
,,Kde to jsme?"zeptal se mně Robin.
,,V bezpečí ."řekla jsem a rohlížela se kde jsme.
,,Musíme jít.Máme to tak deset minut cesty."pověděla jsem a podíval sena Edwarda.
,,Jasně letím napřed ať nám Esmé něco připravý."řekl Edward a já kývla na poděkování.
..Pojďme."řekla jsem.A použila svolávací jutsu. Najednou se u nás objevili tři psy.Mno vlastně dva psy a jeden vlk.
,,Ahoj Pakkune."podravilajsem nejmenšího ze psů.
,,Dobré ospoledne lady Uchiha."řekl velmi zdvořilím hlasem a spolužáci na něj koukali jako by přiletěl za Marsu.
,,On mluví."řekl Helča a podívala se na Pakkuna.
,,Jo mluví."odpověděla jsem prostě.Pakkun mi vyskočil na rameno.
,,Jau,"sykla jsem ,,Prosim na to druhý,ta ruka mně docela bolí."řekl jsem a Pakkun si přeskočil na moje druhé rameno. Po několika desítkách metrech jsem se zastavila.
,,Co se děje."zeptali se.
,,Je tu někde."řekla jsem a můj hlas se třásl.
,,Kdo?"zeptal se mně Pakkun. Podíval jsem se do dáli kde kráčeli dvě osoby.Už jen podle té bolesti jsem poznala s kým mám tu čest.
,,On si nedá pokoj."řekl jsem a rychle přemýšlela co udělat ,aby se nic nestalo. Rychle došla ke svým přátelům.
,,Budete tady a ani se nehnete."řekla jsem.Uděla jsem kolem nich štít.
,,Dojdi pro Kakashiho,prosím."řekla jsem a podíval se na Pakkuna.Byl ve vteřině pryč. Tu už k nám dorazili ,ony dvě osoby.
,,Jaká čest,Lady Uchiha."řekl mi ten vyšší z nich ,sladkým hlasem.Zašklebila jsem se.
,,Pro mně teda žádná Ororchimaru."řekla jsem a hlas jsem měla tvrdý a prosicený nenávistí. Usmál se na mně.
,,Kabuto ti trochu pochroumal ručku,doufám že ti to nevadí."řekl a podíval se na svého společníka který se samolibě usmíval.
,,Zmiz odsud."řekla jsem a chystala se k odchod.Orochimaru mně však odhodil.Podařilo se mi to ubrzdit.Bylo to však jen tak tak. Poslala jsem proti Orochimarovi oheň.Rychle pře ním uskočil a já se vrátila na svoji původní pozici.
,,S tímhle se mi bude bojovat špatně ."řekla jsem sama pro sbe a podívala se na sádru. Orochimaru mně pozoroval. Věděla jsem že boji sse nevyhnu.Té sádry jsem se musela zbavit. Z mého přmýšlení mně vytrhl.
,,Jo a ten tvůj kamamrád ,myslím že se jmenoval Jacob ,je mrtvý."řekl mi jakoby nic. V tu chvíli mně polil studený pot. Jacob a mrtvý.proletělo mi hlavou. Na smrt jsem si zvykla.Už mně to nijak nebolelo.Tady byla smrt n adnním pořádku. Vím Daisukeho smrt mně zasáhla ale to byl brácha a nejlepší kamarád v jednom. Mrzlo mně to ,ale více se na povrch drala zlost.Naštvala jsem .Chakra mnou začala prolétat.Měla takovou sílu že rozbila sádru.
,,Zmiz ."řekla jsem a myslela že znamení zářící na mém krku udržím na uzdě.Nechtěla jsem přestat mít nad sebou kontrolu.Tím bych ohroila své přátele.
,,Stejně zemřeš."řekl mi Orochimaru a já jsme se na něj vrhla. Boj byl tvrdý.Uštědřil mi několik ran. Bolelo to.Já jsem mu je však vracela. Boj to byl drsný.Nesměla jsem se však vzdát.Alespoň do té doby než přijde Kakashia a zajistí jim ochranu. Moje tělo pod vlnou úderů slablo.Byla jsem nesmírně slabá. Nesměla jsem to vzdát.
,,Už máš dost."zeptal se mně.
,,Vždyť jsi mně sotva škrábnul ubožáku.!"řekla jsem a vzdorně se na něj podíval.Po bitvě s Jukou jsem ještě nebyla plně fit.
,,Sotva se to drží na nahou a je to takhle drzý."řekl Orochimaru. Znovu na mně zaútočil a mně se v očích objevil Sharingan.Orochimaru se zastavil.
