Listopad 2009

Nešťastná láska

28. listopadu 2009 v 0:00 | Lily |  Nešťastná láska
Tak tohle je moje new povídka kterou píšu pro kamarádku.Prosím kritiku.Je tu prolog recenzi psát nebudu ať vás to trochu překvapí.
V zktratce.Je to o dívce ,která ztrtí svoji lísku a chce ji zpět.To je základ.A teď už prolog tak ať se líbí.
Prolog+Recenze
Byl deštivý podvečer.Stejně jako každý den.V našem městečku Cardiff to nebylo nic neobvyklého. Stojím v lese u nás za domy.Stojím na v milované mýtince.Ani nevím jak jsem se sem dostala. Letěla jsem přímo ze školy.Nedívala se na směr.Nerozhlížela se .Bylo mi jedno že se mi mohlo něco stát.Chtěla jsem zemřít.
Jak jste si všimli bydlím v Anglii.Chodím na střední školu.Je to soukromá škola.Měla jsem ji vzdy ráda.Byla něco jako můj druhý domov.Měla jsem zde kamarády.Hlavně Jane,Lily,Dana a Roba. Jane byla vždycky moje kámoška.Taková plná optimismu.Milá holka.Dan kluk se kterým sedím ve škole v lavici.Fandíme stejnýmu hokejovýmu teamu.Pak je to Rob.Můj nejlepší kámoš.Má taképroblémy.Ráda mu pomáhám stejně jako pomáhá on mě.Svůj smutek schovává za přetvářku.Jako já.Pak je tu Lily.Takovej chytrolín.Nerada řeší své problémy s někým nechce do nich někoho zatahovat.Nechce si nechat pomoct ,ale pomůže každému komu to jen ještě trochu jde. Mívala jsem ještě něco.Mívala jsem lásku.Nebo snad ještě mám.Nevím jak ne tom jsem.Jasně kluci o mě mají ájem.Jenže já chci jen jednoho a na toho asi nedosáhnu.
Celý můj život se zdál jako sen.Krásný sen se špatným koncem.pořáde s ptám proč já.Proč já musím mít takový neštěstí.Anichž by jsem si to uvědomila ,křičela jsem.Našťestí sem nikdo nechodil.Alespoň myslím.
Chtělo se mi zemřít.Udělala jsem ve svém životě tolik chyb.Chtěla bych je změnit.Nikdo ani neví jak moc.Nikdy jsem nebyla nijak vyjjimecna ,ale ted jsem chtěůla být.Abych změnila minulost. Jenže ta se změnit nedá.Ale kž by dala.Dala bych všechno za to aby se mi to povedlo.Všechno co jsem zpackala.Zpackala jsem si celý život.
Nikdo už se s mnou nebaví ,protože po rozchodu s osbou kvůli které chci všechno co jsem teďka vyjmenovala,se ze mně stala troska.Jenoje se Chris.Je to hezkej a hodnej kluk.Každej se nás snažil rozeštvat.Moc se jíim nedarilo.Az přišel on osudny den.Ten den jsem se Chrisem pohádala. Úplně si na ten rozhovor pamatuju.
Flashback:
Bylo hezké odpoledne.Chris mi zavolal ,že se mno chce mluvit.Nevěděla jsem prč.Měla jsem takkový divný tušení že se něco stane.Něco špatného.Když jsem přišla na místo setkání Chris tam byl.V očích smutný výraz.
,,Ahoj"řekla jsem.
,,Ahoj."opětoval můj pozdrav a lhce mě políbil na tvář.Ve tváři měl zvláštně vážný výraz.Promýšlel si co má říct.Nevím kolik minut uběhlo než začal mluvit.K mému překvapení z něj vypadla jen jedna věta.
,,Nemůžeme spolu být "řekl a já vytřeštila oči. Nenapadalo mě nic vhodného co mu říct.
,,Co?To si děláš srandu nebo co?".řekla jsem a vtřštila oči.Můj hlas byl roztřeseně smutnej.
,,Ne nedělám"řkl mi a já jsem měla co dělat ,abych nezačala brečet.
,,Má jinou"oznámil mi klidnám hlasem jako by se nechumelilo.Teď jsem musela zamrkat aby jsem nezačala brečet.
,,Už tě nemiluju a nechci aby jsi se trápila."řekl a otočil se a odešel.POčkala jsem až odešel a pak se rozbrečela.Zhroutila jsem se na chodníku.Lidi kolem mě chodili jako bych tam nebyla.Prostě mě ignorovali.Když jsem se konečně dokopala domů,padla jsem do postele a spala.
Když jsem šla druhý den do školy ,kluci přemýšleli jak se mu pomstí Jane do mšládoval optimismus.Jediná Lily na to nic neřekla.Když jsem se jí zeptala řekla mi co si myslí.Což jí bylo podobné.
,,Třeba udělal chybu.On se vrátí."řekla mi a já jí věřila.Ještě tu hodinu mi přišla od Chrise SMska že na mě po vyučování počká před školou.Když jsem to řekla holkám Jane se se mnou smála a radovala.Lily se usmála ,ale nic neříkala.
Konec flasbacku.
Dál už jsem nechtěla vzpomínat.Protože potom se stala ta hrozná věc.Po ní již nebylo nic jako dřív.Vůbec nic.
Proto nyní stojím tady.Na pěkné mýtince s nožem v ruce.Se slzami v očích.Vyšel mesíc.Krásně osvětlije moje vlasy.Podívám se na něj .Milluju noční obloho.Je taková romantická.Nejednou zafouká vítr.Moje vlasy ,které jsem si svázala do copu se rozpustili.Vítr mi je čechrá.Zavřu oči a vychutnávám si tenhle okamžik.
Mám v ruce nůž a jsem připravená vzdát se všeho.Nyní stojím mezi žovotem a smrtí.Je to jako se rozhodovat se mezi dnem a nocí mezi černou a bílou,mezi dobrem a zlem.Co když si však vyberu zlo.Stojím nad rozhodnutím.Než k němu dospjeju,řeknu vám svůj příběh.Důvod proč všechno dělám.Snad mě potom nebudete soudit příkře.Nakonci se rozhodnu.Teď mě nechte vyprávět.Nebudu vyprávět jen já ale i jiní.Každý z nás má svůj příběh.Vy uslyšíte od kažedého něco.Nebo vám někdo řekne celý svůj příběh.Uvidíte.

Your Lily

S Rozbřeskem přichází naděje 3.Chapter

24. listopadu 2009 v 20:56 | Lily |  S Rozbřeskem přichází naděje
Růžová vede 1\2
,,Neodcházej."zašeptal.Při těchto slovech se Lily roztřásla.Bylo to něco nového.Poté bolesti a utrpení to pro ni bylo něco jako zázrak.Sklopila oči.A začala se lehce červenat.Nebyla zvyklá ,že na ni byl někdo hodný. Dei ji vzal lehce za ruku.Když ji chytl jako by je oba zasáhl elektrický proud.Dívalo se jeden druhému do očí. Ani jeden z nich nechtěl uhnout.Oba se topili v očích toho druhého.
,,Kdo by odcházel"zašeptala Lily a stále se dívala Deimu do očí.
,,Věříš na lásku na první pohled"zeptal se šeptem Dei.Nechtěl přerušit tuhle chvilku.
,,Právě jsem jí potkala"odpověděla Lily.

Deidara se nad ni nahnul a políbil ji.Lily jeho polibek opětovala.Ani jeden z nich nevěděl o světě.Nechtěli si tento okamžik zkazit.Byli by tam stáli hodiny,kdyby je někdo nevyrušil.Decentní odkašlání je natolik vyrušilo ,že byli oba rudí jak rajčata s teplotou.Stál tam Sasuke.
,,Jděte se ocucávat někam jinam."řekl a zhnuseně se na ně podíval. Deidara se ušklíbnul a vrhl na Sasukeho vrazednej pohled.
,,Zavidíš?"zeptal se Deidara.Lily se pousmála .Sasuke se tvářil jako by mu sebrala autíčko.
,,Ne ani ne.Jen jsem si chtěl promluvit s Lily."řekl Sasuke a byl naštvaný ,že ji nezastihl samotnou.
,,Tak fajn."řekla Lily a byla zklamaná. V jejím hlase to nebylo prakticky poznat.
,,Tak se tu mějte!"řekl Dedidara a chtěl odejít.Lily byla však rychlejší.POlíbila Deidaru.Překvapilo ho to.
,,Neboj budu ti věrná:"zašeptala mu do ucha a usmál.Deidara se usmál a odešel.

