Říjen 2009

Mezi Dvěma Světy - Nový členové rodiny

21. října 2009 v 9:46 | Lily |  Mezi Dvěma Světy
4.chapter
Zaposlouchala jsem se . Ten zvuk se objevil znova a já šla hledat odkud jde.Šla jsem asi 20 metrů když tu přede mnou stálo osm lidí a vyjeveně na mě koukalo.Měli bílou pleť a zlatavé vlasy. Z nichž asi nejstarší na mě promuvil,,Ahoj." řekl.,,Kdo jste a co tu chcete," zeptala jsem se chladně.Nejstarší z nich promluvil,,Jsem Carslie a tohle je má rodina."Zkoumavě jsem si je prohlížela ,, Ano vy jste ti nový.Upíři, že??"Podívali se na mně a já se usmála. ,,Ani neříkej to co i myslíš ",křikla jsem na kluka jménem Edward.Vytřeštil oči,, Ty umíš číst myšlenky??.",,Jo a nejen to."řekla jsem překvapivě klidně. ,,Já na vás mám dát pozor tak pojďmě ke mě." řekla jsem všichni kývli až na kluka jménem Emmeth:,,Ty ?Jo , jsi k smíchu.Taková malá a jemná." ,,Chceš mě vzvat na souboj ," zeptala jsem se. ,,Ne s holka se nebiju nechci jim ubližit."Tím mě vytočil a já jsem mu dala pěstí jako Sakura Narutovi jen větší silou odletěl a zastavil se až o strom vzdálený 10 metrů a ten porazil.,,Ale já s kluky jo.Obzvláště s těmi kteří jsou blbý a drzí a ještě k tomu mě podceňují."řekla jsem naštvaně. ,,Au," řekl Emmeth. A já jsem byla u něj během vteřiny.
,,Ukaž ," řekla jsem a podívala se na jeho ruku. ,,Ne , Carslie mi pomůže." řekl a podíval s na mě.,,Ne nepomůže a půjč mi tu ruku."V tu chvíli už u něj stáli všichni a jeho žena Rosalin řekla, ,,Půjč jí tu ruku má nás chránit a tys provokoval tak se nediv."Emmeth se po ní povídal a mezitím mu ruku prohlížel Carslie.,,Hmm, řekl, to bude na sádru.",, Ale nebude," zaprotestovala jsem,,za 5 minut tam nebude mit ani jizvičku ."Vzala jeho ruku a dala se do léčení .Všichni se mě podívali a já přitom četla myšlenky všem.
Po několika minutách bylo hotovo.,,Pojďme," řekla jsem a všichni šli za mnou. Když jsme došli k domu , Někteří znich obdivně zahvízdali .Když jsme došli do vnitř tak jsem zaječela,,PORADA!!!!," a v tu chvíli dolů seběhlo pár lidí.Stručně řečeno dva.,, Ahoj ," pozdravila jsem je,,tohle jsou Cullenovy a budou tu snámi bydlet, Tohle je Sasuke," řekla jsem a ukázala a na černovlasého muže ,,a tohle je Daisuke," řekla a ukázala na hezkeho chlapce.,,Nu ," začala sem,,tady teď budete bydlet."
Všichni se po mě podívali a já jsem pokračovala: ,,Takže Edwarde , dole o patro níž je hudební sál ve kterém je jak klavír tak piano. Bello , tady doleva je velká knihovna. Rosalie a Emmethe , venku je garáž s auty .Jaspere , v knihovně je oddělení válečné literatury a boje , strategie. Carslie domluvila jsem ti u naší vrchní doktorky ,práci alespoň se naučíš něco nového.Esmé pro tebe je tady jeden malej andílek o kterého se můžeš starat," v tom do místnosti vběhla malá holčička ,,Ahoj mami ," řekla ,, Kdo to je??Jo ti nový ," když uviděla Esmé ,,Dobrý den vy se o mě budete starat," zeptala se.,,Jistě broučku," řekla a já pokračovala,,Jinak tady máš Esmé několik domů na restaurování."usmála jsem se . ,,Myslím že mi tenhle andílek postačí."řekla a můj úměv opětovala. ,,A co já," křičela Alice. ,,Pro tebe je v třetím patře velký šatník a spousta látek ,takže může navrhovat , šít , klidně pro celo Konohu.Jinak jsou tu Koně a kdo bude chtít jezdit ať mi řekne já vám vyberu koně a naučím vás základy. Jinak to je asi vše kdy by jste něco potřebovali zeptejte se.A v budove nalevo odsud máte káždá dvojice svůj pokoj."řekla jsem a vsichni se odebrali kam chteli.
