New Povídka

13. října 2009 v 20:48 | Lily |  S Rozbřeskem přichází naděje

S Rozbřeskem přichází naděje.
Všichni si žijí v Konoze v klidu a míru.Vše je normální.Sakuře je 15, je v teamu se Sasukem a Narutem.Do Sasukeho je zamilovaná.Prostě normal.Až do doby kdy Kakashi přijme ještě jednu dívku do svého teamu.Ta dívka je Sakuřina sestřenka.Dívka s nejasnou minulostí a jasnýma oči zamíchá kartami Konohy. Podle všech teens v Konoze je divná.Jako jediná není zamilovaná do Sasukeho Uchihy.Ten to zjistí a bude se chtít dozvědět víc.Jenže jak , když jej dívka Ignoruje a když na něj omylem promluví je ironická.Poví mu dívka svůj příběh.Překonají nanávist .Tu vlastost která je jediná věc která je spojuje.A nebo ne?Mají společného ještě něco??Přijme ji Sakura za svoji sestru když se schází jejím idolem.Bude jí věřit že spolu nic nemájí.
1.Chapter
Byl teplý lerní večer a rusuvlasá dívka přicházela k domu v jedné z hlavních ulic Konohy.Když došla k domu zaklepala na dveře a ty jí otevřela růžovlasá žena,Vítej , řekla a objala.Děkuji tetičko.řekla dívka a v tu chvíli seběhla ze schodů dívka téhož věku jen s růžovými vlasy.Ahoj , řekla vesela. Ahoj Sakuro ,řekla a zeptala se :Kam si můžu dát věci??Nahoru , Sakura ti řekne kam. řekla Sakuřina matka a dívka jen kývla.Pospěš si Lily, křikla na ni.Tady to je , řekla Sakura a hupsla na postel.Jde to. řekla Lily a pokusila se o úsměv.Zítra máš sraz s naším teamem .Je v něm i ten nejskvělejší kluky.Sasuke Uchiha , chrlila na ní Sakura vesele.Holky večeře, křikla do patra paní Haruno. Už jdeme odpověděla jí Sakura , a Lily se zvedla a Sakura ji zadržela, Hele , vím co se stalo, vím že je to těžke ale bude se ti tu líbit, povzbudila ji a šli dolu na večeři.Po ní si šla Lily uklidit svě věci a potom usla.
Druhý den , vstala brzy.Naškrábala lístek , a pískla a na svou vlčici a psa.Vyšla ven do chladného rána .Nadehcla se vzduchu a šla do lese .Cestou přemýšlela o smrti rodičů a matčině poslední větě:Nebuď jako Sasuke! Ale kdo to je Sasuke a proč nemám být jako on??, to byly otázky na které neznala odpověď.Pak mrkla na hodiny a zjistila že má být za deset minut na srazu.Sheilo, Siriusi!křikla a pes s vlčicí byli okamžitě u ní. Usmála se a mířila na cvičnou louky číslo jedna.
Přišla na minutu přesně.Což se nedalo říct o jejím učiteli.Když nepřišel do deseti minut Lily si sedla pod strom a začala si číst. Najednou se jí díval do obličeje vysmátý chlapec:Ahoj ty jsi Lily , já jsem Naruto, vítej.Jo a nezlob se tohle je u našeho senseie normální.řekl a podíval se na Lily,To nevadí a kdo je ten černovlasý kluk , zeptala se.Alééé ne ,ještě mi řekni že se ti líbí nebo jsi se do něj zamilovala a mě klepne.řekl a otřásl se.Ne ,usmála se , mě na pohled přijde jako arogantní manekým , který si myslí že dostane každou a takové typy nemám ráda tak seneboj.To je fajn , řekl, a je to Sasuke Uchiha nejžádanější kluk Konohy.Každá po něm , šílí ale žádná mu není dost dobrá, řekl a usmál se.Ubožák , kretenskej namyšlenej ubožak , poznamenala Lily.Naruto se rozesmál Hele...chtěl něco říct ale v tom se ozvalo hlasité puff a objevil se sensei.Ahoj pozdravil, prominte mi ze jdu pozde ale potkal jsem lady Tsunade a chtela pomoct s knihami.řekl a usmal se.Tady to je naše nová studentka .Mohla by jsi sepředstavit.řekl a Lily kývla,Jmenuji se Sakura Lillian Haruno a je mi 15 let. Mo ji rodiče jsou mrtvý a jinak tohle je Sirius, řekla a kázala na uhlovitě černého psa a tohle je Sheila , ukázala na vlčci , jinak sen žádný nemám , mám ráda mnoho věcí a nesnáším ještě víc věcí .usmála se .Tak fajn , řekl Kakashi.Otestujeme si tě Lily.řekl a a čekal a až na něj všichni upřeme pozornost.Takže mám tu dvě rolničky, budete rozděleni do týmů po dvou a každý tým musí získat jednu rolničku , nejlépe obě.Týmy budou Sauke a Sakura , Naruto a Lily. Tak teď máte deset minut na přípravu a pak budete bojovat.Jak mezi sebou tak proti me.Běž te!!!! a Lily chytla Naruta a odvlekla ho mezi stromy.Řekni mi něco o Sasukeho schopnostech. zeptala se LIly a Naruto spustil, Má sharingan a je nejsilnější z tohohle teamu.Fajn tak ty je zaměstnáš , já seberu ty rolničky. řekla Lily a čekala Narutovu odpověď, Jasan , řekl a pak čekali a kecali o všem možném. Když uslyšeli gong , zvedlki se šli na mýtinu , kde již čekala Sakura se Sasukem , Zvládneš to ??zašeptala Lily, Naruto kývl a udělal proti nim výpad a Lily je oběhla a běžela až narazila na Kakashiho. Jsi dobrá ,řekl .Lily použila své síly aby Kakashiho znehybnila a vzala mu rolničky . Poté zavolala ,Naruto mám je!a za chvilku byl u ní i blonďatý chlapec. Oba se smáli a radovali. Sasuke se Lily podíval do očí a řekl, Lily ty...


Co jí Sasuke řekne??
Jak bude Lily reagovat??
Co se stane??
To vše se dozvíte v příští kapitole s názvem Kdo je tu ubohej??
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.