Mezitím v Ichiraku Rámen
,,Hinato taky ti chutná jako mě?"zeptal se Naruto.Hinata zrudla a zakuckala se.Naruto se usmál.
,,Takže jo "řekl Naruto a usmál se na Hinatu.Ta skoro omdlela.
,,Na-Na-Naruto moc mo to chutná."řekla Hinata a nejistě se na Naruta usmál.
,,Jsi roztomilá,když jsi takhle rozpačitá."řekl Naruto a s Hantou to už vážně seklo.Omdlela.Naruto se lekl.
,,Hinato?Hin?HIn?Probuď se !"křičel na ni v panickém strachu.Hinata se nehýbala a Naruto s ní třásl.Potom uviděl rámen a vylil ho na ní.V tu chvíli se Hin probudila a obličj měla celej rudej.
,,Na-Na-Naruto to jsi nemusel."řekla Hinata.
,,Promiň , ale já nenašel nic lepšího."omluvil se Naruto Hinatě. Hin zrudla ještě víc než když byla polita polévkou.
,,To nic,nic se nestalo Naruto."řekla Hinata a podívala se na Naruto.Milovala jeho blankytně modré oči.
,,Neprojdem se ,Hin?"zeptal se Naruto.Hinata se mohla jen na kývnutí.Naruto se zvedl a zaplatil.
Šli s Hinatou všude po Konoze a povídali si o všem možném.Hin se zdála v pohodě než Naruto položil zásadní otázku.
,,Hin proč se tolik červenáš???"zeptal se Naruto a Hinata skoro omdlela.Naruto se usmál.
,,Víš já ani nevím."řekla Hina usmála se Naruto.Už si připadala sebejistěji.Jeho úsměv opětovala.Naruto ji chytl za ruku a otočil ji k sobě.Hin se začala červenat.
,,Už jsem ti řekl jak ti to sluší.Hlavně když se červenáš."řekl a Hin se začala červenat o to víc. Naruto se na ni usmál. Hin ho políbila.Naruto byl velmi prekvapeny ale jeji polibek opětoval. Líbal jí tam snad půl hodiny. Nebo spíš se líbali.Když skončil Naruto se na Hinatu usmál.Opětovala jeho usměv.Najednou jí vzal Naruto za ruku.
,,Hinato staneš se mou přítelkyní?"zepal se Naruto a Hinata omdlela.
,,Tak to budu brát jako ano"zašeptal Naruto sám pro sebe a začal vracet Hinatu zpět do světa bdících.

Asi po deseti minutách se Hinata probudila.Usmála se na Naruta.Naruto ji zlehka polibil na rty.
,,Chceš doprovodit?"zeptal se Naruto.Hinata se na něj usmála a zavrtěla hlavou.
,,Ne Naruto to je dobrý.Děkuji za příjemný večer.A mimochodem tvoji nabísku přijímám.Tak dobrou noc."řekla a dala mu pusu na tvář a zmizela.Naruto si poladil to místo kam ho Hin políbila a přemítal si dnešní večer.Hianta byla první člověk který ho měl rád bez předsudku.Druhým je Lily.

Sakura si to mířila domů.Chtěla se Lily pomstít.Nevěděla jak , ale věděla že se jí jednou pomstí. Tolik jí záviděla.Nejen to jak se bavila s lidmi ale i její vzhled. I přesto že Lily vypadala jako Sakuřino dvojče.Sakura ji moc v lásce neměla ale snažila se to krýt. Jediné plus bylo že Lily Sasukeho neměla ráda.To jediné ji uklidnilo.Když došla domů matka se jí hned ptala ,kde je Lily.Sakura to nevěděla tak jen pokrčila rameny a vydala se do do svého pokoje. Hned si šla lehnout chtěla být na zítra vyspalá.

Mezitím na louce Lily a Sasuke
,,O čem jsi chtěl mluvit"zeptala se ho přímo.
,,Proč všem lžeš že jsi z Haruno klanu??"zptal se a díval se na Lily.Ta na sobě nedala nic znát.Jen tam stála a dívala se do země.
,,Já nikomu nelžu."řekla.Skoro každý by ji to uvěřil.Jenže Sasuke toho měl dost.Věděl že mu lže a chtěl vědět proč.
,,Jo lžeš.Teď a právě mě."řekl a byl naštvaný.Nejvíc ho ale štvalo proč to tají.Proč se bojí říct někomu že není z klanu Haruno ale z jiného.Sasuke měl podezření že je z jeho klanu.Klanu Uchiha.
,,Sasuke prosím.Já fakt nemám žádné tajemství."řekla a slzy měla v očích.Nikdy nebyla tak vystrašená.
,,Lily ty nejsi z klanu Haruno ale z klanu Uchiha!"řekl a neuvědomil si že křičí.Lily začali po tváři téct slzy.V tu chvíli Sasuke věděl že vyhrál.
,,Máš pravdu nejsem z klanu Haruno.Můj pravý otec je......"Kdo je pravý otec Lily??
Mýlí se Sasuke tvrzení že Lily je z Uchiha klanu??
Jak zareaguje na to co mu řekne??
Tak to se dozvíte v další kapitolce Růžová vede 2\2-Svímají ji slzyMezi Dvěma Světy - Týdny Poté

18. listopadu 2009 v 20:09 | Lily |  Mezi Dvěma Světy
Ahojky tak jsem se dokopala k dalšímu dílku.Gomen za chyby . Jo jak jste si všimly píšu jiným stylem.Doufám ,že vám to nevadí.Prosím komentujte.
7.Chapter
Držela jsem se jacobovi košila nechtěla jsem ji pustit.Strašně jsem se bála.Bála jsem se ,že se mu něco stane pokud mě opustí.Ten strach byl strašný.Tak moc jsem se ho chtěla zbavit.Asi jsem se zbláznila.
,,Carlisle,pomoz jí."zaúpěl sasuke s Jacobem.
,,Polož jí tady na stůl"řekl Carlisle.Jacob mě vzala položil a studený stůl až jsem se roztřásla.Ve strach jsem chytla Jacoba za ruku .Ten se podíval Carlislea.Carlisle přikývl a začal mně ošetřovat. Jeho studené ruce mě ošetřovali. Když zkončil otočil se na Sasukeho.
,,Nemá moc fyzických zranění jen budeme doufat že se z toho vyhrabe psychicky je na tom špatně"řekl Carlisle.Jacobovi se do očí drali slzy.
,,Jak moc špatně"zeptal se Jacob přidušeným hlasem.
,,Jaspere?"zeptal se Carlisle.Jasper se na mě podívala a chvilku se soustředil.Poté se podíval n Carlislea ,Jacoba a Sasukeho.
,,Má velmi hlubokou depresi,trpí sebelítostí,vyní se z tohocose stalo .Je smutná ale zaroveň naštvaná.Míchá se v ní sousta pocitů."řekl Jasper.Dokonale popsal to co cítím.Tak strašně se mi chtělo zemřít.Strašně jsem chtěla ,aby daisuke žil.Zase jsem se robrečela.
,,Dám jí nějaká sedativa pak ji uložíme nahoru do postele."řekl Carlisle.Jacob mě zase vedla odnesl do postele.Vedle mijí postele stála ještě jedna pohovka.
,,Co tady dělá ta pohovka"zeptala jsem se sípavě.Jacob se po mě podíval.V místnosti byl i Edward.
,,Tady budu spát já"řekl Jacob.Edward se na něj podíval s nenávistí jako by nechtěl.Jediné na co jsem se zmohla bylo kývnutí.Když mě dal Jacob do postele sedl si ke mně a chytl mě za ruku.S tímto pocitem jsem usnula.Když jsem spala tak se začal Jacob hádat s Edwardem.
,,Ty jedno psisko pusť jí tu ruku."řekl Edward hrozivým hlasem
,,Nepustím.Navíc je moje.Jdi za Bellou!"řekl Jacob a jeho hlas byl plný nenávisti.
,,Ty čokle jeden !"řekl Edward.
,,Co chceš ty pijavice!"řekl Jacob vyzívavě.Nejspíš by se poprali kdyby do místnosti nevstoupila Bella.
,,Edwardw!Jacobe!"okřkla je svým jemným hlasem.
,,Už si vytrpěla dost!Tak ji nechte alespoň spát!"řekla jim hrubým hlasem.
,,Navíc jí máte být podporou a ne se hádat!"nyní Bella skoro křičela.Kluci měla hlavy svěšené. Nebyli scopni slova.Bella se na ně lehce usmála.
,,Edarde ,pojď půjdeme se projít "řekla Bella již mírnějším hlasem.Edward se tvedl z pohovky a mírně zavrčel na Jacoba.Ten se usmál a znova se na mě podíval.Já tvrdě spala a jejich hádku nevnímala.

V podbném duchu se linili i ostatní dny.Když tu nastal den přelomu.Den Daisukeho pohřbu.Nikdo mi o něm neřekl abych se zbytečně netrápila.Mě to však bylo jedno nebyla jsem schopná na něj jít .Dozvěděla jsem se to až den potom kdy jsem se na zeptala.
Pohřeb byl klidný a nebylo na něm moc lidí.Jen nejbližší přátelé.Takže vlastně celé Konoha plus někteří z jiných vesnic kteří si Daisukeho oblíbily.Všem se z očí řinuli slzy.Daisuke byl moc statečný muž a ten nejlepší brácha na světě.I když jsme vlastně sourozenci nebyli.Nikdy jsem si nemyslela že zrovna on.Chtěl bych zemřít místo něj.Chtělo se mi umřít. Ikdyž chtěl by abych zemřela.Chtěl by abych spáchala sbe vraždu.Tahle myšlenka mi v hlavě koluje už dlouho.