,,Kde je ta vase doktorka ",zeptal se mě Carslie.,,Půjdete po cestě a dorazíte na hlavní , po hlavní asi 40 metrů a uvidíte velký nápis Nemocnice a tam řeknete , že hledáte Tsunade a že vás posíla Lady Uchiha."Carslie kývl .Políbil ženu a odešel.Každý si šelneco dělata já jsem odešla do Světa Lidí. Rozloučila jsem se.
Zde na mě čekali hory ůkolů a učení. Co se dalo dělat.Nemohla jsm se učit.Pořád jsem přemýšlela o Cullenových.Povečeři jseem se šla osprchovat a pak spát.Byla jsem unavená. Druhý den byl ve škole záhul.Neustále jsme z něčeho psali.Po nekonečně dlouhém dni jsme šli domů . Doprovodila jsem Helču se Standou na nádraží.Jsou to moji spolužáci.Kecali jsme o nadcházejícím Adaptačním Výjezdu.Docela jsem se těšila a zároveň se bála.Toho ,že Itachi zjistí kde jsem a zaůtočí.Nu což se dá dělat. Ještě , že byl čtvrtek a měli jsme jet příští pátek.Člověk by řekl že je to za chvilku ale pro mě to byla dvojnásobná doba. Když jsem byla týden v Konoze uběhla tady pouze minuta. A naopak. Když jsem je doprovodila , uviděla jsem tamvovlasého kluka. Byl vysoký a svalnatý.Díky své výšce vykukoval s davu.Na tváři měl hezký úsměv.Vedle něho stíál Edward a tvářil se no....mírně znechuceně. Zamávali na mne a já jsem se rozloučilka s přáteli.Když jsem k nim došla Edward znovu mírně nakrčil nos a promluvil:,,Ahoj Lily , tohle Jacob , Bellin kamarád." Usmála jsem se a podala mu ruku,, Ahoj já jsem Lily.Celým jménem Lady Sakura Lillian Kumiko Uchiha Hime.Ale Lily postačí."řekla jsem a usmála se na něj. ,,Ahoj já jsem Jacob Black a jsem vlkodlak."usmál se na mě takovým širokým přátelským usměvem. ,,Nepůjdeme do Konohy?? "zeptala jsem se.Usmáli se a já jsem nás přenesla do Konohy .
Když Jacob uviděl náš dům oči se mu rozšířili ,,Tak tady budu bydlet," vydechl a já se úsmála , ,,Pojď ukážu ti , kde budeš bydlet."Jacob se usmál , ale Edward poznamenal,,Je to snad pes , tak by si to měl umět vyčuchat."andělsky se usmál,,Edwrde to stačí," zavrčela jsem.,,Ty má co říkat, ty jedna pijavice.Ty nespíš ty bys neměl mít pokoj."smál se.Jacobe ,,Taky to stačí.Nechte toho nebo bude dělat společnou práci.Ruku v ruce." řekla jsem ostře.,,Néé ," zaúpěli oba.,,Ale ano pokud toho nenecháte."mluvila jsem pořád ostře.,,Fajn ," zabručel Jacob.
Ukázala jsem Jacobovi jeho pokoj a řekla jsem,, Asi se půjdu projet na koni ."chtěla jsem Jacobovi zamávat na rozloučenou , ale on se zeptal,,Ty máš koně?Můžu taky?"Usmála jsem se potěšilo mě to. ,,Jasně , bez problémů.Tak jdeme."Opětoval můj úsměv.Až na to , že ten jeho byl zářivější.
Edwrd se zašklebil a já se na něj zamračila.Nachystala jsem koně. Pomohla Jacobovi so sedla a vysvětlila mu základy.Když po šestý škubli koníkova za otěže , myslela jsem že vyletím z kůže. ,,Jacobe," chtěla jsem začít zuřit, ale on mě přerušil,, Stačí Jaku," a usmál se na mě.Zakroutila jsem hlavou a jakmile to Jacob uviděl, začal se chovat.Chilku jsme jeli mlčky, když jsem se zeptala,,Jaku ,proč nemáš rád Edwrda.Vím , že se vlkodlaci a upíří nemusí , ale přece jen .."skončila jsem u prostřed věty a začervenala se.Jacob se usmál a řekl,,Víš mzi vlkodlaky a upíry je nepřátelství prostě hluboce zakořeněno."Zase jsme několik minut mlčeli a pak jsme začili vtipkovat , normálně se bavit.Mírně jsme spolu flirtovali.Asi po dvou hodinách jsme to otočili a domů.Domů jsme si dali závod.Avšak ,když jsem přijeli před sídlo Uchihů.Někdo se před námi objevil.Usměv na tváři mi zmrzl.Přišel k nám a řekl:,,Lily, Ahoj tolik jsi ....."

