Mezi Dvěma Světy - Týdny Poté

18. listopadu 2009 v 20:09 | Lily |  Mezi Dvěma Světy
Ahojky tak jsem se dokopala k dalšímu dílku.Gomen za chyby . Jo jak jste si všimly píšu jiným stylem.Doufám ,že vám to nevadí.Prosím komentujte.
7.Chapter
Držela jsem se jacobovi košila nechtěla jsem ji pustit.Strašně jsem se bála.Bála jsem se ,že se mu něco stane pokud mě opustí.Ten strach byl strašný.Tak moc jsem se ho chtěla zbavit.Asi jsem se zbláznila.
,,Carlisle,pomoz jí."zaúpěl sasuke s Jacobem.
,,Polož jí tady na stůl"řekl Carlisle.Jacob mě vzala položil a studený stůl až jsem se roztřásla.Ve strach jsem chytla Jacoba za ruku .Ten se podíval Carlislea.Carlisle přikývl a začal mně ošetřovat. Jeho studené ruce mě ošetřovali. Když zkončil otočil se na Sasukeho.
,,Nemá moc fyzických zranění jen budeme doufat že se z toho vyhrabe psychicky je na tom špatně"řekl Carlisle.Jacobovi se do očí drali slzy.
,,Jak moc špatně"zeptal se Jacob přidušeným hlasem.
,,Jaspere?"zeptal se Carlisle.Jasper se na mě podívala a chvilku se soustředil.Poté se podíval n Carlislea ,Jacoba a Sasukeho.
,,Má velmi hlubokou depresi,trpí sebelítostí,vyní se z tohocose stalo .Je smutná ale zaroveň naštvaná.Míchá se v ní sousta pocitů."řekl Jasper.Dokonale popsal to co cítím.Tak strašně se mi chtělo zemřít.Strašně jsem chtěla ,aby daisuke žil.Zase jsem se robrečela.
,,Dám jí nějaká sedativa pak ji uložíme nahoru do postele."řekl Carlisle.Jacob mě zase vedla odnesl do postele.Vedle mijí postele stála ještě jedna pohovka.
,,Co tady dělá ta pohovka"zeptala jsem se sípavě.Jacob se po mě podíval.V místnosti byl i Edward.
,,Tady budu spát já"řekl Jacob.Edward se na něj podíval s nenávistí jako by nechtěl.Jediné na co jsem se zmohla bylo kývnutí.Když mě dal Jacob do postele sedl si ke mně a chytl mě za ruku.S tímto pocitem jsem usnula.Když jsem spala tak se začal Jacob hádat s Edwardem.
,,Ty jedno psisko pusť jí tu ruku."řekl Edward hrozivým hlasem
,,Nepustím.Navíc je moje.Jdi za Bellou!"řekl Jacob a jeho hlas byl plný nenávisti.
,,Ty čokle jeden !"řekl Edward.
,,Co chceš ty pijavice!"řekl Jacob vyzívavě.Nejspíš by se poprali kdyby do místnosti nevstoupila Bella.
,,Edwardw!Jacobe!"okřkla je svým jemným hlasem.
,,Už si vytrpěla dost!Tak ji nechte alespoň spát!"řekla jim hrubým hlasem.
,,Navíc jí máte být podporou a ne se hádat!"nyní Bella skoro křičela.Kluci měla hlavy svěšené. Nebyli scopni slova.Bella se na ně lehce usmála.
,,Edarde ,pojď půjdeme se projít "řekla Bella již mírnějším hlasem.Edward se tvedl z pohovky a mírně zavrčel na Jacoba.Ten se usmál a znova se na mě podíval.Já tvrdě spala a jejich hádku nevnímala.

V podbném duchu se linili i ostatní dny.Když tu nastal den přelomu.Den Daisukeho pohřbu.Nikdo mi o něm neřekl abych se zbytečně netrápila.Mě to však bylo jedno nebyla jsem schopná na něj jít .Dozvěděla jsem se to až den potom kdy jsem se na zeptala.
Pohřeb byl klidný a nebylo na něm moc lidí.Jen nejbližší přátelé.Takže vlastně celé Konoha plus někteří z jiných vesnic kteří si Daisukeho oblíbily.Všem se z očí řinuli slzy.Daisuke byl moc statečný muž a ten nejlepší brácha na světě.I když jsme vlastně sourozenci nebyli.Nikdy jsem si nemyslela že zrovna on.Chtěl bych zemřít místo něj.Chtělo se mi umřít. Ikdyž chtěl by abych zemřela.Chtěl by abych spáchala sbe vraždu.Tahle myšlenka mi v hlavě koluje už dlouho.