Z deprese ne a ne se vyhrabat.Takhle to pokračovalo několik týdnů.Esme dokonce přemíšlela jestli by nebylo lepší mě vzít do lidskho světa a dát do školy ,že bych přišla na jiné myšlenky.No jo Země.Tam mě nepostrádaji je to jen několi minut co jsem tam pryč tak je to v pohodě.

Další den když jsem scházela na snídani jsem tušila něco.Něco bylo ve vzduchu.Když jsem přišla dolů uviděla jsem usměvanou Esme,která pokládá na stůl snídani.měla zlaté oči a ve tváři výraz klidu a lásky.
,,Dobré ráno Esme"podravila jsem ji jako každé ráno.Usmála se na mě a podala mi snídani.Byli to mé milované vdolečky s horkou čokoládou.Jak jsme se vždycky s Daisukem nasmáli když jsme je měli a v nejlepším případě je po sobě házeli.Př vzpomínce na tu srandu se mi do očí vehnali slzy .Chtěla jsem je rychle zamaskovat aby si Esme nedělala starosti.
,,Kde je Jacob??"zeptal jsem se.
,,Už venku zlatíčko.Prý si tě po snídano vyzvedne"řekla mi něžně a pohladila mě po vlasech.Měla jsem tebhle dotyk ráda.Chtěla jsem být zase veselá a šťastná ale něco mi to nedovolovalo. Všechno mi připomínalo Daisukeho.O několik minut později se ve dveřích objevil Jacob.
,,Dobré ráno Esmé.!"pozdravil Esme a měl dal pusu do vlasů.
,,Tak já si ji odebírá díky ,že jsi mi ji zabavila než jsem to připravil."řekl a vzal mě za ruku.Esme se na nas podívala a já šla poslušně za Jacobem.
Když jsme vyšli před dům stála tam Kiara v plném postroji.
,,Ne Jacobe já nikam nejedu"zaprotestovala jsem.A chtěla jsem jít domu.Jacob mě však zadržel.
,,A jdeš!"řekl nekompromisně a vysadil mě na koně.Usadila jsem se v sedle.Jacob si sedl na koně a pomalu jsme vyjeli.Najdnou foukl vítr a mě se zvedl adrenalin v těle bylo to jako za tarých časů. Najednou jsem zatoužila cítit te větřík co mě ovívá v plném trysku.Lehce jsem pobídla Kiaru a ta vrazilaplným tryskem vpřed.Ve mně se všechno překonalo.Bylo to jako by mi Daisuke řekl abych nesmutnila.Už jsem se cítila v pořádku.V tu chvíli jsem si uvědomila že Jacob neměl šanci s námi držet krok.Rychle jsem se vydala pět.Už jsem se zase usmívala.Když jsem viděla Jacoby jeho tvář se rozjasnila.Jeli jsme na maou mýtinku vlese.Uprostřed ní bylo jezírko.Takové průzračné.Jacob se neptal proč nejdnou taková změna.
,,Miluju tě"řekla jsem mu.Podíval se mi do očí.
,,Tak tě miluju"řekl a já jsem ho políbila.Začali jsme se líbat a moje dobrá nálada rostla.Najednou jsem za sebou uslyšeli hlas.
,,Hm jak romantické ale dlouho nebude."řekl muž a já poznala že je to Kabuto.Chtěla jsem se na něj vrhnout a zakroutit mu krkem ale on byl rychlejší.Rychle jsem usoupila.
,,Co tady chceš"zeptala jsem se.Zasmál se.Smál se mi přímo do očí.
,,Tvoji smrt"řekl.Já jsem pokrčila rameny.Útočil na mě a já jsem se mu vyhýbala a nebo jeho ůtoky odvracela.Vzal to tedy jinak.Zaútočil na Jaka.Rychle jsem ho odhodila ale než se tak stalo chtl mě za ruku a provedl nějaké jutsu.Ruka mě bolela.Strašně moc.V tu chvíli dorazili Cullenovi a táty.Kabuto uznal že nemá šanci a zmizel.

Vrátili jsme se k nám kde mě Tsunade prohlédla ruku a vřkla nadevnou vrdikt.
,,Tu ruku ti musíme dát do sádry nic jiného se s tím nedá dělat."řekla a já vykulila oči.
,,Ale vždyť by se to mělo dát vyléčit"řekla jsem.
,,Tohle ne je to provedo zakázaným jutsu.Tu kost ti rozdrtil a ty musíš počkat až ti sroste .Bude ti srůstat stejnou rychlostí a jako u nomální lidí normální zlomenina."řekla mi podívala se na Carlislea.
,,Né!"zúpěla jsem.
,,Nyní to uděláme následovně."řekl Carlisle.Podíval jsem se na něj.
,,Ty půjdeš tďka zpět do svého světa do nemocnice kam jsem se přihlásila ty budeš moje pacientka.Řekneme že jsi si ruku zlomila a že tě do nemocnice odvezl Edward s Bellou.Codál se domluvíme"řekl a mě nezbývalo než kývnout.
,,Fajn"řekla jsem . Odešli jsme do našeho světa.Šli jsme rovnou do nemocnice.Tam jsem se převlékla a Carlisle vše vyřídil.
,,Tak ahoj "řekl mi Jacob a políbil mě.Ještě několik minut jsem čekala v šatně než si pro mě přišel Carlisle. Lehce jsem se na něj podívala.Slušelo mu to v tom plášti.
,,Budeš na pokoji s jedním klkem"oznámil mi.Moje dušička se tetelila radostí.Nechtěla jsem být sama.
,,A kdo bude se mnou na pokoji|?"zeptala jsem se.Jasně mohla jsem si to přečíst.Leč kromě boje jsem to považovala spíš za neslušné.
,,S klukem.Je mu 19 let a vyboural se na motorce.Potřebuje psychickou podporu.Takže doufám že tvůj nově nabitý optimismus tomu nějak pomůže."řekl Carlisle a usmál se na mě odvedl mě do pokoje.V něm byl hezjý kluk s hnědýma očima a vlasy.
,,Ahoj "pozdravil.
,,ahojky"opětovala jsem jeho pozdrav a stačil mi jeden pohled do jeho očí.Do jeho utrápených očí.Snažil se působit klidně a každej jinej by mu to zbaštil.Já ne.Znala jsem lidské oči a jeho něco trápilo.

Co se stane druhý den???
Jak dlouho bude Lily\Heloys v nemocnici??
Bude moct s ostatními na výlet???
To vše v další kapitolce Optimismus


Doufám že se líbila kapitolka
Your Lily

S Rozbřeskem přichází naděje

17. listopadu 2009 v 18:35 | Lily |  S Rozbřeskem přichází naděje
New TeamKdyž došla Lily domů.Podravila tetu se strejdou a šla nahoru do pokoje.Šla do koupelny a dala si pořádnou sprchu.Už ji potřebovala.Byla celá spocená.Poté odbyla večerní hygienu a odešla do svého pokoje.Na posteli ležel vkaz.
Sejdeme se zítra přesně 10:00.Mám pro vás dobré zprávy.
Také nějaké novinky.
Takže ne že se zpozdíte.
Váš milovaný učitel Kakashi Hatake.
Lily se nad dopisem usmála.Málem se začala tlemit.Věděla že Kakashi nepřijde včas.Byla však zvědavá co se stane.Lehla si do postela a začala si prohlížet rodiné album.Ráda se dívala na fotky z doby kdy byla šťastná.Najednou se jí spustili z očí slzy.Tiše vzlykala.Slzy jí proudem stékali po tváři.Košilku měla celou smáčenou od slz.Byla ráda že ji nikdo nevidí.Snažila se chovat se suveréně.Docela se dařilo.Jak brečela tak nakonec usnula.
Druhý den se probudila brzy.Již kolem páté ráno.Oči měla opuchlé od pláče.Rozhodla se proto dojít se umýt do koupelny.Když se na sebe podívala málem omdlela.Vlezla si pod sprchu a nechávala po svém těla stékat kapky studené vody.
Poněkolika minutách byla již v pokoji.Aby zabila čas ,vypracovala si důležité věci.Hlavně papíry které musí donést do Akademie.Bude tam se svým teamem chodit každou středu.Aby se naučili ještě nějaké teoretické věci.Ještě jí zbyl čas na to aby si dokonale uklidila v pokoji.
V děvět seběhla dolů ke snídani.
,,Dobré ráno"pozdravila Sakuru a její matku.Sedla i ke snídani
,,Dobré,Lily"odvětila Sakura.V tu chvíli pokládala na stůl Sakuřina matka snídani.Hplky se do ní pustily.Lily si u snídaně četla svoji oblíbenou knihu.Byla to Vampýrská Akademie.Kniha byl tak ošoupá jak byla pořád čtená.
,,Jak tu knížku můžeš číst pořád dokola.Co tě na tom zajímá"zeptala se Sakura s potlačovanou nechutí v hlase.
,,To by tě vlastně ani nezjímalo"odvětila Lily a dál se věnovala snídani a knize.Sakura již nic neříkala a mlčela po celou dobu snídaně.
Ve čtvrt na deset se Lily zvedla od snídaně a šla k sobě do pokoje.Zde si vzala vše co potřebuje a vyrazila.
,,Tak já jdu.Děkuji za snídani a teď už musím běžet."řekla Lily a snažila se o milý tón.
,,Už vždyť je brzo"zeptala se Sakura
,,Chci se projít"řekla Lily a vyšla ze dveří.Vyšla do ulice kde bylo již touhle dobou dost rušno. Vzala si k sobě Sheilu a Siriuse a vyrazla směr les.Rozhodla se že dá Hokagemu rovnou ty papíry.Otočila se šla ke Kage budově.Chvilku se motala ,ale nakonec to našla.Vešla do budovy a hledala Kage kancl.Tady strávila podstatně více času.Když jej konečně našla zaklepala na dveře. Po chvilce jí otevřela mladá hezké ženy.
,,Co potřebuješ"zeptala se Lily mile.
,,Jen dát Hokage tyhle papíry"odpověděla Lily a z brašny vyndala pápíry.
,,Tak já jí je předám"řekla žena .Lily se na ni usmála a odešla ven.Když vyšla před Kage budovu mrkla na hodinky.Bylo už třičtvrtě na deset.Pískla na psi a uháněla na místo setkání.
Tam dorazila za dvě minuty deset.
,,Ahoj"pozdravil jí Naruto
,,Čau.Jak je?"zeptala se Lily.Naruto se zakřenil.
,,Celkem fajn.Jen kdyby se tady pan Bručoun tvářil míň nabručeně."řekl a pohodil směrem k Sasukemu.Podívala jsem se na něj.Obličej měl mírně pošramocený.A byl takový celý odřený. Lily se musela usmát.Sasuke na ni vrhl nenávistý pohled.
,,Dobré ráno Sasuke"pozdravila Lily slušně sladkým hlaskem.Sasuke se zamračil a podíval se na Sakuru.Ta na něm visela zamilovaným pohledem.Lily se otřásla.