,,Co to je? Tohle není normální sharingan."zeptal se a najednou měl v úctu v hlase. Chtěla jsem mu odpovědět ale přišel Kakashi i se Sasukem.
,,Tak já se loučím."řekl Orochimaru a zmizel. Oddecla jsem si a v tu chvíli se mi podlomila kolena .Naštěstím mně Sasuke chytila vzal do náruče.
,,Jdeme děcka,rychle."houkl a oni se za ním rozešli. Po několika minutách jsme došli k nám domů. V hlavní kuchyni na nás čeklai Esmé.
,,Zvládneš to."zeptal se mně táta.Kývla jsem a on mně pomalo postavil.
,,Pojďte si sednout ."řekla jsem jim a oni poslechli.
,,Co si dáte zlatíčka?"zpetala se Esmé.
,,Já čokoládu jako vždycky a vy?"zeptala jsem se.Každý si obědnal něco.
,,Co se to děje?"zeptal se mně náš předseda třídy Martin.
,,Jsi v magickém světě."odpověděla jsem prostě.
,,Tamten chlap ti říkal Lady Uchiha,kdo jsi?"zeptal se mně Dan.Podíval jsem se na něj a pak na Sasukeho.Ten jen pokrčil rameny a jsem se musela rychle rohodnout.
,,Na to není teď čas."řekla Alice mi všichni se na ni podívali.
,,To nemyslíš vážně ,Alice."řekli jsme s Edwardem společně. Teď se nás koukali ještě podivněji.
,,Bohužel."řekla Alice. Teď už se na nás dívali jako na blázny.Teda na mně a na Edwarda.
,,Co? Kdo? "zeptala se nás Esmé.
,,Volturiovi." řekla Alice.
,,Vzdáme se."řekl Edward a já myslela že ho zaškrtím.
,,To nemyslíš vážně."zeptala jsem se ho.
,, Ne musíme se vdát." řekl a smutně se podíval.
,,Proč?"zeptala jsem se.
,,Nemůžeme vás ohrozit."řekl prostě a já jsem na něj vytřeštila oči.
,,Podívej se.Jsi zraněná a navíc nemůžu ohrozit tvé přátele."řekl a já jsem chtěla něco říct, ale dovnitř vešli Volturiovi.
,,Dobrý den."řekl Aro. Jeho hlas byl tak neupřímný.
,,Co tady chcete?"zeptala jsem se ostrym hlasem.
,,Ty to víš maličká."řekl mi. PO oslovení maličká jsem se fakt naštvala.
,,Zmizte odsud."řekla jsem a můj hlas byl ostřejší než břitva.
,,Dej mi Cullenovi a mi půjdeme,maličká."řekl a já jsem to už nevydržela. Skočila jsem po něm. Nestihl mi uhnout a už byl přiražen ke zdi a já jsem ho držela pod krkem.
,,Řeknu ti to ještě jednou. Tentokrát jednodušeji. Vypadněte!"zaječela jsem na něj. Jane se snažila na mně použít svoje schopnosti. Její vnitřní mučení mně bolelo ale ta naštvanost byla větší.Chtěl mně odkopnout.Lehce jsem uhnula a dala mu pěstí.
,,Jdeme."řekl Aro. Oni jej poslechli.
,,Tak tohle jsem ještě neviděl."řekl Carlisle.
,,Nevíš co se jim honilo v hlavách."řekl Edward.
,,A ani to vědět nechci."řekl a všichni jsme si oddechli.
,,Co jsi?? Kdo jsi??"zeptala se mně Helča. Lehce jsem si povzdechla.
,,Jsem Sakura Lillian Uchiha.Jedna z pěti legendárních princezen, vládnu kouzelnou mocí a jsem ninja.Ten vysoký černovlasý muž je můj otec Sasuke a zbytek jsou Cullenovi. Jejich jména jste již postřehli."řekla jsem již normálním hlasem. Byl klidný a vyrovnaný.
,,Esmé ulož je prosím do pokoje pro hosty.Chtěla bych se projít."zeptala jsem se Esmé.
,,Jistě zlatíčko."řekla mi svým milým hlasem.
,,Rosi prosim vyřidit že přijdu později."řekla jsem a Esmé přikývla. Lehce jsem vyskočila z okna a běžela jsem. Spíš jsem letěla. Z očí se mi řinuli slzy. Po tváři mi stékali. Já jsem si jich všk nevšímala. Najednou jsem něco uslyšela. Zastavila jsem se a šla za zvukem. Byla jsem tišší než myška. Stále jsem za stromem a poslouchala.