Z deprese ne a ne se vyhrabat.Takhle to pokračovalo několik týdnů.Esme dokonce přemíšlela jestli by nebylo lepší mě vzít do lidskho světa a dát do školy ,že bych přišla na jiné myšlenky.No jo Země.Tam mě nepostrádaji je to jen několi minut co jsem tam pryč tak je to v pohodě.

Další den když jsem scházela na snídani jsem tušila něco.Něco bylo ve vzduchu.Když jsem přišla dolů uviděla jsem usměvanou Esme,která pokládá na stůl snídani.měla zlaté oči a ve tváři výraz klidu a lásky.
,,Dobré ráno Esme"podravila jsem ji jako každé ráno.Usmála se na mě a podala mi snídani.Byli to mé milované vdolečky s horkou čokoládou.Jak jsme se vždycky s Daisukem nasmáli když jsme je měli a v nejlepším případě je po sobě házeli.Př vzpomínce na tu srandu se mi do očí vehnali slzy .Chtěla jsem je rychle zamaskovat aby si Esme nedělala starosti.
,,Kde je Jacob??"zeptal jsem se.
,,Už venku zlatíčko.Prý si tě po snídano vyzvedne"řekla mi něžně a pohladila mě po vlasech.Měla jsem tebhle dotyk ráda.Chtěla jsem být zase veselá a šťastná ale něco mi to nedovolovalo. Všechno mi připomínalo Daisukeho.O několik minut později se ve dveřích objevil Jacob.
,,Dobré ráno Esmé.!"pozdravil Esme a měl dal pusu do vlasů.
,,Tak já si ji odebírá díky ,že jsi mi ji zabavila než jsem to připravil."řekl a vzal mě za ruku.Esme se na nas podívala a já šla poslušně za Jacobem.
Když jsme vyšli před dům stála tam Kiara v plném postroji.
,,Ne Jacobe já nikam nejedu"zaprotestovala jsem.A chtěla jsem jít domu.Jacob mě však zadržel.
,,A jdeš!"řekl nekompromisně a vysadil mě na koně.Usadila jsem se v sedle.Jacob si sedl na koně a pomalu jsme vyjeli.Najdnou foukl vítr a mě se zvedl adrenalin v těle bylo to jako za tarých časů. Najednou jsem zatoužila cítit te větřík co mě ovívá v plném trysku.Lehce jsem pobídla Kiaru a ta vrazilaplným tryskem vpřed.Ve mně se všechno překonalo.Bylo to jako by mi Daisuke řekl abych nesmutnila.Už jsem se cítila v pořádku.V tu chvíli jsem si uvědomila že Jacob neměl šanci s námi držet krok.Rychle jsem se vydala pět.Už jsem se zase usmívala.Když jsem viděla Jacoby jeho tvář se rozjasnila.Jeli jsme na maou mýtinku vlese.Uprostřed ní bylo jezírko.Takové průzračné.Jacob se neptal proč nejdnou taková změna.
,,Miluju tě"řekla jsem mu.Podíval se mi do očí.
,,Tak tě miluju"řekl a já jsem ho políbila.Začali jsme se líbat a moje dobrá nálada rostla.Najednou jsem za sebou uslyšeli hlas.
,,Hm jak romantické ale dlouho nebude."řekl muž a já poznala že je to Kabuto.Chtěla jsem se na něj vrhnout a zakroutit mu krkem ale on byl rychlejší.Rychle jsem usoupila.
,,Co tady chceš"zeptala jsem se.Zasmál se.Smál se mi přímo do očí.
,,Tvoji smrt"řekl.Já jsem pokrčila rameny.Útočil na mě a já jsem se mu vyhýbala a nebo jeho ůtoky odvracela.Vzal to tedy jinak.Zaútočil na Jaka.Rychle jsem ho odhodila ale než se tak stalo chtl mě za ruku a provedl nějaké jutsu.Ruka mě bolela.Strašně moc.V tu chvíli dorazili Cullenovi a táty.Kabuto uznal že nemá šanci a zmizel.

