Mezi Dvěma Světy - Nový členové rodiny

21. října 2009 v 9:46 | Lily |  Mezi Dvěma Světy
4.chapter
Zaposlouchala jsem se . Ten zvuk se objevil znova a já šla hledat odkud jde.Šla jsem asi 20 metrů když tu přede mnou stálo osm lidí a vyjeveně na mě koukalo.Měli bílou pleť a zlatavé vlasy. Z nichž asi nejstarší na mě promuvil,,Ahoj." řekl.,,Kdo jste a co tu chcete," zeptala jsem se chladně.Nejstarší z nich promluvil,,Jsem Carslie a tohle je má rodina."Zkoumavě jsem si je prohlížela ,, Ano vy jste ti nový.Upíři, že??"Podívali se na mně a já se usmála. ,,Ani neříkej to co i myslíš ",křikla jsem na kluka jménem Edward.Vytřeštil oči,, Ty umíš číst myšlenky??.",,Jo a nejen to."řekla jsem překvapivě klidně. ,,Já na vás mám dát pozor tak pojďmě ke mě." řekla jsem všichni kývli až na kluka jménem Emmeth:,,Ty ?Jo , jsi k smíchu.Taková malá a jemná." ,,Chceš mě vzvat na souboj ," zeptala jsem se. ,,Ne s holka se nebiju nechci jim ubližit."Tím mě vytočil a já jsem mu dala pěstí jako Sakura Narutovi jen větší silou odletěl a zastavil se až o strom vzdálený 10 metrů a ten porazil.,,Ale já s kluky jo.Obzvláště s těmi kteří jsou blbý a drzí a ještě k tomu mě podceňují."řekla jsem naštvaně. ,,Au," řekl Emmeth. A já jsem byla u něj během vteřiny.
,,Ukaž ," řekla jsem a podívala se na jeho ruku. ,,Ne , Carslie mi pomůže." řekl a podíval s na mě.,,Ne nepomůže a půjč mi tu ruku."V tu chvíli už u něj stáli všichni a jeho žena Rosalin řekla, ,,Půjč jí tu ruku má nás chránit a tys provokoval tak se nediv."Emmeth se po ní povídal a mezitím mu ruku prohlížel Carslie.,,Hmm, řekl, to bude na sádru.",, Ale nebude," zaprotestovala jsem,,za 5 minut tam nebude mit ani jizvičku ."Vzala jeho ruku a dala se do léčení .Všichni se mě podívali a já přitom četla myšlenky všem.
Po několika minutách bylo hotovo.,,Pojďme," řekla jsem a všichni šli za mnou. Když jsme došli k domu , Někteří znich obdivně zahvízdali .Když jsme došli do vnitř tak jsem zaječela,,PORADA!!!!," a v tu chvíli dolů seběhlo pár lidí.Stručně řečeno dva.,, Ahoj ," pozdravila jsem je,,tohle jsou Cullenovy a budou tu snámi bydlet, Tohle je Sasuke," řekla jsem a ukázala a na černovlasého muže ,,a tohle je Daisuke," řekla a ukázala na hezkeho chlapce.,,Nu ," začala sem,,tady teď budete bydlet."
Všichni se po mě podívali a já jsem pokračovala: ,,Takže Edwarde , dole o patro níž je hudební sál ve kterém je jak klavír tak piano. Bello , tady doleva je velká knihovna. Rosalie a Emmethe , venku je garáž s auty .Jaspere , v knihovně je oddělení válečné literatury a boje , strategie. Carslie domluvila jsem ti u naší vrchní doktorky ,práci alespoň se naučíš něco nového.Esmé pro tebe je tady jeden malej andílek o kterého se můžeš starat," v tom do místnosti vběhla malá holčička ,,Ahoj mami ," řekla ,, Kdo to je??Jo ti nový ," když uviděla Esmé ,,Dobrý den vy se o mě budete starat," zeptala se.,,Jistě broučku," řekla a já pokračovala,,Jinak tady máš Esmé několik domů na restaurování."usmála jsem se . ,,Myslím že mi tenhle andílek postačí."řekla a můj úměv opětovala. ,,A co já," křičela Alice. ,,Pro tebe je v třetím patře velký šatník a spousta látek ,takže může navrhovat , šít , klidně pro celo Konohu.Jinak jsou tu Koně a kdo bude chtít jezdit ať mi řekne já vám vyberu koně a naučím vás základy. Jinak to je asi vše kdy by jste něco potřebovali zeptejte se.A v budove nalevo odsud máte káždá dvojice svůj pokoj."řekla jsem a vsichni se odebrali kam chteli.
,,Kde je ta vase doktorka ",zeptal se mě Carslie.,,Půjdete po cestě a dorazíte na hlavní , po hlavní asi 40 metrů a uvidíte velký nápis Nemocnice a tam řeknete , že hledáte Tsunade a že vás posíla Lady Uchiha."Carslie kývl .Políbil ženu a odešel.Každý si šelneco dělata já jsem odešla do Světa Lidí. Rozloučila jsem se.
Zde na mě čekali hory ůkolů a učení. Co se dalo dělat.Nemohla jsm se učit.Pořád jsem přemýšlela o Cullenových.Povečeři jseem se šla osprchovat a pak spát.Byla jsem unavená. Druhý den byl ve škole záhul.Neustále jsme z něčeho psali.Po nekonečně dlouhém dni jsme šli domů . Doprovodila jsem Helču se Standou na nádraží.Jsou to moji spolužáci.Kecali jsme o nadcházejícím Adaptačním Výjezdu.Docela jsem se těšila a zároveň se bála.Toho ,že Itachi zjistí kde jsem a zaůtočí.Nu což se dá dělat. Ještě , že byl čtvrtek a měli jsme jet příští pátek.Člověk by řekl že je to za chvilku ale pro mě to byla dvojnásobná doba. Když jsem byla týden v Konoze uběhla tady pouze minuta. A naopak. Když jsem je doprovodila , uviděla jsem tamvovlasého kluka. Byl vysoký a svalnatý.Díky své výšce vykukoval s davu.Na tváři měl hezký úsměv.Vedle něho stíál Edward a tvářil se no....mírně znechuceně. Zamávali na mne a já jsem se rozloučilka s přáteli.Když jsem k nim došla Edward znovu mírně nakrčil nos a promluvil:,,Ahoj Lily , tohle Jacob , Bellin kamarád." Usmála jsem se a podala mu ruku,, Ahoj já jsem Lily.Celým jménem Lady Sakura Lillian Kumiko Uchiha Hime.Ale Lily postačí."řekla jsem a usmála se na něj. ,,Ahoj já jsem Jacob Black a jsem vlkodlak."usmál se na mě takovým širokým přátelským usměvem. ,,Nepůjdeme do Konohy?? "zeptala jsem se.Usmáli se a já jsem nás přenesla do Konohy .
Když Jacob uviděl náš dům oči se mu rozšířili ,,Tak tady budu bydlet," vydechl a já se úsmála , ,,Pojď ukážu ti , kde budeš bydlet."Jacob se usmál , ale Edward poznamenal,,Je to snad pes , tak by si to měl umět vyčuchat."andělsky se usmál,,Edwrde to stačí," zavrčela jsem.,,Ty má co říkat, ty jedna pijavice.Ty nespíš ty bys neměl mít pokoj."smál se.Jacobe ,,Taky to stačí.Nechte toho nebo bude dělat společnou práci.Ruku v ruce." řekla jsem ostře.,,Néé ," zaúpěli oba.,,Ale ano pokud toho nenecháte."mluvila jsem pořád ostře.,,Fajn ," zabručel Jacob.
Ukázala jsem Jacobovi jeho pokoj a řekla jsem,, Asi se půjdu projet na koni ."chtěla jsem Jacobovi zamávat na rozloučenou , ale on se zeptal,,Ty máš koně?Můžu taky?"Usmála jsem se potěšilo mě to. ,,Jasně , bez problémů.Tak jdeme."Opětoval můj úsměv.Až na to , že ten jeho byl zářivější.
Edwrd se zašklebil a já se na něj zamračila.Nachystala jsem koně. Pomohla Jacobovi so sedla a vysvětlila mu základy.Když po šestý škubli koníkova za otěže , myslela jsem že vyletím z kůže. ,,Jacobe," chtěla jsem začít zuřit, ale on mě přerušil,, Stačí Jaku," a usmál se na mě.Zakroutila jsem hlavou a jakmile to Jacob uviděl, začal se chovat.Chilku jsme jeli mlčky, když jsem se zeptala,,Jaku ,proč nemáš rád Edwrda.Vím , že se vlkodlaci a upíří nemusí , ale přece jen .."skončila jsem u prostřed věty a začervenala se.Jacob se usmál a řekl,,Víš mzi vlkodlaky a upíry je nepřátelství prostě hluboce zakořeněno."Zase jsme několik minut mlčeli a pak jsme začili vtipkovat , normálně se bavit.Mírně jsme spolu flirtovali.Asi po dvou hodinách jsme to otočili a domů.Domů jsme si dali závod.Avšak ,když jsem přijeli před sídlo Uchihů.Někdo se před námi objevil.Usměv na tváři mi zmrzl.Přišel k nám a řekl:,,Lily, Ahoj tolik jsi ....."