Asi pět minut podesáté se na louce objevil Kakashi.
,,Dneska nějak brzo sensei."řekl Naruto.
,,Možná proto že přijdou dva nový členové."řekl s klidem Kakashi.Lily pokrčila rameny a šla si sednout pod strom.Vyytáhla si knížku a ačala si číst.Jen okrajově vnímala rozruch kolem.Sasuke se snažil zbavit Sakury.Velice něžnými slovy a lehkým odstrkováním.Sakura si to však vyložila úplně opačně.Naruto se hádal s Kakashim ,které rámen je lepší .Jestli vepřové nebo speciál.Přeli se docela nahlas.
,,Puf"ozvalo se a všichni zpozorněli.Sasuke odhodil Sakuru a stoupnul si vedle Kakashiho.Naruto se postavil vedle Kakashiho z druhé strany.Lily stoupla před Naruta a Kakashiho.Sakura si stoupla před Naruta a Kakashiho.Tvořili takovou pyramidu.

Před nimi stála hezká blond žena.Vlasy svázané do dvou culíků a mohutné poprsí.Vedle ní stáli dva lidé.Hezká dívka s uhlovitě černými vlasy a bledýma očima.Zdruhé strany stál hezký kluk měl blnďaté vlasy a oči modré jako nebe.
,,Ahoj Hinato,co tady děláš"zeptal se Naruto.Hinata se začervenala.
,,No víš Naruto já teď budu s tebou v týmu."řekla Hin rozřeseným hlasem.
,,Tak Kakashi tady je máš.Hinatu a Deidaru."řekla blonďatá žena.A s dalším hlasitým Puf odešla.
,,Díky Tsunade"řekl Kakashi,ale žena byla v tahu.
,,Něco nám osobě řekněte"řekl Kakashi a podívala se na Hin s Deiem.
,,Dáma má přednost"řekl Dei a podíval se na Hin.Ta zčervenala.
,,Jmenuji se Hinata a je mi 16 let.Mám ráda svoje přátele a nenávidím svoje nepřátelé.V budoucnu bych chtěla být dobrou vůdkyní svého klanu."řekl a trošku se třásla nervozitou.Kakashi se na ni usmál.
,,Děkuji Hinato.Moc hezky řečeno a teď ty Deidaro."řekl.Dei pouze pokrči rameny.
,,Tak já jsem Deidara a je mi 16 let.Vlastně víc toho neřeknu."řekl a zase pokrčil rameny.
,,Fajn "řekl Kakashi.
,,Já si teď musím dojít něco zařídit,jsem to za půl hodiny tak tu počkejte"řekl Kakashi a zmizel.

Sakura zase začala otravovat Sasukeho.Lily si šla zase číst.Naruto se začal bavit s Hinatou.Sasukemu už lezla Sakura pěkně na nervy.Nikdo se mu nedivil.
,,Ahoj co to četeš?"zeptal se Dei Lily
,,Knížku"odvětila mírně nevrle.
,,Tak promiň."řekl a podíval se na Lily.Ta jeho pohled opětovala.Dívali se na sebe takhle asi deset minut.Něco je na sobě přitahovalo jako magnety.Ani jeden z nich nemohl uhnout.Ne že by chtěli.
,,Asi se nám tu někdo zamiloval"zavola posměšně Sasuke.Lily se začervenala,kdežto Dei zachoval chladnou hlavu.
,,Závidíš?"zeptal se Dei Sasukeho.Ten začal rudnout.Lily se uchechtla.
,,Tuhle fúrii??"zeptal se koukl směrm k Lily,,Tak tu nikdy,bych se radši zahrbal pod zem"
,,Tak to je fajn"řekl Dei.

Lily s Deidarou si sedli pod strom a začali si po vídat.Po dvou hodinách strávených kecáním jim přišlo že se znají od mala a ne jen dvě hoďky.Oba se smáli ,blby a do té legrace sebou ztrhly i Hin s Narutem.Jedinej kdo měl špatnou náladu byl Sasuke se Sakurou.Sasuke protože ho Sakura pořád otravovala a Sakura protože ji Sasuke pořád odmítal.Jejich radost však překazil Sirius.Lillianin pes.Přinesl nějaké oznámení.
,,Kdopa nám píše?"zeptala se Lily a všichni pokrčili rameny.
,,Píše nám Kakashi"řekla Lily a začal se smát.¨
,,Sasuke ,Sakuro pojďtě sem!"zakřičela na ně Lily.Sasuke otráveně vzdychla Sakura byla hned u Lily.
,,Milá děcka,Zdržel jsem se tak máte rozchod.Doufám že jste se nepozabíjeli a zítra se sejdeme v plném počtu.To vlášť platí pro Lily a Sasukeho.Takže zítra v 10:00 na naší louce.S láskou váš sensei Kakashi."přečetla Lily a všichni včetně Sasukeho se začali nepředstavitelně tlemit.Poněkolika minutách se uklidnili.
,,Tak děcka"začal Deidara a všichni se začali smát nanovo.Za chvilku se rozdělili.Sasuke šel domů,Sakura za ním.Naruto pozval Hinatu na rámen.Ta s radostí přijala.Dei a Lily zůstali na louce.

Povídali si o všem možném.Chvilkami flirtovali.Blby ,smáli se.No prostě se chovali jako puberťáci.Bylo šest večer když si oba uvědovili kolik je hodin.Lily se zvedla že půjde.Dei ji však chytl za ruku.
,,Neodcházej."zašeptal.Při těchto slovech se Lily roztřásla.Bylo to něco nového.Poté bolesti a utrpení to pro ni bylo něco jako zázrak.Sklopila oči.A začala se lehce červenat.Nebyla zvyklá ,že na ni byl někdo hodný. Dei ji vzal lehce za ruku.Když ji chytl jako by je oba zasáhl elektrický proud.Dívalo se jeden druhému do očí. Ani jeden z nich nechtěl uhnout.Oba se topili v očích toho druhého.
,,Kdo by odcházel"zašeptala Lily a stále se dívala Deimu do očí.
,,Věříš na lásku na první pohled"zeptal se šeptem Dei.Nechtěl přerušit tuhle chvilku.
,,Právě jsem jí potkala"odpověděla Lily.Deidara se nad ni nahnul a .........