Vrátili jsme se k nám kde mě Tsunade prohlédla ruku a vřkla nadevnou vrdikt.
,,Tu ruku ti musíme dát do sádry nic jiného se s tím nedá dělat."řekla a já vykulila oči.
,,Ale vždyť by se to mělo dát vyléčit"řekla jsem.
,,Tohle ne je to provedo zakázaným jutsu.Tu kost ti rozdrtil a ty musíš počkat až ti sroste .Bude ti srůstat stejnou rychlostí a jako u nomální lidí normální zlomenina."řekla mi podívala se na Carlislea.
,,Né!"zúpěla jsem.
,,Nyní to uděláme následovně."řekl Carlisle.Podíval jsem se na něj.
,,Ty půjdeš tďka zpět do svého světa do nemocnice kam jsem se přihlásila ty budeš moje pacientka.Řekneme že jsi si ruku zlomila a že tě do nemocnice odvezl Edward s Bellou.Codál se domluvíme"řekl a mě nezbývalo než kývnout.
,,Fajn"řekla jsem . Odešli jsme do našeho světa.Šli jsme rovnou do nemocnice.Tam jsem se převlékla a Carlisle vše vyřídil.
,,Tak ahoj "řekl mi Jacob a políbil mě.Ještě několik minut jsem čekala v šatně než si pro mě přišel Carlisle. Lehce jsem se na něj podívala.Slušelo mu to v tom plášti.
,,Budeš na pokoji s jedním klkem"oznámil mi.Moje dušička se tetelila radostí.Nechtěla jsem být sama.
,,A kdo bude se mnou na pokoji|?"zeptala jsem se.Jasně mohla jsem si to přečíst.Leč kromě boje jsem to považovala spíš za neslušné.
,,S klukem.Je mu 19 let a vyboural se na motorce.Potřebuje psychickou podporu.Takže doufám že tvůj nově nabitý optimismus tomu nějak pomůže."řekl Carlisle a usmál se na mě odvedl mě do pokoje.V něm byl hezjý kluk s hnědýma očima a vlasy.
,,Ahoj "pozdravil.
,,ahojky"opětovala jsem jeho pozdrav a stačil mi jeden pohled do jeho očí.Do jeho utrápených očí.Snažil se působit klidně a každej jinej by mu to zbaštil.Já ne.Znala jsem lidské oči a jeho něco trápilo.

Co se stane druhý den???
Jak dlouho bude Lily\Heloys v nemocnici??
Bude moct s ostatními na výlet???
To vše v další kapitolce Optimismus


Doufám že se líbila kapitolka
Your Lily
 


Komentáře

1 koralkyprodej koralkyprodej | Web | 18. listopadu 2009 v 20:14 | Reagovat

VÁNOČNÍ SLEVY!!!pořiď svým blízkým krásné dárečky pod stromeček :)

2 Akimoto Sumire Akimoto Sumire | Web | 19. listopadu 2009 v 16:22 | Reagovat

ahoj, rada spriatelim na diplomik vies co by som chcela tak potom ti dam vediet kedy bude oki?

3 Aya Aya | Web | 19. listopadu 2009 v 20:51 | Reagovat

jee pisala si mi ci sa spriatelim... sry az teraz som si ti vsimla .. a spriatelim sa rada ^_^

4 Sakura Ichijo tve sbenko Sakura Ichijo tve sbenko | Web | 21. listopadu 2009 v 11:05 | Reagovat

krasny!!!!uz se tesim na dalsi dilecek!!!!!

5 Sakura Ichijo tve sbenko Sakura Ichijo tve sbenko | Web | 22. listopadu 2009 v 21:54 | Reagovat

JU!!!!krasny desss!!!!!moc povedeny!!!!!!:-)

6 Misa-SB Misa-SB | Web | 23. listopadu 2009 v 13:15 | Reagovat

jo líbila kapitolka bye bye Misa n_n

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.