Kdo je za tím stromem??
Co se tam stane???
Jak to zamotá naším příběhem??

New friend or something more

Vláda Akatsuki-2.Chapter

19. prosince 2009 v 19:29 | Lily |  Vláda Akatsuki
Tak tu je druhá kapitolka

Pohled Lily
Kakashi se na mně podíval.Věděla jsem přesně co si myslí bez svých schopností. Do toho paláce se mi nechtělo. No jasně komu by se tam chtělo.Nesnášel příkazy a rozkazy.Nasnesla jsem když mi někdo něco přikazoval.
Šla jsem si domů pro věci.Tam už na mně čekali naši.Mamka skoro brečela.Nechtěla pro nás tokový to osud. Táta se tvářil tak nějak normálně.Tuhle vlastnost jsem měla po něm. Zvládala jsem držet svoje pocity na uzdě.Setra měla věci již připravený.Čekala na mně.Nechtěla jít sama.Podívala jsem se na ni.Její oči byli smutné ,ale zároveň se těšila co bude nového.Nechápala jsem její přemýšlení.Ona ostatně moje taky ne.
,,Já nejdu ségra můžeš jít sama."řekla jsem a podívala se na svoje rodiče.Věděla jsem ,že jsem jejich priorita a chtěla jsem toho tak trochu zneužít.
,,Lily ty tam musíš jít."řekla mi mamka a já zavrtěla hlavou.
,,Nejdu a konec debaty."křikla jsem a odešla jsem do pokoje. Posadila jsem se na postel a začali si číst. Když jsem se konečně začetla tak mi někdo zaklepal na dveře.
,,Dále."řekla jsem ale očima nehnula od knížky.Do pokoje vešel Sasuke.
,,Měla bys tam jít."řekla a já jsem se na něj podívala.
,,Proč jako?? Abych někumu dělala poskoka tak s tím u mně počítej.Jako bys mně neznal."řekla jsem a podíval se na něj.
,,Musíš."řekl mi a já jsem se na něj podívala.Tohle mi nikdy neřekl.
,,Proč."řekla jsem.
,,Protože je to rozkaz tak koukej makat ať nemáš průšvih.To zvládneš."řekl a poslední větu tak trochu povbudivě.
,,Fajn."řekla jsem nakvašeně a do tašky jsem si dala několik věcí.Těch nejdůležitějších. Kniha ,notebook,mp3,mobil a nějaké věci.Měla jsem deset minut. Musela jsem to stihnout. Rychle jsem se rozloučila s rodiči a hvízdla na svého vlčka.Letěla jsem hrozně rychle. Skoro jsem srazila pár lidí.Dorazila jsem tak akorát. U vchodu stál Kabuto.Ten jaho ksicht jsem nesnášela ale co se dalo dělat.
,,Dobrý sen slečno Uchiha."pozdravil mne. Zvedla jsem hlavu a dělal že ho nevidím. V síni stály čtyři holky.Všechny jsem je znala. A kolem nich ještě několik lidí. Ne velkém trůnu seděl Orochimaru . Vedle něj stála Tsunade.Kolem Orichimara bylo ještě šest křesel.Na nich seděl Itachi,Sasory,Deidara,Kisame,Hidan a Kakazu.
,,Tak nám již přišla i poslední slečna.Konečně jsme se tu sešli."řekl Orochimaru.Já myslela že budu zabíjet.Nenáviděla jsem ten Orochimarův ksicht.
,,Slečny jste tu pro to aby vám byli předáni manželé.Muži se kterými budete žít."řekl a rozvinul pergamen.
,,Slečna Susan Hyuga ,Kisame."řekl a malá dívka s hnědými vlasy se skoro zhroutila. Byla o dcera Ten Ten a Nejiho.Čekala jak dopadne její dvojče.
,,Slečna Roselinda Hyuga,Hidan." Rose se taky skoro zhroutila ,stáli tam o sebe opené a čakali kdo bude další na řadě.
,,Slečna Elizabeth Yamanaka ,Itachi."Elis se zhroutila.Byla mírně povrhní jako její matka.Spadla na zem a oni jí tam nechali ležet.Doběhla jsem k ní a snažiljsem se poslouchat co bude dál.Mezitím jsem se jí snažila vbudit.
,,Slečna Chiaki Tess Uchiha,Sasori." Chiaki se radovala já jsem nějak neposlouchla,byla jsem příliš zaměstnána buzením Elis .Tím pádem jsem nevěděla co mně čeká.
,, A poslední Slečna Sakura Lillian Uchiha,Deidara."řekl a podíval se po nás.Myslela jsem že je na místě povraždim.Elis už byla celkem v poho.
,,Tak to ani náhodou."řekla jsem a podíval sen a ně.
,,Vy jste slečna Uchiha,že?? Ta mladší nebo ta starší?"zeptal se.
,,Mladší ."odpověděla jsem stroze.
,,Podejte mi spis slečny Uchiha Lillian,"poprosil je Orochimaru.Běhěm několika sekund měl v ruce můj spis. Chvilku se do něj díval. Pak se ušklíbl a podíval se zpět na mne.
,,Hm zajímavé."řkl mi a já myslela že zaním dojdu a asi ho zabiju.Byla jsem fakt naštvaná.
,,Taková málá a tak drzá.Jenže tohle je tvůj rokaz tak máš smůlu holčičko."řekl mi Orochimaru a já měla co dělat abych nevylítla.
,,Tak teď si dívky vezmou jejich nastávající a odvedou je na pokoj."řekl Orochimaru a podíval se na své lidi.Oni kývli a já kdybych mohla zabíjet očima tak jsou všichni mrtvý. Vztek ve mně rostl a já myslela že použiji nějakou ze svých sil.
,,Fajn."řekla jsem a odešla.Šla jsem domů kde namně čekalo nemilé překvapení.