A co se stane???
To asi každý tuší.
V příští kapitole bych se chtěla věnovat lásce mezi Narutem a Hinatou.
Na začátku ,ale dokončím tohle.
Příští kapitolka s názvem Růžová vede 1\2

Diplomky

15. listopadu 2009 v 22:08 | Lily |  Blbůstky

Ahojky tak jsem se dokopala k tomu ,abych udělala diplomky.Jsou snad všechny kromě Hinaty.Té jsem psala tak uvidíme.Pokud jsem na někoho zapomněla tak ať se ozve.Pls okomentujte.Díky moc.Tak dost těch keců tu jsou.Jsou to moje první diplomky tak ať se líbí.
Your Lily
Pro Corny-chan
Adresa blogu-

Pro Misa
Adresa blogu-

Pro Nashijo
Pro Sakura Ichijo
Adresa blogu-
Pro Yuriko-san
Adresa blogu
Pro Love-Sasy
Adresa blogu
Doufám ,že se líbí a pokud bych na někoho zapomněla tak ať se ozve.Mám vás ráda a dobrou noc.
Your Lily

S Rozbřeskem příchází naděje-Kdo je tady ubohej

15. listopadu 2009 v 19:52 | Lily |  S Rozbřeskem přichází naděje
Promiňte mi chyby a příjemné čtení.Nakonci je malá změna.Promiťe změna plánu.
2.Chapter
Sasuke se Lily podíval do očí a řekl, Lily ty...
...nejsi z Haruno klanu.Zamračila jsem se ,, Ale jsem."Podíval se mi do očí.Četla jsem si jeho myšlenky.Byli zmatené.Tuší to .pomyslela jsm si.,,Není to pravda, jsem z Haruno klanu."řekla jsem a doufala , že ho to přesvědčí.Ale místo toho po mě hodil kunaie .Ja jsem se jim perfektně vyhnula. Použila jsem na něj jeho taktiku a ale on se vyhl stejně jako já.,,Vyzíváš mě na souboj," zeptala jsem se provokativně.,,Fajn" řekl a už jsme stáli proti sobě v bojových pozicích.
Použil na mě techniku ohně.Já jsem ji bleskově schladila vodou.Hodila jsem po něm několik kunaiů a doufala že jej zabaví abych mohla použít jednu techniku.Nestalo se. Povzdechla jsem si a přemýšlela co dál .V tu chvíli mě napadl geniální plán.Otočila jsem se kolem své osy a provedla několik znaků.Najednou kolem nás začalo hořet.Když jsem se chytala provést další část mého plánu Kakshi volal,,Tak to stačí děcka.Lily ty ten oheň a pak se všichni rozejdeme.".Počkal až uhasím oheň a odešel.Vrhla jsem na Sasukeho vražednýý pohled a on na mně.Ta nenávist mezi námi byla jasnější než polední slunce.
,,Ty seš tak namyšlenej a sebestřednej"řekla Sasukemu Lily.Nasadil takovej debilní úsměv o kterým si myslel ,že je neodolatelnej,,Tak já jsem sebesřednej v tom případě jsi ty nejnafoukanější z celý Konohy"řekl Lily a podíval se na ní .,,Japa jsme na to přišli.Včera jsem přišla.Za tu dobu jsem toho o tobě slyšela dost.Myslím , že jsem si úsudek už udělala."řekla Lily a sladce se usmála.Podívala se na Naruta ten se jí zeptal,,Lily nešla bys se mnou na rámen"a udělal psí oči.,,Jde i tady ten ubožák"zeptala se.,,Sasuke obvykle nechodí"řekl Naruto.,,Tak fajn jdeme"řekla Lily vesela.,,Užij si to tady sestřeno sejdem se doma"řekla Lily a letmo se ještě podívala na Sasukeho.Byl jí nějak povědomí.Jako by ho už někde viděla.Srovnala krok s Narutem.Začali si povídat.,,Lily ,proč nemáš tak ráda Sasukeho"zeptal se jí Naruto.,,Naruto to nereš" řekla Lily.,,Navíc bych se neměla bavit ani s tebou.Mohla bych ti ublížit."řekla Lily a smutně se na Naruta podívala.
,,Proč"zeptal se Naruto.V hlase se mu mísil strach s lítostí.Lily se lehce usmála,,Naruto já nemám jen obyčejné schopnosti ,ale také schopnosti magické."řekla Lily tiše i když u nich rovna nikdo nebyl.Naruto vyvalil oči na podíval se na Lily,,Co?Řekni mi o nich",,Fajn, ale nikomu o nich nesmíš nic říct.Ani Kakashimu.Je ti to jasný."řekla Lily vážným hlasem.Naruto kývnul.,,Umím držet tajemstvi.".Lily se na něj podíval mírně nedůvěřivě.,,Tak dobře"řekla. ,,Pojďmě si někam sednout,"oznámila mu.Naruto zamířil do Ichiraku Ramen.Jako vždy.Když se posadili a objednali si ,Lily začala mluvit.,,Naruto , když jsem se narodila bylo mi předurčeno stát se nejmocnější shinoby všech dob.Prý povedu další čtyři holky a budeme chránit země tak aby byli v míru.Nebo něco takového.Moc tomu nerozumím.Proto mi bylo dámo do vínku několik schopností.Ovládání živlů a počasí.Telepatie.Telegineze a čtení myšlenek.Svoje schopnoosti ještě neumím moc používat.Proto ten oheň kolem mě a Sasukeho.Moje síly ,reagují na mojí povahu a náladu.".Když to dořekla podívala se na Naruta.Ten nebyl schopen slova.Což se nestávalo moc často.,,To jako když tě naštvu tak mi nějak ublížíš.Třeba aniž bys chtěla."zeptal se Naruto.Lily se usmála,,Ne to ne.Udržet pod kontrolou už celkem umím.Jen je použít v boji mi zatim moc nejde.Musím se to ale naučit rychle protože tu hrozí velká hrozba.".Zmizel jí usměv , který měla do teď na tváři.,,A jaká "zeptal se Naruto.Lily si povzdechla.,,Hele říkat mi to nemusiš , víš já jsem týhle vesnici za toho největšího kreténa a magora.Takže jsem to vlastně neměl vypouštět z pusy."Řekl si kriticky.Lily se na něj dlouze zadívala.Když dojedli, Lily řekla,,Naruto pojď půjdeme na tu cvičnou louku.",,Tak pozdě "zeptal se Naruto.Lily kývla,,Bude to sranda a navíc ti chci něco ukázat a říct."Naruto se nadechl ,že neco namítne ,ale Lily ho utla ,,Mlč, všechno ti vysvětlim, ale teď mlč."Naruto jen kývl a Lily zaplatila.Za oba.,,Jsi hodná.Hodnější než Sakura "poznamenala Naruto.,,Tohle by pro mě Sakura nikdy neudělala,jsi vážně fajn kamarádka."Lily se na něj usmála a pokračovali dál v cestě.
Když došli na louku.Někoho uviděli.Viděli jen siluetu.Když došli o pár metrů dál,zjistili kdo toje.,,Věděl jsem , že sem přijdeš"řekl tajemný.,,No jasně Sasánek ,je ten nejjúžesnější a nejkrásnější.Všechno vi a všechno zná."ušklíbla se Lily.To Sasukeho vytočilo.,,Ále slečinka je nám taková příjemná"poškleboval se Sasuke.,,Debile "řekla mu.,,Krávo"oplatil jí. ,,Kreténe" ,,Blbko" ,,Blbečku" ,,Debilko",,Ubožáku",,Koště",,Smetáku",,Šlapko".Vypadalo to jako by se hádali o to kdo víc urazí toho druhýho.Najednou tam vlítla Sakura.,,Lilyno,nenadávej mýmu Sasánkovi"zapištěla a vrhla se na Lily.Ta ji něžně odhodila.tak něžně až se zastavila o strom vzdálený několik metrů.Sasuke se na ni chtěl vrhnout , ale Lily byla o krok na před.Začali bojovat.Bojovali ,jen beze zbraní.Lily měla navrch.To si však Sasuke nechtěl připustit.,,Ty jedna ubožačko"řekl a přitom namáhavě dýchal.V tu chvíli vytočil Lily a ta mu dala pestí.Otočila se a řekla směrem k Sakuře,,Teď jsem mu upravila tu jeho fasádku.".Rozesmála se , když viděla jak se tváří.,,Líbí se ti jeho nový vzhled .Je IN.Právě v kursu.".V tu chvíli to Naruto nevdržel a rozesmál se také.Bylo na něm vidět,že je rád,že někdo konečně srazil Sasukemu Ego.,,A kdo je tady ubohej"řekla provokativně.,,Já to ale nebudu a myslím že Naruto se Sakurou také ,ne.Jedinný kdo zbýva jsi ty Sasuke!"Sasuke zrudl a řekl,,Tak za tohle zaplatíš Lillian Haruno!"řekl Sasuke naštvaně.,,Jasan "řekl posměšně Lily.,,Zjisím o tobě pravdu."řekl a vstal.Sakura byla hned u něj. ,,Jak myslíš"řekla Lily.Sakura se na ni zděšeně podívala a Lily pokrčila rameny,,Jak myslíš ,ale já žádné tajemství nemám".A podívala se na Naruta.Ten však dodoržel slovo a mlčel.,,Ha kdo je tady ubohej"zeptala se ho znovu.Sasuke byl rudý jako prasátko.Chtěl něco říct,ale Lily se rozesmála. Sasuke byl naštvaný.Ještě mu nikdy nedal nikdo tak nafrak.Lily se na něj sladce usmála,,Lidi bude devet musím jít.Nechci porušit večerku" a lehkým krůčky odcupitala domů.
,,Já tu holku zabiju"řekl Sasuke naštvaně.Sakura se na něj podívala pátravým pohledem.,,Měl bys jít k Tsunade"řekla nakonec.Sasuke se na ní podíval jako na debila.,,Nebo za Lily"usmál se Naruto.,,Ty jeden debile!"zaječel na něj.V tu chvíli se Naruto plně rozesmál.Sakura ne něj vrhla zabijácký pohled.Naruto prohlásil,,Víš ,že máš super sestřenku Sakuro.Ani nevíš jak."a zasněně se zahleděl do dáli.Sakura se na něj vyjeveně koukla.,,Ty se jí nebojíš.Nebojíš se že ti vrazí jako ji vrazila Sasukemu",,Ne"řekl Naruto ztroze.Sasuke se na Naruto podíval,,Já tu holku nenávidím a vykopu jí z Konohy "řekl.Naruto posměšně usmál,,Jak myslíš "a dodešel domů.
Lily šla tak lehce měkkce ,že ani nebylo slyšet ,že jde.Byla docela ráda ,že míří domů.Nechtěla bý u Sasukeho nebo u Sakury.