Co se stane???
Kdo je dotyčný???
Jak bude reagovat Jacob???
Co se zjistí???
To se dovíte v kapitole Minulost mě stále pronásleduje

Lily

16. října 2009 v 19:21 | Lily
Něco málo Lily
Jméno:Sakura Lillian Uchiha
Titul: Lady Lily(nesnáší když jí někdo tak říká)
Postavení:Hlavní z pěti legendárních princezen
Věk:16 let
Datum narození:14.2.1993
Barva očí:Zelená
Barva vlasů:Rudá
Povaha:puntičkářská, chytrá, milá ,hodná ,obětavá, k nepřátelům zlá ,
chladná a bez citná, jinak náladová, tvrdohlavá , zamlklá, arogantní , nu hodně podobná Sasukemu
Typ: Cholerik se flegmatickým srdcem
Přátelé:Všichni z Konohy
Láska:Nikdo
Nepřátelé:Akatsuki, Orochimaru a jeho banda , Team Hebi
Rodina:Měla matku Sakuru Haruno(Uchiha), otce Sasukeho Uchihu, stařší segru Chiaki Tess Uchiha a bratra Leonarda Uchihu ale všichni byli zabiti , při druhém velkém masakru Uchiha klanu přežila je Lily a Sasuke , ale o tom později v povídce:)
Koníčky: miluje knihy , ráda se učí , trénuje své síly ,mazlí se svými psy,jezdi na koni
Zvířata:Dva psy , vlk , koně