Pohled Chiaki

Když řekli že budu se Sasorim ,oddychla jsem si.Byla to celkem úleva.Navíc Sasory vypadal sexy.Nu mohla jsem dopadnout hůř. Mně to bylo celkem jedno s lidmy jsem vycházela celkem dobře.Ale Lily moc ne.To by nebyla moje sestřička kdyby si nezadělala na problémy. Docela mně to mrzelo. Nechtěla jsem dělat problémy sobě ani ségře a ona nám je stihla udělat hned. Jediné v co jsem mohla doufat bylo to že neudělá další blbost.Ale v tu chvíli řekla.
,,Fajn." a otočila se na patě a odešla.Tohle totiž dělala kdykoli ji někdo naštval a nebo chtěl aby udělala něco se jí hrubě nelíbí. I když nevím kde tuto vlastnost vzala ale jeděsně tvrdohlavá. Když se prostě rozhodne nic s ní nehne.Občas se to teda podaří tátovi s ní hnout. Je prostě tvrdohlavá.Na to že jsme sestry jsme nesmírně rozdílné.Já bych se nebála říct až opačné vlastnosti máme. Jasně máme některé vlastnosti společné ale není jich mnoho.

Musím rychle domů.To jak jsem se zamyslela mně strašně zpomalilo.Musím rychle domů.Doufala jsem že se nic nestane. Bude mi to nějakou tu chvilku trvat,prtože bydlíme na druhé straně Konohy.Kterej debil vymyslel Uchiha sídlo až na konci vesnice. Lily už je dávno doma.Umí přmisťovací jutsu. Já ne.Moc se neučím,ale moje sestřička zná všechna jutsu jaká kdy potkala. A to že jich je požehnaně. Obě jsme v ANBU.Ona je ale velitelka.Dokonce moje velitelka.Je o 3 roky mladší a ještě mi velí.Šprt jeden zatracenej. Já se nikdy moc neučila.Akademií jsem prošla díky svému talentu.Nebaví mně se učit.Radši jsem se svými přáteli a bavím se.Moje ulítlá sestřička ale ne.Leží v knihách od rána do večera a prý ji to baví.Mně by to nebyvilo ani kdyby mi dali milion.Ne ani náhodnou.

Letěla jsem Konohou jako splašená.Lidé se na mně divně dívali.Což nebylo nic neobvyklého. Jelokož jsem z klanu Uchiha tak se na mě dívá každý a pořád. Občas mně štvalo ale měla jsem povahu po mámě. Byla jsem ráda středem pozornosti.Byla jsem úplně jiná než brácha a ségra.No jasně náš malej Leo.Můj bráška je něco mezi mnou a Lilinou. Je takovej normální na naši rodinu. Milej a reprezentativní typ.

To jsem již dorazila domů.Z baráku se ozýval rámus. Slyšela jsem jak se něco rozbíjí a Lillianin křik.Obvkle nekřičela.Nerada na lidi křičela.A když už začali křičet tak to bylo hodně zlí.Hlavně protoho kdo to schytá. Když jsem vešla dovnitř čekalo tam na mně překvápko.Lily stála u stěny a pod krkem držela nějakou osobu.Tohle jsem u ní nikdy neviděla.Tu nenávist jakou měla v očích.Nic takového jsem u ní ještě nikdy neviděla.Ta mírná a sladká holka dokáže tohle. Její zelené oči zrudli. Vypadala jako upír před jídlem. Sasuke se Sakurou na ni vyděšeně koukali.Pořádně jsem zaostřila a zjistila že ja ta osoba je ......

Kdo je ona osoba??
Co tam chce??
Jak tahle mela dopadne??

To vše ve 3 kapitolce s názvem Podřídíš se a nebo zemřeš

Your Lily

Itachi

18. prosince 2009 v 13:42 | Lily |  Picty

Na některých obrázcích je fakt sexy.


The Brothers-2

16. prosince 2009 v 23:36 | Lily |  Picty
Nejlepší bráchové na světě.Jen škoda že Itachi umřel.Bude mi tam chybět.A za tohle bych Sasukeho asi zabila.Nu což tak si užijte obrázky.
Tak doufám že se líbili.
Lily

Nešťastná láska-2.chapter

16. prosince 2009 v 20:53 | Lily |  Nešťastná láska
Promiťe mi to zpoždění.Zkusím topříště zrychlit ,ale tuhle kapitolku jsem něolikrát ppředělala a je new postava.Dodám přehled postavy.Promiňte mi chyby.
Nejen kluci jsou silní!
Pohled Kate