Takovej nudnej díl ale v tom příštím už bude něco víc.
Příští díl s názvem New Team

Your Lily

Už je líp

11. listopadu 2009 v 19:16 | Lily |  Oznamy/Omluvy
Ahojte lidičky už je líp.Článka jsou jsou přednastaveny , tak by sem měli přibývat postpně asi tak jednou za tři dny.Byla to fuška , ale zvládla jsem to.Teďka píšu další díl Mezi dvěma světy a S rozbřeskem přichází Naděje.
Jinak dofám že se máte fajn a těšíte se na dva dny vlona.V pondělí a Úterý.Já o a strašně ta nezoufejte.Dva dny a pak volno.
A už je u vás sníh??Tady u nás na Karlovarsku zatím ani ťuk leda tak déšť.
S přáním pěkného zdraví
Your Lily

I am sorry

9. listopadu 2009 v 20:49 | Lily |  Oznamy/Omluvy
Ahojte lidicky!
Strašně se omlouvám , že sem toho přibývá tak málo.Není prostě čas.Prvák není žádný med a navíc mám na internet vycházky.Většinou se snažím něco nepsat.Takže se vám všem omlouvám.
Ode dneška se to budu snažit změnit.Budu se snažit zrychlit své tempo.A co nestihnu v týdnu tak o vikendu.
Přibydou nějaké obrázky,něco o seriálech.Mám vymyšlené další dvě povídky.
Taky se pustím do diplomků.
Tak mi držte palce
Your Lily

Mezi Dvěma Světy - Smrt

9. listopadu 2009 v 20:43 | Lily |  Mezi Dvěma Světy
6.Chapter
Gomen za chyby.Příjemné čtení.

,,Ne na to ani nemysli,"
křikl Edward hned jak uslyšel moji myšlenku .Vzdát se.Bylo první co mě napadlo.,,Edwarde , tohle je můj boj a já ho musím buď vyhrát a nebo prohrát.Nehodlám do toho nikoho zatahovat.Je načase abych se svou minulosti vypořádala.Postavila se jí čelem.A svoji rodinu do toho zatahovat nebudu."pokusila jsem se o úsměv.Jenže to nějak nešlo.S tím vším na co jsem myslela.Myšlenky na to co by stalo pokud bych bitvu prohrála a zemřela byly hrozné.Věděla jsem že jediné řešení je vyhrát a uzavřít kapitolu jménam Minulost.,,Lilinko ty si myslíš že na de mnou vyhraješ.Tak v tom případě se mýlíš.Já ti seberu to co jsi sebrala ty mně."zasmála se žena.Měla červené vlasy stejně jako oči.Vedle ni stal jeji syn.Byl to Juka s Karin.,,Já ti nic nesebrala Karin .Jen jsem si vzala to co je moje .A navíc se sám rozhodl a s tím ty nic neuděláš."řekla jsem tiše.Posměšně se na mě podívala.Já jsem se podívala před sebe.Když jsem uviděla lidi které tolik miluju vrátila se mi síla a odvaha.,,Vypadni "řekla jsem dost nahlas aby mě všichni slyšeli.Nenáviděla jsem je.Za to co mi udělali.Mohla jsem si přečíst co chtějí udělat , ale tak nechutné myšlenky jsem nechtěla číst.K něčemu takovému bych se nesnížila.Probodávala jsem je pohledem.Jacob chtěl jít sem.Chtěl mě bránit.Nechtěl o mě přijít jako přišel o jinou.Jakmile se rozběhl udělala jsem mezi Karin, Jukou a mnou barieru ,která znemožňovala aby někdo přišel k nám.Jacob se o ni rozplácl.,,Neboj se o mně .Já to zvládnu"řekla jsem.Všichni to slyšeli.Jacob se zatvářil smutně a zmateně.Bál se.Cítila jsem to.Byla vždy neuvěřitelně vnímavá.To jsem zdědila po své babičce .Ta se dokázala vcítit do každého a každého pocity cítila.Já jsem zdědila část tohoto umění.Karin se na mě podívala.Já jsem se rozhlédla ,když tu vedle mě stál Daisuke.Pro něho moje kouzla neplatila.Na to jsem zapomněla.Stál vedle mně a usmíval se.Věděl, že nemám ráda když blízko boje.Ipřes všechno co uměl, byl mírně nemotorný.V tu chvíli jsem si všimla , že osoby nejsou dvě ,ale tři.Tou třetí osobou nebyl nikdo jiný než Kabuto.Věrný nochled Orochimara.I ten se mi chtěl pomstít za to že jsem Sasukeho vzala zpět na stranu dobra.Ale bylo pod jeho úroveň se stavit a vyřídit si to se mnou osobně.,,Copa k Orochimaru je už tak línej , než aby zvedl ten svuj línej zadek a došel si to se mnou vyřídit osobně.Místo toho posílá tebe.Jak ubohé."usmála jsem se a tím Kabuta naštvala.Čehož jsem chtěla docílit.Podíval se na mě rozzuřeným pohledem a já jsem se na něj usmál.Ironie,pomyslela jsem si.
Najednou se na mě vrhla Karin a Kabuto.Do třetice to také chtěl být Juka , ale toho zarazil Daisuke ,který s ním začal bojovat.Karin se mě svrhla na zem a Kabuto mě chytil.Skoro jsem mu uhla , tak mě chytil za jedinou věc , za kterou mohl.Vlasy.Za moje dlouhé vlasy.Vlasy které měnili barvu od rudé po sladce růžovou jak se mi to hodilo.Zavrtěla jsem se.Chtěla jsem zkusit jestli neuniknu.Nešlo to .Držel mě pevně.Karin se zasmál a mířila k Daisukemu.Chtěla ne něj zaútočit zezadu.Tohle nesmím dopustit, proletělo mi hlavou.Vzala jsem kunai a vlasy si jednoduše odřízla.Zafoukal vítr a ony se rozletěli všude.Rozběhla jsem se ke Daisukemu a strhla Karin z cesty k němu.Otočila se proti mně s katanou a já jen tak tak uhnula.Najednou jsem měla proti sobě dva protivníky.Bylo to velmi náročné.I pro mě.A to že já jsem byla jedna z nejlepších.Kabuto byl velmi silný protivník.Karin bych vládla levou zadní ,kdyby ji Kabuto pořád nebránil.Věděla jsem že to musím co nejdřív ukončit.
Kabuto vyletěl proti mně a zaútočil.Zlehka jsem se mu vyhnula.Otočila jsem .V tu chvíli jsem na něj použila jeden z elementů.Poslala jsem proti němu ohěň.Doufala jsem , že ho zaměstná.I přes moje očekávání se tak nestalo a on na mně hodil několik kunaiů napuštěných jedem.Chytila jsem je a vrátila jejich majiteli.Kabuto je chytla hodil po Daisukem.,,Pozor "křikla jsem na Daisukeho.Otočil se jen tak tak se jim vyhnul.Kunaiům se však nestihl vyhnout Juka.Toho zasáhli .Tím upoutal moji pozornost a Kabuto na mě šel s Katanou.vytáhla jsem ji také a začali jsme bojovat.Všechny chvaty jsem měla naučené a perfektně jsem je zvládala.Kabuto improvizval což mi moc nešlo.Proto jsem musela začít používat svůj, podle všech, geniální mozek.Musela jsem něco vymyslet a to rychle.Nechtěla jsem do té šlamastiky stáhnout ještě někoho dalšího.Navíc jsem nevěděla jak dlouho ještě udržím ochraný štít.Kdyby povolil , do této šarvátky by se dostali i ostatní.Hlavně Jacob.Chtěli by mně chránit.Mohli by přijít k úhoně a to jsem nechtěla.Ještě k tomu jako bonus jsem musela , zadržovat Orochimarovo znamení , což taky nebylo zas dvakrát nejjedouší.Ale musela jsem to vydržet.Nebylo zbytí.Jak jsem tak přemýšlela , nedávala jsem pozor a Kabuto mně odhodil.Odhodil takovou silou až jsem se zastavila o vlastní štít.Naštětstí nepovolil.V tu chvíli ve mně začal vřít vztek.Byla jsem mírně cholerická.Postavila jsem se znova na nohy a vyrazila proti němu.Byla jsem rychlá a útočila na něj za všech stran.Snažil se s mnou udržet krok .Docela se mu dařilo.
Najednou se za mnou ozval výkřik.Ten hlas patřil Daisukemu.Bála jsem se otočit.Nakonec jsem se k tomu přinutila.To co jsem viděla mi vehnalo slzy do očí a málem roztrhlo srdce.Daisuke byl na kolenou.Katanu měl zabodnutou v srdci.Nad ním stál Juka a usmíval se.Zacloumal se mnou takový vztek , který se smísil se smutkem a lítostí.V tu chvíli jsem již nedržela štít.Měla jsem takový vztek že i znamení.Proklaté znamení na krku nechala ať si děla co chce.Přetala jsem cítit co je dobré a co zlé.Jedinnné na co jsem se soustředila byla pomsta.Pomsta Jukovi.Za to že mi zabil bratra.Mého milovaného brášku Daisukeho.Ikdyž jsme se ze začátku hádali , později z nás byli sourozenci.Nakonec jsme k sobě cestu našli.Je , byl úžasný.Za to Juka zaplatí.,,Ne!"vykřikl Sasuke.Ani jsem se na něj nepodívala.Jediné na co jsem se soustředila byl Juka.Když uviděl že se na něj soustředím přestal se usmívat a usoupil o krok do zadu.,,To ti nepomůže."řekla jsem mrazivě chladným hlasem.Vyděšeně se na mně podíval.Na chvilku jsem myslela racionálně.,,Asi bych to neměla dělat.Je to špatné!"proletělo mi hlavou.Jenže za několik sekund mi to bylo upřímně jedno.Došla jsem k Jukovi a podívala se mu do očí,,Tak za tohle zaplatíš."řekla jsem chladně .Karin se na mně snažila zaútočit , ale já jim odhodila.Po celém těle jsem měla znaky a kolem mě kroužila rudo-fialová čakra.Nikdo se neodvážil ani pohnout.Všichni se mě báli.Stála jsem , ale Juka sebou házel ze strany na stranu .Všichni vyvalili oči, jen Karin ječela na celý les.,,Lily klid.To by stačilo"řekl Jacob.Lehce se usmíval a pomalu šel ke mně.Juka sebou pořád házel.Měla jsem ho pod kontrolou.Jacob ke mně přišela pohledil mě po tvář,,Lilinko nech ho a pojď půjdeme domů ano."odhodila jsem i jeho.Částečně jsem si neuvědomovala co dělám.Jacob to nevzdal a znovu se rozešel ke mně.Když ke mně přišel vzal můj obličel do dlaní a řekl,,Sakuro Lillian Kumiko Uchiha , miluju tě ,nejvíc na celým světě.Tak toho nech , prosím."a políbil mě.Čakra která se kolem mě celou dobu točila zmizela a znaky taky ustupovali.Karin sebrala svého syna , vzala Kabuta za ruku a rychle zmizeli.Když jsem měla opět znamení pod kontrolou , svezla jsem se na zem.Začala jsem plakat.Jacob mně zvedl ze emě a já jsem se chytla jeho košila.Jacob mně podal Edwardovi.Věděla jsem že se na mně všichni dívají.Bylo mi to jedno.Jacob vzal Daisukeho a odnesl ho za dům , aby mohl být pohřeben.Poté mě Edward vrátil Jacobovi.Pořád jsem usedavě plakala.,,Ššššt "utěšoval mě Jacob.,,Neopustím tě."slíbíl mi.
Vyhrabe se Lily z deprese??
Bude schopná jít na pohřeb svého bratra???
Jak bude reagovat na jeho smrt???
To vše a ještě víc v další kapitolce s názvem Týdny poté