Co se stane???
Kdo je dotyčný???
Jak bude reagovat Jacob???
Co se zjistí???
To se dovíte v kapitole Minulost mě stále pronásleduje
 


Komentáře

1 Yuriko-san Yuriko-san | Web | 22. října 2009 v 14:37 | Reagovat

Ahoj, já bych chtěla taky SasuSaku :-) Děkuju

2 Hinata Hinata | Web | 22. října 2009 v 16:51 | Reagovat

mohla bych být Vaše SB

3 Yuriko-san ♥SBéééééénko♥ Yuriko-san ♥SBéééééénko♥ | Web | 24. října 2009 v 9:54 | Reagovat

Ahojky, už máš u mě diplom za SB :-)

4 Sakura Ichijo Sakura Ichijo | Web | 30. října 2009 v 4:31 | Reagovat

SUper SKVELY!!!!!!!!!!honemka dalsi moc pekny pribeh a kdo to bude????????OMG jsem taaaak netrpeliva!!!!!!!proste SUPER dilek!

5 Nayumi Uchiha Nayumi Uchiha | Web | 30. října 2009 v 22:45 | Reagovat

Ach joo prepac ale uz nn ... mne ani neukazalo tvoj komentar asi ho bralo za spam .. fakt sorry ale my uz mam urobeny blog a ani by to tak nevadilo ale v nazve je slovo dve takze preto
:(( ma to mrzi :((

6 Love-sasy ♥SB♥ Love-sasy ♥SB♥ | Web | 1. listopadu 2009 v 8:39 | Reagovat

Awoooj máš u mně diplomek za SB a i rovnou diplomek k Halloweenu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.