S Rozbřeskem přichází naděje

17. listopadu 2009 v 18:35 | Lily |  S Rozbřeskem přichází naděje
New TeamKdyž došla Lily domů.Podravila tetu se strejdou a šla nahoru do pokoje.Šla do koupelny a dala si pořádnou sprchu.Už ji potřebovala.Byla celá spocená.Poté odbyla večerní hygienu a odešla do svého pokoje.Na posteli ležel vkaz.
Sejdeme se zítra přesně 10:00.Mám pro vás dobré zprávy.
Také nějaké novinky.
Takže ne že se zpozdíte.
Váš milovaný učitel Kakashi Hatake.
Lily se nad dopisem usmála.Málem se začala tlemit.Věděla že Kakashi nepřijde včas.Byla však zvědavá co se stane.Lehla si do postela a začala si prohlížet rodiné album.Ráda se dívala na fotky z doby kdy byla šťastná.Najednou se jí spustili z očí slzy.Tiše vzlykala.Slzy jí proudem stékali po tváři.Košilku měla celou smáčenou od slz.Byla ráda že ji nikdo nevidí.Snažila se chovat se suveréně.Docela se dařilo.Jak brečela tak nakonec usnula.
Druhý den se probudila brzy.Již kolem páté ráno.Oči měla opuchlé od pláče.Rozhodla se proto dojít se umýt do koupelny.Když se na sebe podívala málem omdlela.Vlezla si pod sprchu a nechávala po svém těla stékat kapky studené vody.
Poněkolika minutách byla již v pokoji.Aby zabila čas ,vypracovala si důležité věci.Hlavně papíry které musí donést do Akademie.Bude tam se svým teamem chodit každou středu.Aby se naučili ještě nějaké teoretické věci.Ještě jí zbyl čas na to aby si dokonale uklidila v pokoji.
V děvět seběhla dolů ke snídani.
,,Dobré ráno"pozdravila Sakuru a její matku.Sedla i ke snídani
,,Dobré,Lily"odvětila Sakura.V tu chvíli pokládala na stůl Sakuřina matka snídani.Hplky se do ní pustily.Lily si u snídaně četla svoji oblíbenou knihu.Byla to Vampýrská Akademie.Kniha byl tak ošoupá jak byla pořád čtená.
,,Jak tu knížku můžeš číst pořád dokola.Co tě na tom zajímá"zeptala se Sakura s potlačovanou nechutí v hlase.
,,To by tě vlastně ani nezjímalo"odvětila Lily a dál se věnovala snídani a knize.Sakura již nic neříkala a mlčela po celou dobu snídaně.
Ve čtvrt na deset se Lily zvedla od snídaně a šla k sobě do pokoje.Zde si vzala vše co potřebuje a vyrazila.
,,Tak já jdu.Děkuji za snídani a teď už musím běžet."řekla Lily a snažila se o milý tón.
,,Už vždyť je brzo"zeptala se Sakura
,,Chci se projít"řekla Lily a vyšla ze dveří.Vyšla do ulice kde bylo již touhle dobou dost rušno. Vzala si k sobě Sheilu a Siriuse a vyrazla směr les.Rozhodla se že dá Hokagemu rovnou ty papíry.Otočila se šla ke Kage budově.Chvilku se motala ,ale nakonec to našla.Vešla do budovy a hledala Kage kancl.Tady strávila podstatně více času.Když jej konečně našla zaklepala na dveře. Po chvilce jí otevřela mladá hezké ženy.
,,Co potřebuješ"zeptala se Lily mile.
,,Jen dát Hokage tyhle papíry"odpověděla Lily a z brašny vyndala pápíry.
,,Tak já jí je předám"řekla žena .Lily se na ni usmála a odešla ven.Když vyšla před Kage budovu mrkla na hodinky.Bylo už třičtvrtě na deset.Pískla na psi a uháněla na místo setkání.
Tam dorazila za dvě minuty deset.
,,Ahoj"pozdravil jí Naruto
,,Čau.Jak je?"zeptala se Lily.Naruto se zakřenil.
,,Celkem fajn.Jen kdyby se tady pan Bručoun tvářil míň nabručeně."řekl a pohodil směrem k Sasukemu.Podívala jsem se na něj.Obličej měl mírně pošramocený.A byl takový celý odřený. Lily se musela usmát.Sasuke na ni vrhl nenávistý pohled.
,,Dobré ráno Sasuke"pozdravila Lily slušně sladkým hlaskem.Sasuke se zamračil a podíval se na Sakuru.Ta na něm visela zamilovaným pohledem.Lily se otřásla.

Asi pět minut podesáté se na louce objevil Kakashi.
,,Dneska nějak brzo sensei."řekl Naruto.
,,Možná proto že přijdou dva nový členové."řekl s klidem Kakashi.Lily pokrčila rameny a šla si sednout pod strom.Vyytáhla si knížku a ačala si číst.Jen okrajově vnímala rozruch kolem.Sasuke se snažil zbavit Sakury.Velice něžnými slovy a lehkým odstrkováním.Sakura si to však vyložila úplně opačně.Naruto se hádal s Kakashim ,které rámen je lepší .Jestli vepřové nebo speciál.Přeli se docela nahlas.
,,Puf"ozvalo se a všichni zpozorněli.Sasuke odhodil Sakuru a stoupnul si vedle Kakashiho.Naruto se postavil vedle Kakashiho z druhé strany.Lily stoupla před Naruta a Kakashiho.Sakura si stoupla před Naruta a Kakashiho.Tvořili takovou pyramidu.