Obrázky:
Portrét Lily
Když se naštve a použije svoje nejmocnější kouzlo:)
Jako princezna
Ve své milované bundě:)
Se svou nejmilovanější věcí:)
V zimě
Ve svých nejoblíbenějších věcech
Doma(miluju ty dlouhý lokny:)
Po dokonceni kouzelnické skoly:)

Mezi Dvěma Světy-Škola

14. října 2009 v 19:36 | Lily |  Mezi Dvěma Světy
3.Chapter-Škola
Druhý den jsem stávala brzy , protože jsem měla s Verčou procvičovat matiku.Cestou do školy jsem přemýšlela , jak se Daisuke rozhodl . Měla jsem obavy , ale bylo to jeho rozhodnutí. Měl volbu jako jsem ji měla já.Nu uvidíme.
S Verčou jsme se zašili do knihovny a já ji začala vysvětlovat rovnice . Mně přišli lehké , ale Verča měla jiný názor. Asi hodinu mi trvalo než jsem ji vysvětlila , jak se to počítá , ale šlo to.
Asi pět minut před zvoněním , jsme vyšli do třídy . Tam na nás čekalo překvapení. Nový zasedací pořádek . Jakmile jsme k němu přišli obě jsme jsme se zděsili. Já jsem měla sedět s Petrem(Daisukem) , málem jsem na místě vyjekla. Mělo to jen jedno pozitivum ,nikdo na mě divně nekoukal.Ani v jejich myšlenkách nic o ninjích nebylo. Což bylo dobré znamení. Petr dorazil do třídy minutu po zvonění , ale měl štěstí,profesorka ještě nepřišla. Podíval se na mě potutelnám úsměvem , já jsem zjistila , že je to všechni jeho práce. Myslela jsem , že ho zabiju.Přisedl si ke mně a zeptal se : ,,Doufám, že ti to nevadí?," a usmál se já jsme jeho úsměv opětovala a chladně poznamenala,, Kdybych neriskovala prozrazení asi bych ti něco udělala."Chtěl mi něco říct , ale peofesorka ho přerušila,, Tak mládeži takhle budete sedět až do konce školního roku." Skoro jsem vyjekla protože bylo 13.září.
Škola byla nuda . Když přišla velká přestávka,šla jsem s Verčou na tělák.Byl to asi jediný předmět , který mě bavil.V klidu jsem se nasvačili. Holky si povídali a já jsem přemýšlela , jestli vlastně někdy nejdu svého otce . Pátrala jsem po něm , Našla jsem ho jenže ta mrcha Karin mu nakecala takový kraviny , že mi nevěřil.Bylo mi to líto ,ale co jsem mohla dělat , kažý někdy má slabou chvilku. V tu chvíli zadrnčel zvonek.Všechny jsme vstali a šli do tělocvičny. Dneska jsme měli tělák vyjjímečně s klukama abychom si zahráli volejbal.Já jsem nehrála protože , byl lichý počet tak jsem šla z kola ven.Dívala jsem se jak hrají a v tu chvíli mě přemohl takový pocit že je někde blízko zlo. Podívala jsem se na Petra a ten také zkoprněl. Když v tom se ozvala rána a uprostřed tělocvičny stál Itachi s Orochimarem.Oba jsme dělali , že k ninjům vůbec nepatříme.Všichni byli ticho. Itachi se rozhlédl a zahrměl:,,Kde je Sakura Lillian Uchiha a Daisuke Peter Hatake." Všichni se po sobě podívali. Mrkla jsem na Daisukeho.Ten pochopil že má držet hubu.,,Lilliano , vím že tu někde jsi .Najdu tě .Tak že je všechny zabiju." řekl drsným hlasem. Pak se po všch podíval. V tu chvíli jsem udělala osudnou chybu.Všichni se po něm dívali bázlivě jen já jsem měla v očích nenávist a vzdor.,,Tady jsi," vykřikl a hodil po mě pár kunaiů.Vyhla jsem se jim a tím jsem se prozradila. Pak je všechny oslepilo světlo a ze mě se stala rusovlasá Lily.Co tu chceš , řekla jsem chladně . ,,Potřebuju něco zjistit a ty mi stojíš v cestě ,"řekl a já jsem se podívala za sebe .Automaticky jsem byla před svými spolužáky. Ochraná pozice.Všichni byli za mnou až na jednu osobu.Daisukeho.Ten mi stál po pravici.,,Jestli si myslíš že na ně sáhneš tak se mýlíš!"řekla jsem ostře.Orochimaru na ně chtěl zautočit .Mířil na Verču. Daisuke chtěl něco udělat ,ale já jej hytla za rukáv.Pochopil , že není čeho se bát. Když se najednou ozvala rána . Orochimaru narazil do mého štítu.Rozmázl se o něj jako malina a já chytila záchvat smíchu.Itachi poznamenal,, Jsi chytrá. Jen nechápu proč, jsi odstoupila ze všech týmů kam tě zařadili.",,Do toho ti nic není ," vykřikla jsem naštvaně. Daisuke se na mě podíval a řekl:,,Co??O čem to mluví a kdo to je?",, Je to můj strýc , vrah mých rodičů."řekla jsem chladně. ,,Víš " začal Itachi,, když Lily přišla do Konohy a začala se učit . Byla nejnadanější a strašně na sobě makala .Proto ji její vrstevníci neměli rádi.Byla milá, hodná nápomocná a proto ji neměli rádi.Víte , všichni se vytahovali jen ona ne.A řekla že má ty a ty schopnosti , ale nevytahovala se . Na misích všechny zachraňovala.A tak jí začali šikanovat .Lily se jen bránila a z jejich vrstevníků ji nikdo neměl rád.Tak si ji vzal pod křídla Kakashi.Pod jeho vedením se zní do půl roku stala nejmladší Anbu historie a brilantní medic. Lily žila samotářsky až do doby kdy se dozvěděla o tobě. Tsunade se obávala o Lily. Je tak..."řekl a hledal v hodné slovo pro dívku , která stála před ním.Dívku jejíž odvahu jí záviděli samotný Uchiha Itachi. ,,..zranitelná ", řekl. V očích jsem měla chladný výraz.,,Vypadni ," řekla jsem. ,,Minutku ," odpověděl mi.Orochimaru šel ke mě a já začala z jeho myšlenek zjišťovat co má v plánu .Chtěla jsem uskočit ,ale o byl rychlejší.Kousl mně do krku. ,,Hotovo , "řekl Itachi a zmizel. Podlomila se mi kolena a klesla jsem na zem. Znamení , které mě teď zdobilo strašně bolelo.Krk mne pálil a já jsem myslela , že se zblázním.Nesmím tomu podlehnout, řekla jsem si.Zvedla jsem se.,,Daisuke," křikla jsem nebo jsem se o to pokoušela.Vyznělo to jako zasyčení.Přišel ke mně a zeptal se,, Co je? Stoupni si za mě ," zašeptala jsem .Beze slova poslechl a já zvedla hůlku :,,Zapomeňte" pronesle jsem tiše a všichni po sobě koukali a mi s Petrem od sebe odskočili .
Konec Flasbacku