Your Lily

Mezi Dvěma Světy - Minulost je stále

1. listopadu 2009 v 19:43 | Lily |  Mezi Dvěma Světy
5.Chapter


Někdo se před námi objevil.Usměv na tváři mi zmrzl.Přišel k nám a řekl:Lily, Ahoj tolik jsi .....
mi chyběla.a podíval se na mě.Usmál se svým andělským úsměvem.Přivřela jsem oči a zavrčela jsem, skoro jako upír,,Co tady chceš." Znovu se usmál a já jsem se rozesmála ,,Asi budu zvracet."pomyslel si. ,,Vypadni a už se nevracej ," řekla jsem chladným hlasem
.
Usmál se,,Ale tě musím přivézt zpět tam kam patříš.Odkuď jsi utekla." Zbledla jsem .,,Nikdy," řekla jsem rozhodně.Jacob se na mě podíval a já věděl na co myslí , proto jsem jen zavrtěla hlavou.,,Copak Lilinko , ty jsi svému heh , kdo jsi," řekl a odporně se přitom zatvářil na Jacoba.On mu s klidem odpověď,,Jsem Lillianin přítel , nějaký problém ?"zeptal se.,,Jo ona je moj snoubenka!"řekl a vítěznoslavně se usmál.,,Já nejsem tvoje snoubenka!" , křikla jsem.,,Byla a dodnes jsi , máš můj prsten."řekl a já jsem po něm okamžitě mrskla krabičku.V ní byl ten nejhezčí prsten , byl z bílého zlata a byl posázený diamanty.,,Chtěla jsem ti jej při první příležitosti vrátit .Nejdřív jsem měla sto chuí jej zničit , ale řekla jsem si , Proč?? čím by jsi obdaroval další hloupou holku.A já jsem byla ta nejhloupější ."řekla jsem a slzy se mi málem spustili do obličeje.Smál se. Smál se mě.Jacob ke mě přišel a objal mě kolem ramen.Chlapec na něj vrhl vražedný pohled a Jacob si ho nevšímal.Hodil po nás hvězdice . Strhla jsem Jacoba stranou.Hvězdice jsem chytla a hodila je zpět jejich majiteli.Stála jsem v obraném postoji a vyčkával co bude dál.,,Zlepšila jsi se" , řekl mi.,,Ne díky tobě," odvětila jsem ironicky.Jacob se na nás díval.Bylo mi to líto.Líto , že musí tohle vidět.Že zřejmě zjistí moje tajemství.To zlé ošklivé tajemství.Zaútočila jsem na něj.Vyhnul se mi.Použila jsem na něj Ohnivé Jutsu ale on uhnul. Najednou si kluk vzpoměl na slušné chovani,,Jinak já jsem Juka Ahichi " a mezitím já na něj hodila pár jehlic on se jim vyhnul a zamířil na Jacoba .Já jsem se mu postavila do cesty a on mně odhodil a já jsem se zastavila až o strom,,Tak se heled Jacobe Blacku , Lillian je moje a nikdo mi ji nesebere.'',,Fakt si to myslíš"zasklebil se Jacob.,,JO" řekl sebejistě.Jacobův obličej se změnil.On už jednu holku ztratil.Asi jsem se do něj zamilovala.Proto ho nezklamu.,,Si nějak věříš"řekla jsem ostře a zvedla jsem se .Pomalu jsem šla k Jacobovi .Podíval se na mě těma svýma očima.Byl v nich smutek.Vzala jsem ho za ruku a svoje prsty propletla s jeho.Podíval se na mě,, Já tě nezklamu , neboj se" řekla jsem a Jacob se na mě usmál .Juko mě probodával pohledem. ,,Zmiz"řekla jsem ,,Nikdy"řekl mi.Pustila jsem Jacobovu ruku .A šla jsem k Jukovi,,Jestli nevypadneš tak tě vykopu",,Tak to chci vydět"řekl a já jsem mu dala pěstí a on odletěl.,,Stačí"zeptala jsem se.On ke mě přiletěl a chtěl mi také dát pěstí já jsem se mu vyhla a také jsem na něj zaútočila.Prali jsem se .Najednou se vedle Jacoba objevil Edward a Bella .Já jsem si jich všimla a otočila jsem se.Juko toho využil a probodl mě katanou .Krev se mi začala valit z rány a já jsem tiše zasténala.Jacoba skoro trfil šlak.Málem mi tam omdlel.,,Oveď ho pryč prosím"poprosila jsem Edwrda.Edwrad se zašklebil.Vzal Jacoba za ramena.On však stál a nedalo se sním pohnout.Edward se na mě podíval.Usmál jsem se a vyndal jsem si katanu z těla.Utvořila jsem kolem nás ochranné pole.Začala jsem se léčit.Když byla rána pryč došla jsem k Jacobovi a zašeptala.,,Promiň, je mi to líto."Jacob se na mě usmál.,,Musím pryč"řekla jsem a odešla do světa lidí.
Přistála jsem u nás v lesíku.Tak říkame málému lesu u nás za domem.Bylo mi do breku.Chtěla jsem brečet.Nějak mi to však nešlo.Minulost mě dohnala a já jsem si s ní nevěděla rady.Pšesně tohle jsem nechtěla.Obzváště teď.Vzdychla jsem a vydala jsem se k domov.Zde na mě čekala práce.,,Ahoj "řekla jsem když jsem vešla do bytu.Tady se na mě vrhl můj malej bráška a já mohla alespoň částečně zapomenout na problémy.Jak jsem očekávala moje adoptivní maminky , ikdyž o tom nevěděl , mě zahrnula úkoly.Kmitala jsem až do večera.
Ráno jsem šla do školy.První co mě cvrnklo do nosu byl déšť .Pršelo.Vzdychla jsem a šla na autobus.Celou cestu jsem měla v uších hudbu a přemýšlela.Stále mi bylo do breku.Ne kvůli Jukovi , ne kvůli lži , ale kvůli Jakovi.Musí mu být hrozně.Vydám se a ním hned po škole.Pořád pršelo a já jsem čekala na soji kamarádku Helču.
Když ke mě přišla řekla ,,Co se ti stalo.Jsi nějaká smutná."Honem jsem nasadila veselý výraz .Bezstarostně jsem prohodila ,,Nic mi není a co budem dneska dělat."Usmála se na mě a začali jsme kecat o všem možným.Hlavně o nadcházejícím výletě.Pojedu ráda .Alespoň se odpoutám ode všech problému.Po škole mě Helí překecala bych ji došla vyprovodit ke vlaku.Jako obvykla jsem se celou cestu hádala se Standou.,,Cože , ty nejedeš.Zrádče jeden," řekla jsem .,,Já jedu kalit na Moravu ," oznámil mi.,,Vždyť můžeš , celý prázky.No tak pojeď bude sranda," přemlouvala jsem ho.Udělala jsem na něj smutný obličej , kterému nikdo neodolal.,,Tak já o tom budi přemýšlet."řekl nakonec.V tu chvíli jsem věděla , že jsem vyhrála.Helča se na mě podívala a já jen pokrčila rameny.Věděla jsem co si myslí.,,Nechceš si jít koupit lístek?" zeptala se mě Helča.Kývla jsem a šla za ní.Ve vlakové hale na mě vyjela,,Co ho balis?Vždyť víš , že se líbí Háňě a "chtěla pokračovat , jenže sepodívala na mě.Když uviděla můj klidný výraz a na rtech úsměv.,,No právě proto.Může se tam s ním může pořádně seznámit a říct mu to.Já ho nechci ani za zlatý prase.To se radši zahrabu."řekla jsem .Helča se na mě usmála a vyšli jsme spolu ven.Došli jsme do kupéčka ve vlaku a zase jsme se začali se Standou hádat.Helča protočila oči a začala se věnovat mp3 přehrávači.,,Hell za pět minut odjíždí vlak"upozornila mne .Ani jsem si nevšila kolik je hodin.Byla jsem moc zaujatá hádkou se Standou.Řekla jsem poslední slovo a vyskočila vlaku.Právě včas .Ještě jsem jim zamávala.A pak odešla.Přemýšlela jsem.Chtěla jsem do Konohy.Ale nechtěla jsem jít za nimi.Přemýšlela jsem asi deset minut a pak jsem se rozhodla jít.Udělala jsem znaky a přemístila jsem se do Konohy.