Hádali se.Hádali se kvůli mně. Chris mu chtěl jednu vrazit,ale já ho stále držela za rukáv. Stála jsem na místě jako přimražená. Slzy mi stékali po obličeji a vše co jsem viděla se rozmazolo. Chris dal mému bývalému pěstí.Měl docela sílu.Oba trochu ztratili rovnováhu. Nechtěla jsem aby se prali.Nenáviděla jsem rvačky.
,,Stačí!"zakřičela jsem na ně.Oba se na mně podívali.V očích měli zkoumavý pohled.
,,Buď sticha!Tohle není tvoje věc!"zaječel na mně.A otočil se že mu to pěstí vrátí. Zavřela jsem oči a čekala ránu. Ikdyž tu najednou bylo tichu.Jen ticho a klid. Zlehka jsem otevřela oči.A stál tam on.
,,No tak pánové,přece se nebudete prát před dámou ,"řekl a já jsem se na něj podívala.Byl to Marc. Chrisův kamarád.
,,Pusť mně ."zavřčel Chris na Marca který ho držel za kapuci u mikiny. Chris sebou škubal jako myš chycená v pastičce. Byla jsem ráda že dorazil.Nechtěla jsem aby se Chrisovi něco stalo.Hlasitě jsem si oddechla.
,,Díky."řekla jsem a podívala se na Marka.Mrkl na mně a já se usmála.
,,Kamarád ti pomáhá."řekl posměvačně.Tentokrát to však nebyla Chrisova pěstí která vyletěla , nýbrž moje.Dala jsem mu pěstí veškerou svou silou. Bylo to znát.Protože se trošku zakymácel.
,,Ty jedna ..."nestihl to doříct,dala jsem mu další. Z těžka jsem oddechovala.
,,Sbohem."řekla jsem a otočila se na patě a odcházela.Teď už mi bylo srdečně jedno jestli se poperou. Ano Chrise miluju ,ale to že neumí udržet svoje pocity a touhy na uzdě byla již jeho chyba. Marc se vydal za mnou. Chris,zřejmě ze strachu z nevěry , také.
,,Jsi dobrá."řekl Marc a poplácal mně po rameni. Zasmála jsem se.
,,To bylo nebezpečný."řekl mi Chris a po díval se na mně.
,,Mohla jsi si ublížit."poučil mne a já se začala smát.
,,Koledoval si o to a navíc se nic nestao."řekla jsem a v hlase se mi pořád odrážel smích.
,,Příště by mohlo."stál si za svým Chris.

Pohled Jane
Po škole jsem šla hned domů. Byl to úspěšný den.Byla jsem ráda že jsem si tak rychle našla přátele. Když jsem přišla domů nikdo tam nebyl.Vzala jsem si nějaké ovoce a šla si sednout k počítači. Spustila ICQ a povídal jsem si se svými kamaráda.Venku vládlo deštivé počasí. Chtěla jsem si dojít pro pití a podíval se na hodiny.Bylo něco kolem šesté. Tolik hodina nikdo doma nebyl.Pomyslela jsem si a dála se věnovala svým přátelům na ICQ.

Okolo šesté doraila k nám moje babička.
,,Ahoj Jane ."pozdravila mne.
,,Ahoj babi ,"houkla jsem na ni z pokoje.
,,Už zase jsi na počítači?"zpetal se mně a já rychle zaklapla notebook a vzala si knihu do ruky. Lehla si an postel a dělal že jsem počítač ještě dneska nepotkala.
,,Ne babi já si čtu."odpověděla jsem a do nosu mě narazila krásná vůně.
,,Co je k večeři?"zeptal jsem se a už se mi sbíhali sliny.
,,Krupicová kaše."řekla a já letěla do kuchyně na tu dobrotu.

Večer jsem chvilku koukala na televizy a povídala si s babičkou. Pověděla jsem jí všechno o prvním dni ve škole. Poslouchal mně sem tam se na něco zeptala .Tohle jsem na ní měla asi nejradši.Byla pozorná posluchačka.Vždycky mně vyslechla.Okolo desáte jsem si šla lehnout.

Pohled Lily
Když jsem dorazila na ubytovnu ,zavolala mi maka.Ptala se coa ajak.Chvilku jsm esi povídala a ona pak musela.Já jsem si pustila notebooka ašla psát.Pslaa jsem povídky.Bavilo mně to.Kolem jedné jsem si šla uděl oběd.Moje spolubydlící tu nebyla.Po obědě jsem se nudila a proto jsem se rozhodla se jít projít.Trochu poznat Cardiff.Nebyl tak velikej jako Londým ,takže orientovat se bylo pro mně nic těžkho.Šla jsem s eprojít do parku.POslouchla jsem muziku a přemášlela. Což blo pro mně typické. Uteklo to hrozně rychle.Myslela jsem že uplynulo teprve tak vacet minut a ony to byli skoro tři hodiny.Pomalu jsem se vydal zpět.Abych neměla hned ze začátku nějaký půšvich.

Bylo něco kolem čtvrtékdyž jsem dorazila zpět.POzdravila jsem vrátnou a chvilku jsem si s ní povídala. Když jsem došla na svůj pokoj ze kteréhp se linul velkej hluk málem mně terfil šlak.Jakmile jsem otevřela dveře ,uviděla jsem soustu llidí. Byla to jako nějaká párty.Naštětstí jsem si zamkla svoje soukromí.Moje spolubydlící mně zvala ať zůstanu .Já jsem jen zavrtěla hlavou a šla se zavrtat do pokoje.Ta jejich párty skončila něco málo před půlnocí kdy na ně vlítla ředitelka internátu.Měla dlouhý monolog a když skončila vyšla jsem z pokoje a šla si konečně udělat něco k večeři. Pak jsem si šla lehnout.Ráno se mi nechtělo vstávat.