Ano je to dávno . Dneska jsem na střední.Mám rodinu jsem šťastná , ale jedna věc mi přece jen chybí.Nevím co. přemýšla jsem .Chodila jsem po lese.Najednou jsem uslyšela , hluk.
Kdo je rodina Lily??
Kdo je v lese??
Co se změní??
Najde Lily to co jí chybí k úplnému štěstí??
To se dozvíte v příští kapitole Nový členové rodiny

New Povídka

13. října 2009 v 20:48 | Lily |  S Rozbřeskem přichází naděje

S Rozbřeskem přichází naděje.
Všichni si žijí v Konoze v klidu a míru.Vše je normální.Sakuře je 15, je v teamu se Sasukem a Narutem.Do Sasukeho je zamilovaná.Prostě normal.Až do doby kdy Kakashi přijme ještě jednu dívku do svého teamu.Ta dívka je Sakuřina sestřenka.Dívka s nejasnou minulostí a jasnýma oči zamíchá kartami Konohy. Podle všech teens v Konoze je divná.Jako jediná není zamilovaná do Sasukeho Uchihy.Ten to zjistí a bude se chtít dozvědět víc.Jenže jak , když jej dívka Ignoruje a když na něj omylem promluví je ironická.Poví mu dívka svůj příběh.Překonají nanávist .Tu vlastost která je jediná věc která je spojuje.A nebo ne?Mají společného ještě něco??Přijme ji Sakura za svoji sestru když se schází jejím idolem.Bude jí věřit že spolu nic nemájí.
1.Chapter
Byl teplý lerní večer a rusuvlasá dívka přicházela k domu v jedné z hlavních ulic Konohy.Když došla k domu zaklepala na dveře a ty jí otevřela růžovlasá žena,Vítej , řekla a objala.Děkuji tetičko.řekla dívka a v tu chvíli seběhla ze schodů dívka téhož věku jen s růžovými vlasy.Ahoj , řekla vesela. Ahoj Sakuro ,řekla a zeptala se :Kam si můžu dát věci??Nahoru , Sakura ti řekne kam. řekla Sakuřina matka a dívka jen kývla.Pospěš si Lily, křikla na ni.Tady to je , řekla Sakura a hupsla na postel.Jde to. řekla Lily a pokusila se o úsměv.Zítra máš sraz s naším teamem .Je v něm i ten nejskvělejší kluky.Sasuke Uchiha , chrlila na ní Sakura vesele.Holky večeře, křikla do patra paní Haruno. Už jdeme odpověděla jí Sakura , a Lily se zvedla a Sakura ji zadržela, Hele , vím co se stalo, vím že je to těžke ale bude se ti tu líbit, povzbudila ji a šli dolu na večeři.Po ní si šla Lily uklidit svě věci a potom usla.
Druhý den , vstala brzy.Naškrábala lístek , a pískla a na svou vlčici a psa.Vyšla ven do chladného rána .Nadehcla se vzduchu a šla do lese .Cestou přemýšlela o smrti rodičů a matčině poslední větě:Nebuď jako Sasuke! Ale kdo to je Sasuke a proč nemám být jako on??, to byly otázky na které neznala odpověď.Pak mrkla na hodiny a zjistila že má být za deset minut na srazu.Sheilo, Siriusi!křikla a pes s vlčicí byli okamžitě u ní. Usmála se a mířila na cvičnou louky číslo jedna.
Přišla na minutu přesně.Což se nedalo říct o jejím učiteli.Když nepřišel do deseti minut Lily si sedla pod strom a začala si číst. Najednou se jí díval do obličeje vysmátý chlapec:Ahoj ty jsi Lily , já jsem Naruto, vítej.Jo a nezlob se tohle je u našeho senseie normální.řekl a podíval se na Lily,To nevadí a kdo je ten černovlasý kluk , zeptala se.Alééé ne ,ještě mi řekni že se ti líbí nebo jsi se do něj zamilovala a mě klepne.řekl a otřásl se.Ne ,usmála se , mě na pohled přijde jako arogantní manekým , který si myslí že dostane každou a takové typy nemám ráda tak seneboj.To je fajn , řekl, a je to Sasuke Uchiha nejžádanější kluk Konohy.Každá po něm , šílí ale žádná mu není dost dobrá, řekl a usmál se.Ubožák , kretenskej namyšlenej ubožak , poznamenala Lily.Naruto se rozesmál Hele...chtěl něco říct ale v tom se ozvalo hlasité puff a objevil se sensei.Ahoj pozdravil, prominte mi ze jdu pozde ale potkal jsem lady Tsunade a chtela pomoct s knihami.řekl a usmal se.Tady to je naše nová studentka .Mohla by jsi sepředstavit.řekl a Lily kývla,Jmenuji se Sakura Lillian Haruno a je mi 15 let. Mo ji rodiče jsou mrtvý a jinak tohle je Sirius, řekla a kázala na uhlovitě černého psa a tohle je Sheila , ukázala na vlčci , jinak sen žádný nemám , mám ráda mnoho věcí a nesnáším ještě víc věcí .usmála se .Tak fajn , řekl Kakashi.Otestujeme si tě Lily.řekl a a čekal a až na něj všichni upřeme pozornost.Takže mám tu dvě rolničky, budete rozděleni do týmů po dvou a každý tým musí získat jednu rolničku , nejlépe obě.Týmy budou Sauke a Sakura , Naruto a Lily. Tak teď máte deset minut na přípravu a pak budete bojovat.Jak mezi sebou tak proti me.Běž te!!!! a Lily chytla Naruta a odvlekla ho mezi stromy.Řekni mi něco o Sasukeho schopnostech. zeptala se LIly a Naruto spustil, Má sharingan a je nejsilnější z tohohle teamu.Fajn tak ty je zaměstnáš , já seberu ty rolničky. řekla Lily a čekala Narutovu odpověď, Jasan , řekl a pak čekali a kecali o všem možném. Když uslyšeli gong , zvedlki se šli na mýtinu , kde již čekala Sakura se Sasukem , Zvládneš to ??zašeptala Lily, Naruto kývl a udělal proti nim výpad a Lily je oběhla a běžela až narazila na Kakashiho. Jsi dobrá ,řekl .Lily použila své síly aby Kakashiho znehybnila a vzala mu rolničky . Poté zavolala ,Naruto mám je!a za chvilku byl u ní i blonďatý chlapec. Oba se smáli a radovali. Sasuke se Lily podíval do očí a řekl, Lily ty...


Co jí Sasuke řekne??
Jak bude Lily reagovat??
Co se stane??
To vše se dozvíte v příští kapitole s názvem Kdo je tu ubohej??