Po přemístění jsem nešla domů, nýbrž na louku.Jednu hodně vzdálenou louku.Byla krásně zelená.Uprostřed se tyčili hroby.Byli to hroby mojí rodiny.Chodila jsem sem vždy kdyžjsem chtělapřýšlet.Ta doba právě nastala.Zbrousila jsem do své temné minulosti.
Flashback
Bylo chladné ráno.Vyšla jsem domu a držela se a ruku se svým snoubencem.Podívali jsme se po sobě a usmáli se .Měl jemný , ale zářivý usměv.Prostě princ.Jen ten bílí kůň mu chyběl.Mě to nevadilo.Byla jsem po jeho boku šťastná a to bylo pro mě důležité.V konoze mě nikdo neměl rád .Tak jsem odešla.To je ale jiný příběh.Můj budoucí manžel se jmenoval Juka.Šli jsme k Jukovi domů.Jeho matka Karin , byla velmi milá a její manžel byl ještě milejší.Měl bledou pleť a uhlovitě černé vlasy.Vypadal užasně.Byl mi povědový.Já jen nevěděla jak.Pořád na někoho myslel.Na nějaké dítě.S rudými vlásky.Moc jsem se tím nezaobývala.Byla jsem ráda tím kým jsem.,,Lily "řekla Karin,,Mám pro tebe ůkol",,Já vím co mám dělat"řekla jsem.Některým chvilku trvalo nž jim došlo že jsem si to přečetla v Kariiních myšlenkách.Na všechny jsem kývla a odešla.Musela jsem se připravit na ůkol.Nebyl těžký jen někoho vystopovat a zabít ho.Nijak těžký ůkol.Do batohi jsem si naskládala to nejdůležitější.Když jsem měla po nekolika minutách sbaleno , šla jsem osedlat svého milovaného koně.Byla to upíří klisna.Ne že by byla upír , ale něco na ten způsob.Když jí byli tři roky , napadl ji upír.Nevysál z ní všechnu krev , protože jsem ho vyrušila.Byl v ní pouze jed.Podařilo se mi ji z části vyléčit.Avšak něco v ní zůstalo.Naštěstí jen kladné vlastnosti.Neuvěřutelná rychlost a síla.Hlavní bylo asi to že nikdy nebude stárnout.Jinak byla ve všch ohledech normální.Úplně.Osedlala jsem ji.Když jsem nasedla , přišel se se mnou rozloučit Juka.Políbil mne .Odtáhla jsem se od něho.Zámavala jsem mu a pobídla svého koníka.Klisna jmenující se Kiara se rozběhla nadlidskou rychlostí.Obě jsme milovali ten pocit volnosti.Věděla jsem přesně kam jet.Moji rodiče mi dali spusty schopností , které jsem využíval.Svoji oběť jsem překvapila.Celéto trvalo asi deset minut.Deset minut a bylo po něm.Mrtvolu jsem uklidila tak aby ji nikdo nenašel.Nasedla jsem , ale jela jsem pomaleji.Vychutnávala jsem si okolní přírodu.Asi po dvou dnech jsem dojela domů.Do domu jsem došla tak potichu , že si mě nikdo nevšiml.V obýváků seděl Juka s Karin .O něčem si povídali.Rozhodla jsem se že je budu chvilku poslouchat.,,...........Ta je , ale blbá"řekl Juka a Karin se na něj usmála,,JAk si může myslet , že ji můj jediný syn."zasmála se.,,Jo taky nechápu jak si může myslet , že ji miluju.Myslel jsem že je chtřejší."V tu chvíli mi došlo , ž se mluví a mé maličkosti .Vstoupila jsem do obýváku a řekla,,Ale ne natolik blbá , aby to nezjistils.Ty jsi tak vymaštěnej.Jak si můžeš myslet , že jsem to nevěděla."řekla jsem .Juka se na mě díval děšeně.Já jsem se na něj jen chladně podívala a odešla po schodech nahoru do svého pokoje.de jsem pouze naházel ty nejcennější věci do batohu.Chtěla jsem se rouloučit s Karinniným manželem Sasukem.Vešla jsem do jejich ložnece.Tam však nikdo nebyl.Už jsem chtěla odejít , ale něco upoutalo miji pozornost .Dvě věci ležící na posteli.První mě zaujal deník a poté album .Rychle jsem denník pročetla zjistila , že Sasuke ji nemiluje.Vymazal mu vzpomínky.Spíš mu je upravila, aby si nepamatoval na svojiminulou rodinu.POd deníkem leželo album.Nylo plné fotek.Na jedné z fotek byla malá rusovlasá holčička .Pos fotografií bylo napsáno:Sakura Lillian Uchiha -1 měsíc.V tu chvíli ve m ěhrklo.Já jsem Sakura Lillian Uchiha.To byla moje ftka.Otočila jsem o pár stránek.Najednou mě zaujalajedna fotka.Byl na ní Sasuke a mě držel v náručí.Sasuke je můj táta .Nepamatuje si na to.Rycle jsem z batohu vyndala knihu kouzel a hledela.Hledala jsem kouzlo na odstranění Kouzla Zatemnění minulosti.Nic jsem nenašla.Knihu jsem uklidila a vyndala jinou.Byla tokniha obsahující všechná známá jutsu.Zde jsem našla co stalo mému otci.Věděla jsem jak to zvrátit.Ale nebyl čas.Musela jsem jednat velmi rychle..Našla jsem Sasukeho.Ale k němu se již blížila Karin.Rychle jsem ji odhodila.Sasuke se na mě podívala a já provedla jutsu.Několik vteřin měl Sasuke v očích nepřítomný výraz.Když se jeho oči zase normalizovali podíval se na mně a rty se mu rztáhli doúsměvu.,,Ty jsi Lily moje dcera , že jo?"Zmohla jsem se pouze na kývnutí.,,Ty jsi ten masakr přežila.To je snad zázrak!"Vypadalo to jako bych mu předl část svých vzpomínek.
Konec Flashbacku.
Vpomínala bych dál,protože teď přišla ta nejlepší část , ale něcomě vyrušilo.Spíše někdo.Osoba stále přede mnou.Věděla jsem kdo to je.Rychle jsem vyskočila na nohy.Věděla jsem proč přišla.Přišla , aby se mi pomstila.Věděla jsem co má v plánu.Rychle jsem se musela dostat domů.,,Musím ochránit ty , které mám nejraději"problesklo mi hlavou.Přeskočila jsem osobu a uhánela domů.Když jsem tam přišla , bylo pozdě.Už tam byl.Ta hrozba stála v rukou měla celou mojirodinu, osuda štěstí.Věděla jsem co musím udělat.Vzdát se.,,Né, to nesmíš!"zaječel Edward ,hned jak to uslyšel v mých myšlenkách.


Kdo jde za pomstou??
Přijde někdo k úhoně??
Co všechno se semele??
To vše v další kapitolce s názvem Smrt


Your Lily