Když jsem se konečně vykopala z postele,šla jsem se umýt a nasnídat.V kuvhyni byla již moje spolubydlící.
,,Promiň mi ten včerejšek."řekla a sklopila hlavu.K tomu ji donutila ředitelka.Naštvalo mně to .Chtěla jsem se učit práva ale v tom hluku to nešlo.
,,V pohodě.Doufám ,že jste si to užili."řekla jsem a bylo na ní vidět jak se jí ulevilo.
,,Jo byla sranda,škoda že jsi tam nebyla."řekla a její rty se roztáhli do zářivého úsměvu. Mrkla jsem na hodinky.Za deset minut jsem měla jít pokud jsem chtěla jít pěšky. A to jsem chtěla.Rychle jsem naházela učení do tašky a vyrazila. Ve škole jsme byli druhý den a už jsme se učili.

Pohled Kate:

Chris byla zase chytrej.Pomyslela jsem si cestou domů.Chris s Marcem šli na trénink fotbalua já jsem se rozhodla že tentokrát nepůjdu. Nešlajsem všakdomů ,aledo obchodu.Musela jsem nakoupit.Doma nebylo pro změnu nic k jídlu. A to máma pracovala v obchodě. Něco málo jsem nakoupila. Ještě do teď jsem se trochu klepala.Bylo štěstí že se neporvali.Bylo mi celkem divné proč Marc zakročil.I on měl v oblibě rvačky. Ale teď ne.Nyní mi pomohl.Nevěděla jsem proč. Bylo to na nejvýš divné. Dál jsem na tím nechtěla přemýšlet. Ne že by mi to nešlo.ALE VŠEHO MOC ŠKODÍ.

Po příchodu do domu,ketrý byl jako vždy prázdný,jsem šla uklidt nákup.Potraviny jsem dala do ledničky a šla si senout k počítači.Chtěla jsem s etrochu odreagovat.Nešlo to.Pořád jsem musela přemýšlet nad tím ,co by se stalo kdyby mi topěstí vrátil.To bych byla asi touhle dobou v nemocnici. A to v tom lepším případě.To že jsem si snněkým psala jsem prakticky nevnímala. Co by se stalo kdyby mi topestí vrátil.Neměla jsem to dělat.V tu chvíli jsem však nad ničím a hlavně nad důsledky nemyslela. Ten vztek co se ve mně zvedl.Tohle se mi nokdy nestalo.Ještě nikdy.A nechtěla jsem aby se to ještě někdy stalo. Avšak ten adrenalin jak se mi zvedl.Bylo to neuvěřitelné.Jenže co tam dělal Marc.Zrovna on. Ten který by lproti mně hned od začátku. Docela mně zarazilo když se ke mně choval tak přátelsky.

Myslela jsem si že bude málo hodina a ono bylo půl destý.Líně jsem se zvedla od počítače na který už jsem se dobrou hodinku nepodíval.Vypla jsem ho aniž bych se podívala na příchozí zprávy. Hodila jsem do sebe večeři a šla se osprchovat. Pořád jsem přemýšla.Tolik jsem chtěla svoje myšlenky vypnout,ale ono to nějak nešlo. Bylo toho na mně hodně. Proto jsem šla spát nějak brzy již kolem jedenácté.

Stejně jako každé ráno se mi nechtělo vstávat. Vstala jsem na posledni chvili. Rychle jsem se oblékla a nahízela do tašky učení.Byl druhý den a my se již měli učit.Fakt otrava.Ještě že jsem si měla s kým popovídat. Už jsem to potřeboval.Pokecat si s někým kdo mně nezná tak jako všichni ostatní. Z baráčku který jsme s mamkou zdědili po babičce jsem vyšla na poslední chvíli. Před ním stála osoba.Asi poslední osoba na tomhle světě ,kterou bych tady čekala.
,,Čau Kate,jdeš do školy?"zeptala se mně ona osoba.

Kdo je ona osoba??
Co tomu řekne Kate??
Proč se o ni teď tak zajímá??
V oříštím díle s názvem Den velkých změn

Lily

Sasuke and Naruto

15. prosince 2009 v 23:30 | Lily |  Picty
Tak je tu pár obrázku. Obrázky nejlepších přátel. Tak ať se vám líbí.

Ten poslední je nejsmutnější.Doufám že se líbili.
Lily

The Brothers

14. prosince 2009 v 22:03 | Lily |  Picty
Tak tenhle obrázek se mi strašně líbí. Je moc hezkej.Doufám že se vám bude taky líbit.
Lily