Mezi Dvěma Světy - Daisuke

10. října 2009 v 20:18 | Lily |  Mezi Dvěma Světy
2.Chapter
Je mi skoro 16 a 3 roky jsem ninja. Pendluju mezi dvěma světy. Naším a Konohou. V našem světě jsem prakticky nula. Až do teď jsem chodila na gympl.Tam jsem měla jen jednu kamosku a vic ani tuk . Na gymplu , jsem take poznala jednoho ninju. Nu on to nevěděl a byl se mno ve třídě. Já jsem mu to musela říct a poté ho trénovat , Bylo asi takhle.
Flasback
Byl chladny podvečer v Konoze. V rezidenci kde bydlel klan Uchiha ,v kuchyni kde zacalo to šílenství se nyní hádala dívka se s vím senseim. ,,Kakashi to snad nemyslíš vážně!!!" zakřičela dívka . Měla rudé vlasy a jasně zelené oči . Její společník vlasy šedé a černé oči. ,,Ale Lily prosím,udělej to pro mě".zaprosil Kakashi . A udělal a na Lily psí oči . ,,Ty asi nevíš jak ho nesnáším . Já ho nenávidím , nejvíc celý třídy ." obořila se na něj Lily .,,Tak to prosím alespoň zkus ," zašeptel nyní Kakashi .,, Ale ..." chtěla něco namítnou , když v tom uvidělala Kakshiho obličej.,, Víš" zašeptal,, on je jediná památka na ní ." Neměl daleko k slzám . Lily si vzpoměla na ten příběh . Kakashi jí ho vyprávěl .
Kakashi měl sestru . Carmen Lillian Hatake. Byla to moc hezká žena . Měla syna . Zemřela aby uchránila své přátele a jejího syna poslali jako mě do světa lidí . Já o tom vím ale on .
A já mu to mám říct. Myslela jsem ze nejdriv zabiju Kakashiho a pak jeho synovce. Nu co jsem mohla dělat . ,,Tak , fajn zítra mu to řeknu ," řekla jsem opatrně , klidným hlasem , aby nepoznal , že jsem naštvaná.,,Fáááákt. Jsi vážně moc hodná . Já tě....," nedořekl to když se mi podíval do obličeje a pronesl ,,Děkuji slečno Lillian ."A v tu chvíli jsem oba vyprskli smíchy.,,Už musím jít je pozdě a na zítra si musím ještě něco zopáknout do školy," řekla jsem s usměvem.,,Já myslel , že jsi genius," usmál se . ,,To jsem ale jen v tomhle těle a světě .Až přejdu harnice bude ze mě zasse ta malá myška.Měj se ." rozloučila jsem se . Udělala jsem pár pečetí a byla jsem zase doma .
Ve světě lidí. Věděla jsem že mě zítra čeká dlouhý den. Pomohla jsem mamce a šla si lehnout . Druhý den jsem se vykopala z postele a šla do skoly . Když jsem přišla , na chodbě jsem potkala jedinou kamarádku ze třídy. Než zazvonilo na hodinu , kecali jsme o všem možném. Školu jsem přežila bez újmy na zdraví a pozvonění jsem šla domů , svoji oblibenou cestou.Šla jsem zadním vchodem . Najednou jsem cítila jak se mé vnitřní já zatřáslo a já cítila , že se něco děje. V to chvíli jsem uslyšela velkou ránu a rozběhla jsem se k Petrovi , Kakashiho synovci , a jeho společnici. Před Petrem stál Itachi .
Zatnula jsem pěsti a vykočila v před.,, Nech ho!" křikla jsem . a klidným krokem jsem došla až k Petrovi. Sladce jsem se usmála na Itachiho: ,,Co od něj potřebuješ?" on můj úsměv opětovala a klidným hlasem řekl,, Cítím , že je pro tebe důležitý a to nejen pro tebe . Proto ho zabiju ." Vykulila jsem na něj oči ,,To snad nemyslíš vážně!",, Ano , ale myslím . A ty víš proč jen na to nechceš myslet . Jsi chytrá Lily a tak svůj mozek použij ".Itachi se mi díval zpříma do očí . ,,Zmiz ." řekla jsem . ,,Nebo?" vysmíval se mi do očí . ,,Tě zabiju" , řekla jsem smrtelně vážným hlasem . ,,Ale, ale . Já si myslel , že naše Lilynka , nikomu neubližuje. Myslel jsem si že si snažíš zachovat si čistý štít." Vysmíval se mi do očí . V tu chvíli mě popadl takový vztek až jsem myslela že svoji sílu neudržím pod kontrolou. Z tašky jsem vyndala katanu a zamířila na Itachiho.On mi však uhnul a vyndal svoji katanu. Začali jsme bojovat , nevím jestli si Itachi uvědomoval , že se snažím aby se nikdy nepřiblížil k Petrovi , ale musím uznat že mi to šlo. Mysli Lily , ozval se mi v hlavě tenký hlásek . Ano musela jsem vymyslet jak ho rychle porazit , když mě v tu chvíli něco napadlo . Začala jsm kolem Itachiho běhat a dělala jsem pečetě . Běh byl jen pro zmatení . Když jsem doděla potřebných pět pečetí , stoupla jsem si k Petrovi a Nikole a řekla , spíše šeptem : ,,Jutsu úplného spoutání."A v tu ránu se nemohl Itachi hnout . Nevědělala jsem jak dlouho to vydrží proto jsem je odsud musela vzít. ,,Chyťte se !" řekla jsem . ,,Co??" ušklíbala se nad tím Nikola . Měla jsem jí plný zuby a oba jsem je chytla . Nezbylo po nás nic kromě rudého kouře .