Před nimi stála hezká blond žena.Vlasy svázané do dvou culíků a mohutné poprsí.Vedle ní stáli dva lidé.Hezká dívka s uhlovitě černými vlasy a bledýma očima.Zdruhé strany stál hezký kluk měl blnďaté vlasy a oči modré jako nebe.
,,Ahoj Hinato,co tady děláš"zeptal se Naruto.Hinata se začervenala.
,,No víš Naruto já teď budu s tebou v týmu."řekla Hin rozřeseným hlasem.
,,Tak Kakashi tady je máš.Hinatu a Deidaru."řekla blonďatá žena.A s dalším hlasitým Puf odešla.
,,Díky Tsunade"řekl Kakashi,ale žena byla v tahu.
,,Něco nám osobě řekněte"řekl Kakashi a podívala se na Hin s Deiem.
,,Dáma má přednost"řekl Dei a podíval se na Hin.Ta zčervenala.
,,Jmenuji se Hinata a je mi 16 let.Mám ráda svoje přátele a nenávidím svoje nepřátelé.V budoucnu bych chtěla být dobrou vůdkyní svého klanu."řekl a trošku se třásla nervozitou.Kakashi se na ni usmál.
,,Děkuji Hinato.Moc hezky řečeno a teď ty Deidaro."řekl.Dei pouze pokrči rameny.
,,Tak já jsem Deidara a je mi 16 let.Vlastně víc toho neřeknu."řekl a zase pokrčil rameny.
,,Fajn "řekl Kakashi.
,,Já si teď musím dojít něco zařídit,jsem to za půl hodiny tak tu počkejte"řekl Kakashi a zmizel.

Sakura zase začala otravovat Sasukeho.Lily si šla zase číst.Naruto se začal bavit s Hinatou.Sasukemu už lezla Sakura pěkně na nervy.Nikdo se mu nedivil.
,,Ahoj co to četeš?"zeptal se Dei Lily
,,Knížku"odvětila mírně nevrle.
,,Tak promiň."řekl a podíval se na Lily.Ta jeho pohled opětovala.Dívali se na sebe takhle asi deset minut.Něco je na sobě přitahovalo jako magnety.Ani jeden z nich nemohl uhnout.Ne že by chtěli.
,,Asi se nám tu někdo zamiloval"zavola posměšně Sasuke.Lily se začervenala,kdežto Dei zachoval chladnou hlavu.
,,Závidíš?"zeptal se Dei Sasukeho.Ten začal rudnout.Lily se uchechtla.
,,Tuhle fúrii??"zeptal se koukl směrm k Lily,,Tak tu nikdy,bych se radši zahrbal pod zem"
,,Tak to je fajn"řekl Dei.

Lily s Deidarou si sedli pod strom a začali si po vídat.Po dvou hodinách strávených kecáním jim přišlo že se znají od mala a ne jen dvě hoďky.Oba se smáli ,blby a do té legrace sebou ztrhly i Hin s Narutem.Jedinej kdo měl špatnou náladu byl Sasuke se Sakurou.Sasuke protože ho Sakura pořád otravovala a Sakura protože ji Sasuke pořád odmítal.Jejich radost však překazil Sirius.Lillianin pes.Přinesl nějaké oznámení.
,,Kdopa nám píše?"zeptala se Lily a všichni pokrčili rameny.
,,Píše nám Kakashi"řekla Lily a začal se smát.¨
,,Sasuke ,Sakuro pojďtě sem!"zakřičela na ně Lily.Sasuke otráveně vzdychla Sakura byla hned u Lily.
,,Milá děcka,Zdržel jsem se tak máte rozchod.Doufám že jste se nepozabíjeli a zítra se sejdeme v plném počtu.To vlášť platí pro Lily a Sasukeho.Takže zítra v 10:00 na naší louce.S láskou váš sensei Kakashi."přečetla Lily a všichni včetně Sasukeho se začali nepředstavitelně tlemit.Poněkolika minutách se uklidnili.
,,Tak děcka"začal Deidara a všichni se začali smát nanovo.Za chvilku se rozdělili.Sasuke šel domů,Sakura za ním.Naruto pozval Hinatu na rámen.Ta s radostí přijala.Dei a Lily zůstali na louce.

Povídali si o všem možném.Chvilkami flirtovali.Blby ,smáli se.No prostě se chovali jako puberťáci.Bylo šest večer když si oba uvědovili kolik je hodin.Lily se zvedla že půjde.Dei ji však chytl za ruku.
,,Neodcházej."zašeptal.Při těchto slovech se Lily roztřásla.Bylo to něco nového.Poté bolesti a utrpení to pro ni bylo něco jako zázrak.Sklopila oči.A začala se lehce červenat.Nebyla zvyklá ,že na ni byl někdo hodný. Dei ji vzal lehce za ruku.Když ji chytl jako by je oba zasáhl elektrický proud.Dívalo se jeden druhému do očí. Ani jeden z nich nechtěl uhnout.Oba se topili v očích toho druhého.
,,Kdo by odcházel"zašeptala Lily a stále se dívala Deimu do očí.
,,Věříš na lásku na první pohled"zeptal se šeptem Dei.Nechtěl přerušit tuhle chvilku.
,,Právě jsem jí potkala"odpověděla Lily.Deidara se nad ni nahnul a .........


A co se stane???
To asi každý tuší.
V příští kapitole bych se chtěla věnovat lásce mezi Narutem a Hinatou.
Na začátku ,ale dokončím tohle.
Příští kapitolka s názvem Růžová vede 1\2
 


Komentáře

1 Misa Misa | Web | 17. listopadu 2009 v 21:05 | Reagovat

Máš u mně
diplomek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.