Vláda Akatsuki-1.Chapter

13. prosince 2009 v 23:33 | Lily |  Vláda Akatsuki
Konec špatný,Všechno špatné

V Konoze začínal nový den. Slunce vycházelo a tahle malebná vesnička se začala probouzet k životu. V domě Hokageho Naruto se už žilo.Naruto snídal a přitom si povídal se svým synem Mikem. Mikovi bylo 16 a byl to hezký kluk.On a Leo byli dva nejoblíbenější kluci v Konoze. Jejich mamka Hinata jim připravila svačiny a vyprovodila Naruta do práce .Mike se rozhodl ,že se půjde podívat k Leovi.
Doma u Uchihů to žilo.Chiaki se přetahovala o poslední koblížek se svým bratrem.Leo se nechtěl vzdát. Prali se tak dlouho až musela zasáhnout Sakura.
,,Tak dost děcka."řekla jim a oni ztichli. Koblížek si rozpulili. V tu chvíli seběhla ze schodů malá dívenka.Měla okolo 15 let.
,,Dobré ráno."pozdravila a Sakura jí podala na stůl dnídani.
,,Hej Lilino.Co dneska děláš?"zptal se jí její bratr Leo. Byl pouze o rok a půl starší a už ze sebe dělal machra.
,,Co je tobě do toho tupče."řekla a dál se věnovala své snídani. Najendou vstoupil do dveří černovlasý muž.Šel ke stolu dyž tam došel dal Lily pohlavek.
,,Jau."řekla a podíval se na svého otce.
,,To máš za toho tupce."řekl a políbil svoji ženu. Lily se na něj zašklebila. Vstala od stolu a vzala si svoji brašku a chtěla odejít.
,,Počkej na mně" zavolala na ni její sestra Chiaki. Lily si povzdechla a trpělivě čekala.
,,Než se Chiaki sbalí,pojď se mnou Lily."řekla Sasuke a jeho nejmladší dcera kývla.Sasuke vyšel před jejich dům.On to vlastně nebyl dům ,ale obrovské sídlo.
,,Co je tati?"zeptala se Lily svého otce.
,,Za 14 dní budou tvé schopnosti v plné výši."řekl jí Sasuke a Lily vyvalila oči.
,,Tak to předpokládá Kakashi."doplnil své tvrzení.
,,Tak to je super."řekla Lily a hlas jí vzrušením přeskakoval.
,,Dneska máte tréninguž dvou,tak přijď včas."řekla Sasuke a jeho nejmladší dcera se na něj podívala podivným pohledem. Pozvedla obočí a v očích se jí lesklo šibalství.
,,Jo,jo chápu.Měl jsem to říct Kakashimu.Ty nechodíš pozdě."omlouval se honem.Vrhle se mu kolem krku. Stejně jako když byla malá.
,,Tak jdem?"ozvala se Chiaki. Lily pustila svého tátu a šla ke své sestře. Cestou zapískala na svého bílého vlka. Poslušně klusal vedle Lily. Stejně jako každé ráno.

Když došli ke škole Chiaki se odpojla od své sestry a zamířila ke své partě. Lily šla přímo do třída. Tam usedla na tradiční místo. K Mikovi a Leovi. Všechny holky jí záviděli.Chtěla jim přenechat své místo ale kluci jí nepustili. Když si sedla vyndala si svojí knížku a než zazvonilo četla si. Iruka přišel do třídy a své žáky pozdravil.
,,Děcka za 14 dní jsou zkoušky ANBU,dělají se po týmech a ten tým kterej chce jít ať se přihlásí. Po hodíně se začíná zapisovat."řekl a všichni se po sobě podívali. Iruka začal psát na tabuli příklad.Když ho dopsal nikdo nechápal co to je.
,,To je příklad ze zkoušek ANBU."řekla a všichni na to koukali jak tele na nová vrata.Najednou se někdo ozval.
,,Tak to můžem rovnou zabalit.Jediněj kdo určitě zná odpověď je ten melej růžovovlasej šprt."řekla jedna holka a byla uražena.Lily byla nejchtřejší ze třídy . A také byla již ANBU se svojí sestrou.Nikdo ze třídy o tom však nevěděl. Její sestra byla všakve druhéé třídě toho samého ročníku.Jí ten příklad přišel primitivní a nevhápala jak jim to může přijít těžké.Tohle se učí genini a oni to neumí vypočítat.
,,Takže slečno Uchiha,předvedete nám správné znění výpočtu?"zeptal se již Iruka ve třídě.Nemít tam Lily tak už ho asi kleplo. Zbytek dne byl již v klidu. Přípravy na zkoušky byli lehké jen pro Lily. Ostatní tipovali že se nadostanou ani do druhého kola.

Mezitím v Kage kanclu.
,,Na to nemůžeme přistoupit."řekl Naruto a podíval se na svého společníka.
,,Tak v tom případě všichni zemřou.Takhle budou moct žít.Jen pod jiným velením." řekl a hlas měl na muže odporně sladký.
,,Mno ,já nevím budu se muset poradi s velkou radou." řekl Naruto a doufal že tím získá čas.
,,Nežádná rada nebude."řekl nekompromisně muž.V tu chvíli dovnitř vrthla Sakura. V rukou měla papíry.
,,Naruto tady ti ne-"nedořekla větu ,protože zahlédla Narutova společníka.
,,Sakuro,pomoz mi "poprosil ji Naruto. Sakura se na něj podívala.
,,S čím ?"zeptala se stroze.
,,Má Konoha bojovat nebo se přispůsobit?"řekl Naruto a své modré oči připíchl na polahu.
,,Bojovat můžeme vždy ,zkusíme možnost číslo jedna."řekla Sakura a odešla.
,,Tak dobře Orochimaru.Dnes ve tři vás ohlásím Konoze ."řekl Naruto.Oro kývnul a odešel. Naruto se zhroutil do křesla.Rychle se zbalil a odešel domů.
,,Miluju tě Hinato."vyhrkl při vstupu do domu.
,,Co se dějě miláčku."zeptala se ho Hin. Naruto jí všechno vyklopil.
,,Udělal jsi správně."chlacholila ho.Vzala si jeho hlavu a položila si ji do klína.Čechrala Narutovi vlasy.