Objevili jsem se u Nikolina domu . Tam jsem zamumla : ,,Zapomeň . "a v tu ránu se v Nikolině obličeji objevil neutrální výraz a odešla do domu . A znovu jsem nás přemístila. Zde poprvé promluvil ,, Co se to děje , kde jsem a co ty mi chceš udělat??" . Já jsem se usmála a zamumlala ,,Tak to bude hustý a pelně těžký. Co jsi to říkala ," obořil se na mě . ,,Ale nic ," odpověděla jsem ,, teď mě poslouchej ." řekla jsem chladným hlasem. ,,Fajn ," řekl . ,,Vezmu , krátka . Jsi nija , kterého odnesli do světa lidí . Máš zvláštní moc , jako já . Máš na výběr ze tří možností . Buď zůstaneš ve světě lidí , nebo jen ve světě ninjů a nebo jako já , budeš žít ve dvou světech . Jinak já jsem Sakura Lillian Uchiha a moje schopnosti jsou ovládat živly , telekineze , telepatie a čtení myšlenek. "dořekla jsem a podívala se do jeho vykulného obličeje a dala mu na chvíli to ztrávit než budu pokračovat.Podíval se na mě jako bych byla blázen a já jsem bez milosti pokračovala: ,,A ninjové se také dokáží naučit kouzlit a kouzla , poté využívat . Až přijdeš do Konohy tak ujistíš své další schopnosti a jiné věci . Jinak budeš vypadat jinak . Změnu se naučíš ovládat a pak se budeš moci přeměňovat jak se ti bude chtít." řekla jsem a přemýšlela zdali pa je to vše , při nejhorším mu to zdělím potom , teď ví vše potřebné. ,,A ty vypadáš jak??" zeptal se . ,,Já ", zeptala jsem se blbě. Kývl a já se proměnila . Zvřela jsem oči a Petra oslnilo světlo a už před ním nestála Heloys , ale Lily.
Dlouhé rudé lokny jí splývaly po zádech a oči měla ještě jasnější než před tím.Daisuke vykulil oči a díval se její bledou pleť.,,Tý woe ", řekl. A já jsem se usmála . ,,Jsi hezká ," řekl a já jsem mírně zčervenala ,, Děkuji ", špitla jsem ale ,poté jsem již promluvila normálním hlasem. ,,Musíme do Konohy , tedy pokud chceš.",,Jasně ," řekl a chytl mi ruku já jsem dělala pečetě a byli jsme v Konoze.
,,Pojď musíme za Tsunade ," řekla jsem a táhla jsem ho ke káge kanclu.Zklepala jsem na dveře a vešla . Uvnitř seděla Tsunade a hlavu měla na stole a tvrdě spala . Přišla jsem k ní a řekla , ,,Tsunade Stávej ", ono nic , tak jsem to zkusila znova a ono zase nic , tak jsem řekla ,, Zacpi si uši ", a zaječela jsem ,,Tsunadééé!!!" , když v tom se bou blonďatá žena cukla a řekla mi nakvašeně ,, Lily nemohla by jsi mě budit jemněji , nebo vůbec.",, Promiňte Lady Tsunady , ale vedu Daisukeho ." Omluvila jsem se a postrčila Petra(Daisukeho) před Tsunade. ,,Hmmm.." , řekla ,, jsi velmi podobný svému strýci , řekla a otočila se ke mě . Lily ukaž mu kde bude bydelt a začni s tréninkem a pokud možno ho nezabij ." Ušklíbla jsem se , Jasně . A odcházeli jsme k mému domu . Otevřela jsem vrátka a z domu vyběhl , velký černý pes a za ním vlčice. Daisuke se lekl a schoval se za mně . Oba ne mě skočili a Daisukeho div skolil infarkt. ,,No tak Siriusi," řekla jsem a snažila se zkrotit svého milovaného psa , které obrátil svoji pozornost k Daisukemu ,, Neboj se ," řekla jsem ,, chce jen zjistit kdo jsi jinak je to mazel a tohle je Sheila," ukázala jsem na vlčici sedící přede mnou. Když jsme vešli do domu Daisuke se zeptal ,,Tady bydlíš a tady budu , bydlet já ??" otázal se a já jen kývla.,,Tak to je hustý..,"nestihl načatou větu doříct protože do místnosti vešel Kakashi.,,Lily , ty jsi ho přivedla jsi fakt úžasná ." křičel ne mě od schodů a jakmile je seběhl objal mě a podravil se s Daiskem:,,Ahoj , já jsem Hatake Kakashi , jsem tvůj strýc."Daisuke na něj koukal jak vyoraná myš. ,,Ahoj" ,pípl . ,,Kakashi neměl by jsi být někde jinde "zeptala jsem se . Kakashi se na mě podíval a vypískl jako holka ,, Jejda ,Tsunade mě zabije! Ahoj." a vyletěl ze dveří . Ja se obrátila k Daisukemu : ,,Pokud se cítíš na tréning , můžeme jít a nebo jít rovnou domů ." zeptala jsem se ho . ,,NU já ...., jaký mám schopnosti a pak půjdeme trénovat docela se těším."řekl .,, Umíš lidi ovlivnit je myšlenkami , ovládat počasí , vidíš co se stane a až budeš trénovat budeš velmi dobrý na boj na blízko . "řekla jsem. ,,Tak jdeme na to ,"řekl , ale jsem ho zarazila, ,,Ještě něco ," řekla jsem a čekala až mě začne poslouchat,, Ještě , jestli to někomu řekneš . Hele je mi to jedno ,ale zařídíš si tím velkou popularitu , budeš muset chránit víc lidí a tu popularitu zařídíš i mně , protože tohle tajemství je nás obu je ti to jasný tak jsi to pořádně rozmysli .Pojď jdeme na cvičnou louku." Po několika minutách jsme fošli na malou mýtinku kde jsem obvykle trénovala .Vysvětli jsemm mu pár jednoduchých věcí.Nepobral je , když jsem mu je vysvětlilapotřetí byla jsem fakt naštvaná. Pak to pochopil a já si pomyslela:Ten kluk mi vážně leze na nervy.Po několika hodinách zvládal základy asi tak jako já , ale jsem je pochopila rychleji.Po několika dalších hodinách jsem řekla:,,Jdeme k nám tam se osprchuje jdeme domů, je akorát čas." Zmohl se pouze na kývnutí a šli jsme . PO půl hodině jme byli připraveni jít domů.Chytla jsem ho za ruku a v mžiku jsme byli zpět ve světě lidí . Byl stejný čas jako když jsme odešli . Tak se měj , řekl mi. Ahoj, odpověděla jsem mu a přemístila se domů. Zde na mě čekaly povinnosti a já jsem se bála zítřka.
Co se stane druhý den??
Poví Daisuke , že je ninja nebo udrží tajemství??
Jaké další dobrodružství je čekají se dozvíte v třetí kapitole s názvem Škola

