Mezi dvěma světy-Záčátek

4. října 2009 v 14:25 | Lily |  Mezi Dvěma Světy
Upozornění : Tu
1.Chapter Minulost
Byl chladný večer. V Konoze se schylovalo k bouřce. Všichni byli doma a užívali si pohody. Úplně na kraji vesnice stála obrovská rezidence , která byla součástí obrovského sídla. Bydlel v něm nejsilnější klan Konohy.Bydlela v něm rodina Uchiha. Ve složení Sakura a Sasuke Uchiha. Byli manželé a jejich ti děti. Nejstarší Chiaki , o dva roky mladší Leo a nejmladší Lily , která byla ještě o dva roky mladší než Leo. Děti vypadali stejně až na Lily .Ona byla jediná podobná matce vzhledem . Jako jedinné ditě měla zelené oči a vlasy rudé jako krev.
Bouřka byla neuvěřitelně silná , nejsilnější jaká kdy v Konoze byla . Uchihové seděli v obýváku a dívali se na televizi a jediná Lily už spala . Najednou někdo potichu otevřel dveře a vešel dovnitř. Jeho úmyslem bylo zabít celou Uchiha rodinu. Muž vešel do předsíně kde se zasmál.V tu chvíli zjistili , že v jejich domě je nezvaný host.
Sakuro vezmi děti a jdi s nimi vem . Běž za Tsunade ona tě ochrání . křikl Sasuke na svoji ženu. Sakura vzala děti a odešla pryč . Už byli venku z domu , když si Sakura vzpoměla , že Lily už leží v postýlce nahoře v domě šla se vrátit jenže u dveří stál muž . Měl dlouhé šedé vlasy a v ruce držel malou Lily. Dej mi ji ! zaječela Sakura a rozběhla se k němu . Orochimarovi stačil jeden pohyb a Sakura klesla na zem.Byla mrtvá . Sasuke , který slyšel její hlas a pak ohlušující ránu se zděsil . Uviděl Orochimara s Lily v ruce a před ním leželi tři mrtvoli. Nééé, záúpěl Sasuke a chtěl mu vzít Lily z náručí . Po několika minutách se mu to podařilo.Avšak byl smrtelně zraněný , proto položil Lily na zem a stoupl si před ní . Najednou však dveře rozrazila blonďatá žena a Orochimaru s Itachim zmizeli. V tichosti tam ještě před Tsunade přišla jiná žena . Sebrala Sasukeho a zmizela . Jakmile Tsunade vyděla spoušť jakou za sebo nechali Itaci s Orochimarem , rozbrečela se. V tu chvíli ji zaujal malý uzlíček . Byla v něm malá Lily . Živá a zdravá . Tsunade ji vzala k sobě do kanceláře. Svolala radu aby se poradila co s Lily bude dál.
Asi po dvou hodinách bylo rozhodnuto . Lily půjde do světa lidí, kde bude v bezpečí.Na nějakou dobu.Půjde do rodiny , které právě zemřela dcera . Tsunade věděla že ji budou mít rádi.
Z malé Lily se z minuty na minutu stal sirotek , který byl usazen do nové rodiny. Už to nebyla Lily ale Heloys. Když ji Tsunade dávala do postýlky v nemocnici , řekla: V našem světě by pro tebe nebylo bezpečno . Brzy se však vrátíš.Jen co dospěješ. Zatím se měj naše malá Lily.


První kapitolka , byla trochu krátká,ale příště se polepším.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.