Škola končila o půl druhé.Lily vyletě ze školy a běžela na trénovací plochu.Dorazila na vteřinu přesně,Vyjjímečně tam byl i Kakashi.
,,Musíme zmizet."řekl jí bez pozdravu.
,,Proč?"bylo jediné na co se zmohla zeptat.
,,Akatsuki tady budou vládnout a ty budeš hlavní priorita."řekl.
,,Co?"vytřeštila oči a čekala na vyvětlení.
,,Akatsuki převzali mnírově Konohu.A ty jakož to vyvolená si budeš muset vzít jednoho z nich."řekl a Lily se na něj zmateně dívala.
,,Nemůž drhnout to by bylo zbabělé a já nejsem zababělec."řekla Lily.
,,Všichni se dostaví na Náměstí."oznámil jim hlas.

Kakashi s Lily přišli až když vyhlašovali kdo se má dostavit do jejich paláce.jenou z těch dívek byli i sestry Uchihovi.

Co se stane v paláci??
Jak to dopadne??
Co bude muset udělat Lily??

To vše v příští kapitolce Nové vedení

Vláda Akatsuki

11. prosince 2009 v 14:08 | Lily |  Vláda Akatsuki
Recenze
Konoha je poklidný svět.Lidé si v něm žijí spokojeně a šťastně.Lidé si pomáhají a mají se rádi.Vesnice se zdá být dokonalá.Dokonalý svět pro každého.Takový malý ráj.Sasuke obnovil svůj klan.Se Sakurou má tři děti. Naruto se stal Hokagem ,vzal si Hinatu a mají spolu dítě. Vypadá to že je všechno v naprosté pohodě.Jenže.Jenže co když se stane omyl.Co když do Konohy vrazí Akatsuki. Uzavřou dohodu.Nikoho nezabijou ale budou vládnout.Naruto má o svůj lid strach.Tak zvolí možnost,podle některých lepší a podle některých horší.Předá Konohu do rukou Akatsuki. A několik pčlivě vybraných dívek se bude muset vdát ze muže v Akatsuki.
Mezi těmi dívkami jsou i sestry Uchihovy.Nejstarší Chiaki a nejmladší Lily. Jak se s tímto vypořádají jejich rodiče.A co hůř.Jak se s tím vyrovnají dívky.Vzepřou se,ale jejich snažení málem skončí tragicky.Pokud si nevemou toho kdo jim bude vybrám bude vyvražděna celá jejich rodina.Holky se nakonec podvolí.
A co se stane s hokageho synem Mikem Uzumakim. Smíří se s tímhle světem kluk ,který nesnáší příkazy jako jeho otec.Kluk který je od mala vychovávám ,aby si zachoval svobodu. Podaří se mu utéct a sehnat pomoct??Nebo skončí ve vězení a nebo zemře. Pomůže mu někdo v téhle době teroru.Najde se nějaká odvážná duše která mu zachrání život??
Jaký bude jejich život? Manželky Akatsuki.Ponižovány.Nuceny plnit příkazy.Jak se s tím vyrovnají? Neví však že bude hůř.Uchovic holky jsou vyvolené. Jejich schopnosti nabydou plných rozměru.Jak se vypořádají s tímhle.
Pak je tu ještě Sasuke a Sakura.Oba jsou zrádci.Pokusí se o útěk.Mají být posláni na smrt. Jedna z jejich dcer je však před tímto zachrání.Za tohle bude muset zaplatit.Jakou cenou.Cena bude samozřejmě vysoká.Zvládne to??
Skončí někdy tenhle masakr?? Zvládne to ta malá hrstka lidí ,ktetá se zmůže na odboj.Kdo bude stát v odboji.Jeden však zradí.Z jaké strany a kdo zradí?Jak se jim bude dařit odboj mezi lidmi ,kteří se bojí. Lidé si přestanou věřit.Nebudou se s nikým byvit aby náhodou nepřišli k újmě. Lidé si přestanou pomáhat.Akatsuki tuhle bezmoc a strach vycítí a začnou být ještě horší. Jak tohle dopadne??
Nečekejte moc happyend.Bude to masakr a umře strašně moc lidí. I ti u kterých by jste to nečekali. U některých to vypadá že přežijí a nakonec z toho zbyde stejně jen smrt.
Obrázek:

Taková malá recenze.Prosím kometujte.Obvykle nejsem takhle morbidní,ale tohle mě napadlo. Jinak tuhle povídku jsem psala na svém bývalém blogu.Je trošku jiná.Tahle novější verze je dokonalejší a propracovanější.Jediné co má společné se starou je název a Akatsuki jinak je úplně jiná ale myslím že starou verzi nikdo nečetl.
Gomen za chyby.
Your Lily