Mezi dvěma světy-Záčátek

4. října 2009 v 14:25 | Lily |  Mezi Dvěma Světy
Upozornění : Tu
1.Chapter Minulost
Byl chladný večer. V Konoze se schylovalo k bouřce. Všichni byli doma a užívali si pohody. Úplně na kraji vesnice stála obrovská rezidence , která byla součástí obrovského sídla. Bydlel v něm nejsilnější klan Konohy.Bydlela v něm rodina Uchiha. Ve složení Sakura a Sasuke Uchiha. Byli manželé a jejich ti děti. Nejstarší Chiaki , o dva roky mladší Leo a nejmladší Lily , která byla ještě o dva roky mladší než Leo. Děti vypadali stejně až na Lily .Ona byla jediná podobná matce vzhledem . Jako jedinné ditě měla zelené oči a vlasy rudé jako krev.
Bouřka byla neuvěřitelně silná , nejsilnější jaká kdy v Konoze byla . Uchihové seděli v obýváku a dívali se na televizi a jediná Lily už spala . Najednou někdo potichu otevřel dveře a vešel dovnitř. Jeho úmyslem bylo zabít celou Uchiha rodinu. Muž vešel do předsíně kde se zasmál.V tu chvíli zjistili , že v jejich domě je nezvaný host.
Sakuro vezmi děti a jdi s nimi vem . Běž za Tsunade ona tě ochrání . křikl Sasuke na svoji ženu. Sakura vzala děti a odešla pryč . Už byli venku z domu , když si Sakura vzpoměla , že Lily už leží v postýlce nahoře v domě šla se vrátit jenže u dveří stál muž . Měl dlouhé šedé vlasy a v ruce držel malou Lily. Dej mi ji ! zaječela Sakura a rozběhla se k němu . Orochimarovi stačil jeden pohyb a Sakura klesla na zem.Byla mrtvá . Sasuke , který slyšel její hlas a pak ohlušující ránu se zděsil . Uviděl Orochimara s Lily v ruce a před ním leželi tři mrtvoli. Nééé, záúpěl Sasuke a chtěl mu vzít Lily z náručí . Po několika minutách se mu to podařilo.Avšak byl smrtelně zraněný , proto položil Lily na zem a stoupl si před ní . Najednou však dveře rozrazila blonďatá žena a Orochimaru s Itachim zmizeli. V tichosti tam ještě před Tsunade přišla jiná žena . Sebrala Sasukeho a zmizela . Jakmile Tsunade vyděla spoušť jakou za sebo nechali Itaci s Orochimarem , rozbrečela se. V tu chvíli ji zaujal malý uzlíček . Byla v něm malá Lily . Živá a zdravá . Tsunade ji vzala k sobě do kanceláře. Svolala radu aby se poradila co s Lily bude dál.
Asi po dvou hodinách bylo rozhodnuto . Lily půjde do světa lidí, kde bude v bezpečí.Na nějakou dobu.Půjde do rodiny , které právě zemřela dcera . Tsunade věděla že ji budou mít rádi.
Z malé Lily se z minuty na minutu stal sirotek , který byl usazen do nové rodiny. Už to nebyla Lily ale Heloys. Když ji Tsunade dávala do postýlky v nemocnici , řekla: V našem světě by pro tebe nebylo bezpečno . Brzy se však vrátíš.Jen co dospěješ. Zatím se měj naše malá Lily.


První kapitolka , byla trochu krátká,ale příště se polepším.

Mezi dvěma světy

2. října 2009 v 18:52 | Lily |  Mezi Dvěma Světy
Tak je název mojí new povídky . Je o dívce kerá pomalu 11 le žila ve světě lidí a nikdo neveděl , že ninjí princezna.Když jde do 6 třídy , přijde za ní Kakashi a vše jí vysvětlí a dá jí na vybranou .Buď bude jen žít v Konoze a ve světě lidí si ji nikdo nebude pamatovat a nebo bude žít jen u lidí a nebo bude žít v obou světech.Rozhodne se žít ve dvou světech s čímž přichází velká zodpovědnost a práce. Po příchodu do Konohy zjisí že má zvláštní moc . Bude muset ochranovat své přátele a zabíjet nepřátele. Bude však stíhat dva světy? o se dozvíte již brzy:D
Your Lily